clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Zrychlení Siemensů řady x65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Zrychlení Siemensů řady x65
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2005 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darth PZ napsal:
sem smazal asi těch 40 her a 15 aplikací, které sem nepoužíval a měl sem je tam jenom pro dobrý pocit
No a poděkujte jamaicovy za svělý článek a za to, že zůstanu u Siemensu
To by som odporucil kazdemu! Aj ja som mal niekedy vela hier zbitocne (hram max. tak 5 hier, ale v mobile som ich mal vela)... Nie len, ze zaberaju zbitocne vela miesta, ale to aj spomaluje mobil.
_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2005 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Otestováno s CX75 a funguje to....jen mi to moc nezrychlilo mobil...
Je teda ale fakt, že jsem nesmazal to nastavení java aplikací...takže to bude asi tim...jen tak pro zajmavost složka System/Java mi zabírá 0,5 MB...
JAVA aplikace+hry na kartě (40 programů, 38 her)

Tak to asi tak...

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2005 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sh@dy napsal:
Darth PZ napsal:
sem smazal asi těch 40 her a 15 aplikací, které sem nepoužíval a měl sem je tam jenom pro dobrý pocit
No a poděkujte jamaicovy za svělý článek a za to, že zůstanu u Siemensu
To by som odporucil kazdemu! Aj ja som mal niekedy vela hier zbitocne (hram max. tak 5 hier, ale v mobile som ich mal vela)... Nie len, ze zaberaju zbitocne vela miesta, ale to aj spomaluje mobil.


JJ, stejně používám jen taky 3 nebo 4 hry a 2 aplikace tak je zbytečnost jich tam mít hafo...

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2005 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V tych zlozkach v zlozke System/java ukladaju niektore hry "zbitocne" napr. aj melodie a tie zaberaju vela (wav/amr)
_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Grafic
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 04. 2004
Příspěvky: 1157
Bydliště: Usti nad Labem

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2005 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, nevim, jestli tohle zrychleni jde nejak objektvine urcit, resp. jestli vubec nejaky je....Me tohle prijde jako absolutni kravina...Vymazat soubory java aplikacim (hram), kde jsou ulozeny veci tech java aplikaci...Napriklad saves u her, nastaveni a podobne....
Java snad nema na chod mobilu zadny vliv a soubory ktere maji par bytu uz vubec ne...
Mimochodem smysl tohoto clanku by se dal shrnout ve dvouch vetach a ne popsani jednoho a toho samyho 3 zpusoby.

_________________
SXG75 FW22 + 1GB KingMax + DCA 540

M35i FW18 --> MT50 FW18 --> M55 FW10,11,91 --> M65 FW4,16,25,41,25,43,50,58,50 --> SXG75 FW22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
FFFranta
začátečník
začátečník

Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 46

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2005 1:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel bych se zeptat, jestli uz nekdo tento postup (i tu ocistu EEPROM) testoval na CX70. Diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hamsa
(člen klubu SM)
rozumbrada
(člen klubu SM)<br>rozumbrada

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 328
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2005 3:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak tu pisete s tim nastavenim a rekordy atd.
Udelal jsem si nejdrive zalohu vsech slozek ktere jsem mel v System/java.
Pak jsem je z telefonu vsechny smazal a udelal tuhle ocistu.Pak jsem kazdou aplikaci,Kterou uz jsem mel nejak nastavenou spustil a zase vypnul,bez jakehokoliv nastavovani.
Najel jsem si do Slozky system/java a zjistil jsem jake cisla adresaru se mi tu objevili a tyhle slozky jsem nahradil slozkama ktere jsem si zazalohoval.
A mel jsem zpatky i jimma nebo colibry atd.
Pritom se mi pocet slozek v System/java snizil ze 150 na 10.

_________________
C35 -> S45 -> S45i -> S55 ->S65
Pak mi ho nejaky ha**l ukradl a ja po krachu siemensu prebehl k SE. Ted vlatnim K750i preflashovanou na W800i s prekopanou grafikou a spoustou uzitecnych patchu.


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HenX
táta fóra
táta fóra

Založen: 09. 10. 2004
Příspěvky: 1172
Bydliště: Český Těšín Telefon:Siemens C75

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2005 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je maras Shocked Shocked to musím vyzkoušet
_________________


***Sony Ericsson K750i*** The best mobile!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Yahoo Messenger
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2005 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grafic napsal:
Hele, nevim, jestli tohle zrychleni jde nejak objektvine urcit, resp. jestli vubec nejaky je....Me tohle prijde jako absolutni kravina...Vymazat soubory java aplikacim (hram), kde jsou ulozeny veci tech java aplikaci...Napriklad saves u her, nastaveni a podobne....
Java snad nema na chod mobilu zadny vliv a soubory ktere maji par bytu uz vubec ne...
Mimochodem smysl tohoto clanku by se dal shrnout ve dvouch vetach a ne popsani jednoho a toho samyho 3 zpusoby.


Java na to vliv nemá,to je pravda.Ale ty složky ano a nemaj jen pár bitů ale dost často i více než 1MB(míněno všechny dohromady) a samozřejmě sou tam i složky od java aplikací které už dávno v telefonu nejsou.Je to podobné jako u PC kde si win dělají odkazové(chceš li dočasné) složky a vytvářejí "dvojníky" (neboli druhého zástupce pro snadnější spuštění) na programy které se potom údajně rychleji spouštějí,ale spomaluje to win.(pokud si někdy u PC udělal takovou věc jako vyčištění registrů,odstranění dvojníků souborů a dočasných složek,defragmentaci HDD tak víš o čem je řeč).A u telefonu je to ještě markantnější a pokud to dotáhneš až dokonce,i s tou očistou buferu eeprom tak to zrychlení musíš poznat.Udělej benchmark před očistou a potom a uvidíš jakej je v tom rozdíl wink
Jinak jako zkušenej patcher a redaktor konkureční BI si samozřejmě poznal že vymazání složek od java aplikací je popsána dvěma způsoby - protože někdo to nemuže a nebo nechce dělat přes PC a musí nebo to chce dělat ručně v telefonu - stejně jako to dělám já.
A taky si poznal že očista buferu eeprom je zase něco jiného a vyčistí uplně jinou část paměti telefonu wink
(i když mojí práci zpochybníš,tak věřím že krokodýlovu snad ne Anxious a ta očista eeprom je krokodýlova práce) wink

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamondking
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 319
Bydliště: Karviná

1262.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2005 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super truper bombastic. Klaním se hluboce Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2005 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hamsa napsal:
Pritom se mi pocet slozek v System/java snizil ze 150 na 10.
Skus sa pozriet teraz, kolko ich tam mas... Pretoze ak mas v mobile viac ako 10 hier + aplikacii, tak si tam vytvorili zlozky. A samotnych sys. aplikacii, ktore si tam vytvaraju zlozky je okolo 10 (mozno viac) Rolling Eyes
_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
van01
pisatel
pisatel

Založen: 20. 10. 2005
Příspěvky: 295

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2005 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

haldyr napsal:
Otestováno s CX75 a funguje to....jen mi to moc nezrychlilo mobil...
Je teda ale fakt, že jsem nesmazal to nastavení java aplikací...takže to bude asi tim...jen tak pro zajmavost složka System/Java mi zabírá 0,5 MB...
JAVA aplikace+hry na kartě (40 programů, 38 her)

Tak to asi tak...

Tak to mě složka System/Java zabírá 0,85 MB, a to tam mám jen 25 programů a 30 her. Uplně mě to vylekalo!!! Mám tam 86 složek. Chtěl bych si to trochu promazat, ale chci si nechat skore asi z 5ti her, takže budu muset ve škole si to prohlížet a promazávat nepotřebné věci. Dělám to tak že si soubor *.db otevřu v File Manageru x65 v textové podobě a tam si někde najdu název od čeho ten soubor je. A mimochodem mám takový pocit že aplikacím a hrám, které jsem si do mobilu dával, patří jen asi desetina souborů, ostatní jsou věci aplikací mobilu.

_________________
m65-> Fujitsu Siemens Loox 600 -> Dell Axim x51v + 2GB SD + 2200MAh + dvě 1100MAh
Nesháníte pomoc s webdesignem - flashem? Rád podpořím i nekomerční projekty
ivank.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ftakgabo
začátečník
začátečník

Založen: 28. 07. 2004
Příspěvky: 90
Bydliště: Slovensko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2005 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moja zlozka Java ma 8 kb. vymazal som aj to, precisil eeprom a nic Very Happy stale to iste. podla mna to vobec nefunguje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pnov
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 383
Bydliště: Trhové Sviny

1265.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2005 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ftakgabo napsal:
moja zlozka Java ma 8 kb. vymazal som aj to, precisil eeprom a nic Very Happy stale to iste. podla mna to vobec nefunguje

Moje složka měla přes 800kb a i když jsem už dříve o problému věděl, až teď jsem udělal radikální řez. Hlavně vestavěné hry (M65) si tam ukládaly až 150kb(každá)! Cpou si tam wawy a midy Exclamation Question Shocked Ostatní hry a aplikace max pár kb. A nefungoval mi patch na přesun Systemu do Configu, tak to teď zkusím znovu.
To Jamaica:Díky!
p.s. jen bych poopravil, že je nutné mít aplikované ty dva patche. Já mám jen jeden z nich, ale myslím že by to šlo i bez něj, když si otevřu skryté disky z kompu.? A pokud by byl i odkaz na ten patch pro zrychlení odezvy klávesnice, nemohu jej najít Smile Very Happy Applause (M65 FW50)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

10894.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2005 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem tu složku java mazal přes komp cca 8 minut Shocked Zrychlení se projevilo hlavně v menu, takže nezbývá než doporučit wink Jiné kroky jsem už nezkoušel, udělal jsem jen to smazání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group