clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - AX75 - co s ní můžu a co ne
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

AX75 - co s ní můžu a co ne

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pantarei
kolemjdoucí

Založen: 02. 01. 2006
Příspěvky: 16

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 03, 2006 3:19 pm    Předmět: AX75 - co s ní můžu a co ne Odpovědět s citátem

Před pár dny jsem si pořídila AX75 (předtím jsem měla tři roky Nokiu 3310) - a pořád se ještě tak nějak nevyznám v tom co se dá s tímto telefonem vyvádět...
Mám i kabel, tak jsem si nacpala melodie a obrázky a víc nevim....
Jsem blázen do Star Treku, tak bych si třeba ráda vyměnila ikony v menu...
A taky mě štvou ty neustálé potvrzovací hlášky - např. mi se mi rozsvítí diplay "Přišla nová textová zpráva" - zmáčknu ok a nic... neměla by se ta zpráva otevřít? Dá se to nějak nastavit?
Proč musím pokaždé když posílám textovku ručně vybírat jestli je to formát normální nebo jiný? U nokie to šlo normálně přednastavit, tady hledám v profilu sms jak blbá a nic....
Jak poznám že vybraná Java hra/aplikace na mém telefonu poběží, když v seznamu telefonů na daném serveru není AX75 nikde? Hry tam přece běžet musí, nějaké blbiny tam původně byly (to jsem ti taky smazala :-)
A sháním např. pouzdro na telefon - nikde přímo na AX75 nemají...to je to taková novinka nebo co?

Omlouvám se za kupu totálně nesouvisejících dotazů, ale siemense jsem v životě neměla a jsem z toho pořád ještě trochu zmatená....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 03, 2006 8:51 pm    Předmět: Re: AX75 - co s ní můžu a co ne Odpovědět s citátem

No,nemam sice AX75,ale na par otazok Ti snad odpoviem. S AX75 toho az tolko moc neurobis. Dost veci je tam oproti starsim Siemensom nove.
Ikonky menu a odstranenie potvrdzovacich hlasok pojde urobit patchmi...je otazka,ci nejake na AX75 budu.Zatial nie su,lebo AX75 je horuca novinka,takze zostava iba dufat.
Ked sa Ti zobrazi hlaska o prichode novej SMS,vlavo dole by sa mala zobrazit obalka a stlacenim laveho funkcneho tlacitka ju otvoris.
Format SMS by sa nemal zobrazovat pri kazdom odosielanom SMS.Skus sa pozriet do Nastavenia sprav a daj upravit SMS profil,tam by mal byt Typ spravy.
Co sa tyka java aplikacii...AX75 ma displej 128x128,cize Nokiacke rozlisenie...ale Nokiacke hry maju ine kniznice,takze ak nie su hry specialne pre AX75,myslim ze by mali ist hry na C a SL65,tie maju rozlisenie 130x130,cize zanedbatelny rozdiel.
Puzdro casom bude wink

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pantarei
kolemjdoucí

Založen: 02. 01. 2006
Příspěvky: 16

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 04, 2006 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo, celá já, zase chci všechno hned a rychle :-)

Ještě bych potřebovala vysvětlit, jak se připojit přes kabel k pc, protože MPM mě někdy vidí připojenou an ěkdy ne, jak se mu zachce... nejsem žádný expert, tak pomalu a pro blbečky...
Kabel mam DCA 510... myslim .-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 04, 2006 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skus program SiMoCo.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pantarei
kolemjdoucí

Založen: 02. 01. 2006
Příspěvky: 16

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2006 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ten mě nevidí vůbec nikdy, za žádných okolností. Ani na jednom com portu, natož aby se tam někde dalo zaškrnout že jsem připojená přes USB :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2006 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A mas spravne naemulovany ten kabel na COM port?
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xhibit
začátečník
začátečník

Založen: 03. 02. 2005
Příspěvky: 41

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2006 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam tenhle telefon, kabel DCA-510 a Simoco me jede bez problemu..
Mam akorat dotaz,kam nebo jak nahrat pruzkumnikem v Simoco do telefonu obrazky a zvuky? kdyz jsem v nejakem adresari ktery se mi zobrazi ze v telefonu je,tak se mi ukazuje 0kb volneho mista.. kdyz jsem v korenovem adresari,da-li se to tak rict tak me telefon ukazuje volne misto,da se tam i cokoliv nakopirovat.Ale kazdopadne jsou pak ty soubory na spatnem miste,kdyz jsem si je tam poslal pres infraport jsou ulozeny nekde jinde,asi ve spravnem adresari ale pres simoco se me proste do zadneho adresare nepodarilo vubec nic nahrat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pantarei
kolemjdoucí

Založen: 02. 01. 2006
Příspěvky: 16

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2006 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
A mas spravne naemulovany ten kabel na COM port?


Copak já vím jak se to dělá? Já jsem jenom hloupá holka :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Opaquit
začátečník
začátečník

Založen: 21. 11. 2004
Příspěvky: 79

78.28 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2006 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arrow Ohledně Java aplikací:
Aplikace pro C/SL75 zřejmě nepoběží, protože AX75 má jen Javu MIDP 1.0, doporučoval bych spíš nějaké pro CF62, ty poběží určitě. Taky bude fungovat většina z x55Color/x60, ale jen v obdélníku 101×80 v levém horním rohu.

Arrow K emulaci COM portu:
Jestli ke kabelu nebylo žádné instalační CD, stáhni si ovladač ze sekce Drivery na hlavní stránce Siemensmanie.

Arrow K SMS:
Zkus dát SIM kartu do telefonu jiného výrobce a v nastálo pro SIM kartu nastavit výchozí typ zprávy. AX75 by se na to potom ptát neměl.

_________________
C35i (FW18) > ME45 (FW28) > S45i (FW04) > SX1 (FW15) > S68 > T-Mobile G1 (Android 1.6)
+ AC55 + A57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ritchieb
pisatel
pisatel

Založen: 23. 09. 2004
Příspěvky: 201
Bydliště: Červ. Kostelec (velkoměsto poblíž Trutnova :)

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2006 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pantarei napsal:
hanni napsal:
A mas spravne naemulovany ten kabel na COM port?


Copak já vím jak se to dělá? Já jsem jenom hloupá holka :-)

tak se mrkni sem: http://siemensmania.cz/drivery.php
a nainstaluj si Drivery emulace USB - COM
a pak připoj usb kabel a v SiMoCu dej com3 nebo 4

_________________
M55 fw91+patche->SE K750i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nerow
tuner
tuner

Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1225
Bydliště: Turnov

8011.36 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2006 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se zdá o dost lepší VNAvigator, než SiMoCo, ale otázka názoru a toho, kdo je na co zvyklej-....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
PoloGTI
začátečník
začátečník

Založen: 16. 04. 2005
Příspěvky: 66

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2006 8:12 pm    Předmět: Re: AX75 - co s ní můžu a co ne Odpovědět s citátem

Pantarei napsal:
Před pár dny jsem si pořídila AX75 (předtím jsem měla tři roky Nokiu 3310) - a pořád se ještě tak nějak nevyznám v tom co se dá s tímto telefonem vyvádět...
Mám i kabel, tak jsem si nacpala melodie a obrázky a víc nevim....
Jsem blázen do Star Treku, tak bych si třeba ráda vyměnila ikony v menu...
A taky mě štvou ty neustálé potvrzovací hlášky - např. mi se mi rozsvítí diplay "Přišla nová textová zpráva" - zmáčknu ok a nic... neměla by se ta zpráva otevřít? Dá se to nějak nastavit?
Proč musím pokaždé když posílám textovku ručně vybírat jestli je to formát normální nebo jiný? U nokie to šlo normálně přednastavit, tady hledám v profilu sms jak blbá a nic....
Jak poznám že vybraná Java hra/aplikace na mém telefonu poběží, když v seznamu telefonů na daném serveru není AX75 nikde? Hry tam přece běžet musí, nějaké blbiny tam původně byly (to jsem ti taky smazala :-)
A sháním např. pouzdro na telefon - nikde přímo na AX75 nemají...to je to taková novinka nebo co?

Omlouvám se za kupu totálně nesouvisejících dotazů, ale siemense jsem v životě neměla a jsem z toho pořád ještě trochu zmatená....

S tímto sa teda moc vivádzať nedá brat ma AX75 a jediné + je infra ale zase za 2990Sk sa oplatí.A čo sa tíka tích sms jemu to odosiela sms normálne.

_________________
Motorola T180 -> Nokia 3330 -> Siemens C60 -> Siemens CXT65 > Benq-Siemens E71 + micro SD 512Mb
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group