clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Datovy kabel k CX65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Datovy kabel k CX65
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Hardware
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rocky
začátečník
začátečník

Založen: 16. 08. 2004
Příspěvky: 74
Bydliště: Zlín

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2004 6:02 pm    Předmět: Seriovy kabel pro CX65 s nabijenim ??? Odpovědět s citátem

Chci se zeptat jestli existuje seriovy kabel pro CX65 s nabijenim nebo jestli nekde neni navod jak to pripojit na jeden konektor? PREDEM DEKUJI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CX65
začátečník
začátečník

Založen: 29. 07. 2004
Příspěvky: 63

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2004 11:20 pm    Předmět: Re: Seriovy kabel pro CX65 s nabijenim ??? Odpovědět s citátem

Rocky napsal:
Chci se zeptat jestli existuje seriovy kabel pro CX65 s nabijenim nebo jestli nekde neni navod jak to pripojit na jeden konektor? PREDEM DEKUJI


Zatim jsem nic takoveho nevidel, ja to resim tak, ze mam COM kabel a Infra, vetsinou se pripojuju pres infra, kde neni problem s dobijenim, obcas pres kabel 8)

_________________




Alcatel OT -> Siemens C25 -> Siemens C35i -> Siemens S45 -> Sony Ericsson T610 -> Siemens CX65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ikosp1
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2004 6:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdo sháni dobíjecí kabel pro 65 řadu,ať se mrkne na http://www.kabelmanie.cz/department.php?departmentId=22
Návrat nahoru
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2004 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ještě jiná verze návodu: siemensak.wz.cz
Hlavně pro ty, kterým se taková úprava zdá složitáWink

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
5o
začátečník
začátečník

Založen: 01. 03. 2004
Příspěvky: 52
Bydliště: SK

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2004 11:39 am    Předmět: otazky k clanku Odpovědět s citátem

1. mozem tento postup (2x15k odpory) pouzit aj pre upravu USB kabla?

2. bude ten kabel aj po uprave pracovat s telefonmi rady x55/x60?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2004 1:52 pm    Předmět: Re: otazky k clanku Odpovědět s citátem

5o napsal:
1. mozem tento postup (2x15k odpory) pouzit aj pre upravu USB kabla?

2. bude ten kabel aj po uprave pracovat s telefonmi rady x55/x60?


Jo;) Very Happy

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rOMAN007
pisatel
pisatel

Založen: 17. 02. 2004
Příspěvky: 238
Bydliště: Nepomuk

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2004 11:24 am    Předmět: Re: otazky k clanku Odpovědět s citátem

Tak jsem taky napajel odpurky (sice 15 a 16 fakt na tom starym MB jine nebyli Very Happy ) a maka jak vinko
http://dick.borec.cz/kabl.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2004 12:22 pm    Předmět: Re: otazky k clanku Odpovědět s citátem

rOMAN007 napsal:
Tak jsem taky napajel odpurky (sice 15 a 16 fakt na tom starym MB jine nebyli Very Happy ) a maka jak vinko
http://dick.borec.cz/kabl.jpg


Dotázek... co myslíš tím 15 a 16 a na jakým MB? Jo jinak jakej výkon mají odpory co jsi tam napájel (je to ve voltech tušim). Já jen že mám odpory modrý a hnědý v obchodě taky měli a asi budou mít jinej výkon než ty modrý:/
Návrat nahoru
rOMAN007
pisatel
pisatel

Založen: 17. 02. 2004
Příspěvky: 238
Bydliště: Nepomuk

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2004 4:14 pm    Předmět: Re: otazky k clanku Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Dotázek... co myslíš tím 15 a 16 a na jakým MB?


Proste jsem vzal starej Motheboard z pocitace a vypajel jsem z nej 2 odpory 15kiloohmu a 16 kiloohmu a upravil jsem kabel...opravdu se mi nechtelo nekam do kramu ..takova dalka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rcbandit
pisatel
pisatel

Založen: 30. 01. 2004
Příspěvky: 200
Bydliště: Kroměříž

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2004 2:05 pm    Předmět: Uprava kabelu X55 na SX1 Odpovědět s citátem

Koupil jsem SX1 z nove levnejsi varky pro cesky trh a nebyl u toho kabel.Chtel jsem pouzit USB kabel z X55 MA-8720C ale s SX1 se nespoji.Tak jsem zkusil udelat upravu s odporama na X65,ale stejne se to nespoji.Telefon Vypisuje Zarizeni neni podporovano. Po vypsani IMEI a info to pise ACC in a nic vic.M Router se nespoji.Nevite prosimvas nekdo nahodou,jaka by se dala pouzit uprava X55 na SX1?Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 08, 2004 2:40 pm    Předmět: Re: otazky k clanku Odpovědět s citátem

rOMAN007 napsal:
Anonymous napsal:

Dotázek... co myslíš tím 15 a 16 a na jakým MB?


Proste jsem vzal starej Motheboard z pocitace a vypajel jsem z nej 2 odpory 15kiloohmu a 16 kiloohmu a upravil jsem kabel...opravdu se mi nechtelo nekam do kramu ..takova dalka Smile


No tak tomu se řiká absolutní lenost:D A jaks poznal, kolika ohmový to jsou odpůrky? Snad ne podle toho prťavýho textíku, co na nich je:) A jde ti přes ten kábl flešovat?

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miloslav Říha
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 19, 2004 12:00 pm    Předmět: úprava COM kabelu z x55 na x65 Odpovědět s citátem

Upravil jsem neoriginál COM kabel pomocí odporů, už se hlásí v telefonu jako DCA-500 ale chová se pouze jako datový kabel -SiMoCo i MPM O.K., nahrávání firmware ne a ne. Telefon není při update vůbec detekován a ani manuální nastavení portů nepomůže. Nahrávání FW pro řadu x55 no problem. Prosím poraďte už nevím co s tím. Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 20, 2004 10:25 am    Předmět: Re: úprava COM kabelu z x55 na x65 Odpovědět s citátem

Miloslav Říha napsal:
Upravil jsem neoriginál COM kabel pomocí odporů, už se hlásí v telefonu jako DCA-500 ale chová se pouze jako datový kabel -SiMoCo i MPM O.K., nahrávání firmware ne a ne. Telefon není při update vůbec detekován a ani manuální nastavení portů nepomůže. Nahrávání FW pro řadu x55 no problem. Prosím poraďte už nevím co s tím. Brick wall


No u mě je stejnej problém a nepomohlo ani přidání dvou zenerek :/ Ale tak aspoň se foun po připojení kabelu už nevypíná (šlo do founu moc proudu - to vyřešily ty zenerky;)

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sXmax
kolemjdoucí

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 22, 2004 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jsem se zeptat jestli přes ten upravenej kabel pomocí 2 odporů lze nahrát do telefonu novej firmware?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pytl
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 23, 2004 4:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2sXmax: Mě to nešlo, telefon není vůbec detekován na COM portu a nepomůže ani manuální nastavení.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Hardware Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
Strana 2 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group