clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - USB DCA 540 a CF62
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

USB DCA 540 a CF62

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Doplňky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weasel
pisatel
pisatel

Založen: 04. 12. 2004
Příspěvky: 248
Bydliště: Rousínov

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červen 27, 2005 9:17 pm    Předmět: USB DCA 540 a CF62 Odpovědět s citátem

Mám tu takovej menší problém..stáhl jsem si origoš soft na kabel DCA 540 ze stránek Siemensu, ale po instalaci se v XP neobjeví žádný virtuální COM port..pak je tu další věc, že když se CF62 připojí na kabel, tak asi po půl minutě pípne a zamrzne..jinak normálně jede v pohodě..momentálně nevím, jak dál a ptám se proto, že jsem tu na diskuzi nenašel nic, co by mi pomohlo Crying or Very sad je možný, že jsem hledal špatně, tak mě, sím, když tak neukamenujte Crying or Very sad nebo je to tím, že DCA 540 se prostě s CF62 nepřipojí??? díky moc za pomoc..
_________________
C25 -> S45 -> S55 -> S65 fw 50 -> SXG 75 fw22


Život je příliš krátký na to abychom ho dokázali prožít celý podle svého...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
will.i.am
badatel
badatel

Založen: 21. 04. 2005
Příspěvky: 189
Bydliště: SK - SNV

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2005 5:37 pm    Předmět: Re: USB DCA 540 a CF62 Odpovědět s citátem

weasel napsal:
Mám tu takovej menší problém..stáhl jsem si origoš soft na kabel DCA 540 ze stránek Siemensu, ale po instalaci se v XP neobjeví žádný virtuální COM port..pak je tu další věc, že když se CF62 připojí na kabel, tak asi po půl minutě pípne a zamrzne..jinak normálně jede v pohodě..momentálně nevím, jak dál a ptám se proto, že jsem tu na diskuzi nenašel nic, co by mi pomohlo Crying or Very sad je možný, že jsem hledal špatně, tak mě, sím, když tak neukamenujte Crying or Very sad nebo je to tím, že DCA 540 se prostě s CF62 nepřipojí??? díky moc za pomoc..


To preco ti mobil zamrzne naozaj netusdim, ale mozem ti poradit ako na DCA540, ja som mal s nim tiez dost problemov, kym mi konecne isiel...
Najprv si stiahni MPM a nainstalij ho. Ked zapojis mobil do USB malo by ti nahlasit Siemens Connectivity a spusti sa instalater. Vtedy by si si mal vybrat ten software od siemensu a nainstaluje sa ti GPRS modem, ale asi nepojde. Tak zapnes GPRS ovladac co je pri MPM a das nastavenia modemu, nastavis USB a ked nic nenajde tak este nainstalujes cez pridanie hardwareu virtualny com port (ovladac je v C:\Program Files\Mobile Phone Manager\driver\USB-serial) ten tiez nebude fungovat, ale MPM ti ho v nataveniach GPRS uz na USB urcite chyti (COM si asi vyberie nahodne ja ho mam na 7) A potom zapnes MPM a tam si v nastaveniach vyberies prislucny COM das "prijmout" a pojde to Applause .

Alebo si este stiahni SoMoCo - dost prakticky program.
Ked ti nieco nie je jasne tak sa ozvi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drobcek9056
táta fóra
táta fóra

Založen: 08. 05. 2005
Příspěvky: 1160
Bydliště: Košice

7860.92 SMM
PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2005 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NO mne tiez nesiel DCA540 na CF62 a bolo mi vysvetlene, ze CF62 je rada x62 a ta este priamo prevod USB->USB ako vyuziva kabel DCA540 nepodporuje. Ale pokial si zozenies radu x65 a vyssiu tak ta uz podporu USB ma. Takze ti asi ani nepojde. Sad Je mi luto. Tak skus kupit najlepsie DCA500, s tou niesu problemy pri nachadzani portu alebo DCA510, je v nej prevodnik USB->COM takze ta ti pojde.
_________________
momentalne SL55 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Doplňky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group