clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Siemens FE75 živě!!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Siemens FE75 živě!!
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 -> Články
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 7:31 am    Předmět: Siemens FE75 živě!! Odpovědět s citátem

Dnes přinášíme jako první další fotografie připravovaného Siemensu FE75, který bude v Evropě nabízen jako S75. Pro ty, co stále nevěřili a domnívali se, že jde o fotomontáž, budou snad tyto opravdové fotografie důvodem k uvěření. Děkujeme našemu moderátorovi Orpheusovi.

http://www.siemensmania.cz/content.php?id=417
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No jsem tvedavy ale pise to snazite se zobrazit nezverejneny clanek wink
_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wow no vypada celkem slušně a ty funkce taky... wink
_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, líbí se mi už o něco víc (hlavně zezadu), ale nějak moc nevidim rozdíl mezi CX75. Navíc má jen lepší video a 20MB. Vždycky sem myslel, že S něco Super, že má něco, co ostatní tlf. nemají. Tady mě Siemens trochu zklamal Sad
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Keyoke
začátečník
začátečník

Založen: 23. 02. 2004
Příspěvky: 60

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Navic mi ten telefon pripada proti me S65 proste hnusnej. U M75 se mi libila cerna varianta prakticky celou dobu a ted vim, ze do nej pujdu jako do nastupce me S65, ale tohle se mi nelibi ani trosku.
_________________
S6->S10->C25->C35i->C55->S55->S65,M75,SL75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, teď už věřím wink Jinak, ze předu je mobil fakt hnusný, ale ze zadu se mi už fakt líbí. Kdyby byl předek do černa nebo do nějaké metalické šedé, byl by telefon moc pěkný! Super, Ophfeusi, nevěřil jsem... Very Happy Embarassed
_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Saker
kolemjdoucí

Založen: 18. 05. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 8:56 am    Předmět: U mna nie... Odpovědět s citátem

Nemozem si pomoct, ale ak toto ma byt spickovy telefon vrcholnej triedy, tak som sklamany.
Vzhlad nie je nic moc, a hlavne klavesnica je otrasna, display by mohol mat aj vacsie rozlisenie, fotak 1,3 MPx je fajn, ale mal tam byt aspon 2MPx. 1,3 ma uz aj 6230i, este pride K750i, Sagemy, zopar dalsich telefonov a Siemens zase zapadne v sedom priemere.

S-kovy telefon mal mat BT, IrDA, pamatove karty, mp3 prehravac, mozno radio, 262 tis. farieb, velky display s lepsim rozlisenim, nejaky moderny ale standardny vzhlad, normalnu funkcnu kvalitnu klavesnicu, datove funkcie a nieco specialne (K750i sa bude tvarit ako dig. fotak a pod.).

Hovorte si co chcete, ale rozdielov medzi CX a S je cim dalej tym menej...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No,dufam ze teraz uz uveria aj ti najtvrdsi "neveriaci Tomasovia",ktori nechceli uverit wink

Co sa tyka samotneho telefonu, nejdem radsej komentovat,uz som sa vyjadril v inej diskusii. Pise sa mi to dost tazko, ale je to des a hruza (hlavne dizajnovo,ked ho porovnate napr. s C75)..a funkcne tak isto...tento telefon bude medzi konkurenciou v jeho kategorii iba sedy podpriemer. Sad

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

teraz by uz mal uverit kazdy...

a inak super telefon.
Návrat nahoru
pipinek
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 9:27 am    Předmět: joy Odpovědět s citátem

Hlavne ze to nema joystick. ten mi nejak nesed ani u jednoho Sie. Mozna ze si nebudu muset kupovat Vcko abych byl Joye usetren Smile
Návrat nahoru
bojler
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 10. 12. 2004
Příspěvky: 486

300016.12 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prominte, ale je to des bes. S75 prece musi mit MP3, EDGE, 2Mpix, Blackbarry, CESKY ZNAKY V IMEJLU, rozumnou klavesnici a ne tech milion tlacitek co tam je. dyt proboha co to ma oproti S65? vetsi interni pamet? to se da vyresit lepsi mmc kartou takze zadna vyhoda. mp3? tu nakonec rusaci este nak do S65 stejne nakopou.. wink

tak jestli to neni naky smecko tak vidim ze sem usetril penize za novy telefon. kdyz vidim tohle tak tu svou mam rad este radsi

_________________
2002 C35i -> 2003 C55v24 -> 2004 S55v20 -> 2005 S65v58 -> 2006 EL71v38 -> 2007 EL71v45 + S65v58 -> 2008 EL71v45 + S65v58 -> 2009 EL71v45 -> 2010 EL71v45 patches revival -> 2013 dualSIM a konec Siemensu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nic.Nebude
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 9:59 am    Předmět: LG U8120.... Odpovědět s citátem

Cucim ze na jednom tom obrazku je LG U8120 . Ten asi nebude nekoho z vas co? Pripadne, kdyby jo, ozvete se mi na mail 19519@centrum.cz
Mam taky tento super telefonek a rad bych si vymenil zkusenosti. Dancing
Návrat nahoru
[travolta]
kolemjdoucí

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 29

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bojler2 napsal:
prominte, ale je to des bes. S75 prece musi mit MP3, EDGE, 2Mpix, Blackbarry, CESKY ZNAKY V IMEJLU, rozumnou klavesnici a ne tech milion tlacitek co tam je. dyt proboha co to ma oproti S65? vetsi interni pamet? to se da vyresit lepsi mmc kartou takze zadna vyhoda. mp3? tu nakonec rusaci este nak do S65 stejne nakopou.. wink

tak jestli to neni naky smecko tak vidim ze sem usetril penize za novy telefon. kdyz vidim tohle tak tu svou mam rad este radsi


Souhlasím, za svou S65éťu bych to možná ani nevymenil.. Not talking
1) Design: Je to HNUSNÝ.. Crying or Very sad
2) Fce: Presne jak rikal boiler,.. za tu pamet to nestoji..

Řada 75 mě vůbec dost sklamala, v podstate nic noveho, jen se nizsi modely presunuly funkcne na dnesni vysoke, a vysokym se v podstate jen zmeni design...k horsimu Pray , dost vazne uvazuju o tom ze dalsi mobil bude SE !! Takova K750i me teda laka vic, sice ovladani símensů mi vyhovuje nejvíc, ale myslim ze si na SE zvyknu.. Think

_________________


go to> S65 FanSite http://s65.1site.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
martin.skala
badatel
badatel

Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 127

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak už věřim, že ten telefon existuje.
ale design přední strany bych spíš zařadil do nižší třídy.(ale s metalickou barvou by nemusel vypadat špatně)
jinak funkce nic moc Exclamation Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

asi budu muset počkat na další řadu Brick wall Brick wall Brick wall

_________________
C35i -> MT50 -> CX65 + DCA-510 -> S75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kofik
začátečník
začátečník

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 32
Bydliště: Brno

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt hruza. d'oh!
A proc vubec vyrabeji S, kdyz Ceckova rada je funkcne hodne podobna? Think Kde jsou rozdily mezi high-end a middle tridou?

S65 me zklamala, ale koukam, ze vetsi zklamani teprve prichazi.
Asi se Siemensem bohuzel opravdu skoncim. Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 -> Články Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group