clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Kontakty ve skupinách+vyhledávání
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Kontakty ve skupinách+vyhledávání
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x65, x70
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jersey98
začátečník
začátečník

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 44

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 12:33 pm    Předmět: Kontakty ve skupinách+vyhledávání Odpovědět s citátem

Mám S 65, FW 50, bez pathu a když překopíruji kontakty z adresáře telefonu do jednotlivých skupin a následně najedu do nějaké skupiny a dám vyhledávat nějaké jmeno psaním pismen, tak mi to prvně na něj najede(najde ho), ale jak třeba nezmáčknu Ok a odmažu to jmeno šipkou zpět a cu zadat jiné jméno tak se mi telefon sekne a nejde s tím nic dělat. Jediná možnost je vyndat baterku. Sad
Popřípadě když najedu do skupiny jostickem na nějaké jméno a cu vyhledávat nějaké jiné v té skupině a taky se to sekne.
Je zajimavé že jak se dívam čístě jen přes adresář jak sou všechny jména přiřazená ke jednotlivým spupinám tak to nedělá.
Think Mobil je v záruce, byl sem ho už na to reklamovat, reklamaci uznali, ale jediné co udělali nahráli FW 50 poslední a vyčistili mi displej od prachu. Samo že to opět blbne. Cu tam jen orig.firmware.
Zajímalo by mne jestli se to někomu už stalo a zkusil mi pomoct. Popřipadě jestli by to někdo nevyzkoušel jestli mu to dělá. Zjistil jsem že to dělá jen v několika skupinách. Zkušebně sem nakopiroval všechny kontakty do jedné skupiny a tam to nedělá. V jiných jo při ruzném počtu kontaktu.
Postup je následovný:
1.vyhledat ve skupině nějaké jméno, psaním písmen nebo najet na nějaké jméno a pak vyhledávat psaním
2. smazat název v tom vyhledavání, zkusít zmačknout OK
3. mělo by se to seknout.
Popřípadě vyzkoušet to několikrát. Zalohy FF nemám. Bydlím ve stejném městě jako ConPower případne BonFire, jestli by ti mi aspon nepomohli.Zadarmo to nebude Smile Zkusím to dát jestě jednou do zaruční opravy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obecný problém o kterým každý ví. Odstraněn byl až v siemensu CX75 firmware12 (firmware 05 blbne taky). V servise by to měli vědět. Tuším, že u x65 jsem ještě neslyšel o tom, že by byl problém odstraněn a je to skutečně ve firmware, telefon jako železo je v pořádku, pokud se Ti to nelíbí tak prozatím máš pouze jedinou možnost a to tu, že jim ho vrátíš. Mám S65/fw53 a taky blbne tak zřejmě někdy příště.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle mi více méně dělá u CX75 fw05 a řeší to prý fw12.

Tak nevim...jestli to u tebe dělá i nejnovější fw Think

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jersey98
začátečník
začátečník

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 44

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidi díky za názory, zatím. Aspoň vím že nejsem sám. To, že je to obecný problém slyším poprvé. Ono ja sem si tam nahrával už předtím fw 50 sám a pak to šlo do servisu, ale na tento problém sem narazil uplně náhodou. Předtím sem taky měl fw 12,25,43 a tam se to nezpozoroval. Když už operátorovi zaplatím za 2 roky dvojnásobnou cenu mobilu dotováného tak by to sakra mělo jit Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jersey98
začátečník
začátečník

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 44

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mezi námi, je zajímavé, že mi záruku udělali, protože sem tam předtím měl upravy ze SM, odstranění reklam, změna rozložení klávesnice. Jen před reklamačkou sem ty reklamy vrátil do puvodního stavu Smile No dám to tam znovu na reklamačku, po kolikátem pokusu mám nárok na výměnu nebo něco jiného, bylo to kupované za 2000Kč + 250 minut na rok(T-M) že tam musím vydržet, po roce du asi k Oskarovi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jersey98
začátečník
začátečník

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 44

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže se ozývám opět, po dvou reklamacích to blbne furt. Ukázal sem to i tomu týpkovi za pultem, takže sem to reklamoval do třetice hned po převzání . Jinak co mi zatím udělali, přehráli mi fw 50 2x, vyčistili displej od prachu a v posledním reklamačním protokolu mi poradili, že tam nemám davát předchozí věci do toho telefonu d'oh! :-& tohle muže vymyslet jen vůl Applause teda zvuky, obrázky... No asi mi vratí peníze, takže uvidím, ale byl to telefon dotovaný, takže nevím jak to pořeší. Další věc by mě zajímala, jestli když to posílají na sběrné místo(adresa byla uvedena v nedávnem článku)jestli se to pak vůbec dostane do Siemens Servisu?
Chtěl sem se zeptat jestli to taky dělá třeba Orpheusovi???Bo taky má S65?

Dělá to ještě někomu? Jinak je to good mobil, ale tohle mě sere.Sice ty skupiny až tak nevyužívam, ale má to sakra fungovat Anxious
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

786.46 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ, robi to aj mne na CX65v50.
Ale skor som chcel reagovat na to, ze sa mi zda zaujimave, ze ti vratia peniaze koli bugu vo FW. Laughing

_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to teď zkusil a taky se sekne... Můžu skočit do pohotovostního stavu, ale v menu se potom nemůžu hejbat, když vjedu do native, tak nemůžu třeba do seznamů. A vypnout červeným to nešlo. Když jsem telefon spojil přes SiMoCo a kliknul jsem na vypnout telefon, tak se ale vypnul wink
_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jersey98
začátečník
začátečník

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 44

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za odpověď Smile No říkal to ten prodavač, který ví jen jak protočit money. Říkal, že se ještě uvidí, ale jestli by mi vratíl peníze a tím pádem se zrušíl ten hnusný uvazek rok byt na 250 volných minutách, tak to beru. Ono zaplatit T-M 8-9 tísíc během 6 měsícu co tam musím být, tak to fůj. Ale stále uvažuju že si ten mobil asi nechám, kvůli tehle blbosti se nezblázním, když zbytek funguje i po upravách ze Siemensmánie Very Happy Whistle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

786.46 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak este vyjde nejaky FW je mozne, ze tento bug tam bude opraveny. wink
_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jersey98
začátečník
začátečník

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 44

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíše by mě zajímalo, jestli to dělá i na nižších fw než 50. Tak mě napadlo, jestli by se to nějak vyřešilo kdybych napsal o tom problému do Siemense? Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jersey98
začátečník
začátečník

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 44

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 19, 2005 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě napadlo jestli to nemuže způsobovat http://www.siemensmania.cz/content.php?id=225
nahrání čistých dat.profilů. Naštěstí mám původni zálohu Dancing ale nemužu to vyzkoušet, bo je mobil v reklamaci. Ono když z reklamace nahrajou stejný fw tak závada bude asi jinde a bude to furt dělat. Jestli to není v EEPROM. Potom sem ještě na tom mobilu dělal odstranění reklam a změnu tlačítek, úpravu WAP profilu.
Spiš mě zajímá jestli má někdo mobil koupený od T-Mobilu( s jejich kravinkami v menu apod) a dělá mu to tam, aniž by ještě na mobilu dělal nějaké úpravy? Think Hlavně nahrání datových profilů. <==Omlouvám se, chybička tam může být Angel wink Nebo jestli to dělá když si nahraje člověk původní svou FF nebo tady ze SM. Nezkusil by to někdo??? Pray Pomůže nejen mě, ale i možná jiným Angel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jersey98
začátečník
začátečník

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 44

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 20, 2005 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě by mě zajímalo, co je stará známa věc(chyba) u Siemensu, abych byl připravenej. Very Happy Odpoví někdo Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jersey98
začátečník
začátečník

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 44

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 23, 2005 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže reklamace ohledně toho mi byla uznána, vrátili mi peníze a vrátil sem jim mobil. Jestli pudu někdy do siemensu, si ještě hodně rozmyslím Shame on you Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

786.46 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 23, 2005 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jersey98 napsal:
Takže reklamace ohledně toho mi byla uznána, vrátili mi peníze a vrátil sem jim mobil. Jestli pudu někdy do siemensu, si ještě hodně rozmyslím Shame on you Confused


Trochu silne slova na to ako si sa vyjadril este prednedavnom. Laughing

Jersey98 napsal:
kvůli tehle blbosti se nezblázním

_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x65, x70 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group