clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Uvažujete o koupi mobilu z x75?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Uvažujete o koupi mobilu z x75?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cooler5
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 14. 03. 2005
Příspěvky: 559

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ako ste na tom teraz s rozhodovanim, neodradilo vas to gycove menu a ta T9?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cooler5 napsal:
ako ste na tom teraz s rozhodovanim, neodradilo vas to gycove menu a ta T9?


Ve finálních prodejních kouscích už je to menu barevnější... Jenom ta T9 mne trochu štve. Taky jsem nepřišel na to, jak ty nabodeníčka povypínat...

Jinak ho už mám od 8.7. a jsem celkem spokojený. Ještě by taky v nějakém FW mohli trochu vylepšit fotky... Ale pro mne je tam ten foťák spíš navíc, mám plnokrevný digitál a jsem už hodně zmlsaný... wink
Návrat nahoru
DavidT
táta fóra
táta fóra

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 1088
Bydliště: Čerčany(ČR) Telefon: Siemens M75

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
cooler5 napsal:
ako ste na tom teraz s rozhodovanim, neodradilo vas to gycove menu a ta T9?


Ve finálních prodejních kouscích už je to menu barevnější... Jenom ta T9 mne trochu štve. Taky jsem nepřišel na to, jak ty nabodeníčka povypínat...

Jinak ho už mám od 8.7. a jsem celkem spokojený. Ještě by taky v nějakém FW mohli trochu vylepšit fotky... Ale pro mne je tam ten foťák spíš navíc, mám plnokrevný digitál a jsem už hodně zmlsaný... wink
M65 je pro mě jasná volba.Proč zrova tenhle foun???Je odolnej trochu jistější že ho nersflákám neboť u mě mají mobily těžké podmínky.
_________________
Nikdo není dokonalý já jdu příkladem.

S: C65>M75 >Sony Ericsson P1i

Firmware:13

Operátor: Vodafone

Kabel: DCA-510

Stav telefonu: OK

Karta: RS-MMC DV 1024 MB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
callop
začátečník
začátečník

Založen: 01. 12. 2004
Příspěvky: 86

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neviete ako bude na tom cena CX75 alebo SXG75 o rok? Staci taky hruby odhad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
beardie
táta fóra
táta fóra

Založen: 19. 01. 2005
Příspěvky: 1106

7865.50 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2005 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hruby odhad=cena bude polovicna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cooler5
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 14. 03. 2005
Příspěvky: 559

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2005 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
cooler5 napsal:
ako ste na tom teraz s rozhodovanim, neodradilo vas to gycove menu a ta T9?


Ve finálních prodejních kouscích už je to menu barevnější... Jenom ta T9 mne trochu štve. Taky jsem nepřišel na to, jak ty nabodeníčka povypínat...

Jinak ho už mám od 8.7. a jsem celkem spokojený. Ještě by taky v nějakém FW mohli trochu vylepšit fotky... Ale pro mne je tam ten foťák spíš navíc, mám plnokrevný digitál a jsem už hodně zmlsaný... wink


vsak to menu ostalo skarede, ked je vyfarbene, krajsie bolo len take sede.inac ako je to s rychlostou telefonu, sko ide siemens 3D-Rally? seka sa este video, ked s nim dost pohybujes?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2005 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cooler5 napsal:
Anonymous napsal:
cooler5 napsal:
ako ste na tom teraz s rozhodovanim, neodradilo vas to gycove menu a ta T9?


Ve finálních prodejních kouscích už je to menu barevnější... Jenom ta T9 mne trochu štve. Taky jsem nepřišel na to, jak ty nabodeníčka povypínat...

Jinak ho už mám od 8.7. a jsem celkem spokojený. Ještě by taky v nějakém FW mohli trochu vylepšit fotky... Ale pro mne je tam ten foťák spíš navíc, mám plnokrevný digitál a jsem už hodně zmlsaný... wink


vsak to menu ostalo skarede, ked je vyfarbene, krajsie bolo len take sede.inac ako je to s rychlostou telefonu, sko ide siemens 3D-Rally? seka sa este video, ked s nim dost pohybujes?


No, tohle asi bude hodně záležet na vkusu každého z nás. Mně se líbí to více barevné... Zas taková omalovánka jako u M65 to ale není.

3D-Rally se mi nepodařilo spustit, hlásilo nějakou chybnou aplikaci či co... Možná mám nějakou starší verzi.

Video se seká a to dost...
Fotky mi přijdou taky takové nanicovaté. Jsou podle mne hodně komprimované. Taky barevné podání se mi nějak nezdá. Možná, že se to dá všechno vyřešit novějším FW. Uvidíme...

Pro mne je tam ten foťák na nic, spíš mi tam dokonce vadí... Mám takové zaměstnání, kdy se taky může stát, že nám časem všem paušálně zakážou fotomobily... A to by mně teda dost na...li !!! Pak teda nevím, co bych si potom měl koupit, protože to zatracené "focení" je dneska skoro u všech nových mobilů... Tenhle foun jsem kupoval hlavně kvůli odolnosti ( jezdím na biku ), funkcím, velké paměti, MP3 atd., ale ten foťák si teda opravdu mohli odpustit... Slušně vybavený, nový mobil bez foťáku už asi neexistuje...
Návrat nahoru
MARKONY
kolemjdoucí

Založen: 12. 10. 2004
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2005 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja do M 75 prodava se na www.cybex.cz a www.hshop.cz

Naposledy upravil MARKONY dne út červenec 19, 2005 5:34 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cooler5
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 14. 03. 2005
Příspěvky: 559

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2005 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neprehana nahodou siemens: on ide dolui vodou a este naschval csetko nedoladi na 100 % tie hry som sa pokusal spustil na cx65 a tiez hlasilo tu hlasku,takze on dal asi do vsetkych telefonov nejaku zlui verziu alebo zabudol updatovat certifikaty Confused

a k tomu videu, som si myslel ,ze sa pouci /ine mobily to uz zvladaju bez sekania a siemens sa nepouci / d'oh!

A inac ako hraju mp3 na plnej hlasitosti, a wavy ako zneju pri plnej hlasitosti, chrcia? inac aka je reprodukcia melodii ,taka ista ako na x65?

a skus zapnut java aplikaciu a ked sa zapne tak ju vypni dlhym podrzanim cer. tlacidla a hned na to stlac joystick pre vstup do mneu (objavi sa ti na chvilu prazdna obrazovka, akoze nereaguje a je menu par sekund spomalene?)

a este je u fotaku ta automatika, ked si v slabsie osvetlenych podmienkach tak sa trochu skube, skube sa potom? tolko na zaciatok.... wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarous1
badatel
badatel

Založen: 25. 05. 2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2005 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cooler5 napsal:
neprehana nahodou siemens: on ide dolui vodou a este naschval csetko nedoladi na 100 % tie hry som sa pokusal spustil na cx65 a tiez hlasilo tu hlasku,takze on dal asi do vsetkych telefonov nejaku zlui verziu alebo zabudol updatovat certifikaty Confused

a k tomu videu, som si myslel ,ze sa pouci /ine mobily to uz zvladaju bez sekania a siemens sa nepouci / d'oh!

A inac ako hraju mp3 na plnej hlasitosti, a wavy ako zneju pri plnej hlasitosti, chrcia? inac aka je reprodukcia melodii ,taka ista ako na x65?

a skus zapnut java aplikaciu a ked sa zapne tak ju vypni dlhym podrzanim cer. tlacidla a hned na to stlac joystick pre vstup do mneu (objavi sa ti na chvilu prazdna obrazovka, akoze nereaguje a je menu par sekund spomalene?)

a este je u fotaku ta automatika, ked si v slabsie osvetlenych podmienkach tak sa trochu skube, skube sa potom? tolko na zaciatok.... wink


No, jsem se předtím párkrát zapomněl přihlásit, takže od teď už pod svým jménem... d'oh!

To 3D-Rally jsem si tam dohrával sám, v dodávce nebylo... Nevím, co se mu nezdálo...

MP3, MIDy, AAC a ani WAVy naplno nechrčej. Reprodukce je celkem O.K. a dost hlasitá... Jenom ty basy chybí... Přes sluchátka je to ale už celkem v pořádku... Dost mi tam ale vadí ty pouhé čtyři úrovně hlasitosti, včetně úplného ztlumení. Tohle by teda mohl Siemens ještě trochu upravit... Teď tím myslím při přehrávání, u zvonění je mi to celkem stačí.
M65 jsem měl v ruce poprvé a naposledy celkem asi 2 minuty a tohle jsem tam nezkoušel, takže neposoudím...

Prázdná obrazovka se objevuje... Ale jenom na chvíli a pak to menu mi připadá, že se nezpomaluje.

Fotky: Mně se zdá, že škube skoro pořád, nejenom za špatných světelných podmínek... Taky mně dost vadí, že když se zmáčkne ten čudlík na straně nebo joystick jako že se bude fotit, tak mu dost dlouho trvá, než ten snímek vůbec sejme... Prostě se zmáčkne "spoušť", celkem dlouho se nic neděje, pak se ozve zvuk "závěrky" a na to teprve fotí... Se mi ze začátku (než jsem s tím začal počítat) hodněkrát stalo, že jsem si několik fotek rozmáznul...
Tohle bych navrhoval Siemensu také k dořešení...

No, teď když to po sobě čtu, tak jenom vlastně kritizuji... wink Je to ale opravdu super mobil !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group