clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - nemožná synchronizace u s45i
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

nemožná synchronizace u s45i

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MOFO
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 25. 07. 2004
Příspěvky: 327
Bydliště: jižní Morava

1393.84 SMM
PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2005 9:56 pm    Předmět: nemožná synchronizace u s45i Odpovědět s citátem

Mám podobný problém jako ten týpek s ME45 v jednom z posledních příspěvků, mám S45 předělanou na S45i fw04 a telefon šlape uplně v pohodě, až minulý týden mi hodil záludnou hlášku "Adresář zničen, smazat všechny kontakty?", zkusil sem teda telefon vypnout, ale nepomohlo to. Do adresáře nešlo vůbec najet, tak sem dal ano a všechny kontakty tak smazal. Tím pádem sem si chtěl nahrát do telefonu zálohu adresáře přes originál program XTND Connect PC, ale bohužel mi to vůbec nenačte telefon, stejně tak DataExchangeSoftware, už sem docela zoufalý... Nevíte někdo, jak jinak tam ty kontakty dostat nebo v čem může být chyba??? Dík moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po duben 04, 2005 1:37 pm    Předmět: Re: nemožná synchronizace u s45i Odpovědět s citátem

MOFO napsal:
Mám podobný problém jako ten týpek s ME45 v jednom z posledních příspěvků, mám S45 předělanou na S45i fw04 a telefon šlape uplně v pohodě, až minulý týden mi hodil záludnou hlášku "Adresář zničen, smazat všechny kontakty?", zkusil sem teda telefon vypnout, ale nepomohlo to. Do adresáře nešlo vůbec najet, tak sem dal ano a všechny kontakty tak smazal. Tím pádem sem si chtěl nahrát do telefonu zálohu adresáře přes originál program XTND Connect PC, ale bohužel mi to vůbec nenačte telefon, stejně tak DataExchangeSoftware, už sem docela zoufalý... Nevíte někdo, jak jinak tam ty kontakty dostat nebo v čem může být chyba??? Dík moc


ja si zalohuji kontakty pres SiMoCo (siemens mobile control), pokud by mi to neslo ani pres nej=>preflashoval bych founa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group