clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - nabíječka pro SX1
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

nabíječka pro SX1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
W.I.KING
pisatel
pisatel

Založen: 02. 08. 2004
Příspěvky: 231

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2005 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teraxe napsal:
Mno hezký ale voni chtěli nabíječku jenom tý baterky.....bez founu
No, já jsem je pochopil tak, že chtějí nabít baterku aniž by musela být v telefonu wink A podle toho co je v popisku jsem vydedukoval, že když tam telefon je, tak má před samostatnou baterkou přednost a když tam foun není, nabíjí se baterka rovnou Think

W.I.KING
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HDS
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 28. 12. 2004
Příspěvky: 394
Bydliště: OPawa

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2005 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ fakt to nabiji i jen baterky... tHx wiking :-)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
jupik
kolemjdoucí

Založen: 21. 12. 2004
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 02, 2005 12:35 pm    Předmět: siemens sx je mozne nabit i za 1,5h Odpovědět s citátem

Siemens dodava 2 nabijacky..origos k SX1 som dostal s vystupom 5V/420mA - nabije akku za cca 2,5-3h. No k Siemensom A55 a C60 dodava 5V/620mA - ta nabije SX1 za cca 1,5h - tu pouzivam uz vyse pol roka. A rozdiel vo vydrzi ked je akku nabitu 1. ci 2. typom nabky nie je ziaden.. 3 hodiny cakat, kym sa mi mobil nabije sa mi rozhodne nechce :D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mio
čestný člen
čestný člen

Založen: 22. 11. 2004
Příspěvky: 1690
Bydliště: UL, jinak vsude jako doma

10930.24 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 02, 2005 1:11 pm    Předmět: Re: siemens sx je mozne nabit i za 1,5h Odpovědět s citátem

jupik napsal:
Siemens dodava 2 nabijacky..origos k SX1 som dostal s vystupom 5V/420mA - nabije akku za cca 2,5-3h. No k Siemensom A55 a C60 dodava 5V/620mA - ta nabije SX1 za cca 1,5h - tu pouzivam uz vyse pol roka. A rozdiel vo vydrzi ked je akku nabitu 1. ci 2. typom nabky nie je ziaden.. 3 hodiny cakat, kym sa mi mobil nabije sa mi rozhodne nechce Very Happy


Mam takovej silnej pocit ze SX1 se stejne nemuze nabijet rychleji i kdyz ma nabijecka vyssi jmenovity proud. Protoze jmenovity napeti je stejny a stabilizator proudu pres ktery se baterka dobiji vic nepusti. Krom toho Siemens prezentuje sve nabijecky takto: SIEMENS Nabíječka k 52/55/60/62/65/70/75/SX1 110-240V (SIEMENS GSM)
Ale je to jen muj nazor, nezkousel jsem.

_________________
SX1 - Silver (15CZ+1GB PRETEC+ Mio v1.62 + 11,8MB C)
N95-8GB


Naposledy upravil Mio dne pá září 02, 2005 1:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mio
čestný člen
čestný člen

Založen: 22. 11. 2004
Příspěvky: 1690
Bydliště: UL, jinak vsude jako doma

10930.24 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 02, 2005 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

W.I.KING napsal:
HDS napsal:
kdyz jsem u tech nabijecek nemate nekdo stolni nabijecku na SXo?? Jako ze by se dala nabbijet jen baterka bez phonu...
KŘOVÁK napsal:
Vo tom teda vůbec nic nevim, něco takovýho fakt je? Question Confused d'oh!
Krokodýl napsal:
Uf, tak to jsem ještě nikde v nabídce u dodavatelů ani neviděl.


Ale no tak pánové, nehažte pistoli do ovsa! Jak se říká, pod svícnem je největší tma Twisted Evil Dneska jsem náhodou nakoukl na šopsímens a ejhle co jsem objevil Dancing Není zač Hand

W.I.KING



JJ, kdo by to chtel levneji at se zaregistruje do Siemens Gold Class. www.mujsiemens.cz

_________________
SX1 - Silver (15CZ+1GB PRETEC+ Mio v1.62 + 11,8MB C)
N95-8GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jupik
kolemjdoucí

Založen: 21. 12. 2004
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 02, 2005 3:46 pm    Předmět: Re: siemens sx je mozne nabit i za 1,5h Odpovědět s citátem

Mam takovej silnej pocit ze SX1 se stejne nemuze nabijet rychleji i kdyz ma nabijecka vyssi jmenovity proud. Protoze jmenovity napeti je stejny a stabilizator proudu pres ktery se baterka dobiji vic nepusti. Krom toho Siemens prezentuje sve nabijecky takto: SIEMENS Nabíječka k 52/55/60/62/65/70/75/SX1 110-240V (SIEMENS GSM)
Ale je to jen muj nazor, nezkousel jsem.[/quote]

V tom, jak to funguje, sa nevyznam..len viem, ze som sa raz cudoval, ze sa mi SX1 tak rychlo nabila..myslel som, ze sa stala nejaka chyba a az neskor som si pozrel, ze to je ina nabijacka. A mam taky dojem, ze napr. nokia dodava niektore mobily s nabkou, kt. nabija cca 4h ale je mozne kupit iny model, tzv. fast charge, kt. nabija za cca 1,5-2h

420mA ma cislo: A5BHTN00116341 abo A5BHTN00119289
620mA: A5BHTN00110226
--vsetko original Siemens
--ted som si vsimol este 1rozdiel..ta 620mA ma udavane vstupne napatie 120-240V, tie 420mA 220-240V..

..eto vsio - len moja skusenost.. :D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mio
čestný člen
čestný člen

Založen: 22. 11. 2004
Příspěvky: 1690
Bydliště: UL, jinak vsude jako doma

10930.24 SMM
PříspěvekZaslal: so září 03, 2005 2:33 pm    Předmět: Re: siemens sx je mozne nabit i za 1,5h Odpovědět s citátem

jupik napsal:
Mam takovej silnej pocit ze SX1 se stejne nemuze nabijet rychleji i kdyz ma nabijecka vyssi jmenovity proud. Protoze jmenovity napeti je stejny a stabilizator proudu pres ktery se baterka dobiji vic nepusti. Krom toho Siemens prezentuje sve nabijecky takto: SIEMENS Nabíječka k 52/55/60/62/65/70/75/SX1 110-240V (SIEMENS GSM)
Ale je to jen muj nazor, nezkousel jsem.

V tom, jak to funguje, sa nevyznam..len viem, ze som sa raz cudoval, ze sa mi SX1 tak rychlo nabila..myslel som, ze sa stala nejaka chyba a az neskor som si pozrel, ze to je ina nabijacka. A mam taky dojem, ze napr. nokia dodava niektore mobily s nabkou, kt. nabija cca 4h ale je mozne kupit iny model, tzv. fast charge, kt. nabija za cca 1,5-2h

420mA ma cislo: A5BHTN00116341 abo A5BHTN00119289
620mA: A5BHTN00110226
--vsetko original Siemens
--ted som si vsimol este 1rozdiel..ta 620mA ma udavane vstupne napatie 120-240V, tie 420mA 220-240V..

..eto vsio - len moja skusenost.. Very Happy


JJ, rozdil v nich je ze ty starsi jsou jeste tranformatorovy a ty novejsi uz bertransformatorovy polovodicovy, ale je mi divny ze mobil ti umozni tu baterii nabit rychlejc, tim si ji totiz dost nicis, protoze se musi relativne dost prehrejvat. Nabijeci cyklus u Li-Ion baterii je spocitan tak aby se nabijelo z pocatku omezenym proudem, aby se tepelne ztraty vznikajici na baterii "stihli" predat do okoli a baterie se neprehrejvala. Kdyz se systematicky prehrejva pravidelnym rychlym nabijenim muze dojit treba i k vybuchu.

Tolik k teorii.

Jak se to pri nabijeni hreje tobe?

_________________
SX1 - Silver (15CZ+1GB PRETEC+ Mio v1.62 + 11,8MB C)
N95-8GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group