clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Majitelé CX75 a M75, podělte se s námi o zkušenosti!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Majitelé CX75 a M75, podělte se s námi o zkušenosti!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 26, 27, 28  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte/budete mít některý z těchto telefonů?
Mám CX75
36%
 36%  [ 136 ]
Mám M75
27%
 27%  [ 103 ]
Budu mít CX75
11%
 11%  [ 41 ]
Budu mít M75
11%
 11%  [ 41 ]
Mám něco jiného a budu mít něco jiného
13%
 13%  [ 49 ]
Celkem hlasů : 370

Autor Zpráva
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 09, 2005 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, mně se zas jednou nějak na CX65-ce vyply všechny zvuky... První jsem se radoval, protože jsem si myslel, že to nešel jenom zvuk foťáku, ale potom jsem zkusil i přehrát zvuk a to taky nešlo.. Vypnul a zapnul jsem telefon a vše zas bylo, jak má... d'oh!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 09, 2005 2:26 pm    Předmět: Re: multitasking Odpovědět s citátem

demolator napsal:
Mam M75. A dnes som prisiel na zaujimavu vec. Prehraval som si mp3 zvonenia z mmc-cky a ked som vypol prehravanie, tak zvonenie hralo dalej aj ked som uz bol na na hlavnej obrazovke. Tak som skusil zapnut Jimma a ono ten Jimm normalne nabehol a hudba v pozadi stale hrala. Tak som vypol Jimma a siel skusit nabehnut nieco ine, ale omylom som podrzal vypinacie tlacitko akosi viackrat a dlhsie, cim som vypol aj telefon. Skoda, nezistil som co by mi este mastilo zaroven. Ale moze to znamenat ze multitasking je mozny zmenou existujuceho softweru, ziadneho hardwaru. Dancing Dancing Dancing


No, možná to vypadá jako zavádějící informace, ale nevěřím tomu - prostě se neukončil jeden určitý proces, z toho, podle mě, nelze dojít k takovému závěru. Not talking

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
demolator
kolemjdoucí

Založen: 24. 05. 2005
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 09, 2005 6:14 pm    Předmět: Re: multitasking Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
No, možná to vypadá jako zavádějící informace, ale nevěřím tomu - prostě se neukončil jeden určitý proces, z toho, podle mě, nelze dojít k takovému závěru. Not talking

Skoda, ale asi mas pravdu.. Aj ked tu melodiu v kuse dookola prehravalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hairy.pecker
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 19. 10. 2004
Příspěvky: 951
Bydliště: Jihlava - děs a běs

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 09, 2005 6:29 pm    Předmět: Re: multitasking Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
demolator napsal:
Mam M75. A dnes som prisiel na zaujimavu vec. Prehraval som si mp3 zvonenia z mmc-cky a ked som vypol prehravanie, tak zvonenie hralo dalej aj ked som uz bol na na hlavnej obrazovke. Tak som skusil zapnut Jimma a ono ten Jimm normalne nabehol a hudba v pozadi stale hrala. Tak som vypol Jimma a siel skusit nabehnut nieco ine, ale omylom som podrzal vypinacie tlacitko akosi viackrat a dlhsie, cim som vypol aj telefon. Skoda, nezistil som co by mi este mastilo zaroven. Ale moze to znamenat ze multitasking je mozny zmenou existujuceho softweru, ziadneho hardwaru. Dancing Dancing Dancing


No, možná to vypadá jako zavádějící informace, ale nevěřím tomu - prostě se neukončil jeden určitý proces, z toho, podle mě, nelze dojít k takovému závěru. Not talking



a nevyřešil by to novej firmware, kterej by dokázal nechat ten proces spuštěnej?

_________________
CX75 + RS-MMC 1GB San Disk + HHS-700

hobit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 09, 2005 7:52 pm    Předmět: Re: multitasking Odpovědět s citátem

hairy.pecker napsal:
a nevyřešil by to novej firmware, kterej by dokázal nechat ten proces spuštěnej?


No, problém je ale v tom, že při přehrávání MP3 by nebyl potřeba jen tenhle proces, ale ještě aplikace, která ovládá playlist atp., takže ne.

Otázka FW to do jisté míry je, aby bylo něco takového možné, Siemens by zřejmě musel kompletně přebudovat firmware, což, jak chápeš, už teď těžko udělá a nevěřím, že se do toho bude někdo pouštět...

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mio
čestný člen
čestný člen

Založen: 22. 11. 2004
Příspěvky: 1690
Bydliště: UL, jinak vsude jako doma

10930.24 SMM
PříspěvekZaslal: so září 10, 2005 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OT k multitaskingu, pro pouziti musi procak podporovat programovatelne preruseni a DMA. Pak je to otazkou SW, ovsem takoveho ktery ma vykonne jadro v oper pameti. Pro mobily je to dost narocne na HW.
_________________
SX1 - Silver (15CZ+1GB PRETEC+ Mio v1.62 + 11,8MB C)
N95-8GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: po září 12, 2005 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže abych to "shrnul": Díky FW 12 už mobily nepíšou s diakritikou (plus), mají více úrovní hlasitosti v přehrávání (rozhodně veliké plus, ještě by mě zajímalo, jestli jde hlasitost regulovat i bočnímími tlačítky a jestli jde takto měnit hlasitost i třeba u her, jak tomu je u SE) a celkově jsou stabilnější a rychlejší? Co fotky a video, lepší se s větším FW? Jaká je stabilita BT, poříd padá?

Jinak ty fotky mobilu už nikdo nemá? Prosil bych baliček v ZIPu na mail conpower@seznam.cz , pokud se někdo hodný najde Angel . Zajímaly by mě hlavně takové ty raritky, co se normálně nevyfotí - slot na paměťovou kartu, boční tlačítko atp. A taky, pokud možno, vyfotit mobil v režimu foťáku, kdy zabírá nějakou scénu (a taky by mělo zajímalo, jak graficky vyřešili tolik úrovní hlasitosti...).

Za všechno dík, ConPower Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: po září 12, 2005 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:
Takže abych to "shrnul": Díky FW 12 už mobily nepíšou s diakritikou (plus), mají více úrovní hlasitosti v přehrávání (rozhodně veliké plus, ještě by mě zajímalo, jestli jde hlasitost regulovat i bočnímími tlačítky a jestli jde takto měnit hlasitost i třeba u her, jak tomu je u SE) a celkově jsou stabilnější a rychlejší? Co fotky a video, lepší se s větším FW? Jaká je stabilita BT, poříd padá?

Jinak ty fotky mobilu už nikdo nemá? Prosil bych baliček v ZIPu na mail conpower@seznam.cz , pokud se někdo hodný najde Angel . Zajímaly by mě hlavně takové ty raritky, co se normálně nevyfotí - slot na paměťovou kartu, boční tlačítko atp. A taky, pokud možno, vyfotit mobil v režimu foťáku, kdy zabírá nějakou scénu (a taky by mělo zajímalo, jak graficky vyřešili tolik úrovní hlasitosti...).

Za všechno dík, ConPower Very Happy .


Graficky úroveň tolika kroků hlasitosti při přehrávání neřešili vůbec - pouze je na displeji přeškrtlej reprák, když je zvuk vypnutý úplně, a při hovoru zůstaly kroky čtyři + nula se standardním zobrazením. Bočními tlačítky se nedá měnit hlasitost (mění se joyem nahoru a dolu jako u CX65) ani když jsem funkci změnil DSE - po změně se tváří, že to nezná(mám tam nahoru podržet - osvětlení, stisknout - stopky, dolu držet - nahrát zvuk, stisknout - odpočítávání). Při hrách měnit hlasitost nejde.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: út září 13, 2005 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kurňa tak to je na pytel... Na co to tlačítko potom je? Jenom na změnu hlasitosti při hovoru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poemcz
začátečník
začátečník

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 85

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 13, 2005 5:25 pm    Předmět: sluchátka Odpovědět s citátem

PecaIII napsal:
ZDAR,
jake pouzivate sluchatka (jde mi o propojeni) s cx75kou?, popř. kolik stoji?
dik


já používám . cena 666 Twisted Evil mam je první den takže pozitivní zkušenosti, zatím Smile jo a došla mi s nima i originál siemens šnůrka na krk Whistle nečekal jsem to Shhh jo a objednal jsem je v original siemens shopu někde tady mi to tu poradil kdosi . jo a nějaká dobrá duše tu dala i jejich foto děkujme mu Pray
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: út září 13, 2005 5:27 pm    Předmět: Re: sluchátka Odpovědět s citátem

poemcz napsal:
PecaIII napsal:
ZDAR,
jake pouzivate sluchatka (jde mi o propojeni) s cx75kou?, popř. kolik stoji?
dik


já používám . cena 666 Twisted Evil

Tos kupoval u samotnýho ďábla?

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
poemcz
začátečník
začátečník

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 85

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 13, 2005 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PecaIII napsal:
tak rs-mmc 256MB okolo 900kč, což je dost.
Mě by zajímalo, jestli do čtečky karek, která čte karty mmc (mam doma), jde vložit i rs-mmc.
dik


cybex kolem 700 kč a dostaneš i takovou šikovno pacičku takže se pak cela karta tváří velikostně jako normální MMC šikovný update Applause Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poemcz
začátečník
začátečník

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 85

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 13, 2005 5:28 pm    Předmět: Re: sluchátka Odpovědět s citátem

BEZY napsal:
poemcz napsal:
PecaIII napsal:
ZDAR,
jake pouzivate sluchatka (jde mi o propojeni) s cx75kou?, popř. kolik stoji?
dik


já používám . cena 666 Twisted Evil

Tos kupoval u samotnýho ďábla?


jj (cybex)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poemcz
začátečník
začátečník

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 85

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 13, 2005 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarous1 napsal:
haldyr napsal:
Mr. Hahn alias ConPower napsal:
Díky za ochotu Applause . Kdyžtak třeba mobilem vyfoť prosím ty sluchátka Smile .


Tak ty sluchátka:


Teď jsem trochu na rozpacích... To jsou orig. sluchadla, co byly v balení s M75 ? Já jen že jsem tam měl trochu jiná...



to nejsou original sluchátka k M75 to jsou original k CX75 wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: út září 13, 2005 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:
Kurňa tak to je na pytel... Na co to tlačítko potom je? Jenom na změnu hlasitosti při hovoru?


Jestli myslíš ty tlačítka na boku tak těmi nejde ovládat hlasitost ani při hovoru. V originálu vrchní tlačítko, které má na sobě symbol foťáku je na aktivaci kamery a focení, spodní, které má na sobě symbol vysílačky (je jak jistě tušíš u nás na h###o, alespoň zatím nebo navždy?) má být na PTT. Takže nedělá vůbec nic a je zbytečné. Proto jsem je přenastavil, bohužel volume down a volume up tam dát nejde, protože DSE tam nic nezapíše, ale umožní udělat změnu z mobilu a tam potom, když vybírám tak pouze z nabídnutých funkcí. Jinou možnost jsem neobjevil.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 26, 27, 28  Další
Strana 8 z 28

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group