clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Siemens a BenQ?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Siemens a BenQ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 08, 2005 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takže už ani x85 Sad
A co vyvíjený novinky? Siemens teď určitě na nový řadě pracuje (pracoval), převezme ji BenQ nebo zapracuje na nový od píky?

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

14861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 08, 2005 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

weitless napsal:
BEZY napsal:
Teď mě tak napadlo, jak to bude se značenim? Siemens má nejpřehlednější značení ze všech výrobců (možná spolu s Philipsem), ale co bude teď? Změního ho BenQ? Byla by škoda nedočkat se řady x105 Sad


Bohužel..Musím tě zklamat, ale řada x85 již nebude. Bude nové značení, které by mělo být čtyřčíselné spolu s řadou telefonu takže např. Benq-Siemens SL 0110 (pokud to Benq nezmění).


tak to bude pěkně "nahovno" Brick wall Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sssugi
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 1028
Bydliště: Svit

667.50 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 08, 2005 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A už som sa tešil na x85 Crying or Very sad
_________________
Benq-Siemens EL71+DCA 110+Micro SD 512Mb
Siemens M65+S65+C55+DCA 510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Darklord45
pisatel
pisatel

Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 294
Bydliště: Slovensko, okres PO, J9 KE

670.04 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 08, 2005 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ešte dávam nádej že bude x85. Myslel som že Nokie sú dobre ale Vy ste mi otvorili oči a vidím že nokie si pre male deti,starych ľudi čo vedia zavolať,poslať sms popripade dačo stiahnuť z wapu ale Siemensy sú pre tých ktorý vedia ako využiť mobil. Siemensy ma veľmi očarili a dúfam že divízia Siemens sa pod BenQ bude viesť v tomto duchu. Že to budu mobili ktoré sa budú dať ľahko upravovať pomocov patchov...

btw:dúfam že bude pomer večok ku normalnym aspoň 1:2...

_________________
CX65 fw16 by Orange -> fw50 -> 14,75MB+patche -> fw16 by orange - kvôli záruke (išiel mame)

S65 fw25 by Orange -> fw50 -> fw58 -> masterpatch+patche -> išiel mame :-(

K800i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ramesses
badatel
badatel

Založen: 21. 12. 2004
Příspěvky: 150
Bydliště: Kutná Hora

290.20 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 08, 2005 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale stejně je to na ***** proč zrovna BenQ, proč ho nechtěla Motorola? ta má aspoň víc zkušeností s founama.
_________________
M35i fw18+t9CZ -> M65 fw25,43,50

Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan Novák
badatel
badatel

Založen: 25. 07. 2004
Příspěvky: 101
Bydliště: Globální vesnice

272.66 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 08, 2005 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Používal jsem projektor BenQ a můžu říct, že k plné spokojenosti. Používá sice technologii Texas Instruments, ale to není na škodu, protože to je v oblasti projektorů světová špička.

K patchům: Nemyslete si, že Siemens vyvijel FW, tak aby se dal patchovat. Tato možnost je dána souhrou jednoduchého a přehledného programování (alespoň v těch klíčových místech), a hlavně tím, že tyto telefony byly sympatické některým schopným lidem, kteří pro nás patchování Siemensů bez jakýchkoli nároků vymysleli.

(Jiné značky by po určitém úsilí možná taky šly patchovat, ale... Shhh )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
And1111
pisatel
pisatel

Založen: 18. 03. 2005
Příspěvky: 244
Bydliště: Svit, pri Poprade SVK

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Orpheus napsal:
Moj nazor: Siemens ma sklamal. Pod slovom Benq si vzdy predstavim slaby onicom monitor a teraz kupil Siemens? No nech sa strcia

Katastrofa. Raz v zivote som si kupil 5 CD-R od BenQ a tri z toho sa mi pokazili. A napr. kamos mal LCD monitor BenQ a normalne mu z neho vytiekla plazma. Ved to je strasna znacka. Neverim im.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef Trachta
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 8:51 am    Předmět: Krátké vyjádření ze strany Josefa Trachty Odpovědět s citátem

Dámy a pánové,

po důkladném shlédnutí vaší diskuse bych rád uvedl několik věcí na pravou míru.

Jsem sice zaměstnanec divize COM, a to konrétně v účetnictví. Mohu vám fundovaně odpovědět, jak jsou na tom naše tržby, ale již teď vás ujišťuji v tom, že to určitě neudělám. Rád bych v naší firmě ještě dlouhý čas zůstal a tímto jednáním bych si pravděpodobně velmi znepříjemnil život. To rozhodně nechci. Nejsem bohužel schopen spravit vás o technických novinkách Siemensu a jestli se nemílím, dalo by se to posoudit jako průmyslová špionáž. Pro několik řádek ve foru Siemensmanie si vysloužit několik let vězení, to přeci není reálné.

Naše divize Com samozřejmě vyniká v oblasti GSM technologií, ovšem nijak by se nemělo zapomínat ani na bezšňůrové pevné linky (GIGASET), které mistrně, v teple vašeho domova, posílají SMS, E-maily, MMS a tak dále. Mobilní technologie z této divize tedy rozhodně nezmizí a dle mého názoru by se tedy dalo i předpokládat, že vývoj se zde nezastaví. V neposlední době nezapomínejme ani na wireless moduly, které do této divize také spadají. Zdánlivě by se zdálo, že mobilní telefony, pevné linky a kdovíjaké bezdrátové antény spolu nemohou mít nic společného. Odkazuji vás v tomto případě na tiskové prohlášení, jež vyšlo zhruba před rokem, přesný datum vám ovšem nejsem schopen sdělit, je to už přece jenom delší doba. V tomto prohlášení se Siemens AG snaží svým zákazníkům a akcionářům sdělit, že v budoucnu je více než nutné, implementovat internet a další síťové prvky do každodenního styku mezi jednotlivými uživateli. Společnost BenQ se samozřejmě angažuje na poli CD disků, plochých monitorů a tak dále, ale vedle toho se samozřejmě pečlivě zajímá také o nové prvky komunikace, jakým bezesporu nyní bude CDMA, nějaký čas ještě GPRS, ovšem jednoznačně mobilní sítě třetí generace. Asijský a evropský trh jsou na tomto poli něco jako "Nebe a dudy". Tady v Evrope se v této době hovoří o sítích třetí generace, a to právě v době, kdy v Asii tyto sítě čile fungují a v neposlední řadě také profitují.

Já osobně od této akvizice čekám mnohem více, než jenom udržení jednoho fenomenu při životě. Dámy a pánové, jak jsem již včera předeslal, jsem přesvědčen, že Evropa o mobilních telefonech se SIEMENS v názvu po nějaké době uslyší a bude nucena je přijmout. Myslím si, že tato Evropa bude stejná jako ta dnešní, ovšem "ty malé věcičky", co nosíme v kapse, budou o trochu jiné, budou inteligentní a bude záležet pouze na jejich kvalitě a ceně. A my přece známe někoho, kdo tyto dvě podstatné věci dokázal skombinovat vždy nejlépe, nebo se mílím?

Srdečně vás zdraví a přeje mnoho úspěchů na poli patchování -

Josef Trachta
SIEMENS AG
Velmi spokojený uživatel SIEMENS SX1.
Návrat nahoru
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

And1111 napsal:
kamos mal LCD monitor BenQ a normalne mu z neho vytiekla plazma.


A sakra... A nepropalila se mu stolem?

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mina
kolemjdoucí

Založen: 16. 11. 2004
Příspěvky: 24
Bydliště: Brno

4.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 10:37 am    Předmět: Sakra to nám to ale zavařili! Odpovědět s citátem

Myslím, že jak se do něčeho nacpou Evil or Very Mad „ťamani“ tak je konec protože se bude všechno vyrábět ve stříbrné barvě a bude to předražený, nepůjde to tuningovat, ale hlavně že to bude pěkně blikat a zvonit...! Embarassed
Jsem zvdavej jak potom bude vypadat siemensmania Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 10:59 am    Předmět: Re: Krátké vyjádření ze strany Josefa Trachty Odpovědět s citátem

Josef Trachta napsal:
Dámy a pánové,

po důkladném shlédnutí vaší diskuse bych rád uvedl několik věcí na pravou míru.

Jsem sice zaměstnanec divize COM, a to konrétně v účetnictví. Mohu vám fundovaně odpovědět, jak jsou na tom naše tržby, ale již teď vás ujišťuji v tom, že to určitě neudělám. Rád bych v naší firmě ještě dlouhý čas zůstal a tímto jednáním bych si pravděpodobně velmi znepříjemnil život. To rozhodně nechci. Nejsem bohužel schopen spravit vás o technických novinkách Siemensu a jestli se nemílím, dalo by se to posoudit jako průmyslová špionáž. Pro několik řádek ve foru Siemensmanie si vysloužit několik let vězení, to přeci není reálné.

Naše divize Com samozřejmě vyniká v oblasti GSM technologií, ovšem nijak by se nemělo zapomínat ani na bezšňůrové pevné linky (GIGASET), které mistrně, v teple vašeho domova, posílají SMS, E-maily, MMS a tak dále. Mobilní technologie z této divize tedy rozhodně nezmizí a dle mého názoru by se tedy dalo i předpokládat, že vývoj se zde nezastaví. V neposlední době nezapomínejme ani na wireless moduly, které do této divize také spadají. Zdánlivě by se zdálo, že mobilní telefony, pevné linky a kdovíjaké bezdrátové antény spolu nemohou mít nic společného. Odkazuji vás v tomto případě na tiskové prohlášení, jež vyšlo zhruba před rokem, přesný datum vám ovšem nejsem schopen sdělit, je to už přece jenom delší doba. V tomto prohlášení se Siemens AG snaží svým zákazníkům a akcionářům sdělit, že v budoucnu je více než nutné, implementovat internet a další síťové prvky do každodenního styku mezi jednotlivými uživateli. Společnost BenQ se samozřejmě angažuje na poli CD disků, plochých monitorů a tak dále, ale vedle toho se samozřejmě pečlivě zajímá také o nové prvky komunikace, jakým bezesporu nyní bude CDMA, nějaký čas ještě GPRS, ovšem jednoznačně mobilní sítě třetí generace. Asijský a evropský trh jsou na tomto poli něco jako "Nebe a dudy". Tady v Evrope se v této době hovoří o sítích třetí generace, a to právě v době, kdy v Asii tyto sítě čile fungují a v neposlední řadě také profitují.

Já osobně od této akvizice čekám mnohem více, než jenom udržení jednoho fenomenu při životě. Dámy a pánové, jak jsem již včera předeslal, jsem přesvědčen, že Evropa o mobilních telefonech se SIEMENS v názvu po nějaké době uslyší a bude nucena je přijmout. Myslím si, že tato Evropa bude stejná jako ta dnešní, ovšem "ty malé věcičky", co nosíme v kapse, budou o trochu jiné, budou inteligentní a bude záležet pouze na jejich kvalitě a ceně. A my přece známe někoho, kdo tyto dvě podstatné věci dokázal skombinovat vždy nejlépe, nebo se mílím?

Srdečně vás zdraví a přeje mnoho úspěchů na poli patchování -

Josef Trachta
SIEMENS AG
Velmi spokojený uživatel SIEMENS SX1.


Ad 1. odstavec: Je to hezke jake byste mohl mit problemy, nicmene nechapu proc to pisete kdyz nam temi x radky vlastne nic nereknete. Nevim jak ostatni, ale me to nezajima.

Ad2. odstavec: Nemuzu si pococt, ale na Vasem stylu psani mi neco nesedi. Je hezke jak vychvalujete a mluvite o Gigasetech a o budoucnosti mobilni komunikace. Gigasety me nezajimaji, ja jsem priznivce mobilnich telefonu Siemens- nejsem fanatik ktery vyznava cokoli s nalepkou Siemens. Siemens se samozrejme angazuje i ve vystavbach siti a technologii s tim souvisejicich, ale abych pravdu rekl tak mne to take nezajima. Odkazovat na jakekoliv ROK stare prohlaseni je s ohledem na momentalni situaci zcela bezpredmetne. Ano budoucnost patri 3G, to my vsichni vime. Nase obavy ale nepatri budoucnosti vyvoje mobilni komunikace ale vyvoji mobilnich telefonu Siemens. Nejde tu o to co vsechno Siemens vyrabi a jak je to vsechno super. Jde o to aby ty telefony s nalepkou Siemens ktere se nam tak zamlouvaji (ne kuli tomu ze jsou od Siemensu, ale kvuli tomu jake jsou), aby pokracovaly. Aby novy vlastnil nepretvoril to, co vytvoril Siemens v klasicky asijsky konglomerat typu Samsung, (bavime se o mobilech). O budoucnost mobilnich telefonu Siemens-Benq se nebojim. Zcela jiste to budou telefony, ktere se budou vyrabet a jiste i hodne kupovat. Jde mi o to aby to byly telefony, ktere si budu chtit ja a lide na tomto foru koupit.

Podle me jste Vasim prispevkem neuvedl na pravou miru zcela nic.

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
diablo
táta fóra
táta fóra

Založen: 29. 11. 2004
Příspěvky: 1442
Bydliště: Tonbridge (GB)

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Josef Trachta: Vsetko co si napisal je sice pekne, ale myslim ze uzivatelom siemensmanie ide hlavne o to patchovanie. V tomto ma Siemens obrovsku vyhodu proti ostatnym znackam. Z mne neznamych dovodov dali fw na internet, co bol obrovsky krok dopredu smerom k uzivatelovej spokojnosti. To, ze sa s tym rusi pohrali a vytvorili patche je len ich sikovnost, vdaka im za to ale patri. Sam mozem smelo tvrdit ze keby Siemensy nesli patchovat a prerabat a hrat sa s nimi tak by som mal asi inu znacku a z vrecka by som ju vytiahol len keby zvonila. A to je to co nechcem(e). Ten "jeden fenomen" je prave to co ludi tu, na SiemensManii, zdruzuje a drzi pohromade. Bola by obrovska skoda keby sa stratil.

PS: Daj to precitat niekomu z vedenia Siemensu, nech vedia ze robia skvele telefony, ktore sa este daju aj upravovat a prave preto ich ma vyse 35000 uzivatelov "len" na SiemensManii. A vascina ludi tu je znacke Siemens verna, vid moj podpis a podpisy inych.

_________________
M35 upravena -> MT50 tuned-> MC60 -> M55 fw10 ->fw11 ->fw91 (+patche) ->dead -> SX1 fw13 ->fw15 uk-de-ru ->fw15 uk-cz-sk + themes +1GB Pretec

For Blood is Life...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 11:08 am    Předmět: Re: Krátké vyjádření ze strany Josefa Trachty Odpovědět s citátem

citace:

Ad 1. odstavec: Je to hezke jake byste mohl mit problemy, nicmene nechapu proc to pisete kdyz nam temi x radky vlastne nic nereknete. Nevim jak ostatni, ale me to nezajima.

Ad2. odstavec: Nemuzu si pococt, ale na Vasem stylu psani mi neco nesedi. Je hezke jak vychvalujete a mluvite o Gigasetech a o budoucnosti mobilni komunikace. Gigasety me nezajimaji, ja jsem priznivce mobilnich telefonu Siemens- nejsem fanatik ktery vyznava cokoli s nalepkou Siemens. Siemens se samozrejme angazuje i ve vystavbach siti a technologii s tim souvisejicich, ale abych pravdu rekl tak mne to take nezajima. Odkazovat na jakekoliv ROK stare prohlaseni je s ohledem na momentalni situaci zcela bezpredmetne. Ano budoucnost patri 3G, to my vsichni vime. Nase obavy ale nepatri budoucnosti vyvoje mobilni komunikace ale vyvoji mobilnich telefonu Siemens. Nejde tu o to co vsechno Siemens vyrabi a jak je to vsechno super. Jde o to aby ty telefony s nalepkou Siemens ktere se nam tak zamlouvaji (ne kuli tomu ze jsou od Siemensu, ale kvuli tomu jake jsou), aby pokracovaly. Aby novy vlastnil nepretvoril to, co vytvoril Siemens v klasicky asijsky konglomerat typu Samsung, (bavime se o mobilech). O budoucnost mobilnich telefonu Siemens-Benq se nebojim. Zcela jiste to budou telefony, ktere se budou vyrabet a jiste i hodne kupovat. Jde mi o to aby to byly telefony, ktere si budu chtit ja a lide na tomto foru koupit.

Podle me jste Vasim prispevkem neuvedl na pravou miru zcela nic.


Sákriš, to je ale pravdivých řádků... Applause
Návrat nahoru
Smeli
pisatel
pisatel

Založen: 09. 09. 2004
Příspěvky: 239
Bydliště: Hrabyně (díra kousek od Ostravy)

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten anonym jsem já...
_________________


SIEMENS S65 fw. 58

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bee
pisatel
pisatel

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Žilina & B.B.

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="koscik"]
And1111 napsal:
kamos mal LCD monitor BenQ a normalne mu z neho vytiekla plazma.

Z LCD monitora vytiekla plazma??? Shame on you To mi nejak nejde do hlavy... Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Další
Strana 8 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group