clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Trojice nových low-endových Siemensů
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Trojice nových low-endových Siemensů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Smeli
pisatel
pisatel

Založen: 09. 09. 2004
Příspěvky: 239
Bydliště: Hrabyně (díra kousek od Ostravy)

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 12:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to nějak nepříjde normálni - uvedených a prodávajících se low-endových Siemensů je celkem dost (dokonce se mi zdá být letos low-end celkem běsně přeplácaný: A70, A75, AP75, AX72, AL21, A31 a AF51). Co tak S75 a spol.? Shame on you


EDIT: Už se těším, až zas na MM ap. budu číst příspěvky o tom, že Siemens neumí ani pořádné phony Think

_________________


SIEMENS S65 fw. 58

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pajas
pisatel
pisatel

Založen: 18. 06. 2004
Příspěvky: 266
Bydliště: nejpěknější dědina ŽELETICE

771.24 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo Benq zkazi co moze..To ciselne znaceni je dost chaoticke,za chvili to bude jak u n*kii!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin C
začátečník
začátečník

Založen: 17. 11. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

N3o21 napsal:
no, nevim nevim, tyhle telefony sou dost krok z5.
Me to pripada jako x55 s novym displayem...
ma to funkce a pamet jak x55
treba moje MC60 ma stejny funkce jako ten AL21, a jeste ma navic fotak a vetsi pamet, ale ta AL21 ma zas lepsi displej a ma lepsi konstrukci.... ale stejne je to krok zpet.



No promin,ale jestli takovej fotak jako mela MC60,tak to snad radsi zadnej(nic ve zlym) Smile ,na poradny fotky je stejne nejlepsi digital,nebo novy siemensy x75 Very Happy
A ze by to byl krok zpet Question ,nizsi cenova trida je tahoun vsech vyrobcu na svete Alcatelem pocinaje a siemensem konce,vzdyt spouste lidem staci telefon kterej pekne vypada,je spolehlivej,rano je vzbudi a spocitaji si,o kolik je zase ten jejich "chlebodarce" pri vyplate natah...... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin C
začátečník
začátečník

Založen: 17. 11. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 8:17 am    Předmět: Za kolik.... Odpovědět s citátem

Na serveru mobil.cz je na tyto telefony taky upoutavka a dokonce uvadej
i predbezny ceny http://mobil.idnes.cz/telefony.asp?r=telefony&c=A051123_171210_telefony_ada


Komu se nechce klikat,tak jsem si dovolil z uvedeneho serveru "vyjmout"
nasledujici:Všechny tři nové Siemensy low-endové třídy se začnou prodávat v prvním čtvrtletí příštího roku. Podařilo se nám získat ceny všech novinek a jsou příjemným překvapením. Nejdražší bude vysouvací model AL21, který bude stát zhruba 3 700 Kč s daní. Véčko AF51 bude stát 3 000 Kč včetně daně a nejlevnější model A31 bude stát 2 300 Kč.

kam se treba na takovy A31 hrabe nedavno uvedeny SE T290 (je to nastupce T230)

Na AL21 a AF51 mi ale nesedne jedna vec,proc proboha 600mAh baterie Question Question

Abych nezapomel,pokud byste nekdo nasel balicek ikon pro x65,x75 z techto modelu,nebo z s75,hodte sem na ne link,vypadaj opravdu dobre Very Happy a snad to neni retus Mad ,ja se je zatim pokusim z oficialnich fotek,nejak vystrihat. Confused Mad Rolling Eyes


Naposledy upravil Martin C dne pá listopad 25, 2005 11:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin C
začátečník
začátečník

Založen: 17. 11. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pajas napsal:
No jo Benq zkazi co moze..To ciselne znaceni je dost chaoticke,za chvili to bude jak u n*kii!!!



Shocked Komu jde porad o ciselny a jiny oznaceni Pray Brick wall ,je to absolutne bezvyznamna
vec,kdyz budu chtit novej telefon,neco si o nem prectu,mrknu na fotky a vyzkousim v "teplejch ne Smile Question pak mi muze byt nejake AF,AX,AXXC,ACF a podobny nesmysly uplne ukradeny. Dancing
A ze by benq nejak novy modely k...il Question uplnej nesmysl,uvedom si v ktery cenovy tride se modely pohybujou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drobcek9056
táta fóra
táta fóra

Založen: 08. 05. 2005
Příspěvky: 1160
Bydliště: Košice

7860.92 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A kde ma ta AF51 tie spominane diody, a nejak nieje uvedena ani kapacita pamate. Think
_________________
momentalne SL55 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Martin C napsal:
pak mi muze byt nejake AF,AX,AXXC,ACF a podobny nesmysly uplne ukradeny.
Ide o to, ze sme vsetic zvyknuty, ze cim vyssie cislo, tym novsi model... A cim vyssie pismeno, tym vyssia trieda. Takze ak pocujes oznacenie mobilu, ktory si este nevidel, vies priblizne o co sa jedna... Ale BenQ v tom zacina robit zmätok Confused
_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jirka-xxx
badatel
badatel

Založen: 15. 06. 2005
Příspěvky: 188

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je ja chci predelat svoje cf62 na to novy V, ale staci mi jen předělat Software
_________________
Philip Sawy -> Alcatel One touch -> Alcatel OT 301 -> Siemens C35i -> Sony J7 -> N5510 -> CF62 [FW12CZ,TP,Patche] + Samsung D500



...::: A55 to C55 ..::.. M55 NO T-Mobile ..::.. CT70 Patching ..::.. CF62 Patching :::...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sh@dy napsal:
Martin C napsal:
pak mi muze byt nejake AF,AX,AXXC,ACF a podobny nesmysly uplne ukradeny.
Ide o to, ze sme vsetic zvyknuty, ze cim vyssie cislo, tym novsi model... A cim vyssie pismeno, tym vyssia trieda. Takze ak pocujes oznacenie mobilu, ktory si este nevidel, vies priblizne o co sa jedna... Ale BenQ v tom zacina robit zmätok Confused
jo.... Crying or Very sad za chvíli to bude jak u nokie... nevyznají se v tom ani sami výrobci..
_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
szkepek
táta fóra
táta fóra

Založen: 17. 01. 2005
Příspěvky: 1269
Bydliště: Konice - největší prdel na jih od Arktidy a na Sever od Sahary

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

krupiv napsal:
Mne sa zda ze ten Benq tie Siemensi este viac kazi


No, s tim normalne souhlasim, ale tyhle telefony se mi dooooooooooost libi. Tady bych pribrzdil... Konecne po dlouhe dobe vypadaji jako siemens

_________________
Vita Circulus ést !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin C
začátečník
začátečník

Založen: 17. 11. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sh@dy napsal:
Martin C napsal:
pak mi muze byt nejake AF,AX,AXXC,ACF a podobny nesmysly uplne ukradeny.
Ide o to, ze sme vsetic zvyknuty, ze cim vyssie cislo, tym novsi model... A cim vyssie pismeno, tym vyssia trieda. Takze ak pocujes oznacenie mobilu, ktory si este nevidel, vies priblizne o co sa jedna... Ale BenQ v tom zacina robit zmätok Confused



Jo,tak to je neco jinyho d'oh! ,kdyz vyrobce ohlasi radu x a model 00,alespon budem vedet co na nas v nasledujicich mesicich vytahne...... Smile
ale zpatky k temhle modelum,nemyslis ze se povedly? pry Benq-Siemens stale zamestnava stejne designery jako pred tim a takova C75 a mozna i CX-ka maji dost podobny rysy,doufam ze je po case nepropusti....v tom pripade to bude v r... Sad i

_________________
A50--A60--M65-------CX-75 Good!!---Nokia 6021
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pudl
pisatel
pisatel

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 288
Bydliště: matka měst

697.62 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 4:27 pm    Předmět: A 31 Odpovědět s citátem

ta první A 31 jak s červenou tak se šedou barvou vypadají na první pohled jako C 75 trochu střelený SE.
Vypadají dobře. Ale škoda SG 75 že nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin C
začátečník
začátečník

Založen: 17. 11. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 9:46 pm    Předmět: Ikony z nove rady siemensu... Odpovědět s citátem

Udelal jsem pro vsechny ikony z techto founku,pokud maily s "balickem" 8)
dorazi na spravna mista a administratori je na tento web pridaji wink ,budete si moci aspon castecne prostredi novych siemensu uzivat i vy... Very Happy

Mam je odzkouseny na x75 takze i x65 v poho Smile
[/b]

_________________
A50--A60--M65-------CX-75 Good!!---Nokia 6021
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drobcek9056
táta fóra
táta fóra

Založen: 08. 05. 2005
Příspěvky: 1160
Bydliště: Košice

7860.92 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 9:51 pm    Předmět: Re: Ikony z nove rady siemensu... Odpovědět s citátem

Martin C napsal:
Udelal jsem pro vsechny ikony z techto founku,pokud maily s "balickem" 8)
dorazi na spravna mista a administratori je na tento web pridaji wink ,budete si moci aspon castecne prostredi novych siemensu uzivat i vy... Very Happy

Mam je odzkouseny na x75 takze i x65 v poho Smile
[/b]


A to zo vsetkych mobilov si urobil, ci to maju vsetky rovnake ikony. Ta to bude paradicka, ked budu zverejnene Applause . Klobuk dole, a su animovane, ci len staticke? Question

_________________
momentalne SL55 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin C
začátečník
začátečník

Založen: 17. 11. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 10:06 pm    Předmět: Re: Ikony z nove rady siemensu... Odpovědět s citátem

Drobcek9056 napsal:
Martin C napsal:
Udelal jsem pro vsechny ikony z techto founku,pokud maily s "balickem" 8)
dorazi na spravna mista a administratori je na tento web pridaji wink ,budete si moci aspon castecne prostredi novych siemensu uzivat i vy... Very Happy

Mam je odzkouseny na x75 takze i x65 v poho Smile
[/b]


A to zo vsetkych mobilov si urobil, ci to maju vsetky rovnake ikony. Ta to bude paradicka, ked budu zverejnene Applause . Klobuk dole, a su animovane, ci len staticke? Question



Tak jsem ti je hodil na mail,ale az ted jsem si vsim ze mas vecko a ty maj jiny displeje,no mely by chodit taky,kdyz tak si je trosku zmensi,nebo napis a az budu mit zase chvilku udelam i dalsi verze,cau.

_________________
A50--A60--M65-------CX-75 Good!!---Nokia 6021
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group