clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Problém s DCA 540
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Problém s DCA 540

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Doplňky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PoloGTI
začátečník
začátečník

Založen: 16. 04. 2005
Příspěvky: 66

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2005 9:29 am    Předmět: Problém s DCA 540 Odpovědět s citátem

Mam taký problém s týmto káblom donedávna mi išiel dobre ale keď som niečo ťahal do mobilu tak mi padol telefón a kabel sa rozpojil a od vtedy my ho telefon nerozpozná dovtedy vždy vypísal DCA 540 teraz none. Ale ide my hlavne o to že sa mi teraz neotvoria skryté disky ani cez OD ani cez total commander poradíte niekto? Rolling Eyes
_________________
Motorola T180 -> Nokia 3330 -> Siemens C60 -> Siemens CXT65 > Benq-Siemens E71 + micro SD 512Mb
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2005 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je divne, mozno pomoze preinstalovat kabel. A nestalo sa nic s kablom? Teda ci sa tam neodtrhli neake piny alebo co...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Drobcek9056
táta fóra
táta fóra

Založen: 08. 05. 2005
Příspěvky: 1160
Bydliště: Košice

7860.92 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2005 9:34 am    Předmět: Re: Problém s DCA 540 Odpovědět s citátem

PoloGTI napsal:
Mam taký problém s týmto káblom donedávna mi išiel dobre ale keď som niečo ťahal do mobilu tak mi padol telefón a kabel sa rozpojil a od vtedy my ho telefon nerozpozná dovtedy vždy vypísal DCA 540 teraz none. Ale ide my hlavne o to že sa mi teraz neotvoria skryté disky ani cez OD ani cez total commander poradíte niekto? Rolling Eyes


Skus v spravcovi zariadeni prehodit COM port, mne sa to stalo pri DCA500, a pomohlo to,ked som ho zapojil do ineho COMu.

_________________
momentalne SL55 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomas_m
(člen klubu SM)
začátečník
(člen klubu SM)<br>začátečník

Založen: 20. 11. 2005
Příspěvky: 74
Bydliště: Kunčice n/L

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2005 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam DCA 540 original a taky mi casto padal Brick wall ...bud spadlo spojeni nebo se nechtel pripojit...vetsinou pomohlo restartovat PC nebo zmenit USB...jednou mi teda spadnul tak ze ani jedna tahle metoda nezabirala tak sem preinstaloval ovladace a zacal zas chodit.
_________________
<< M75 >> 512mb APACER + DCA 540(original) + DCA 510(www.datovekabely.com) + FW05 -> FW12 -> FW13 <-> FW16 + Patche
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PoloGTI
začátečník
začátečník

Založen: 16. 04. 2005
Příspěvky: 66

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2005 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neni tu niekde schema ako majú biť zapojené piny by som to prekontroloval.Ako ten kábel funguje dajú sa prenášať témy ,obrázky atď ale ja si chcem zmeniť ikony a nechce ísť.Telefon sa s PC spojí v tom nieje problem
_________________
Motorola T180 -> Nokia 3330 -> Siemens C60 -> Siemens CXT65 > Benq-Siemens E71 + micro SD 512Mb
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Doplňky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group