clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Siemens SLV140
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Siemens SLV140
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BenQ-Siemens -> Články
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alpha2
pisatel
pisatel

Založen: 24. 11. 2005
Příspěvky: 220
Bydliště: Olomouc

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2005 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím, vypadá velmi zdařile a funkcemi mi také připomíná SXG75, na kterej nedočkavě čekám. Jsem rád, že je display 240*320, budí to respekt...

Zajímá mě ale toto: CO JE NA NĚM REAL SIEMENS A CO BENQ Question Question Question

SXG75 má být ještě bez zásahu od BenQ. Tento nový phone se jeví jako SXG75 ve véčku, tak co jako BenQ dělá???
Vypadá to jako nějaká nová řada x85, ale od starého, dobrého a milovaného Siemens Mobile, jakoby žádný BenQ nebyl.
Čekal jsem nějaké viditelé změny od BenQ, ale nepostřehl jsem nic, i nápis je takový, jaký mám rád - Siemens.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2005 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arrow Tohle je opravdu telefon kterej byl vyvíjen u Siemense jako řada x85(informace z nejmenovaného zdroje který je v Siemens Czech).
Je to z řady kterou Siemens ukončil těsně před dokončením vývoje,když se rozhodlo o prodeji BenQu.Vypadá to že asiati dostali rozum a rozhodli se vývoj dokončit.
Arrow ty SD karty bych uvítal víc než stávající MMC.Jsou de facto stejné,SD je ale mnohem rychlejší a do slotu pro SD jde dát i MMC(která je o půl milimetru tenčí než SD),naopak ne Shame on you

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alpha2
pisatel
pisatel

Založen: 24. 11. 2005
Příspěvky: 220
Bydliště: Olomouc

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2005 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TO JAMAICA: Díky za potěšující informaci, ale naskýtá se další otázka.
Kam povede vývoj dál pod BenQ?
Co ti lidi, siemensáci, co se podíleli na vývoji, jsou pryč, či tvoří dál, byť pod BenQ ..x95? Neusekli jim doufám asiati hlavy a nenapíchli je na kopí?
Nevíš, jak to je? Díky. A2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

10894.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2005 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych se vyjádřil k tomu "SiemensManiactví"

Pochybuju, že tady každý z Vás má Siemens celý život. Hanni, Romulus a spol. určitě jo, ale co ostatní? Já osobně jsem si koupil jen C65, žádný jiný Siemens jsem nikdy neměl, takže svým způsobem je mi jedno že Siemens skončil. Řada x75 je pro mně dost velké zklamání, potěšil mně jen už zrušený SG75 a SXG75. Proti BenQ nic nemám, sice se spálil uvedením svých founů tady ale zas to berme takhle; chytí evropské trendy s asijskými funkcemi. Jestli se z něj nestane druhé LG tak se máme na co těšit. Za rok budete mluvit jinak. Důkazem jest teď tento siemens SLV140; začli ho němci a dokončili asiati. Mi se tedy líbí velmi hodně moc, ale některým se líbít nebude páč má "jiné označení".
Hand

_________________
Onecarovo Portfolio & Blog

Mizím jinam, ale SM zůstanu věrný -> Motorola MPx220 @ 240 MHz @ WM2003SE - Kingstone 512MB miniSD Card
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Alpha2
pisatel
pisatel

Založen: 24. 11. 2005
Příspěvky: 220
Bydliště: Olomouc

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2005 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

> ...některým se líbít nebude páč má "jiné označení".

Osobně se mi ten telefon dost líbí a odlišné označení není k líbení problém, ale...
Když pominu svoji loajalitu firmě Siemens (patřím mezi ty, co měli pouze Siemensy a čekám na SXG75) i tak se přikláním k zachování původnímu značení Exclamation Exclamation Exclamation
Bylo perfektní a zcela přehledné, úplný opak chaosu ve značení Nokií...
Německá přesnost a preciznost se na značení podepsala, řady A, S, C, M, SL...25,35,45... prostě jednoduchost, srozumitelnost, paráda.
Nevidím rozumný důvod, proč v tomto značení nepokračovat, všichni ví, že Siemens Mobile je BenQ a i zcela neinformovaný blbeček to pozná podle nápisu BenQ na nových mobilech, ale proč měnit tak přehledné a hlavně dokonale zažité značení Question Question d'oh!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
budik01
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2005 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze..
Zatim je od noveho majitele nekolik pozitivnich zmen..
za 1)odklon od lowendu,dulezita je ziskovost ne obrat,
cili se bude vyrabet-podporovat-prodavat mene ale drazich-rozumeno lepsich telefonu,

za 2)MT sou u BenQ hlavni cast portfolia(60%),Pro Siemens to byla okrajova zalezitost

za 3)At se povazuji za silneho Simensaka musim uznat ze za posledni rok siemens ve svete i u nas velmi velmi ztratil,Jsou to celkem velke procenta a CR si sice udrzela nejvetsi podil Siemens telefonu ze vsech statu ale i tak je ten propad zalostny a kazdy mesic vetsi-aktualne nejhorsi za poslednich X let.a mohl by stary Siemens delat sebenabouchanejsi telefony,ktere vam sou ale na nic kdyz je neumite dodat, prodat a zabezpecit dalsi jejich servis apod.
Myslim tim napriklad to ze se S,SL a SXG75 nedostanou pred vanocemi na trh.Toto vyrobne-logisticke selhani jde porad ruku v ruce s tou vychvalovanou Nemeckou preciznosti.A verte ze Thai-wance hodne sere ze to nemci nezvladli..

Dale tu mame nejaka negativa.
1)nova znacka BenQ-Siemens,mozna pro nektere to je i pozitivum..protoze za posleni dobu znacka utrpela u mnoha zakazniku dost hodne hlavne kvuli kvality..S temito vyrobky se budeme setkavat jiz brzy
(leden 2005 predstaveni)

2)nove znaceni,jadro nastesti zustava stejne tzm Tridy-Podtridy,rada,
pribyvaji dva parametry pro vybavenost 1-4 a region 0-3(pripadne operatora 4-7)

3)nove konektory -od nasledujici rady nove kabely nabijecky,pravdepodobne nebudou kompatibilni ani HF sady a pod

4)otazka otevrenosti-uzavrenosti FS

a dalsi a dalsi,
slovy klasika-muzeme s tim nesouhlasit,muzeme o tom polemizovat ale to je tak vse co s tim muzeme delat.

_________________
...........Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smeli
pisatel
pisatel

Založen: 09. 09. 2004
Příspěvky: 239
Bydliště: Hrabyně (díra kousek od Ostravy)

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2005 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že pokud se vážně objeví tak bude tvrdou konkurencí pro SXG75. Rozhodovat asi bude cena... Ale co chci říct, s tou zajímavou politikou obchodu je to u Siemensů zajímavé (např. Fujitsu-Siemens notebooky, jejichž vyšší třídy jsou dostupné zatím jen v HM a megastorech, ale ve specializovaných obchodech nic Rolling Eyes). Jestli se S-ková řada neobjeví do Vánoc, tak asi hodně prodělá... jak řekl budik, měly by něco udělat, jinak se může jít BenQ-Siemens klidně klouzat ještě dřív, než Evropa zamrzne
_________________


SIEMENS S65 fw. 58

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2005 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čosi o tom - aj s foto možno nájsť na:
http://mobil.sme.sk/clanok.asp?cl=2493196
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2005 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stano.mania napsal:
čosi o tom - aj s foto možno nájsť na:
http://mobil.sme.sk/clanok.asp?cl=2493196


HH jde videt že na mobil.sme mají stejný zdroj jako já

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

10894.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2005 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale BenQ jakožto nový majitel si může dělat co chce. Buďme rádi že je ještě ochoten doprodat nějaké kousky němců a jen nám tu neprat ty asiatské shity (firmy LG a podobně).
K tomu značení: myslím si, že ten který se o Siemens-BenQ zajímá v tom chaos mít nebude. BenQ zatím tady hodil pár svých už udělaných kousků, takže nevíme jestli bude vyrábět phouny jako Nokia tj. jako na běžícím pásu. Pokud jich nebude hodně tak si tím svou hlavu takl nezas**ete, ne?
Jiná situace by byla, kdyby se tady BenQ rozhodl převést celou svou fabriku a zahltit nás svými telefony za posledních x let jen s jiným, dle nich "evropštějším" označením. To bych nadšen nebyl a uznávám že by v tom asi bordel byl.

_________________
Onecarovo Portfolio & Blog

Mizím jinam, ale SM zůstanu věrný -> Motorola MPx220 @ 240 MHz @ WM2003SE - Kingstone 512MB miniSD Card
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2005 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darth PZ napsal:
stano.mania napsal:
čosi o tom - aj s foto možno nájsť na:
http://mobil.sme.sk/clanok.asp?cl=2493196


HH jde videt že na mobil.sme mají stejný zdroj jako já

OK Applause
Tých zdrojov nie je veľa, neviem prečo také utajovanie, veď to nie sú atómové zbrane. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2005 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trochu OT - Siemens vždy značil svoje telefony podle řaad aut u Mercedesu a dost si na tom zakládal.A protože asiati nemaj Mercedes tak jim je to fuk a značej si telefony asi podle jejich rozsypanýho čaje
_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2005 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:

Arrow ty SD karty bych uvítal víc než stávající MMC.Jsou de facto stejné,SD je ale mnohem rychlejší a do slotu pro SD jde dát i MMC(která je o půl milimetru tenčí než SD),naopak ne Shame on you


sorry za OT, ale u sebe na čtečce mam napsaný u slotu SD/MMC...takže to znamená, že se mýlíš...

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
truhlik
elfmaster
elfmaster

Založen: 11. 08. 2004
Příspěvky: 405
Bydliště: Praha

8069.50 SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2005 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

haldyr napsal:
jamaica napsal:

Arrow ty SD karty bych uvítal víc než stávající MMC.Jsou de facto stejné,SD je ale mnohem rychlejší a do slotu pro SD jde dát i MMC(která je o půl milimetru tenčí než SD),naopak ne Shame on you


sorry za OT, ale u sebe na čtečce mam napsaný u slotu SD/MMC...takže to znamená, že se mýlíš...


OT: ve skutecnosti se myslis ty. do slotu SD lze vlozit MMC karta (ma mensi rozmer na vysku o 0,5 mm) -> mensi kartu do vetsiho slotu das. ale pokud mas slot ciste na MMC, tak do nej vetsi SD kartu nedostanes (leda za pouziti velmi hrube sily:)

snad je to jasne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2005 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Telefon pěknej a myslim, že to označení není špatný a dá se na něj zvyknout..
ot: Jinak SD kartu jsem do tý dírky pro RS-MMC na mobilu nacpal, ale nešla mi zacvaknout

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BenQ-Siemens -> Články Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group