clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - c35 nabijeni i baterie
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

c35 nabijeni i baterie

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vladoc65
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2005 10:53 am    Předmět: c35 nabijeni i baterie Odpovědět s citátem

mam c35 a baterii li-ion 1300mAh kdys ji dobijim pres nabijecku tak po dobiti vypmne se telefom.ma nekdo s tim probleme take skusenost???
Návrat nahoru
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2005 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravdepodobne musis zmenit nastavenie hodnot pre nabijanie v EEPROM...sluzi nato program Sensor Tool.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xhibit
začátečník
začátečník

Založen: 03. 02. 2005
Příspěvky: 41

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2005 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Me to dela taky, a to mam jen 1000mAh baterii.. Ale da se to pri trose stesti vychytat,ona se baterie nabije,ukazatel telefonu ukazuje plne dobiti, a kdyz tel. necham dal na nabijecce teprve po te se vypne.. nevim presne po jake dobe, ale je to radove desitky minut..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2005 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Pravdepodobne musis zmenit nastavenie hodnot pre nabijanie v EEPROM...sluzi nato program Sensor Tool.



Jojo, ten programek znam. Taky jsem s nim mel tu cest, kdyz jsem nastavoval parametry k 700MAh baterii (puvodne tam byla 840, ale z nouze jsem si koupul prave tuto...). Akorat by me zajimalo, kde se da najit podrobnejsi popis k nastaveni sensorů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
xhibit
začátečník
začátečník

Založen: 03. 02. 2005
Příspěvky: 41

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2005 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se na ten programek zrovna divam a neni mi moc jasne co a jak prenastavit,muze me nekdo nakopnout spravnym smerem? Senzory telefonu mi ukazaly 3.92V ,tak jsem nacetl soubor s nastavenim (*.blk)pro 3.92V ,nahral do telefonu.. po opetovne detekci mi ale napeti baterky ukazuje neco pres 4V.. Jaky je princip nastavovani?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2005 1:50 pm    Předmět: baterie Odpovědět s citátem

Muj kámos ma taky C35 a ma baterii nejakych 1250 mAh ale nic takoveho jak tady pistet mu to nedela... Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Nerve_Toxin
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 07. 2004
Příspěvky: 1483
Bydliště: Kojetín

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 05, 2005 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to dělalo taky na 1250 Li-Pol
_________________
Siemens is the best



C35i fw18+patche+t9CZ->MT50 fw18@242KB flex+patche->M55 Palladium fw11@3,6MB flex+patche->CX70 fw43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubjačko
kolemjdoucí

Založen: 27. 07. 2005
Příspěvky: 4

10.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerve_Toxin napsal:
Mě to dělalo taky na 1250 Li-Pol


Me to tam v tom taky blbneeeeee. Brick wall Tesim se na muj novy phone SE K700i,ktery ma fotak 1,3 MPix,pamet 40,7 MB a k tomu jeste slot pro MMC karty. Dancing Stahnu si tam hodne melodii ve formatu WAV. Muj tata ma Siemens S65,takze si i neco poslu s nim pres BT.Ja Siemensy nenavidim,protoze se porad porouchaji. Kupujte Sony Eriksony,protoze nejsou poruchove. Pracuju na webove strance:************************


1. toto nebol najlepsie zvoleny prvy prispevok
2. svoje stranky si prezentuj na strankach o SE
3. nechapem,co tu robis,ked nenavidis Siemensy

hanni

_________________
Siemens C35i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kubjačko
kolemjdoucí

Založen: 27. 07. 2005
Příspěvky: 4

10.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dobre,promin moje mama se koukla do fora a dostal jsem na zadek za to,ze se ne tomto foru nevhodne zminuju. Embarassed Crying or Very sad Moje mamka miluje Siemensy wink
_________________
Siemens C35i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haldy
pisatel
pisatel

Založen: 26. 03. 2004
Příspěvky: 278
Bydliště: Roznov p. Radh. / Brno

698.10 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2005 1:13 pm    Předmět: Vypinani Odpovědět s citátem

Tak me napadlo, jestli to nemuze mit na svedomi nejaky patch (mate ty telefony patchovane Question ). Me to totiz dela taky - mam 1000 mAh. Mam ten dojem, ze pred tim, nez jsem tam daval ruzne patche, tak to nedelalo....a kamosovi dela to same na C55 a to tam ma jeste original baterku + ty patche. Co si o tom myslite? Jo a muze pripadne nekdo poradit, kterou hodnotu by jsem mel v Sensor Tools zmenit, popr. jakou novou tam dat?
Diky

_________________


Mobilní historie:
Dancall => C35i@M35i => ME45@S45i => A55,A57@C55 => C65 => M75 (všechny Patchované) => E-Ten Glofish X500 (WM6 lite)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group