clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Push-to-talk
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Push-to-talk

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OSC
badatel
badatel

Založen: 25. 03. 2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 9:55 am    Předmět: Push-to-talk Odpovědět s citátem

Lidičky mám problém vim že to je prozatim nepoužitelný pro siemensu ,la e v phonu prostě nikde nemužu najit push-to-talk má bejt v extra ,ale neni tam napadlo mě jestli neni možný že ta funkce je bloklá díky sim kartě?
_________________
N 5110->N 3310->3330->N 7650->N 3300->SE T610->M65-> poprvé utopen( crash test -> selhání fw 43+ patche-> verze fw 50-zvětšení paměti ->Siemens M75

Počet umrtvení M65: 23

Počet umrtvení M75: 0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Gianni83
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 15. 07. 2005
Příspěvky: 314
Bydliště: Brno

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 11:06 am    Předmět: Re: Push-to-talk Odpovědět s citátem

OSC napsal:
Lidičky mám problém vim že to je prozatim nepoužitelný pro siemensu ,la e v phonu prostě nikde nemužu najit push-to-talk má bejt v extra ,ale neni tam napadlo mě jestli neni možný že ta funkce je bloklá díky sim kartě?

PtT v telefonu je, najdes ho v seznamu u kontaktu. Jsou tam napsany komunikacni sluzby, jako icq. nick name apod. A je tam i ID WV, coz by melo byt cislo nebo volaci frekvence pro PtT, kterou by ti mel pridelit operator. Jenze to zatim zadny neudela. Crying or Very sad

_________________
Sagem MC920 -----> Siemens M35 (s czT9) -----> M55 (fw.91 + tuna patchu) -----> CX75 (fw.25)



Gianni is BACK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2005 7:55 am    Předmět: Re: Push-to-talk Odpovědět s citátem

OSC napsal:
Lidičky mám problém vim že to je prozatim nepoužitelný pro siemensu ,la e v phonu prostě nikde nemužu najit push-to-talk má bejt v extra ,ale neni tam napadlo mě jestli neni možný že ta funkce je bloklá díky sim kartě?


No, u řady x70 se dřív opravdu mluvilo o tom, že si telefon sám pozná kompatibilitu a potom funkci eventuelně z menu odstraní, ale nevím, co na tom bylo pravdy. Question

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarous1
badatel
badatel

Založen: 25. 05. 2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2005 9:09 am    Předmět: Re: Push-to-talk Odpovědět s citátem

wizaard napsal:


No, u řady x70 se dřív opravdu mluvilo o tom, že si telefon sám pozná kompatibilitu a potom funkci eventuelně z menu odstraní, ale nevím, co na tom bylo pravdy. Question


Ono to tak opravdu asi bude. Když jsem ten telefon měl teprve pár dní, tak to boční tlačítko pro PTT fungovalo. Jenom pak vyskočila hláška, že nemám vytvořeny seznamy pro relaci, či co... V menu jsem to tenkrát, myslím, taky viděl.
Teď už ale o někajém PTT vůbec neví... Boční tlačítko teď zobrazí seznam zmeškaných hovorů a v menu Extra to není...

Pro upřesnění, mám T-Mobile Twist...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2005 11:43 am    Předmět: Re: Push-to-talk Odpovědět s citátem

Možná to bude tím, že T-Mo PTT v síti nemá...
_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarous1
badatel
badatel

Založen: 25. 05. 2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2005 12:16 pm    Předmět: Re: Push-to-talk Odpovědět s citátem

busch napsal:
Možná to bude tím, že T-Mo PTT v síti nemá...


To ano, ale proč by to tam nemohlo byt viditelné i tak...? Ať to třeba pak při pokusu o spuštění hlásí nějakou chybu nebo tak, ale odstranit to z menu...? To mi připadá trochu nestandardní... Jsem si něco koupil jako komplet funkcí a nakonec zjistím, že to tam vlastně není...?
To samé by mohlo být např. s přesměrováním, mám Twista, ten to nenabízí (pokud vím) a stejně mi to v menu tlf. zůstalo, jen pak křičí, že funkce, služba není dostupná...

Nebo by to pak tedy mělo být uvedeno srozumitelně v manuálu...

A stejně se mi to teda nelíbí... Na PC chci mít a mám taky přehled o tom co se mi tam děje a co tam všechno mám. A vůbec by se mi teda nelíbilo, kdyby si každá stránka na netu nebo poskytovatel podle dostupných služeb hrál bez mého vědomí s nastavením mého počítače... To v žádném případě...!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group