clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Recenze: Siemens C75 - prostě si ho zamilujete
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Recenze: Siemens C75 - prostě si ho zamilujete
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 11:10 pm    Předmět: Recenze: Siemens C75 - prostě si ho zamilujete Odpovědět s citátem

Sami jsme nečekali, že budeme mít tak brzy možnost přinést vám recenzi nově představeného telefonu Siemens C75, který byl oficiálně představen teprve před třemi dny. Jako první na světě vám přinášíme první skutečnou recenzi C75, první živé fotografie a první zážitky s tímto malým a elegantním telefonem.

http://www.siemensmania.cz/content.php?id=419
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 6:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, vyzera byt mala, paci sa mi, ale je strasne podobna SonyErissonom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 6:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

_Mno ,ě se líbí hodně ale máte pravdu že je podobná SE. Ale já si stejne brousim zuby na S65ku
_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
lopaticak
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 145
Bydliště: Liberec

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja uz se tesim na M75ku, nejvic na ten MP player wink
_________________
:: C35i -> S35 -> SL45i -> M55 + ME45 -> 2xM65 -> M65+M75 -> N6234+HP iPaq514 ::
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vbvbvb
táta fóra
táta fóra

Založen: 04. 12. 2004
Příspěvky: 1199

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

funkciami je to skoro to iste ako cx65 Rolling Eyes
_________________
Nokia 6610i => Siemens CX65- EL71 od orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
scater
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 496
Bydliště: Praha-Modřany

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

C75=CX/M65 v jinym desingu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, to, že C75 = CX/M65 bylo přece od začátku jasné - Siemens jede v zaběhnutých kolejích, že CXxy = C(x+1)y (snad to chápete, nejsem dobrý matematik).

Jinak, C75 je docela pěkný telefon, na můj vkus moc jednoduše vyzerající, ale líbí se mi daleko víc než CX75! Favoritem x75 řady je ale pro mě M75... popojedem' wink .

Ikonky na C75 by měly být snad finální pro celou x75 řadu - to bych uvítal. Snad to bude stejné, jako s CF62 a x65, protože v CF62 je půviodní návrh ikon, v x65 už je finální verze. Schválně se mrkněte...

( Arrow Recenze CF62, Arrow Recenze CX65)


_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu


Naposledy upravil wizaard dne pá červen 03, 2005 10:11 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Gwin
čestný člen
čestný člen

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 3485

0.84 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá jak telefony SE.
_________________
Alcatel 301 => Alcatel 301 => Nokia 3210 => Nokia 3310 => Nokia 3410 => Siemens SX1 => Nokia E51-1 => HTC TyTN II => Samsung GT-I8190 Wink

SX1: FW15 Cz modded (75 patchů), 1GB MMC Transcend, Krussell obal

1x usmrcen, 1x výměna displeje, 2x výměna MMI desky, 1x výměna headsetu HHS-500 za headset HHS-700

SX1 momentálně (a definitivně) nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
modry_banan
kolemjdoucí

Založen: 21. 02. 2005
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 12:46 pm    Předmět: dobrej Odpovědět s citátem

Vypada moc pekne,kdybych si nebrousil zuby na M75,tak bych o nem i uvazoval,ale o MP3 vyzvaneni,BT,kartu a megovej fotak nechci prijit Not talking .
Jinak je ta recenze dost strucna,malo fotek displeju atd.,ale asi jste ho meli jen na chvilku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maskot
pisatel
pisatel

Založen: 04. 09. 2004
Příspěvky: 277
Bydliště: SR

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze vy uz mate aj CX75, to vam poslali vsetky nove telefony? Smile
_________________
Motorola T2288 -> A50 -> CXT65 fw. 16 -> fw. 25 -> fw. 36 -> fw. 25 -> fw. 43 -> fw. 50 + patch na 14,74MB (odstraneny) -> prerobeny na CX70 fw. 56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se musím přidat ale ke kritice článku... Inu, fotek displejů je opravdu málo (vím, že není co nového nabídnout, ale fakt by tam měly být). Taky bych se být vámi zaměřil na kontrolu gramatiky a větné stavby, protože někdy mě vaše souvětí trochu dostávají... někde čárek málo, jinde moc... no, hrůza. Jinak mi ale taky přišel článek moc a moc stručný!
_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
huncut
pisatel
pisatel

Založen: 10. 08. 2004
Příspěvky: 259
Bydliště: Vlašim

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda já zírám. Mít připravenou recenzi takhle brzy po uvedení, to se jen tak nevidí Smile Klobouk dolů Applause

Jinak pokud jde o C75, tak myslím, že tenhle telefon by mohl mít velký úspěch. To co mi vadilo na C65 - tedy především ten design, je tu opravdu povedené. Jistě, je hodně podobný telefonům SE, ale současný trend prostě přechází k hranám a každý hranatý telefon teď bude podobný SE, protože ten s nima přišel po kulaté éře jako první.

Například véčkové telefony jsou jeden jako druhý a nikdo se nad tím ani moc nepozastavuje Smile Jediný Philips má trošku jiná - hranatá - véčka, takže pokud tento trend vydrží a prorazí i tam, kde jsou tradičně kulatí (v asii), tak se třeba dočkáme, že i Samsnung a LG budou kopírovat Philips Smile

Jinak mě se C75 líbí daleko víc než telefony SE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
Taky se musím přidat ale ke kritice článku... Inu, fotek displejů je opravdu málo (vím, že není co nového nabídnout, ale fakt by tam měly být). Taky bych se být vámi zaměřil na kontrolu gramatiky a větné stavby, protože někdy mě vaše souvětí trochu dostávají... někde čárek málo, jinde moc... no, hrůza. Jinak mi ale taky přišel článek moc a moc stručný!


Ja obdivujem chalanov,ze za tak kratky cas,co mohli mat ten telefon v ruke urobili takuto recenziu...

Applause

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
Taky se musím přidat ale ke kritice článku... Inu, fotek displejů je opravdu málo (vím, že není co nového nabídnout, ale fakt by tam měly být). Taky bych se být vámi zaměřil na kontrolu gramatiky a větné stavby, protože někdy mě vaše souvětí trochu dostávají... někde čárek málo, jinde moc... no, hrůza. Jinak mi ale taky přišel článek moc a moc stručný!


Telefon jsme měli v ruce zhruba hodinu. Nebyl ještě vůbec uvolněn pro novináře na recenze. V noci jsme přijeli domů, připravili fotky a ještě sepsali to málo, co máte před sebou v článku, abychom rychle informovali čtenáře. Rád bych viděl jiného blázna, který by ZADARMO tohle dělal! Zapomínáte všichni na jednu podstatnou věc. Nemáme nad sebou nějakou společnost, která nám vše platí. Pokud se to ale někomu nelíbí, stačí říct. Příště se na to vykašleme a budeme pouze čekat až to budou mít všichni kolem a teprve potom se dostane na nás. Souhlas? Navíc k C75 se opravdu nic jiného a PODSTATNÉHO napsat nedá. Vše ostatní by byla jen zbytečná omáčka k prodlužování článku jak to dělají třeba jiné servery. Menu je stejné jako u již prezentovaných x75, funkce totéž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

weitless napsal:
Telefon jsme měli v ruce zhruba hodinu. Nebyl ještě vůbec uvolněn pro novináře na recenze. V noci jsme přijeli domů, připravili fotky a ještě sepsali to málo, co máte před sebou v článku, abychom rychle informovali čtenáře. Rád bych viděl jiného blázna, který by ZADARMO tohle dělal! Zapomínáte všichni na jednu podstatnou věc. Nemáme nad sebou nějakou společnost, která nám vše platí. Pokud se to ale někomu nelíbí, stačí říct. Příště se na to vykašleme a budeme pouze čekat až to budou mít všichni kolem a teprve potom se dostane na nás. Souhlas? Navíc k C75 se opravdu nic jiného a PODSTATNÉHO napsat nedá. Vše ostatní by byla jen zbytečná omáčka k prodlužování článku jak to dělají třeba jiné servery. Menu je stejné jako u již prezentovaných x75, funkce totéž.


Hele, weitlessi, sice se říká, že nejlepší obrana je útok (a ani mě to od tebe nijak nepřekvapuje), ale tohle sis, myslím, mohl odpustit. Já jsem nekritizoval tvojí nebo snahu někoho jiného ani to, že jste ten telefon takhle fantasticky sehnali, kritizoval jsem jen a pouze čistá fakta! Myslím, že tady není třeba nic jiného odpovídat... přemýšlej... Hand

To Hanni: To, že někdo nenapíše čárku za větou, nebo ji napíše navíc není přece o tom, zda měl telefon hodinu v ruce nebo o tom, že přijel pozdě domů a večer psal článek.

Ach jo, chlapi... Eh?

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group