clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Převod WAV do formátu pro x65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Převod WAV do formátu pro x65
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PC-Man
začátečník
začátečník

Založen: 06. 07. 2005
Příspěvky: 64
Bydliště: Hatalov (okr. Michalovce)

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2005 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
Grafic napsal:
Nechci delat reklamu, preci jen uz je to taky mesic stary, ale dobrej programek, kde muzete prevadet i vic melodii na jednou, najdete tady. Na vyber WAV (8 i 16kHz) nebo AMR


Klidně tu reklamu dělej protože ten prográmek je dodst dobrej Applause Já ho používám a nemá to chybu wink Tohle se Vám chlapci na BI povedlo Whistle


SUPER !!! dakujem, 1. program ktory mi to robi do 16,000 kHz ! Velmi ste mi pomohli

_________________
Ericsson A1018s -> Motorola T2288 -> Nokia 3310 -> Ericsson R320s -> Nokia 3510i -> Siemens C55 -> Nokia 3220 -> Siemens S65 FW-v25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

786.46 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2005 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PC-Man napsal:
Ved som pisal, ze toto mi nefunguje !!! Iba mi preblikne dosovske okno a nic to nespravi, ziadny novy subor.


Sorry, teraz pozeram, ze tam nie je k stiahnutiu ten program na, ktory som myslel.
Vsimol som si len slovicko SOX. Bo aj to co pouzivam ma v nazve SOX.
Arrow nSoX 0.10c

_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PC-Man
začátečník
začátečník

Založen: 06. 07. 2005
Příspěvky: 64
Bydliště: Hatalov (okr. Michalovce)

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2005 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevadi, SOX je iba ten komponent, je na nom postavenych vela programov. Ale som rad, ze som nasiel taky super program - Siemens Batch Covertor (ked budem mat cas, mozno naprogramujem nieco podobne s vyuzitim SOX, ale aby to podporovalo aj input z OGG a output do WAV PCM 8,000 kHz 8bit Mono)
_________________
Ericsson A1018s -> Motorola T2288 -> Nokia 3310 -> Ericsson R320s -> Nokia 3510i -> Siemens C55 -> Nokia 3220 -> Siemens S65 FW-v25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Luke_chiptuning
začátečník
začátečník

Založen: 17. 02. 2005
Příspěvky: 74

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2005 11:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já nevim, používám ten Siemens Batch Convertor a to WAV 16.000 a dooost slabý, jak dám na S65 hlasitost odspoda tak dva dílky nahoru, aby to šlo slyšet, tak¨už to prská škrká... že bych měl divný reprák, nebo je to fakt taková mizérie? Midy ujdou... No jo, jsem zvyklý z SXka na jinou parádu Sad
_________________
23rd phone: Nokia 3650 + 24th phone Siemens SX1 + 25th phone Siemens S65 www.calver.cz/luke ............. nostalgie:www.luke-chiptuning.ic.cz/sl45 ............. www.calver.cz/luke/s65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

786.46 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2005 11:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zial nic lepsie nevyzmykas. Ten repracik je ozaj na nic. Sad
_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domini-que
začátečník
začátečník

Založen: 07. 01. 2006
Příspěvky: 34

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 10, 2006 4:17 pm    Předmět: nejde mi to Odpovědět s citátem

Nevím proč...dělám přesně to jak je to napsaný v článku a na konci po zmáčknutí convert se mi na asi 1 sekundu ukáže ta tabulka...jenže když pak koukám kde je to předělaný wavko, tak ho nikde nemůžu najít...
Jednou se mi to povedlo ale nevím jak... Exclamation Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Domini-que
začátečník
začátečník

Založen: 07. 01. 2006
Příspěvky: 34

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 10, 2006 8:28 pm    Předmět: Re: Vytváření Wav pro Siemens x65 Odpovědět s citátem

kamilrt napsal:
Smile Ameriku sem neobjevil, ale nikde sem na to nenarazil a v clanku bylo uvedeny, ze se tak daj prevadet pouze wavy, tak sem to sem hodil, aby si do toho lidi mohli hazet aj MP3 Smile I tak diky Smile


hele udělal jsem to taky...ale když jsem je hodil ty wavka do mobilu tak sem to nemohl přehrat stejnak...co mam delat abych to prehral???!!!! Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
m1
kolemjdoucí

Založen: 30. 03. 2007
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8 bit pcm je menej kvalit. nez 4 bit adpcm...totiz adpcm len uklada rozdiely medzi hodnotami samplov a vytvora stoho viac-menej presu 16 bit hodnotu zatialco pcm je priamy nekomprim sampling adpcm ma sum len vo vyskach pcm ho ma rozloz. po celom zvuku....8 bit pcm skresluje dost a 8khz znie ako telefon...16bit pcm ma nepocutelny sum ale ten v mobile neni....a je 4x vacsie ako 4bit adpcm.......

inac 44,1khz adpcm co sa tu preberalo ze nejaky patch vie na x65 siemens prehrat nielen 16khz adpcm ale aj do 48khz je uz skoro nerozoznatelne od orig...

ps:4 bit ADPCM nije 4 bit PCM...4 bit PCM sa pouz. v old 8biy compoch v hudbe ako realnejsie nasamplovane bubny a nema s mobilmi nic spolocne..a na nic ineho sa 4b pcm ani nehodi znie totiz strasne dynam. range 24db...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coyotelada22
všeználek
všeználek

Založen: 02. 11. 2005
Příspěvky: 721
Bydliště: Liptovský Mikuláš

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co tym chcel basnik povedat? jedno viem iste je to rozdiel velky v kvalite
aj vo velkosti. ADPCM 44,1 KHz je uz skutocne z telefonu hratelna hudba

_________________
> Siemens A 50 podsvietenie biele
> Siemens MC 60 vlastny tuning
> Siemens S 65 + ELF 1.8++ MP 14
> 1 GB MS DV RS MMC Apacer
> PDA ASUS P 735, 624 MHz WM 6
> 16 GB Micro SD class 2

>JBenchmark1 27 638 bodov

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger
gogu2
začátečník
začátečník

Založen: 16. 08. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Lučenec

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim vas je nejaky patch na vylepsenu kvalitu Wavu Na Siemens S65?
_________________
Siemens S65 FW58 - RSMMC DV 1GB Apacer - Vlastný tuning zo všetkého Very Happy - Nokia 6120 Classic - 1GB MicroSD Kingston
Zradil som siemens....skoda ze odisiel zo SR:((
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPIKEBOY
čestný člen
čestný člen

Založen: 30. 05. 2006
Příspěvky: 2742
Bydliště: NZ, Slovensko

98063.28 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arrow http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=32366 Rolling Eyes Wink
_________________
SM
Podpořte SiemensManii|C35i-S65|Pravidlá SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group