clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Jimm 0.5 beta 7
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Jimm 0.5 beta 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
krvesaj
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 08. 10. 2004
Příspěvky: 396
Bydliště: Telč Telefon:CX65@50

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2005 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
Takže první test naživo v telefonu Arrow
možnost psaní zpráv přes proxy,vyskakovací okna když máte víc otevřenách kontaktů - okno se dá vypnout - zapnout pro aktualní komunikaci a nebo pro všechny,hezčí a víc smajlíků,a konečně je opraveno kódování textu natolik že když píšete s diakritikou tak se na pc zpráva zobrazuje správně!


Já jsem si tam nahrál kytičky a psal jsem s diakritikou a ten komu sem psal mi psal že tam má otazníky? Tak kde je pravda? Taky jsem zkoušel poslat fotku pořízenou fotákem, nahlásilo to po dlouhý chvíli chybu a příjemci přišlo kdovíco! Ale jinak ty barevné "schémata", smajlíci, budu používat prozatím toto a uvidíme!

_________________
Poky14

Er. A1018s > Motorola T2288 > Philips Savvy Vogue > Er. A2628s > Nokia 3310 > CX65 (fw12) > 15měsíců > fw50 :-)

Pokyho web
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
xmode
kolemjdoucí

Založen: 26. 02. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2005 8:57 pm    Předmět: Účtování Odpovědět s citátem

Zdar lidi. Používám Rickyho verzi Jimma, mám Eurotel a všechno v klidu jede. ICQ používám zřídka, a mám tam dohromady kolem 400 Kb. Už dvakrát mi přišlo vyúčtování za GPRS za 30 kč. Na wap nechodím, tak jsem se chtěl zeptat, jestli se takhle normálně platí, nebo jestli je v něčem chyba, popř. jak to spravit d'oh! Díky za rady Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 8:03 am    Předmět: Re: Účtování Odpovědět s citátem

xmode napsal:
Zdar lidi. Používám Rickyho verzi Jimma, mám Eurotel a všechno v klidu jede. ICQ používám zřídka, a mám tam dohromady kolem 400 Kb. Už dvakrát mi přišlo vyúčtování za GPRS za 30 kč. Na wap nechodím, tak jsem se chtěl zeptat, jestli se takhle normálně platí, nebo jestli je v něčem chyba, popř. jak to spravit d'oh! Díky za rady Applause


Eurotel je zlodějina,podivej se k nim na sajtnu kolik si účtujou za kilo a pak přejdi na jinýho opa.Co řeba vodouch?? wink Whistle

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krvesaj
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 08. 10. 2004
Příspěvky: 396
Bydliště: Telč Telefon:CX65@50

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 3:48 pm    Předmět: Re: Účtování Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
xmode napsal:
Zdar lidi. Používám Rickyho verzi Jimma, mám Eurotel a všechno v klidu jede. ICQ používám zřídka, a mám tam dohromady kolem 400 Kb. Už dvakrát mi přišlo vyúčtování za GPRS za 30 kč. Na wap nechodím, tak jsem se chtěl zeptat, jestli se takhle normálně platí, nebo jestli je v něčem chyba, popř. jak to spravit d'oh! Díky za rady Applause


Eurotel je zlodějina,podivej se k nim na sajtnu kolik si účtujou za kilo a pak přejdi na jinýho opa.Co řeba vodouch?? wink Whistle


Eurotel má za kilobajt jen 0,06Kč, to je snad drahý? A kolik má ten vodouch?
Tak za dva dny používání této verze mám prochatováno něco kolem 600kB, je to možný? Když na tom pořád visim, tak asi jo co?
Jinak smajlíci dobrý, jen posílání souborů si dělá co chce, odpoledne to zhruba šlo, večer už nikoliv, betaverze

_________________
Poky14

Er. A1018s > Motorola T2288 > Philips Savvy Vogue > Er. A2628s > Nokia 3310 > CX65 (fw12) > 15měsíců > fw50 :-)

Pokyho web
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
krvesaj
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 08. 10. 2004
Příspěvky: 396
Bydliště: Telč Telefon:CX65@50

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 03, 2006 11:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teď začínám testovat už betaverzi číslo 9!
_________________
Poky14

Er. A1018s > Motorola T2288 > Philips Savvy Vogue > Er. A2628s > Nokia 3310 > CX65 (fw12) > 15měsíců > fw50 :-)

Pokyho web
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ziki
začátečník
začátečník

Založen: 17. 12. 2004
Příspěvky: 61

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 04, 2006 12:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Eurotel má za kilobajt jen 0,06Kč, to je snad drahý? A kolik má ten vodouch?

Ale těch 0,06Kč platí jen pro Go, u tarifu Pohoda te to třeba 0,24Kč (nechápu za co eurotel paušalní zákazníky takovou cenou trestá?!..). Mimochodem, zjistit ceny datování u Eurotelu z jeho stránek je fakt těžký úkol. Vodafon má 0,06Kč jak pro tarify, tak i pro oskarty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krvesaj
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 08. 10. 2004
Příspěvky: 396
Bydliště: Telč Telefon:CX65@50

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je možné, že beta verze 10 má nižší traffic než beta verze 7? Zkoušel jsem obě ve stejnou chvíli a 7 načetla 6kB a 10 načetla prvně jen 2kB a pak 4kB, tak nevim, ale
_________________
Poky14

Er. A1018s > Motorola T2288 > Philips Savvy Vogue > Er. A2628s > Nokia 3310 > CX65 (fw12) > 15měsíců > fw50 :-)

Pokyho web
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SonyLuke
kolemjdoucí

Založen: 14. 01. 2006
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2006 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kde bych sehnal Beta verzi 10?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krvesaj
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 08. 10. 2004
Příspěvky: 396
Bydliště: Telč Telefon:CX65@50

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2006 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SonyLuke napsal:
Kde bych sehnal Beta verzi 10?


Tu Arrow http://denis-mobile.chat.ru/jimm/beta/ prosím nemazat tento odkaz, jsou zde vždy aktuální anglické betaverze Jimma! A Jimm je tuším freeware Think

_________________
Poky14

Er. A1018s > Motorola T2288 > Philips Savvy Vogue > Er. A2628s > Nokia 3310 > CX65 (fw12) > 15měsíců > fw50 :-)

Pokyho web
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hamsa
(člen klubu SM)
rozumbrada
(člen klubu SM)<br>rozumbrada

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 328
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 2:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem testnul tu beta 10 a pri nacteni seznamu je tam traffic misto 6kb jako v predchozi verzi jen 4kb
_________________
C35 -> S45 -> S45i -> S55 ->S65
Pak mi ho nejaky ha**l ukradl a ja po krachu siemensu prebehl k SE. Ted vlatnim K750i preflashovanou na W800i s prekopanou grafikou a spoustou uzitecnych patchu.


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hynal
badatel
badatel

Založen: 16. 04. 2005
Příspěvky: 193

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna na tom neco bude, protoze ve v5 je kompletne prepracovany prihlasovani. Oni jadro Jimma ted celkove hodne predelavaji, hlavne kvuli pameti a prehlednosti.
Ale docela hrubost je ukladani historie do souboru Smile

_________________
Please God, let my soul burn in the Hell.



M65 Rescue - FW50 +patche Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SonyLuke
kolemjdoucí

Založen: 14. 01. 2006
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

krvesaj napsal:
SonyLuke napsal:
Kde bych sehnal Beta verzi 10?


Tu Arrow http://denis-mobile.chat.ru/jimm/beta/ prosím nemazat tento odkaz, jsou zde vždy aktuální anglické betaverze Jimma! A Jimm je tuším freeware Think


Díky moc za odkaz (hodně si toho i počtu Laughing ) JE TO SUPER, akorát nevím jakou verzi si mám vybrat jestliže mám SonyEricsson W800i. Na Jimm.org nikde nejsou roözděleny podle telefonů, takže si myslím, že by to mělo fungovat i když je to pro Siemens Think

Přdem děkuji za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ziki
začátečník
začátečník

Založen: 17. 12. 2004
Příspěvky: 61

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro ten sonyericsson bych řekl bude nejlepší nějaká verze jimma MIDP2.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sirob
pisatel
pisatel

Založen: 14. 09. 2005
Příspěvky: 255
Bydliště: Bratislava (SK)

678.24 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaliwoda napsal:
MAOrh napsal:
Kaliwoda napsal:
testnul jsem to a stojí to za prd! Rolling Eyes
copak se ti nelibi? Question
mam něco s mobilem,jsou tam divný ikony....(místo kytiček panáčci...sere mě to!) co s tim? Crying or Very sad

panacikovia nie su problem vymenit za kvietky ja to okamzite vymienam uz od verzie 0.4 Smile U mna su v online statusoch kvietky ako v original ICQ Smile

_________________
Boris

S8->C35i->M35(+patch)->M50->ME45i(+patch)->S55(1.71MB)->S75(fw47)+SL75(fw39retail edition!) -> Nokia N82 Sad

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krvesaj
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 08. 10. 2004
Příspěvky: 396
Bydliště: Telč Telefon:CX65@50

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 11:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sirob napsal:
Kaliwoda napsal:
MAOrh napsal:
Kaliwoda napsal:
testnul jsem to a stojí to za prd! Rolling Eyes
copak se ti nelibi? Question
mam něco s mobilem,jsou tam divný ikony....(místo kytiček panáčci...sere mě to!) co s tim? Crying or Very sad

panacikovia nie su problem vymenit za kvietky ja to okamzite vymienam uz od verzie 0.4 Smile U mna su v online statusoch kvietky ako v original ICQ Smile


Jasný, teď jsem testoval pár betaverzí a hned než jsem to šoupl do founu tak jsem tam vrznul ty kytičky!

_________________
Poky14

Er. A1018s > Motorola T2288 > Philips Savvy Vogue > Er. A2628s > Nokia 3310 > CX65 (fw12) > 15měsíců > fw50 :-)

Pokyho web
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group