clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Návod jak obejít MASTERCODE u SX1
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Návod jak obejít MASTERCODE u SX1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Darisss
kolemjdoucí

Založen: 06. 01. 2005
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2005 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Anonymous napsal:
No jo, ale co mam delat, kdyz se mi mob nehlasi k USB?

Ve winswupu nebo celkove?
Proste mobil kabel najde -ukaze se tam ta ikonka, ale pocitac ne.Moc se v tom nevyznam, ale co jineho mi zbyva nez experimentovat? Sama jsem to posrala sama to zkusim zpravit.A kdyz to poseru jeste vic, tak si to hodim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sh10236
kolemjdoucí

Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 16, 2005 9:37 am    Předmět: This patch didn't work Odpovědět s citátem

This patch didn't work? What to do?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mohapl25
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 23, 2005 12:25 am    Předmět: nový firmware Odpovědět s citátem

A když potom co udělám podle toho návodu přehraju firmware tak to bude uplně odblokované nebo ne???
Návrat nahoru
Lukasisko
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Opava,Žimrovice

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 23, 2005 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, nebude.
Návod je určen pouze pro zálohu dat z mobilu.

_________________
Sagem MC920 >> S/ME45i fw04 >> SX1 fw15cz patched + 1GB PQI >> SE P990i

BT GPS i-Tec 339

Wayfinder Navigator


Život je hořký. Bohudík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rockefeler
kolemjdoucí

Založen: 21. 12. 2004
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 30, 2005 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darisss napsal:
Anonymous napsal:
Anonymous napsal:
No jo, ale co mam delat, kdyz se mi mob nehlasi k USB?

Ve winswupu nebo celkove?
Proste mobil kabel najde -ukaze se tam ta ikonka, ale pocitac ne.Moc se v tom nevyznam, ale co jineho mi zbyva nez experimentovat? Sama jsem to posrala sama to zkusim zpravit.A kdyz to poseru jeste vic, tak si to hodim


Mám ten samý problém....mobil detekuje zapojený kabel ale PC ne,takže jak mám vůbec něco dělat?? Think

a dočetl jsem se tu že po aplikaci tohoto návodu telefon stejně nedude odblokován...tak to nechápu??to vše jen pro zálohu dat a pak ho stejně pošlu do servisu?? Brick wall
když v servisu zaplatím nemalou částku za odblokaci neměli by mi ty data zazálohovat oni?? Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
S@MOGON
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 12:57 pm    Předmět: 0000 Odpovědět s citátem

can anybody help me with unlocking on http://www.siemensmania.cz/content.php?id=325 ??? i cant find Patch file Starter.sxp and File Starter_ARM.RSC . Please somebody put it files into me E-meil :
slim7@rin.ru . Please!!Please!!! Ukraune will olso remember you!!! [-o<
Návrat nahoru
DollyX
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červen 13, 2005 10:45 am    Předmět: Zablokovana SX1 Odpovědět s citátem

3x spatne zadany bezpecnostni kod...:-( Co dal? higher@seznam.cz nebo 776 283 159. Please help me. Kdo mi pomuze? Muzem se doluvit na nejake penezni castce... Dik
Návrat nahoru
ivana.sedlarova
začátečník
začátečník

Založen: 21. 07. 2005
Příspěvky: 40
Bydliště: Valašské Meziříčí, ČR

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2005 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono je to v pohodě akorát s mobilem v záruce. Dala jsem ho do servisu s tím, že v minulé reklamaci mi zřejmě přehráli sw a tím mi smazali můj mastercode a již při prvním zadání se telefon blokl. Poradila mi to přímo operátorka v siemens centru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gwin
čestný člen
čestný člen

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 3485

0.84 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2005 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ivana.sedlarova napsal:
Ono je to v pohodě akorát s mobilem v záruce. Dala jsem ho do servisu s tím, že v minulé reklamaci mi zřejmě přehráli sw a tím mi smazali můj mastercode a již při prvním zadání se telefon blokl. Poradila mi to přímo operátorka v siemens centru.
Tak to docela koukám Shocked
_________________
Alcatel 301 => Alcatel 301 => Nokia 3210 => Nokia 3310 => Nokia 3410 => Siemens SX1 => Nokia E51-1 => HTC TyTN II => Samsung GT-I8190 Wink

SX1: FW15 Cz modded (75 patchů), 1GB MMC Transcend, Krussell obal

1x usmrcen, 1x výměna displeje, 2x výměna MMI desky, 1x výměna headsetu HHS-500 za headset HHS-700

SX1 momentálně (a definitivně) nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dit32
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ten disk E: do kterého mám kopnout ten Start... je MMC karta? A pokud to je MMC karta tak tam ten soubor můžu hodit z jiného mobilu,když mi na mojí SX1 už nejde USB spojení(při zablokovaném mobilu),nebo ne??
Návrat nahoru
dps
pisatel
pisatel

Založen: 22. 09. 2004
Příspěvky: 247

676.28 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2005 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl sem se zeptat jestli tenhle patch jenom přesměrovává Starter Amr.RSC ze Z na E nebo upravuje i něco dalšího ve FW?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dj.kubajs
kolemjdoucí

Založen: 17. 06. 2005
Příspěvky: 2
Bydliště: Lanškroun

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2006 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim. chtel bych se zeptat na tento clanek:http://www.siemensmania.cz/content.php?id=325 je v nem popis na odblokovani SX ale je tam problem s vypinanim a nabijenim tel. slo by to nejako obejit? tka zatim zdarec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gwin
čestný člen
čestný člen

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 3485

0.84 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2006 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dj.kubajs napsal:
zdravim. chtel bych se zeptat na tento clanek:http://www.siemensmania.cz/content.php?id=325 je v nem popis na odblokovani SX ale je tam problem s vypinanim a nabijenim tel. slo by to nejako obejit? tka zatim zdarec
Jako ze mas vybitou baterku?
_________________
Alcatel 301 => Alcatel 301 => Nokia 3210 => Nokia 3310 => Nokia 3410 => Siemens SX1 => Nokia E51-1 => HTC TyTN II => Samsung GT-I8190 Wink

SX1: FW15 Cz modded (75 patchů), 1GB MMC Transcend, Krussell obal

1x usmrcen, 1x výměna displeje, 2x výměna MMI desky, 1x výměna headsetu HHS-500 za headset HHS-700

SX1 momentálně (a definitivně) nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dj.kubajs
kolemjdoucí

Založen: 17. 06. 2005
Příspěvky: 2
Bydliště: Lanškroun

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2006 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gwin napsal:
dj.kubajs napsal:
zdravim. chtel bych se zeptat na tento clanek:http://www.siemensmania.cz/content.php?id=325 je v nem popis na odblokovani SX ale je tam problem s vypinanim a nabijenim tel. slo by to nejako obejit? tka zatim zdarec
Jako ze mas vybitou baterku?


no a az to odblokuju tak se stim neda nic delat? To je proste je na zalohu dat. A pak co po tom?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pepajz
začátečník
začátečník

Založen: 30. 12. 2004
Příspěvky: 75

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 08, 2006 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zda se ze ten patch a navod nefunguje... patchnul sem, hodil sem na kartu soubor. tedkonc zapinam shitx1 a ejhle, porad to chce zadat kod pristroje. stejne jako pred tim Sad

hm uz nikdy nebudu pucovat mobil spoluzakum Wink

_________________
C65 fw12cz (1x usmrcen) -> fw43cz patched (6x usmrcen) => SX1 (usmrcen, zpet ze servisu a pude tam znova protoze mi pokrivili klavesnici a zku*v*ili reprak!!)

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group