clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Pracujeme s Jimm
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Pracujeme s Jimm
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 8:29 pm    Předmět: Re: Help me PLZ!!! Odpovědět s citátem

Boris008 napsal:
Lidicky, mi to nejde...samotna aplikace se spusti, ale pak se mi nepodari pripojit. Napise mi to chybu: "Nemam odpoved od serveru (118.0).Mam Siemens M55 FW11 a operatora T-Mobile-Twist. Asi mam spatne nastavene internetove profily. Muzete mi nekdo, jak to mam presne nastavit? Na konfiguratoru je jen nastaveni wapu, ale to asi nestaci. Poradte prosim.Dekuji predem vsem.

Stačí správný nastavení HTTP profilu, ve kterým bude APN internet.t-mobile.cz. Přesný nastavení ti neřeknu, alébrž už nevím jak to na M55 je, ale moc se to od x65 lišit nebude.

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
WarCharlie
začátečník
začátečník

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 45

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 8:37 pm    Předmět: Re: Help me PLZ!!! Odpovědět s citátem

busch napsal:
Boris008 napsal:
Lidicky, mi to nejde...samotna aplikace se spusti, ale pak se mi nepodari pripojit. Napise mi to chybu: "Nemam odpoved od serveru (118.0).Mam Siemens M55 FW11 a operatora T-Mobile-Twist. Asi mam spatne nastavene internetove profily. Muzete mi nekdo, jak to mam presne nastavit? Na konfiguratoru je jen nastaveni wapu, ale to asi nestaci. Poradte prosim.Dekuji predem vsem.

Stačí správný nastavení HTTP profilu, ve kterým bude APN internet.t-mobile.cz. Přesný nastavení ti neřeknu, alébrž už nevím jak to na M55 je, ale moc se to od x65 lišit nebude.

reknu ti to takhle... ja to mel nastavene presne podle stranek a jelo mi to... potom jsem pouze vypl a zapl mobil a smitec... tak jsem to zase vsechno nastavil znova a porad nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
jdobry
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 22. 01. 2005
Příspěvky: 381

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 8:50 pm    Předmět: Re: Help me PLZ!!! Odpovědět s citátem

WarCharlie napsal:

reknu ti to takhle... ja to mel nastavene presne podle stranek a jelo mi to... potom jsem pouze vypl a zapl mobil a smitec... tak jsem to zase vsechno nastavil znova a porad nic

Me to taky chvilku jde a chvilku nic.

_________________
Philips Fizz -> ..... -> Siemens CX65

Děkuji všem, kteří tomuto fóru věnují svůj čas a píší se znalostí věci a k tématu. Specielně Krokodýlovi, Hannimu a dalším
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WarCharlie
začátečník
začátečník

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 45

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 8:51 pm    Předmět: Re: Help me PLZ!!! Odpovědět s citátem

jdobry napsal:
WarCharlie napsal:

reknu ti to takhle... ja to mel nastavene presne podle stranek a jelo mi to... potom jsem pouze vypl a zapl mobil a smitec... tak jsem to zase vsechno nastavil znova a porad nic

Me to taky chvilku jde a chvilku nic.

no to jsi mi pomohl Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
jdobry
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 22. 01. 2005
Příspěvky: 381

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 9:10 pm    Předmět: Re: Help me PLZ!!! Odpovědět s citátem

WarCharlie napsal:
jdobry napsal:

Me to taky chvilku jde a chvilku nic.

no to jsi mi pomohl Sad


Je to tak. Nekdy to chodi, jindy ne. Nastaveni je stale to same. Operator t-mobile pres internet.t-mobile.cz
Kdyz to nechodi dela to tohle:
A za par vterin se objevi:
Prave ted to nefunguje.

_________________
Philips Fizz -> ..... -> Siemens CX65

Děkuji všem, kteří tomuto fóru věnují svůj čas a píší se znalostí věci a k tématu. Specielně Krokodýlovi, Hannimu a dalším
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WarCharlie
začátečník
začátečník

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 45

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 9:12 pm    Předmět: Re: Help me PLZ!!! Odpovědět s citátem

jdobry napsal:
WarCharlie napsal:
jdobry napsal:

Me to taky chvilku jde a chvilku nic.

no to jsi mi pomohl Sad


Je to tak. Nekdy to chodi, jindy ne. Nastaveni je stale to same. Operator t-mobile pres internet.t-mobile.cz
Kdyz to nechodi dela to tohle:
A za par vterin se objevi:
Prave ted to nefunguje.

a newis pls v jakou dobu to chodi a kdy ne,???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
jdobry
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 22. 01. 2005
Příspěvky: 381

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 9:15 pm    Předmět: Re: Help me PLZ!!! Odpovědět s citátem

WarCharlie napsal:

a newis pls v jakou dobu to chodi a kdy ne,???

Na zadnou souvislost s cimkoli jsem neprisel. Vypnuti a zapnuti telefonu nic nemeni.

_________________
Philips Fizz -> ..... -> Siemens CX65

Děkuji všem, kteří tomuto fóru věnují svůj čas a píší se znalostí věci a k tématu. Specielně Krokodýlovi, Hannimu a dalším
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WarCharlie
začátečník
začátečník

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 45

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 9:16 pm    Předmět: Re: Help me PLZ!!! Odpovědět s citátem

jdobry napsal:
WarCharlie napsal:

a newis pls v jakou dobu to chodi a kdy ne,???

Na zadnou souvislost s cimkoli jsem neprisel. Vypnuti a zapnuti telefonu nic nemeni.

tak to je blby.... ale diky za snahu mi tuto zahadu objasnit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

10072.34 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 10:38 pm    Předmět: Re: Pracujeme S Jimmem Odpovědět s citátem

Mne to vypina mobil. Sad Ja som to skusal uz davnejsie. Neviet kde je problem? Mam S65
_________________
Siemens->HTC Sensation ->HTC Sensation XE ->HTC Evo 3D White->HTC Evo 3D Black->HTC One X Black->HTC One X White->HTC One silver->HTC One Black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pitrisek
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 08. 09. 2004
Příspěvky: 405
Bydliště: Česká Třebová & Brno

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 11:48 pm    Předmět: Stored history Odpovědět s citátem

Nevite, jak se v 0.4 pracuje se "stored history"? Je to v menu, slo by to z toho vytahnout, ale jak si nejakou historii ulozit z chatu? Na to jsem jeste neprisel Confused
_________________
S65 fw58WS CZ

Pitrisovo doupě @ http://pitris.org/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sonix
badatel
badatel

Založen: 22. 06. 2004
Příspěvky: 196

314.02 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2005 10:39 am    Předmět: C55? Odpovědět s citátem

něco podobného aby to šlo i na C55?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boris008
kolemjdoucí

Založen: 20. 01. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: Ostrava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2005 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz jsem to zprovoznil...cele dopoledne jsem psal s kamosem, ale s uderem 13.hodiny to prestalo fachat. Zapnuti a vypnuti tomu nijak nevadi. Fakt uz nevim co s tim. Proste to jede asi jen rano...zkusim zitra. Jestli uz jste na to nekdo prisli, tak to sem napiste. Diky
_________________
Boris008 4EVR!!!



Bosch GSM607 >>> Alcatel OT311 >>> Siemens A55 >>> Siemens M55 FW11 patchovaný>>>FW91 patchovaný>>>TESTPOINT...Sad >>> Sony Ericsson K750i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Boris008
kolemjdoucí

Založen: 20. 01. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: Ostrava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2005 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Boris008 napsal:
Uz jsem to zprovoznil...cele dopoledne jsem psal s kamosem, ale s uderem 13.hodiny to prestalo fachat. Zapnuti a vypnuti tomu nijak nevadi. Fakt uz nevim co s tim. Proste to jede asi jen rano...zkusim zitra. Jestli uz jste na to nekdo prisli, tak to sem napiste. Diky



Problem byl vyresen. Jen jsem nastavil v HTTP profilu dobu prodleni misto puvodnich 300 na hodnotu 120. Uz to tu bylo nekde napsane, tak jsem to zkusil a jde to...zkuste to taky.

_________________
Boris008 4EVR!!!



Bosch GSM607 >>> Alcatel OT311 >>> Siemens A55 >>> Siemens M55 FW11 patchovaný>>>FW91 patchovaný>>>TESTPOINT...Sad >>> Sony Ericsson K750i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mobil-man
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 18, 2005 8:55 am    Předmět: posilani obrazku Odpovědět s citátem

Jak mam posilat obrazky pres JIMMa s M65? Nejak mi to pise, ze : Prenos souboru s klienty nizsimi nez ICQv8 neni podporovan....Ale mam tam novou verzi 0.4. Chodi to nekomu?
Návrat nahoru
Boris008
kolemjdoucí

Založen: 20. 01. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: Ostrava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 18, 2005 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidi a kolik vam to tak zere kreditu? Ja tam byl 2 hodiny a bylo to 7Kč. Co vy? Ja jsem teda spokojeny, ale mohlo by to byt min. Smile Mam T-Mobile. Diky za odpovedi!
_________________
Boris008 4EVR!!!



Bosch GSM607 >>> Alcatel OT311 >>> Siemens A55 >>> Siemens M55 FW11 patchovaný>>>FW91 patchovaný>>>TESTPOINT...Sad >>> Sony Ericsson K750i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group