clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Siemens CX65 - elegantní střed
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Siemens CX65 - elegantní střed
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2004 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to u všech, ale ta "díra" mi nepřipadá nějak rušivě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
CD Jojn
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2004 8:01 am    Předmět: Cena Odpovědět s citátem

Chtěl bych se vás zeptat jak si myslíte že půjde cena CX65 dolů? Jako pro studenta je pro mě 7400 celkem dost peněz (i když kvůli němu makám denně na brigádě Brick wall ). Myslíte si žě by mohla cena třeba k 1. září klesnout někam kolem 6 500???? Nebo jak to vidíte vy?
Návrat nahoru
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2004 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím si, že Siemens nasadil na nové telefony velice zajímavé ceny hned od začátku, takže moc rychle asi klesat nebudou. Všechno záleží i na konkurenci - s čím přijde. Větší změny budou asi až koncem roku. Ale to je jen můj názor...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cook man
pisatel
pisatel

Založen: 05. 04. 2004
Příspěvky: 267
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2004 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Siemans m65 po mesici slevnil u nas o 1000Kc tak pockam do konce prazdnin a pak pro nej jdu.Cx65 pujde taky dolu az prijdou dalsi novinky od jinych vyrobcu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cook man
pisatel
pisatel

Založen: 05. 04. 2004
Příspěvky: 267
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2004 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak je to stou klavesnici,opravdu se tak hybe?Nevim jestli cx nebo m65?Chci usertrit ale aby to nebyl sunt.M-ko bylo pevne a docela by mi vyhovovalo ale cx je o 1500Kc skoro levnejsi a nebizi to same akorat neni odolne,tak nevim. d'oh!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Neller
kolemjdoucí

Založen: 15. 07. 2004
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2004 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel jsem se zeptat, jestli by ste mi doporucili M65 a nebo CX65? M65 se me libi ze je odolnej a me dost casto pada mobil, ale zas eja skoro vubec netelefonuju-denne poslu docela dost SMS, tak si myslim ze CX65 ma lepsi klavesnici-prosim napiste jak je na tom klavesnice u M65?

ps: kdy bude na trhu S65 a nevite za kolik?
ps2: dnes jsem si cetl na MobilManii ze se chystaji do prodeje no SE (F500 tusim atd..) a ty taky nevypadaji sptane a funkce maji podobny jako CX65-takze az bude tento foun na trhu, tak by mohla cena CX65 spadnou dolu. Co si vy o tom myslite?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Neller
kolemjdoucí

Založen: 15. 07. 2004
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2004 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

weitless napsal:
CX65 a ani M65 nepodporuje přehrávání zvukových souborů mp3, takže všechno další vysvětlování je poměrně zbytečné. Převádět mp3 do midi lze, ale je to zcela neužitečné, protože po převodu není slyšet vůbec nic. O tomto už bylo napsáno mnoho příspěvků i na našem fóru. Výsledný efekt převodu nesplní vkládané naděje.

* WAV je nekomprimovaný zápis zvuku, takže pokud máš melodii v mp3 kolem 3MB, může být totéž ve WAV kolem 40MB.
* SMAF je zvukový formát známy s koncovkami .mmf. Je to rozšířený formát s velmi kvalitní kvalitou zvuku a nenáročností na paměť (kvalitní melodie může mít jen několik málo kilobajtů.
* MID je hudební soubor, který v sobě nese řídící povely (dané nástroje, úhozy...), které potom přebírá HW nástroj. Takže se ti může stát, že to samé mid vyzvánění ti bude hrát jinak na Siemensu, jinak na přehrávači v PC a jinak třeba v hudebním programu.

Pokud tě problematika převodů zajímá, přečti si článek od krokodýla na našich stránkách http://www.mobilmania.cz/hosting/siemensmania/dir_upravy/prevod.htm


sehnat si MP3 a natahnout do mobilu by nemel byt problem. Ale daji se nekde na netu sehnat zdarma nejaky MIDI soubory? Jestli vis odkud, tak me napis prosim links-diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Neller
kolemjdoucí

Založen: 15. 07. 2004
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2004 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za clanek o vytvareni vlastnich WAV vyzvaneni, nakonci bylo ale napsany, ze se tu brzy objevi clanek o MIDI vyzvaneni (jak si ho vyrobit), muzu se zeptat, kde ten najdu (ten clanek?) diky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2004 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neller napsal:

sehnat si MP3 a natahnout do mobilu by nemel byt problem. Ale daji se nekde na netu sehnat zdarma nejaky MIDI soubory? Jestli vis odkud, tak me napis prosim links-diky


http://home.zcu.cz/~novotny0/melodie/

docela slušná sbírka
Návrat nahoru
Michal Wandl
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2004 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po otestování množství kabelů jsem dospěl k závěru, že mobil je ochoten komunikovat s PC vyhradně přes originální kabel Siemens.
Bohužel, MPM nedokázal odeslat SMS a u MMS dokonce tvrdil, že mobil MMS nepodporuje. Ale mám ten, co pro chyby Siemens stáhnul. Dnes jsem našel novou verzi (zatím jen ENG), ale ještě nebyla možnost stáhnout a ozkoušet.
Návrat nahoru
quintess
začátečník
začátečník

Založen: 25. 02. 2004
Příspěvky: 82

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2004 10:46 pm    Předmět: Je to bomba Odpovědět s citátem

Chjo... Od doby Siemense SL45i, který vlastím, je CX65 mobil, kterej se mi fakt moc libí... Ještě trochu víc, než frajer S65. Moc bych ho chtěl. Vlastín ještě S45i a ten se mi nelíbí, je to jen stroj na prácu - Vlastně je to můj GPRS modem, na cestách s ním stahuju mejly a tak... Trochu mi chybí nástupce za SL45i, jo, je tu SX1, ale to mi jak nástupce SLka nepřipadá. Kde jsou mp3 a paměťovka?? Chjo...
Rád bych CX koupil, ale bojuju s penězma... Ách jojojojo....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2004 7:36 am    Předmět: Datový kabel ????? Odpovědět s citátem

Mohl by mi někdo z vás poradit, jaký datový kabel bych si měl koupit k CX65, abych přes něj poml případně i bez obtíží flashovat??? Kdesi jsem četl, že s kabely jdoucí přes USB rozhraní to vůbec nejde Brick wall Jinak na NOVYMOBIL maji jeden typ COM-kabelu (DCA-500) a dva typy USB-kabelů (DCA-510 a DCA-540). Nebylo by lepší koupit nějaký neoriginální, třeba od Koracelu???? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2004 10:02 am    Předmět: Re:Datovy kabel Odpovědět s citátem

Ja mam DCA-540, udajne cez neho nejde flashovat(podla Siemensu), ale ja som si normalne nahral FW08, lebo ten kabel je sice USB, ale vlastne si urobi virtualny COM port, takze pri flashovani som len nastavil cislo toho virtualneho portu.

Presny zoznam toho, co sa s akym kablom da robit je na www.cx65.de .
Je to niekde medzi FAQ...

Ale asi by som si radsej kupitl originalny kabel, neviem, ale niekde som cital, ze s noname kablom mal niekto nejaky problem.
Návrat nahoru
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2004 8:54 am    Předmět: Re:Datovy kabel Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Ja mam DCA-540, udajne cez neho nejde flashovat(podla Siemensu), ale ja som si normalne nahral FW08, lebo ten kabel je sice USB, ale vlastne si urobi virtualny COM port, takze pri flashovani som len nastavil cislo toho virtualneho portu.

Presny zoznam toho, co sa s akym kablom da robit je na www.cx65.de .
Je to niekde medzi FAQ...

Ale asi by som si radsej kupitl originalny kabel, neviem, ale niekde som cital, ze s noname kablom mal niekto nejaky problem.


Hmm, som sa pomylil, je to DCA-510, telefon ho detekuje ako DCA-500.
DCA-540 NEPODPORUJE UPGRADE FW!
Návrat nahoru
krokodylek2@seznam.cz
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2004 4:01 pm    Předmět: video z recenze Odpovědět s citátem

Mel bych takovy mensi dotaz naredakci. Kde ste prosimvas vzali to video KILLBILLA??????
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group