clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Zaloha-fulflash?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Zaloha-fulflash?

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Odblokování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

10894.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2005 12:14 pm    Předmět: Zaloha-fulflash? Odpovědět s citátem

Nasle jsem tady na SM clanek o nahravani oficialni FW- http://www.siemensmania.cz/content.php?id=362 - i neoficialniho ale jaksi jsem nepostrehl (a to jsem to cetl 3x!) kde je napsano jak udelat zalohu neboli FF. Nestane se prece pri prehravani FW to, ze se smazou vsechna data v telefonu? Umi udelat nejaky program zalohu? Jaky? Zvladl by to i SiMoCo? Menusi to byt zrovna FF, ale nahrati treba adresare do mobilu pro pozdejsi uziti treba v novem founu? Vsem dekuji za jejich odpovedi, jsou pro me dulezite bo se chystam nahrat novy FW poprve v zivote, kdybyste meli nejake rady (co nejjednodussi) a postrehy k nahravani, rad si je prectu a odpovim!
_________________
Onecarovo Portfolio & Blog

Mizím jinam, ale SM zůstanu věrný -> Motorola MPx220 @ 240 MHz @ WM2003SE - Kingstone 512MB miniSD Card
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
sssugi
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 1028
Bydliště: Svit

667.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2005 1:07 pm    Předmět: Re: Zaloha-fulflash? Odpovědět s citátem

Onecar napsal:
Nasle jsem tady na SM clanek o nahravani oficialni FW- http://www.siemensmania.cz/content.php?id=362 - i neoficialniho ale jaksi jsem nepostrehl (a to jsem to cetl 3x!) kde je napsano jak udelat zalohu neboli FF. Nestane se prece pri prehravani FW to, ze se smazou vsechna data v telefonu? Umi udelat nejaky program zalohu? Jaky? Zvladl by to i SiMoCo? Menusi to byt zrovna FF, ale nahrati treba adresare do mobilu pro pozdejsi uziti treba v novem founu? Vsem dekuji za jejich odpovedi, jsou pro me dulezite bo se chystam nahrat novy FW poprve v zivote, kdybyste meli nejake rady (co nejjednodussi) a postrehy k nahravani, rad si je prectu a odpovim!

Zálohu spravíš jednoducho cez V_Klay-flasher--->načítať pamäť ale FW ti žiadne data nezmaže-iba patche.
Zálohu adresára spravíš v pohode ciz SiMoCo

_________________
Benq-Siemens EL71+DCA 110+Micro SD 512Mb
Siemens M65+S65+C55+DCA 510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2005 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prehratim FW data stratit nemozes, iba patche. Ako spravit FF zistis tak, ze si pozres navody ktore su na SM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Odblokování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group