clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Darth PZ-toto má byť moderátor ???
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Darth PZ-toto má byť moderátor ???

 
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> SiemensMania
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Je Darth oprávnene moderátorom ?
Určite
40%
 40%  [ 2 ]
Admini vedeli,prečo ho dali
40%
 40%  [ 2 ]
On a moderátor ???
20%
 20%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 5

Autor Zpráva
ginzo
všeználek
všeználek

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 675
Bydliště: Kysucké Nové Mesto-SK

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2005 4:21 pm    Předmět: Darth PZ-toto má byť moderátor ??? Odpovědět s citátem

Začnem takto:pravidelne mi spamuje ICQ,za každým piatym príspevkom čo napíšem,mi odkáže že som k***t,atd
Neviem či má na mňa komplexy či čo,ale za to,že 500x krát napíše "Skus pŕehrát firmware"je moderátor? To je trochu zvláštne Eh?

Ked je niekde diskusia o hre a rozpúta sa tam warez,hned to zamkne namiesto toho,aby to premazal a nechal otvorené Brick wall Brick wall Brick wall

Boli časy,ked bol normálny,ale je to dávno preč Brick wall

Teda sa kompetentných(Romulus,Weitless a Hanni) pýtam,ako môže byť moderátor ??
Nevravím nič v zmysle,že ja by som bol najlepší moderátor,ale moderátor má byť niekto ako LB-zodpovedný,príkladný,....

2 Darth:ak to zmažeš,znamená to,že sa sám bojíš pravdy Shame on you Shame on you Shame on you

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2005 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že PZ nepíše jenom 500x přehraj fw, a pokud se warez začne hoddně rozšiřovat, tak mu chápu, protože komu by se to chtělo pořád přepisovat. A k tomu ICQ.... Říká ti něco ignore list? Twisted Evil

BTW přesunuto z Ostatní do SiemensMania

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2005 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já ti na ICQ nespamuju ... když začneš konflikty tak to nejde zůstat v klidu... wink
A nevim kdo mi tady začal nadávat, když ze mně udělali moderátora na SM, že sem kkt atd...
No více se k tomu vyjadřovat nemusím, jestli se těm co jsou nahoře něco nelíbí klidně mě zbavte moderátorství....

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

786.46 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2005 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vobec by som nereagoval, ale za to uzanie musim podakovat.

Dakujem!

_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

14861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2005 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lidi že vás to baví Rolling Eyes

a vaše věci si vyřizujte mezi sebou nee? Evil or Very Mad

Vem si kdybych já tady založil diskuzi o tom jestli by mi třeba nějakej admin nesedl do oka a psal bych o tom. Kdybych mu to už chtěl nějak říct tak mu to řeknu osobně ale to že založíš tady diskuzi tak mi to přijde o tebe jako zbabělost Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2005 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvůli jednomu čtenáři z tisíců nemá cenu tuto diskusi nějak otevírat a zabývat se tím. Já proti Darthovi nic nemám a je pravda, že jej ani tolik nesleduji, ale kdyby byl špatný, tak už dávno zasáhne Hanni. On je šéfem fóra a on je "Velký Bratr" co sleduje práci moderátorů. Takže já za sebe nemám problém a přikláním se k názorům nahoře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2005 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aaaale,Ginzo sa nam po dlhom case ozval.

Napisem k tomu len toto:

1.Uz som som Ti minule pisal o tom,ze ak mas nieco proti niektoremu z moderatorov,mas to napisat mne..na fore nemienim s nikym moderatorov rozoberat
2.S moderovanim DarthaPZ nemam problem,ani vyhrady.Keby som ich mal,napisal by som mu to..moderatori ma poznaju a dobre vedia,ze ked sa mi nieco nepaci,tak im to napisem,rovnako ich aj za dobru pracu pochvalim.
3.Dufam,ze toto bolo poslednykrat,co si taketo nieco napisal sem.Ja Ti Tvoje nazory neberiem...mozno s Tebou niekto suhlasit bude,niekto nie.A ze Ti spamuje ICQ a nadava,to si vybavuj sukromne a netahaj to na forum..nikto z nas nato nie je zvedavy.

LOCK

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> SiemensMania Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group