clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Kdy u nás vyjde S75?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Kdy u nás vyjde S75?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2005 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prave preto,ze uz nie si mlady sa Ti cudujem,ze sa nechas rozhadzat takymito prispevkami nejakeho adolescenta,ktory si prebytok testosteronu ventiluje takouto formou. Kasli nato a odpovedaj na prispevky citatelov,ktori o Tvoje informacie a rady maju zaujem... wink
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mobico
badatel
badatel

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 186

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2005 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Prave preto,ze uz nie si mlady sa Ti cudujem,ze sa nechas rozhadzat takymito prispevkami nejakeho adolescenta,ktory si prebytok testosteronu ventiluje takouto formou. Kasli nato a odpovedaj na prispevky citatelov,ktori o Tvoje informacie a rady maju zaujem... wink
Hanni díky za tvůj příspěvek, uvědomil jsem si že jsem se ve svých šedesáti letech nechal zbytečńě vytočit nějakým nýmanem. Nediv se mi ale, s odpuštěním mne to nasra.. neboť minimálně dvaceti lidem tady z SE jsem vždy vyšel, respektive snažil sem se vyjít vstříc. Různými cestami jsem jim poskytl to, o čem se mnoha příznivcům této "naší" značky na západ od našich hranic ani nezdá. Pak náhle dostáváš políčky nejen zde v diskusi ale i krámech kam se jdeš podívat na jimi nabízené zboží a když jim ukážeš na vlastní oči to co nabízejí a nikdy ani neviděli a ptáš se jich odkud dostali ty cenové relace a oni tě řeknou že od svých partnerů (anonymních pochopitelně) začínáš tušit že je zde něco špatně. Je mi hlavně líto těch lidí tady, kteří si utrhují od huby aby si našetřili na své vyhlédnuté modely a ouha, výrobce se chová jako ti chlapci ze Satronu, Mobilek atd. - hraje si na mrtvého brouka.. Mimochodem to co jsem zde popisoval, CCS/S/SL/SG/SXG75 atd. popisoval, tak to u mne v pražském bytě vidělo cca pět diskutujících SE. No a vo tom to je.... Něco na odlehčení - dnes jsem se svým přítelem konečně zprovoznil GPS na SXG - mapy které mám ale k dispozici (Praha a okolí) nic moc - nějak si to s founem nerozumí... Jetě něco - SL75 je skutečně jak zde bylo před časem napsáno Mercedes od Siemense. Moc moc povedenej foun, škoda jen, že tam nenašli místo pro memory card, i když těch 52MB vnitřní paměti bohatě na běžnou potřebu stačí....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
biggeorge
pisatel
pisatel

Založen: 07. 09. 2004
Příspěvky: 212
Bydliště: Praha

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 12:01 am    Předmět: ??? Odpovědět s citátem

Coze??? to se mi libi jak je kazdej najednou chytrej a obetavej... Panove, placete na nespravnym hrobe... Dotaz od wosuka se mi zda byt na miste a jestli si pripadate jako nejvetsi siemensakove na svete a nejste schopni odpovedet nejak rozumne na tento dotaz (ne kazdej vi o vsem)... tak proc se motate do techto diskuzi?? taky jsem zvedavej jestli odpovite bez nejakych poznamek... Jinak. Taky cekam na S75... a jestli nekdo napise ze uz ho mel v ruce, tak me zajima co s nim vyzkousel a jak ten telefon funguje... ale odpoved jaka dioda vedle fotaku jako ze kazdyho by napadla ta prisvetlovaci co vedle fotaku SKUTECNE je... Very Happy Very Happy Very Happy meli jste ten telefon vubec v ruce? jestli ano, tak je to divny... odpovi mi nekdo aniz by mi nekdo vis adolescentni nadaval do adolescentu??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
biggeorge
pisatel
pisatel

Založen: 07. 09. 2004
Příspěvky: 212
Bydliště: Praha

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 12:03 am    Předmět: heh Odpovědět s citátem

a to jsem myslel ze na siemens manii jsou rozumni lide Confused Confused Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
biggeorge
pisatel
pisatel

Založen: 07. 09. 2004
Příspěvky: 212
Bydliště: Praha

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 12:08 am    Předmět: aha Odpovědět s citátem

omlouvam se, ale jeste jedna pripominka... Jaka dioda vedle fotaku??? No preci kazdej vi, ze vedle fotaku na tebe kouka usmernovaci vykonnova vysokofrekvencni dioda... jaka jina ne?? Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Yurii
všeználek
všeználek

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 679
Bydliště: Praha (CZ)

3360.44 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 6:32 am    Předmět: Re: aha Odpovědět s citátem

biggeorge napsal:
omlouvam se, ale jeste jedna pripominka... Jaka dioda vedle fotaku??? No preci kazdej vi, ze vedle fotaku na tebe kouka usmernovaci vykonnova vysokofrekvencni dioda... jaka jina ne?? Think


Nechtěl byses trochu uklidnit, přece jenom si myslim že tohle už hraničí s nejhlubší drzostí, zajímalo by mne co ty si udělal proto abychom se tu něco dozvěděli.

K tý poznámce: I obyčejná LED se dá použít jako usměrňovač, závisí to na proudový charakteristice v závěrnym a propustnym směru, tyhle hovadiny jsem dělal ve škole denně.
Co se tý diody která se zřejmě vyskytuje ve tvym telefonu týče pověz nám prosím ještě něco zajímavýho, chci se přiučit jak to vidí odborník


Nebudu zbytečně přilývat olej do ohně tím že bych se ti vysmál ale příspěvky podobnejch jako jste vy už jsem se naučil ignorovat Hand

STOP demenci!!!

_________________
C10--CT65->C(SL)65--S75--S75--S75(fialová)
Teď už jen nokie E-series E50--E51--E52

MAOrh:"co jde zku*vit taky musi jit i napravit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
CrazyCZ
(člen klubu SM)
ostřílený diskusník
(člen klubu SM)<br>ostřílený diskusník

Založen: 21. 07. 2004
Příspěvky: 525
Bydliště: Roudnice nad Labem

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele velkejjirko uklidni se. Na tvuj prispevek se da tezko odpovidat bez nejakych poznamek, kdyz takhle provokujes. Vetsinou je to prave naopak, lidi, ktery maji pristup k novym telefonu se tu snazej odpovidat na vsechny otazky, ale obcas se objevi nekdo kdo si mysli, ze je prave ten nejvetsi siemensmaniak a snazi se udelat z tech lidi blbce. Nezlob se na me, ale ja bych si to taky nenechal libit. Tito lide rozhodne namaji zapotrebi nechat se urazet od vetsinou o mnoho let mladsiho cloveka, ktery si neuvedomuje, ze pod nickem se na netu muze skryvat nejen jeho vrstevnik, ale i clovek, ke kteremu by mel mit vhledem k jeho veku trochu uctu.
_________________
MC60 FW13 CZ - 3,5MB FlexMem + T9
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Yurii
všeználek
všeználek

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 679
Bydliště: Praha (CZ)

3360.44 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CrazyCZ napsal:
Hele velkejjirko uklidni se. Na tvuj prispevek se da tezko odpovidat bez nejakych poznamek, kdyz takhle provokujes. Vetsinou je to prave naopak, lidi, ktery maji pristup k novym telefonu se tu snazej odpovidat na vsechny otazky, ale obcas se objevi nekdo kdo si mysli, ze je prave ten nejvetsi siemensmaniak a snazi se udelat z tech lidi blbce. Nezlob se na me, ale ja bych si to taky nenechal libit. Tito lide rozhodne namaji zapotrebi nechat se urazet od vetsinou o mnoho let mladsiho cloveka, ktery si neuvedomuje, ze pod nickem se na netu muze skryvat nejen jeho vrstevnik, ale i clovek, ke kteremu by mel mit vhledem k jeho veku trochu uctu.

To je fakt, já žil v mylném že všem na Siemensmanii je všem maximálně 20 a stydim se za to Brick wall Laughing

_________________
C10--CT65->C(SL)65--S75--S75--S75(fialová)
Teď už jen nokie E-series E50--E51--E52

MAOrh:"co jde zku*vit taky musi jit i napravit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Alpha2
pisatel
pisatel

Založen: 24. 11. 2005
Příspěvky: 220
Bydliště: Olomouc

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, mrzí mě, že se tady útočilo na Mobica, je jeden z mála, kteří poskytují na SM nejvíce cenných informací.
Doufám, že nezanevřel a bude je poskytovat nadále.
Jako čekatel na SXG75 jsem mu za tyto informace vděčný.

wosuk je někdo, komu jsou slova jako děkuji, prosím, dobrý den, atp.. evidentně cizí, je to věc vychování, etiky..., proto mají jeho příspěvky takový tón a formu.
S takovými lidmi, se na SM setkáváme a setkávat budeme, na jejich příspěvky ale máme možnost reagovat, či nereagovat.

_________________
C25, S35, ME45, SXG75 FW22, HTC Diamond, HTC HD2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Klud pani...verim,ze tato diskusia sa vrati do spravnych kolaji a bude sluzit k tomu,k comu je urcena. Myslim,ze vsetci sme tu preto,aby sme sa o Siemensoch dozvedeli co najviac noviniek,riesili svoje problemy a nie sa tu hrali na chytrych,nieco si dokazovali a provokovali sa navzajom. Mate moznost sa tu dozvediet co vas zaujima od cloveka,ktory ma so Siemensami skusenosti (aspon vidite,ze nie iba max. 20-rocni navstevuju toto forum), ma pristup k novym modelom skor,ako my ostatni,tak sa pytajte a vyuzite tuto moznost,ktoru mobico ponuka.

Dakujem za pochopenie a vsetky dalsie zbytocne prispevky z tejto diskusie budu mnou a moderatormi zmazane.

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Yurii
všeználek
všeználek

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 679
Bydliště: Praha (CZ)

3360.44 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Z "Bonusmobil.cz" mi odepsali že S75 bude k dispozici asi za 14 dní a bylo to už před týdnem. Vypadá to že s tim uvedením na trh Siemens čeká opravdu na Nový rok... otázka je proč. Pray Question
_________________
C10--CT65->C(SL)65--S75--S75--S75(fialová)
Teď už jen nokie E-series E50--E51--E52

MAOrh:"co jde zku*vit taky musi jit i napravit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
biggeorge
pisatel
pisatel

Založen: 07. 09. 2004
Příspěvky: 212
Bydliště: Praha

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tezko rict... Hlavne se mi libi, jak uz v nabidkach je za 7600 Kc a v Siemensu ti reknou, ze cena ani datum uvedeni na trh jeste nebyly urceny, ze prijde behem ledna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
CrazyCZ
(člen klubu SM)
ostřílený diskusník
(člen klubu SM)<br>ostřílený diskusník

Založen: 21. 07. 2004
Příspěvky: 525
Bydliště: Roudnice nad Labem

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na druhou stranu se tem prodejcum ani nedivim, ze tam flaknou nejaky datum a cenu, kdyz je porad nekdo bombarduje dotazama. Wink) Siemens vytvari (asi nejen) na ceskem trhu opravdu napjatou situaci.
_________________
MC60 FW13 CZ - 3,5MB FlexMem + T9
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
biggeorge
pisatel
pisatel

Založen: 07. 09. 2004
Příspěvky: 212
Bydliště: Praha

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenze to to dopadne napr. jako se Sony Ericsonem K750i. Ten byl v nabydkach hodne dlouho, dokonce uz i prvni zasilka sem prisla i kdyz taky o par mesicu pozdeji. No a ten telefon stejne nebylo mozny tady sehnat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mobico
badatel
badatel

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 186

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Yurii napsal:
Z "Bonusmobil.cz" mi odepsali že S75 bude k dispozici asi za 14 dní a bylo to už před týdnem. Vypadá to že s tim uvedením na trh Siemens čeká opravdu na Nový rok... otázka je proč. Pray Question
Situace je taková, že se uvedení S/SL75 na trh opět pozdrželo. Předpokládané ceny uvedených telefonů najdete zde: http://www.club-siemens.com/shop/

Naposledy upravil mobico dne čt prosinec 29, 2005 10:40 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Strana 9 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group