clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Nespokojenost s M 75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Nespokojenost s M 75
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alpine
badatel
badatel

Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 123

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 02, 2005 1:36 pm    Předmět: Re: Ahoj Odpovědět s citátem

Pařanoik napsal:
alpine napsal:
Tak lidi neuverite co se mi nestalo jak jsem tu popisoval ten vadny pixel na displeji tak kdyz jsem se po dlouhem premlouvani rozhodl telefon poslat na reklamacku jako by to tusil a pixel uz je zase ok uz se mi to stalo vicekrat ze se zase vratil zpatky!takze jakmile zase vypadne ihned ho posilam na reklamaci,ale bojim se toho ze tam telefon zapnou a pixel bude ok!TAkze bych vypadal jak blbec a budou tvrdit ze kecam!docela me to mrzi u telefonu ktery je prej novy vladce neznicitelnejch mobilu a navic levny taky neni!


Wod toho se vymyslely foťáky.
Heh no tak ty jsi chytrej az si blbej!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 02, 2005 6:08 pm    Předmět: Re: Ahoj Odpovědět s citátem

alpine napsal:
Tak lidi neuverite co se mi nestalo jak jsem tu popisoval ten vadny pixel na displeji tak kdyz jsem se po dlouhem premlouvani rozhodl telefon poslat na reklamacku jako by to tusil a pixel uz je zase ok uz se mi to stalo vicekrat ze se zase vratil zpatky!takze jakmile zase vypadne ihned ho posilam na reklamaci,ale bojim se toho ze tam telefon zapnou a pixel bude ok!TAkze bych vypadal jak blbec a budou tvrdit ze kecam!docela me to mrzi u telefonu ktery je prej novy vladce neznicitelnejch mobilu a navic levny taky neni!


No, jeden vadný pixel, i podle návodu, není přece důvod k reklamaci. Prostuduj návod! Idea

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
alpine
badatel
badatel

Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 123

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 02, 2005 7:19 pm    Předmět: Re: Ahoj Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
alpine napsal:
Tak lidi neuverite co se mi nestalo jak jsem tu popisoval ten vadny pixel na displeji tak kdyz jsem se po dlouhem premlouvani rozhodl telefon poslat na reklamacku jako by to tusil a pixel uz je zase ok uz se mi to stalo vicekrat ze se zase vratil zpatky!takze jakmile zase vypadne ihned ho posilam na reklamaci,ale bojim se toho ze tam telefon zapnou a pixel bude ok!TAkze bych vypadal jak blbec a budou tvrdit ze kecam!docela me to mrzi u telefonu ktery je prej novy vladce neznicitelnejch mobilu a navic levny taky neni!


No, jeden vadný pixel, i podle návodu, není přece důvod k reklamaci. Prostuduj návod! Idea
Ja vím v navodu jsem to četl,ale pokud to nepoznas tak to asi nepochopis....je to docela neprijemny kdyz mas v displeji jasne zarici bod..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 03, 2005 7:34 pm    Předmět: Re: Ahoj Odpovědět s citátem

alpine napsal:
Ja vím v navodu jsem to četl,ale pokud to nepoznas tak to asi nepochopis....je to docela neprijemny kdyz mas v displeji jasne zarici bod..


Tady to bohužel není o tom, jestli jsem to poznal nebo ne, ale o tom, že ti to prostě nikde na záruku nevezmou! Pokud je deklarované něco v manuálu či parametrech přístroje po vybalení z krabice a ty s tím nesouhlasíš, máš mobil poslat do 2 týdnů zpět a oni ti vrátí peníze. Idea Shame on you

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 04, 2005 7:03 pm    Předmět: Re: Kdybyste... Odpovědět s citátem

Pařanoik napsal:
dovolil jsem si ... švestičky...

moje recenze na tuhle cihlu ... bez servítek...

http://blog.lide.cz/paanoik/2005/08/27/18



Tak tenhle paskvil ma s recenzi spolecnyho asi tolik jako Vera Bila se sexualni pritazlivosti. Sorry chlape ale lip to rict nejde. A neni to o tom ze bys neco kritizoval, ale ze tomu proste rozumis jako koza petrzeli a tvoje naroky sou moc blizko StarTreku. Kup si Nokii, ta je baaajecne jednoducha.

Ad vadny pixel - Lidi, prostudujte si manual. Vsechno je dano technologii vyroby TFT displeju, ja sam mam na lcdcku u kamery taky vadnej pixel a nezere me to. Je to podle me spis o takovym tom perfekcionalismu. Az se vam ten mobil okouka tak uz na to hledet nebudete wink

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pařanoik
kolemjdoucí

Založen: 26. 08. 2005
Příspěvky: 16
Bydliště: CZ/KM

0.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 04, 2005 7:35 pm    Předmět: Re: Kdybyste... Odpovědět s citátem

koscik napsal:
Pařanoik napsal:
dovolil jsem si ... švestičky...

moje recenze na tuhle cihlu ... bez servítek...

http://blog.lide.cz/paanoik/2005/08/27/18



Tak tenhle paskvil ma s recenzi spolecnyho asi tolik jako Vera Bila se sexualni pritazlivosti. Sorry chlape ale lip to rict nejde. A neni to o tom ze bys neco kritizoval, ale ze tomu proste rozumis jako koza petrzeli a tvoje naroky sou moc blizko StarTreku. Kup si Nokii, ta je baaajecne jednoducha.

Ad vadny pixel - Lidi, prostudujte si manual. Vsechno je dano technologii vyroby TFT displeju, ja sam mam na lcdcku u kamery taky vadnej pixel a nezere me to. Je to podle me spis o takovym tom perfekcionalismu. Az se vam ten mobil okouka tak uz na to hledet nebudete wink


neříkám že ne, ale o tom to je ... psát snad umím a hledám problémy který lidi nenapadnou. A navíc ... proč bych jako "profík" psal na blog a ne na spec server ? Prostě je to jen jeden sranec na jednom blogu a jestli to bereš jako něco víc, tak se prober .. Wink Rolling Eyes

Ad vadný pixel: plazmovky jsou drahý kvůli tomu, že vadný pixely z výroby vyjít nemůžou ... takže z fabriky odchází spousta zmetků. Imho kde je hranice? Když ti napíšou že tři vynechaný lajny jsou ok, tak ti to přijde normální ? Vždyť ten displej je od toho aby zobrazoval, a to by měl dělat kvalitně. Ale na druhou stranu, za chyby se platí (viz. MS).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Palio
veterán
veterán

Založen: 23. 11. 2004
Příspěvky: 1525
Bydliště: Velká Hradná (kúsok od TN)

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 04, 2005 7:37 pm    Předmět: Re: Kdybyste... Odpovědět s citátem

koscik napsal:
Pařanoik napsal:
dovolil jsem si ... švestičky...

moje recenze na tuhle cihlu ... bez servítek...

http://blog.lide.cz/paanoik/2005/08/27/18



Tak tenhle paskvil ma s recenzi spolecnyho asi tolik jako Vera Bila se sexualni pritazlivosti. Sorry chlape ale lip to rict nejde. A neni to o tom ze bys neco kritizoval, ale ze tomu proste rozumis jako koza petrzeli a tvoje naroky sou moc blizko StarTreku. Kup si Nokii, ta je baaajecne jednoducha.

Ad vadny pixel - Lidi, prostudujte si manual. Vsechno je dano technologii vyroby TFT displeju, ja sam mam na lcdcku u kamery taky vadnej pixel a nezere me to. Je to podle me spis o takovym tom perfekcionalismu. Az se vam ten mobil okouka tak uz na to hledet nebudete wink

Applause Applause

_________________
SGS2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 04, 2005 7:49 pm    Předmět: Re: Kdybyste... Odpovědět s citátem

Pařanoik napsal:
koscik napsal:
Pařanoik napsal:
dovolil jsem si ... švestičky...

moje recenze na tuhle cihlu ... bez servítek...

http://blog.lide.cz/paanoik/2005/08/27/18



Tak tenhle paskvil ma s recenzi spolecnyho asi tolik jako Vera Bila se sexualni pritazlivosti. Sorry chlape ale lip to rict nejde. A neni to o tom ze bys neco kritizoval, ale ze tomu proste rozumis jako koza petrzeli a tvoje naroky sou moc blizko StarTreku. Kup si Nokii, ta je baaajecne jednoducha.

Ad vadny pixel - Lidi, prostudujte si manual. Vsechno je dano technologii vyroby TFT displeju, ja sam mam na lcdcku u kamery taky vadnej pixel a nezere me to. Je to podle me spis o takovym tom perfekcionalismu. Az se vam ten mobil okouka tak uz na to hledet nebudete wink


neříkám že ne, ale o tom to je ... psát snad umím a hledám problémy který lidi nenapadnou. A navíc ... proč bych jako "profík" psal na blog a ne na spec server ? Prostě je to jen jeden sranec na jednom blogu a jestli to bereš jako něco víc, tak se prober .. Wink Rolling Eyes

Ad vadný pixel: plazmovky jsou drahý kvůli tomu, že vadný pixely z výroby vyjít nemůžou ... takže z fabriky odchází spousta zmetků. Imho kde je hranice? Když ti napíšou že tři vynechaný lajny jsou ok, tak ti to přijde normální ? Vždyť ten displej je od toho aby zobrazoval, a to by měl dělat kvalitně. Ale na druhou stranu, za chyby se platí (viz. MS).


Tak nam ten sranec laskave nepredkladej jako recenzi.

Prostuduj si laskave technologie vyroby jak plazmovek tak lcd, tady to resit nema smysl. Dle meho jestli z 23 232 pixelu se 3 nezobrazujou spravne, tak ja to za kvalitni zobrazovani porad povazuju...

P.S. Dokavad si v nejskrytejsim koutku duse budes myslet ze pises dobre, tak nikdy psat dobre nebudes.

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group