clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Tvorba menu u Siemensov x65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Tvorba menu u Siemensov x65
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

786.46 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2005 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podobnesa mi nezobrazovali mini ikony v správach z jedného balíka. Pomohlo nahratie message.properties. Neviem však či ho menu creator vytvara.
_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2005 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že ne. Ale nějaký jsem od někud stáhnul. Ale to asi nemůže být libovolný soubor, že?
_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2005 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo kde ho vezmu???
_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2005 8:49 pm    Předmět: Pomóc-malé ikony ve zprávách a seznamech hovorů Odpovědět s citátem

Dělám si všude malé ikony. Mám je v hlavním menu i všech podmenu. Akorát ve zprávách a Seznamech hovorů se mi nezobrazují tak, jak by měly.

Ale už jsem hodně blízko kompletním ikonám. Nedokáže někdo poradit? Prosím!!!

V těch zprávách a seznamech volání se mi totiž nezobrazují pod sebou jako tady: http://img167.imageshack.us/my.php?image=tuning4kt.jpg , ale zobrazují se jako velké ikony (i když rozměrově malé) jako v klasickém hlavním menu 3x3 velké ikony.

Problém je asi v tom, že v programu je u zpráv a seznamů volání zaškrtávací položka "items name under ikon". A já bych tam potřeboval zaškrtávací políčko "disable icons", která je u ostatních menu (jako např. organizér, nastavení, extra...) Samozřejmě ji nezaškrtávám a mám tam pěkné malé ikonky. Připadá mi to hezčí a přehlednější než velké ikony jako v hlavním menu.

Nenapadá někoho, jak to rozchodit??? Nepomohl by mi s tím někdo? Prosím!

EDIT: HURÁ!!! UŽ JSEM TO VYŘEŠIL. JE TO MOC HEZKÝ!!!

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drobcek9056
táta fóra
táta fóra

Založen: 08. 05. 2005
Příspěvky: 1160
Bydliště: Košice

7860.92 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2005 12:34 am    Předmět: Re: Pomóc-malé ikony ve zprávách a seznamech hovorů Odpovědět s citátem

simp napsal:
Dělám si všude malé ikony. Mám je v hlavním menu i všech podmenu. Akorát ve zprávách a Seznamech hovorů se mi nezobrazují tak, jak by měly.

Ale už jsem hodně blízko kompletním ikonám. Nedokáže někdo poradit? Prosím!!!

V těch zprávách a seznamech volání se mi totiž nezobrazují pod sebou jako tady: http://img167.imageshack.us/my.php?image=tuning4kt.jpg , ale zobrazují se jako velké ikony (i když rozměrově malé) jako v klasickém hlavním menu 3x3 velké ikony.

Problém je asi v tom, že v programu je u zpráv a seznamů volání zaškrtávací položka "items name under ikon". A já bych tam potřeboval zaškrtávací políčko "disable icons", která je u ostatních menu (jako např. organizér, nastavení, extra...) Samozřejmě ji nezaškrtávám a mám tam pěkné malé ikonky. Připadá mi to hezčí a přehlednější než velké ikony jako v hlavním menu.

Nenapadá někoho, jak to rozchodit??? Nepomohl by mi s tím někdo? Prosím!

EDIT: HURÁ!!! UŽ JSEM TO VYŘEŠIL. JE TO MOC HEZKÝ!!!


Nemohol by si mi poslat ten balik ikon na moj mail? staci len ikony hlavneho menu,a ak sa ti bude chciet,tak by som sa potesil aj podmenu. wink Dik

_________________
momentalne SL55 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2005 3:37 pm    Předmět: Pomoc, změna ikon v "Moje menu" Odpovědět s citátem

OK, ale ještě to chce trošku doladit. Teď už to nestihnu, tak asi až zítra.

A ještě bych měl dotaz. Kdybych chtěl upravit nějaké nepotřebné menu, které bych si mohl dát v pohot. stavu na hotkey (třeba Vzdálená synchronizace v extra nebo správa přístroje), upravit si ho a používat ho jako Moje menu s ikonkama (na malé ikonky už mám asi nějakou úchylku. Ale mně se líbí a baví mě to)

Není problém to upavit a udělat. Ale poradí někdo, pod jakým názvem to potom musím uložit? něco,ale co.fs (např. menu zpráv musím uložit jako messages.fs, hovory calls.fs). Poradí mi někdo, pod jakým názvem mám uložit jednu z těchto dvou položek?

EDIT: Teď jsem si teprve všimnul, že v tom programu se dá normálně upravit přímo Moje menu (o to mi právě jde). Ale je tu ta samá otázka: Když ho upravím, pod jakám názvem se má uložit???
???.fs poradí někdo?

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2005 5:17 pm    Předmět: Malé ikony menu - hotovo Odpovědět s citátem

Menu s malými ikonkami

Na Siemensmanii mi připadá nedostatečný výběr malých ikonek menu. Protože nejsem sám a takto mi to připadá přehlednější, rozhodl jsem se jeden balík takových ikon vytvořit.

Tak už je to více méně hotové. Vytvořil jsem menu s malými ikonami. Hlavní menu jsem omezil na 7 položek - vejde se celé na displej.


Odstranil jsem adresář - přece stačí joystik dolů v pohot. režimu. Jediná důležitá položka byl výběr mezi SIM a telefonem - přesunul jsem jej do nastavení.

Zrušil jsem Surf/Fun - většinu z toho jsem přesunul do Příslušenství - rozšířené menu Extra. (Download asistent jsem zrušil úplně, doufám, že k ničemu nebyl)

Odstranil fotoaparát - přece stačí joystik v pohot. režimu vlevo. (pokud ovšem nemáte změněné funkce joystiku...)

Jinak k funkci, kterou jsem odstranil (myslím, že je to jenom ten Download asistent), se dá dostat přes Hlavní menu -> Možnosti -> Hledat. (nebo nastavit na hotkey)

Pár ukázek... Děkuji pip@ za screenshoty (nemám servisní kabel)



Pokud nějaký moderátor uzná toto za vhodné ke zveřejnění, ať mě kontaktuje, nejlépe e-mailem.



Většinu ikon jsem vytvořil z emulátoru, jiné jsem různě posháněl, např. ikonu zpráv jsem vypreparoval z Mailmanu a ikonu zabezpečení v nastavení jsem sebral Milanu Laslopovi z File Coderu, doufám, že se na mě nebude zlobit.

simp

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2005 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozes mi to poslat na mail,ja ich zverejnim..aj tie screeny,urobim z nich slideshow pre nahlad
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nerow
tuner
tuner

Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1225
Bydliště: Turnov

8011.36 SMM
PříspěvekZaslal: so leden 14, 2006 12:34 pm    Předmět: Podmenu Odpovědět s citátem

V čem se dělají ikonky podmenu.Např. abych měl v nastavení u všeho malý ikonny.Dělá se to v mccx65?Nebo v něcem jiným?Prosííííím pordte...
_________________
Windows Mobile 6 | Mac OS X Leopard | Mobile Mac OS X | Project X
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
jakub.karasek
všeználek
všeználek

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 600
Bydliště: Rajhradice (Brno)

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so leden 14, 2006 12:55 pm    Předmět: Re: Podmenu Odpovědět s citátem

nerow napsal:
V čem se dělají ikonky podmenu.Např. abych měl v nastavení u všeho malý ikonny.Dělá se to v mccx65?Nebo v něcem jiným?Prosííííím pordte...


jj, dělá se to v mccx65, položka submenu icon. Buď si tam nějakou vybereš, nebo si to řádku other napíšeš jméno png souboru tvé vlastní ikonky. Mě by spíš zajímalo, kde se ty malý ikonky dají sehnat. V těch standartních jich strašně moc chybí a já bych chtěl vedět, kde mám vzít ty obrázky, který se zobrazujou vlevo nahoře u každé položky. Z nich bych si chtěl následně vytvořit ikonky do podmenu, jen nevím, kde je mám vzít

_________________
J@M_E5

C25>C35>M35>ME45>M65fw50, Skin:Win_XP, Icons:12 Win_XP>HTC S710 Vox



My life is one big dream

I'm lost in what it means

Don't wake me up cuz its almost over
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

786.46 SMM
PříspěvekZaslal: so leden 14, 2006 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Áno, v ňom.
_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: so leden 14, 2006 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, dělá se to tam, kde si napsal. Teď vyšla nová verze, kde se dají do menu dávat i java aplikace.
Nejjednodušší, jak to můžeš udělat, je předělat to moje menu, který jsem udělal já. Je tu ke stažení. Z něho pochopíš systém (pokud ho ještě neznáš) a zvládnul by si i svoje.
(vlastně stačí v programu dát New menu nebo tak nějak, vybrat, jaké je to menu, dát do něj, co potřebuješ a je to.) A uložíš pod patřičným názvem. Např. Main.fs messages.fs, setup.fs...

To menu, co jsem vytvořil já je tu ke stažení mezi ikonami menu. Koukni se, jak mám ty obrázky velký (jdou i větší, ale ta moje velikost je optimální)

No a až něco vytvoříš, pochlub se nám.

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: so leden 14, 2006 12:59 pm    Předmět: Re: Podmenu Odpovědět s citátem

jakub.karasek napsal:
Mě by spíš zajímalo, kde se ty malý ikonky dají sehnat. V těch standartních jich strašně moc chybí a já bych chtěl vedět, kde mám vzít ty obrázky, který se zobrazujou vlevo nahoře u každé položky. Z nich bych si chtěl následně vytvořit ikonky do podmenu, jen nevím, kde je mám vzít

No, já jsem také používal některé ty ikony vlevo nahoře. Udělal jsem screenshot z emulátoru s bílým pozadím a tyto pak následně upravoval, zmenšoval, nastavoval průhlednost... No makačka na dlouho. Když jsem byl nemocný, tak jsem si s tím takhle hrál a udělal jsem hlavní menu i většinu podmenu s malými ikonkami, viz o pár příspěvků výše.

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nerow
tuner
tuner

Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1225
Bydliště: Turnov

8011.36 SMM
PříspěvekZaslal: so leden 14, 2006 2:24 pm    Předmět: plese help s příponou .icl Odpovědět s citátem

stáhl jsem si balík ikon a má příponu .icl ...nevíte jak se to dá rozbalit, nebo nějak otevřít???
_________________
Windows Mobile 6 | Mac OS X Leopard | Mobile Mac OS X | Project X
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: so leden 14, 2006 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*.icl? A to jsou ikony do menu pro telefon? icl je pokud vím icon library, v čem to otevřít... hm.. měl by to umět nějakej prográmek na úpravu ikon, já znám jenom Microangelo (nástroj librarian tušim) a nebo asi i v IrfanView...
_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group