clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Siemens CX65 - elegantní střed
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Siemens CX65 - elegantní střed
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2004 6:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Do článku jsou doplněny fotografie z interního fotoaparátu CX65 i odstaveček o přenosu dat wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Petra
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2004 7:00 am    Předmět: základní barva krytu u CX 65 Odpovědět s citátem

prosím poradte mi. Možná se mi to jen zdá, ale přijde mi že i na oficiálních fotografiích tohoto telefonu jsou 2 navzájem si dost podobné barevné varianty. Jedna je šedá/bílá a druhá taková měděnošedo/bílá.Zajímalo by mě zda je to jen opt.klam, nebo zda se jedná v druhém případě o výměnný kryt? Ta druhá varianta se mi totiž líbí daleko víc a nevím proto, jestli třeba nejsou na výběr 2 verze barev.
Děkuju.
Návrat nahoru
Rajče
badatel
badatel

Založen: 08. 07. 2004
Příspěvky: 146

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2004 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To weitless: Je to výborné ....něco takového jsem si představoval Smile Některé fotečky jsou poněkud přesvětlené, ale pokud se nepletu, tak vestavěný fotoaparát umožňuje nějakou kompenzaci expozice a vyvážení, takže to bude snad jenom o zvyku Dancing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2004 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajče napsal:
To weitless: Je to výborné ....něco takového jsem si představoval Smile Některé fotečky jsou poněkud přesvětlené, ale pokud se nepletu, tak vestavěný fotoaparát umožňuje nějakou kompenzaci expozice a vyvážení, takže to bude snad jenom o zvyku Dancing


citace:
Při focení můžeme joystickem nastavit až pětinásobný digitální zoom a kompenzaci expozice v rozsahu –3 až +3. V menu lze zvolit jednu ze čtyř úrovní kvality snímků a nastavit vyvážení bílé pro umělé nebo denní světlo, což můžeme nechat volit i fotoaparát automaticky


úryvek z článku wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2004 7:41 am    Předmět: Re: základní barva krytu u CX 65 Odpovědět s citátem

Petra napsal:
prosím poradte mi. Možná se mi to jen zdá, ale přijde mi že i na oficiálních fotografiích tohoto telefonu jsou 2 navzájem si dost podobné barevné varianty. Jedna je šedá/bílá a druhá taková měděnošedo/bílá.Zajímalo by mě zda je to jen opt.klam, nebo zda se jedná v druhém případě o výměnný kryt? Ta druhá varianta se mi totiž líbí daleko víc a nevím proto, jestli třeba nejsou na výběr 2 verze barev.
Děkuju.


Některé i oficiální fotografie jsou již s výměnnými kryty, proto se může jednat o dva přístroje. Mnohdy jsou ale fotografie jinak nasvětlené a potom to vypadá, že je na světě nová barevná varianta.
Pošli link, kde máš uvedené telefony a mrkneme na to. Oficiální u nás prodávaná varianta je tato:

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajče
badatel
badatel

Založen: 08. 07. 2004
Příspěvky: 146

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2004 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Při focení můžeme joystickem nastavit až pětinásobný digitální zoom a kompenzaci expozice v rozsahu –3 až +3. V menu lze zvolit jednu ze čtyř úrovní kvality snímků a nastavit vyvážení bílé pro umělé nebo denní světlo, což můžeme nechat volit i fotoaparát automaticky


Tak že to jde Smile a mě by tedy zajímalo, na jakých hodnotách jste použil kompenzaci při focení uvedenýchfotek? Neboje jste to u všech ponechal na té automatice ? Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2004 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo to v menu nastaveno na +3, takže je to foceno na maximum. Proto je to tak světlé. Při automatice je to jako u levného digitálu tz. tmavé pozadí a nevýrazné objekty. I já občas přidávám na expozici ve foto programu, protože fotky z digitálu jsou i při nastavení nevýrazné. Tohle je neupravované a fotky jsou "sirové".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajče
badatel
badatel

Založen: 08. 07. 2004
Příspěvky: 146

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2004 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

weitless napsal:
Bylo to v menu nastaveno na +3, takže je to foceno na maximum. Proto je to tak světlé. Při automatice je to jako u levného digitálu tz. tmavé pozadí a nevýrazné objekty. I já občas přidávám na expozici ve foto programu, protože fotky z digitálu jsou i při nastavení nevýrazné. Tohle je neupravované a fotky jsou "sirové".


Prima....možnáby to chtělo také uvést v článku, aby silidé nemysleli, že to foťák takhle sám přesvětluje Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2004 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý nápad..už je to doplněno. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Michal Wandl
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2004 9:11 am    Předmět: Komunikace s PC Odpovědět s citátem

Zkoušeli jste při recenzi komunikaci CX65 s PC? V dobre viře jsem koupil mobil i skabelem a z vašich stránek stáhnul MPM 3.4.21.0 (pro CX65!!!). Kdybych se na hlavu postavil, stále mi jen hlásí "Není připojen žádný telefon". Zkoušel jsem jak USB tak COM kabel a W98SE i XP.
Návrat nahoru
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2004 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V MPM treba nastavit nejake registre...mozno by vedel poradit Little_S
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Neller
kolemjdoucí

Založen: 15. 07. 2004
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2004 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chtel bych se zeptat, jak je to s vyzvanenim u tohoto mobilu. Podporuje vyzvaneni ve formatu MP3?

v recenzi je napsane: Telefon podporuje zvuky WAV a 40-hlasé melodie ve formátu MIDI. Z pc by podle me nemel byt problem do mobilu dostat WAV soubor, ale co je po za format MIDI. Jak je to s dat. velikosti. napr MP3 s prumerne kvality ma cca 3MB, kolik bude mit MB to stejny vyzvaneni, kdyz bude ve formatu WAV a nebo MIDI? A konecne posledni dotaz: da se nejak prevadet z MP3 do MIDI? (MP3 do WAV urcite jde-to vim)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2004 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CX65 a ani M65 nepodporuje přehrávání zvukových souborů mp3, takže všechno další vysvětlování je poměrně zbytečné. Převádět mp3 do midi lze, ale je to zcela neužitečné, protože po převodu není slyšet vůbec nic. O tomto už bylo napsáno mnoho příspěvků i na našem fóru. Výsledný efekt převodu nesplní vkládané naděje.

* WAV je nekomprimovaný zápis zvuku, takže pokud máš melodii v mp3 kolem 3MB, může být totéž ve WAV kolem 40MB.
* SMAF je zvukový formát známy s koncovkami .mmf. Je to rozšířený formát s velmi kvalitní kvalitou zvuku a nenáročností na paměť (kvalitní melodie může mít jen několik málo kilobajtů.
* MID je hudební soubor, který v sobě nese řídící povely (dané nástroje, úhozy...), které potom přebírá HW nástroj. Takže se ti může stát, že to samé mid vyzvánění ti bude hrát jinak na Siemensu, jinak na přehrávači v PC a jinak třeba v hudebním programu.

Pokud tě problematika převodů zajímá, přečti si článek od krokodýla na našich stránkách http://www.mobilmania.cz/hosting/siemensmania/dir_upravy/prevod.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajče
badatel
badatel

Založen: 08. 07. 2004
Příspěvky: 146

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2004 7:03 am    Předmět: CX65 a zasílání rychlách zráv (ICQ v mobilu) Odpovědět s citátem

Dobrý den,
v technických udajích Mobilmanie uvádí u toho to telefonu "posílání rychlých zpráv", což jak jsem někde četl je možné využít jako IM v mobilu (ICQ, MSN,). Jenže nějaký uživatel ve forusezmínil, že ve své CX65tce nic takového nenašel. Jak totedy je??? Pro mne je tohle docela rozhodující faktor ve výběru mobilu, jelikož sám ICQ používám denodenně. Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cook man
pisatel
pisatel

Založen: 05. 04. 2004
Příspěvky: 267
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2004 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem videl osobne cx65 a moc se mi nelibi ta velka dira okolo joystiku je to u vsech nebo to byla chyby kusu?Jinak je peknej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group