clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Nová SiemensMania konečně zde - již dnes po půlnoci!!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Nová SiemensMania konečně zde - již dnes po půlnoci!!
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2004 5:26 pm    Předmět: Nová SiemensMania konečně zde - již dnes po půlnoci!! Odpovědět s citátem

Toto je speciální vlákno, do kterého prosím pište výhradně vaše poznatky, nápady, podněty ale i vaše pocity z nové verze SiemensManie. Za každý podnět jsme vděční a těšíme se na reakce, jestli Vás nová SM potěší, překvapí, nebo odradí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Grafic
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 04. 2004
Příspěvky: 1157
Bydliště: Usti nad Labem

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2004 11:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapy, super. Kdo si pocka, ten se docka. Je to fakt dobry. Zase jste udelali dobrej kus prace. Fakt parada a musim uznat, ze to cekani stalo za to. Design se sice moc nezmenil, ale to asi ani nebylo ucelem:) PHP je urcite lepsi. A hlavne vsechny ty nove patche, firmwary a vubec vsechno. Proste, klobouk dolu.
_________________
SXG75 FW22 + 1GB KingMax + DCA 540

M35i FW18 --> MT50 FW18 --> M55 FW10,11,91 --> M65 FW4,16,25,41,25,43,50,58,50 --> SXG75 FW22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Grafic
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 04. 2004
Příspěvky: 1157
Bydliště: Usti nad Labem

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2004 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oprava: Ted jeste jednou koukam na design, celkove vypada stejny, ale detaily jsou jiny. A hlavne pokrok v menu.
Super! Nic jineho na to nejde rict.

_________________
SXG75 FW22 + 1GB KingMax + DCA 540

M35i FW18 --> MT50 FW18 --> M55 FW10,11,91 --> M65 FW4,16,25,41,25,43,50,58,50 --> SXG75 FW22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
CrazyCZ
(člen klubu SM)
ostřílený diskusník
(člen klubu SM)<br>ostřílený diskusník

Založen: 21. 07. 2004
Příspěvky: 525
Bydliště: Roudnice nad Labem

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2004 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem si teda vubec jistej jestli ta chyba neni na me strane, kdyztak me ukamenujte. Wink
Cetl jsem clanek "Zmena pisma programem Siemens CE", pouzivam Mozillu a kdyz jsem si chtel Siemens CE stahnout pomoci odkazu v clanku, tak se mi zacal otevirat jako textovy soubor. Kdyz jsem kliknu na odkaz pravym tlacitkem a dal "ulozit cil jako..." tak mi to nabidne ke stazeni soubor download.php, ktery je ale ve skutecnosti souborem siemens_ce.rar

_________________
MC60 FW13 CZ - 3,5MB FlexMem + T9


Naposledy upravil CrazyCZ dne po srpen 30, 2004 7:56 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AngusYoung
začátečník
začátečník

Založen: 05. 03. 2004
Příspěvky: 82

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2004 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim.... Nevim jak vam ale me pripada ze nacitani stranky je tak 4x pomalejsi nez kdyz to bylo pod mobilmanii Neutral . Mam pripojeni o rycholsti 1 MBit/s a cekam docela dost dlouho nez se neco udela. Mozna je problem na moji strane ale ostatni stranky se mi nacitaji normalne jako vzdy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyCZ
(člen klubu SM)
ostřílený diskusník
(člen klubu SM)<br>ostřílený diskusník

Založen: 21. 07. 2004
Příspěvky: 525
Bydliště: Roudnice nad Labem

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2004 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AngusYoung napsal:
Zdravim.... Nevim jak vam ale me pripada ze nacitani stranky je tak 4x pomalejsi nez kdyz to bylo pod mobilmanii Neutral . Mam pripojeni o rycholsti 1 MBit/s a cekam docela dost dlouho nez se neco udela. Mozna je problem na moji strane ale ostatni stranky se mi nacitaji normalne jako vzdy.


Taky se mi stava, ze na odezvu ze siemensmanie musim cekat dost dlouho a nekdy dokonce vyprsi timeout. Jiny stranky jedou v pohode. :-/

_________________
MC60 FW13 CZ - 3,5MB FlexMem + T9
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2004 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CrazyCZ napsal:
Nejsem si teda vubec jistej jestli ta chyba neni na me strane, kdyztak me ukamenujte. Wink
Cetl jsem clanek "Zmena pisma programem Siemens CE", pouzivam Mozillu a kdyz jsem si chtel Siemens CE stahnout pomoci odkazu v clanku, tak se mi zacal otevirat jako textovy soubor. Kdyz jsem kliknu na odkaz pravym tlacitkem a dal "ulozit cil jako..." tak mi to nabidne ke stazeni soubor download.php, ktery je ale ve skutecnosti souborem siemens_ce.rar

Proč Mozilla neotevře soubor k downloadu nevím - ostatní prohlížeče to tak dělají. Že se nejdříve otevírá soubor download.php je v pořádku - je to redirekt, který přesměrovává na požadovaný soubor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pjootr
všeználek
všeználek

Založen: 05. 08. 2004
Příspěvky: 656

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2004 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Applause Mooooooc pěkný, to sem tedy nečekal. Nevím jak napsat, že se mi to strašně líbí a oceňuji Vaši námahu.

P.S. U hodnocení článků by chtělo nějak ošetřit počet hlasování, pač by nějakej vytrvalec (třeba já Twisted Evil ) mohl zkreslovat výsledky.

_________________
Nepřejte si znát můj inteligentní kvo kvo kvo kvo kvocient ...
Zímenz eM55 fw.9i 3712kB T9Cz - lost
Zímenz eM65 Reskjů+TestPojnt @ CéIks70 fw.5o+12,71MB+napáčováno.
Zímenz eSiksX1 fw.I5 512MB <III> MOD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2004 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="PjootrP.S. U hodnocení článků by chtělo nějak ošetřit počet hlasování, pač by nějakej vytrvalec (třeba já Twisted Evil ) mohl zkreslovat výsledky.[/quote]
Je jasný, že vytrvalec opravdu jsi a že už jsi to zkoušel, jinak bys nevěděl, že to zatím ošetřený není... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
funak
začátečník
začátečník

Založen: 01. 07. 2004
Příspěvky: 59
Bydliště: Bratislava

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2004 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hm, dost casto sa mi objavuje:
citace:

While trying to retrieve the URL: http://www.siemensmania.cz/
The following error was encountered:

* Connection Failed

The system returned:
(60) Operation timed out

The remote host or network may be down. Please try the request again.

Sad

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2004 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moj nazor....myslim si,ze nacitanie stranky znacne zalezi od providera a rychlosti pripojenia...presvedsil som sa o tom,ked som chodil na stranku cez analogovu linku u kamosa...mne osobne to ide uplne v pohode a nacitanie stranok je rychle a pruzne.Takze na novom serveri siemensmanie problem nie je...
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JohnnyB
kolemjdoucí

Založen: 28. 08. 2004
Příspěvky: 22

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2004 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejdriv ze vseho bych chtel pochvalit, jeste jsem nevyzkosel vsechyn novy fnkce, ktery Siemensmania diky PHP a datab. zpracovani nabizi, ale presto uz ted musim chvalit. Je to hezke, pruzne a uziv. se tvari moc privetive. Takze velika pochvala, dobra prace.
Ted jeden napad na upravu:
Nebylo by od veci pridat neco jako mapu serveru, bud v podobe rozbalovatelneho "tree menu" (klient-skriptovaneho nebo PHP) nebo alespon nekam dolu do leve nebo prave casti CISTOU TEXTOVOU PODOBU (SEZNAM PRISPEVKU). To proto ze kdyz mam pomerne slusny pripojeni a kliknu na kategorii, napr clanky, tak mi vybehne seznam clanku s kratkyma popiskama, fotkama, ale bohuzel taky nastrankovanej. A ja se pak musim proklikavat kdyz treba hledam neco konkretniho. Tak by nebylo od veci mit moznost si TEXTOVE zobrazit VSECHNY prispevky dane kategorie. Druhou moznosti by bylo mit moznost uzivatelsky si definovat pocet prispevku k nastrankovani, ale to asi nebudete ochotni delat, protoze by to mohlo prilis zatezovat hosting (i kdyz je velmi jednoduche takovou fci zapracovat). No to je vse, jenom napad. Jasne ze obrazky a popisky jsou super, ale pro cloveka kterej vi co hleda je to nekdy zbytecny zdrzovani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2004 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 JohnyB: O obojím jsme kdysi dávno na počátku vývoje uvažovali a pak se na to nějak zapomnělo. Určitě to přidáme...
Díky za tip. Pochvala potěší, ale podobné náměty pomohou udělat lepší SiemensManii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cook man
pisatel
pisatel

Založen: 05. 04. 2004
Příspěvky: 267
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2004 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pujdou stranky pres wap??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2004 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cook man napsal:
Pujdou stranky pres wap??

Rádi bysme, ale bude to ještě nějakou dobu trvat... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group