clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Jamaica=Prudič ANO nebo NE
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Jamaica=Prudič ANO nebo NE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zdá se Vám "Jamaica" moderátor "PRUDIČ" ?
ANO
56%
 56%  [ 14 ]
NE
44%
 44%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tedy - jamaica bude reagovat,i když si myslim že bych neměl
Arrow http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=14105&highlight=
tehle topic - probíralo se tu servisní menu několikrát.Když by si o tom chtěl něco najít tak to tu najde.Pokud bude každej kdo sem příde hned zakládat topic jen kvuli tomu že je línej hledat Rolling Eyes
Arrow http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=14941
co je na týhle radě špatnýho??to že to pohoršilo i tazatele je mi líto.Když zná lepší způsob tak se nemusí ptát.Protože mu stejně nikdo neporadil zatim líp než já,že Twisted Evil
Arrow http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=13953&start=75 tady přiznávám že sem měl obšírněji vysvětlit co tím myslím - myšleno tak že ceskej Jimm se smajlikama je tady už dávno od Rickyho.Ale dobrá,omlouvám se Sad
Arrow http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=13823&highlight= tady je to snad jasný,nebo ne Twisted Evil pořád tu všichni bulej že by chtěli takovej nebo makovej tuning.Tak proč si ho taky neudělaj???Jednou sem sem dal nešťastně zvoleným způsobem reklamu na svoji page a byl oheň na střeše,ale že ji Grafic dává na každym rohu to vám nevadí Rolling Eyes Grafic - pro ty kdo to neví - člen týmu beinspired,tedy konkurenční stránky Brick wall
Arrow http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=14900&highlight= no a tohle snad už mluví za vše nebo ne??diskuse o kabelu se tu vedli pul roku až to Hanni nevydržel a udělal FAQ 2.A diskusi o kabelech.Ale to se musí jít do fóra a hledat a to je moc práce že.Tak se budou zakládat zbytečný diskuse pořád dokola?? Rolling Eyes
Co říci závěrem? - ano jamaica je prudič protože se tu snaží stejně jako ostatní moderátoři,redaktoři a admini udržovat pořádek,aby tu nebyl nehoráznej chlív.Za to se Vám teda omlouvám.Pořádek je na nic,ať žije anarchie Evil or Very Mad Brick wall
No takže sme došli k závěru že jamaica je fakt prudič protože už tu zase poučuje a vysvětluje že

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neprijde mi ze je jamaica prudic, ale v nekterych svych nazorech a chovani mi prijde trosku "jednodussi".
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ale musím se jamaici zastat, není zas tak hrozný , je sním sem tam docela dobrý pokec, akorát že je hrozně tvrdohlavý Brick wall , když chce poradit tak poradim a on je na mě nasranej a začne mi nadávat ale jinak se celkem dá... wink
_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mio
čestný člen
čestný člen

Založen: 22. 11. 2004
Příspěvky: 1690
Bydliště: UL, jinak vsude jako doma

SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No posledni dobou prudi, asi krize to se stava
_________________
SX1 - Silver (15CZ+1GB PRETEC+ Mio v1.62 + 11,8MB C)
N95-8GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Každej sme nějakej, já sem zase svině, tak co Whistle
_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:

Arrow http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=14941
co je na týhle radě špatnýho??to že to pohoršilo i tazatele je mi líto.Když zná lepší způsob tak se nemusí ptát.Protože mu stejně nikdo neporadil zatim líp než já,že Twisted Evil


Mylis se mila Jamaico, poradili mi lip jak ty. Nezlob se na me, ale kdyz na dotaz "Nevite kde bych sehnal bydleni v Praze?" odpovis "At si te veme nekdo domu kdo je z Prahy.", tak sis muj respekt dvakrat neziskal. Ale to mi nevadilo, vadilo mi to jakym stylem jsi to napsal. Kazdy prumerny simpanz ktery si precte
citace:

" Lidi nevite / nemate nekdo kontakt na nejake prijatelne studentske bydleni v Praze? Nedostal sem kolej a rupla mi jedna nabidka tak mi hori koudel u prdele a musim si sehnat neco jineho."

uzna, ze tazatel asi neni ve dvakrat vesele situaci a nebude si z toho delat prdel. Tohle bych cekal maximalne od staryho DIega. Jak jsem napsal, prijdes mi trosku jednodussi, clovek tveho veku se podle me takhle detsky nechova....

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdatan
badatel
badatel

Založen: 04. 04. 2005
Příspěvky: 178

SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ad3. nikdy sem si nevsiml tak nasilne protlaceny reklamy nez tenkrat v tom jednom foru...kde si reagoval sam na sebe:) ale to uz je opraveny,takze poho.
Kdo te takhle podrazdil ze si zalozil tohle forum?Smile

_________________
M65 fw44res -> fw50cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
scater
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 496
Bydliště: Praha-Modřany

SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jamaika mi přijde celkem v pohodě neznám ho víc, ale dokáže poradit...sice mu to občas ujede, ale komu ne?
a kdo z nás nenapsal nějakej ten nepoužitelnej příspěvek?přihlašte se?nikdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger
zdatan
badatel
badatel

Založen: 04. 04. 2005
Příspěvky: 178

SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele...budem davat hlasovat o vlastnostech kazdyho moderatora,pisatele,admina?Smile aby se na nas ty co neco vi nevysrali a pak si tu muzem tak tahat kosticky ve StackAttack:))
_________________
M65 fw44res -> fw50cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No,vidim,ze sa tu rozputala okolo jamaicu zhava diskusia...takze zhrniem to takto.
Kazdy ma pravo na svoj nazor a nikomu ho neberiem.Kazdy sme nejaky,aj mne niekedy prdnu nervy a nevyjadrim sa tak,ako by som mal...som preto prudic?Asi ano...tak ma treba asi vymenit,ze?
Jamaica je clovek svojsky,mozno trosku vacsi nervak obcas,nie vzdy zareaguje ako by mal,ale kto na tomto svete je dokonaly?Nikto..

Takze vas prosim,prestante rozoberat a kritizovat moderatorov tohto fora takymto sposobom.Ak niekto ma nieco proti nejakemu moderatorovi,napiste to mne sukromne,uvedte dovody a ja uznam za vhodne,ako zasiahnem.Pracu moderatorov sledujem,pokial mam pripomienky,tak im to napisem...mohli by vam to potvrdit,aj jamaica.

Len ma mrzi,ze kazdy iba dokaze kritizovat,ale nikto nedake ocenit jeho clanky,jeho rady,pomoc inym...

Nemyslim,ze toto,co tu Pjootr napisal,aj tie linky, je nejake prudicstvo.Proti jamaicovi osobne nic nemam a beriem ho takeho,aky je.Ked som potreboval,pomohol mi,ma zaujem u tuto stranku a forum,nevidim dovod,mu odoberat moderatorske pravo,aj ked ma o to sam poprosil.Pocitame s nim aj na novej verzii SM 3,kde bude mat aj ine moznosti,ako iba moderovat forum.Myslite si o nom,co chcete,ale nato,aby som voci nemu nejako zasahoval si musite najst padnejsie dovody,ako tieto.

Tym,tuto diskusiu koncim a zamykam.Pripadne pripomienky mi mozete adresovat sukromne na SZ alebo mail.

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.


Naposledy upravil hanni dne čt září 15, 2005 4:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdatan napsal:
aby se na nas ty co neco vi nevysrali


A co ty co by sa radi niecomu priucili?? Mad Tiez si nespadol z neba uceny!!

_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, este sa chcem pripojit, ze ja mam jamaicu rad a som snim kamos. Je sice v ohladne techniky trochu zaostaly, ale rychlo sa uci a myslim si, ze na siemensmanii je dobra pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidám se taky.
K Jamaicovi mám taky své výhrady. Je to paličák a někdy umí jít na nervy, ale to sem nepatří. To občas dělá každej. Pro SM udělal hodně a snaží se dělat dál. Já ho mám rád. Je na něj spoleh a snaží se být fér.
Naopak nemám rád lidi, kteří si neumí osobní spory vyřešit osobně. Máme tu SZ, máme tu maily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group