clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - EF81, S68 a S88 - prvé telefóny BenQ - Siemens
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

EF81, S68 a S88 - prvé telefóny BenQ - Siemens
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BenQ-Siemens -> Články
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ako sa vám páčia nové telefóny BenQ-Siemens?
Je to bomba!!!
12%
 12%  [ 26 ]
Celkom zaujímavé, páčia sa mi
44%
 44%  [ 96 ]
Ujde to, možno si nejaký z nich aj kúpim
13%
 13%  [ 30 ]
Priemerné, veľmi ma nezaujali
10%
 10%  [ 23 ]
Čakal som viac, nezaujímavé
9%
 9%  [ 20 ]
Totálny prepadák!!!
9%
 9%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 215

Autor Zpráva
budik01
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 17, 2006 11:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no vim ze to tam bylo zmineno navigace a ten pan co na nej poukazujes zacal mluvim o ESEXDZI:) tu cast sem misty nesledoval..ale tohle sem zaznamenal a mel sem dojem ze se bavi o tom SXGcku..ale rikam delal sem pri tom jine veci,takze ruku do ohne bych za to nedal..
osobne si myslim ze kdyby to melo GPSku tak se tim nalezite chlubi..

_________________
...........Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m@rko
začátečník
začátečník

Založen: 26. 12. 2005
Příspěvky: 73
Bydliště: Zvolen [SK]

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 18, 2006 12:09 am    Předmět: EF81, S68 a S88 - prvé telefóny BenQ - Siemens Odpovědět s citátem

Tie nove modely vizeraju celkom dobre, lubi sa mi S88, v dizajne je to krok vpred, aj ten material (akoze hlinik alebo co u toho Vcka) ale dufajme vsetci ze si zachovaju to, preco vsetci Siemensy mame radi Very Happy a ze Siemens vdaka Benqu postupi o stupienok vyzsie.
_________________
..:: m@rko ::..

- - C55 full tunning > M65@CX70 fw56 Linux tuning, volny pad z 2. poschodia, doteraz funguje a neodvrava. Nepoznam lepsi telefon - -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 18, 2006 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

budik01 napsal:
no vim ze to tam bylo zmineno navigace a ten pan co na nej poukazujes zacal mluvim o ESEXDZI:) tu cast sem misty nesledoval..ale tohle sem zaznamenal a mel sem dojem ze se bavi o tom SXGcku..ale rikam delal sem pri tom jine veci,takze ruku do ohne bych za to nedal..
osobne si myslim ze kdyby to melo GPSku tak se tim nalezite chlubi..


Já jsem to sledoval pořádně, ale samozřejmě jsem mohl špatně rozumět... Moje bedničky u pc nejsou zrovna nejdrahší :-)
Ten novinář se zeptal, jestli některý telefon nabízí navigaci a ten Siemensák vzal do ruky EF81, ještě na ni ukázal prstem a řekl že ano, stejně jako SXG, které se už prodává... (doslovně si to nepamatuju). Takhle jsem tomu rozuměl já, ale rodilý angličan teda nejsem, takže možnost omylu tu je. Ale už jsem říkal, že jsem si celkem jistý. No fakt je, že by se tím chlubili Think
Škoda, že jsem to nenahrál... chtěl bych to poslechnout ještě jednou Brick wall

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 18, 2006 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No buď nás rusové budou šokovat a na něco přídou a nebo je čas se podivat do jinejch luhů a hájů 8)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
František Janků
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 20. 10. 2004
Příspěvky: 112
Bydliště: Pod Javorinú

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 18, 2006 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak jsem mile překvapený. S88 v bílé je fakt krásný, už vím, co chci další vánoce.
_________________
Kdo hledá, najde...

Na počátku bylo slovo a to slovo bylo Siemensisthebest!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 18, 2006 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

truhlik napsal:
no, ale kdyz se podivas na jednu z prezentaci, ktere benq-siemens predstavoval, tak na ni je videt, ze siemens poskytuje "SW customization". tak muze zde byt i sance, ze ze preci jen pujde patchovat i nadale Pray Pray

nekde uz se link na tu prezentavi daval. myslim ze v jinem threatu


Myslis,ze pod pojmom SW customization mysleli patchovanie? urcite nie.Patchovanie nie je a ani nikdy nebolo legalne a schvalene...a urcite by si z neho telefony BenQ-Siemens nerobili prednost...neviem,co konkretne pani z BenQu pod tymto pojmom myslia,ale patchovanie to zarucene nie je.

FOXXX napsal:
Chci jen upřesnit, že ačkoliv to v datasheet není, dnes na tiskové konferenci u příležitosti představení nových mobilů zástupce siemensu(jméno jsem nepohytil) na otázku novináře, jestli má ef81 GPS, odpověděl že ano, stejně jako SXG, které se již prodává...

kuva, to je ale blbé souvětí Razz


Tlacovu konferenciu som nesledoval,lebo to mam v robote blokovane..ak tomu tak skutocne je (co pochybujem,lebo je to dost dolezita funkcia nato,aby to dali do datasheetu),bolo by to pre tento telefon iba dalsie plus.

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 18, 2006 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim že jen tahaj lidi za nos Liar
_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 18, 2006 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
Myslim že jen tahaj lidi za nos Liar

pár dnů si všímám tvých přízpěvků a větššího pesimistu a bručouna jsem tu neviděl wink Trochu optimismu do toho smutného života života Hand

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 18, 2006 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
truhlik napsal:
no, ale kdyz se podivas na jednu z prezentaci, ktere benq-siemens predstavoval, tak na ni je videt, ze siemens poskytuje "SW customization". tak muze zde byt i sance, ze ze preci jen pujde patchovat i nadale Pray Pray

nekde uz se link na tu prezentavi daval. myslim ze v jinem threatu


Myslis,ze pod pojmom SW customization mysleli patchovanie? urcite nie.Patchovanie nie je a ani nikdy nebolo legalne a schvalene...a urcite by si z neho telefony BenQ-Siemens nerobili prednost...neviem,co konkretne pani z BenQu pod tymto pojmom myslia,ale patchovanie to zarucene nie je.


Customization SW - je úprava software pro daného operátora - viz CXT65 apod. Nic víc nic míň. Customizace a její úprava, nebo odstranění jde i na jiných telefonech než je Siemens, takže se jedná o jakési patchování, ale je to pouze zlomek možností současných telefonů Siemens a jek tomu většinou potřeba speciálního vybavení, ne tedy pouze servsiní kabel a software.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 18, 2006 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

FOXXX napsal:
jamaica napsal:
Myslim že jen tahaj lidi za nos Liar

pár dnů si všímám tvých přízpěvků a větššího pesimistu a bručouna jsem tu neviděl wink Trochu optimismu do toho smutného života života Hand


A kde mam ten optimismus vzít?Nebudu si lhát do kapsy že ty telefony sou super.Všichni tu víme že řada x75,hlavně S75 a SXG75 nesplnili to co se od nich čekalo,tudíž se nepovedli.A to co představili včera je jen čistá asie.nic víc nic míň. Brick wall Sqělej displej neni vše Not talking Nehledě na to že se to podobá všemu ve světě,nokiím,erikum,ale už to neni styl Siemens Shame on you

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jakub.karasek
všeználek
všeználek

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 600
Bydliště: Rajhradice (Brno)

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 18, 2006 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:

A kde mam ten optimismus vzít?Nebudu si lhát do kapsy že ty telefony sou super.Všichni tu víme že řada x75,hlavně S75 a SXG75 nesplnili to co se od nich čekalo,tudíž se nepovedli.A to co představili včera je jen čistá asie.nic víc nic míň. Brick wall Sqělej displej neni vše Not talking Nehledě na to že se to podobá všemu ve světě,nokiím,erikum,ale už to neni styl Siemens Shame on you


Tady musím dát Jamaicovi za pravdu, vypadá to všechno krásně, ale NENÍ to Siemens. Tohle sou ještě nějaký hybridy, kdese stopy Siemensu dají poznat, ale pomalu se můžeme loučit se starým dobrým ovládáním, menu a hlavně mezerou na 1!!! Asi vážně půjdu do M75, protože chci zůstat Siemensu věrný co nejdýl. Bude se mi stýskat... Crying or Very sad

_________________
J@M_E5

C25>C35>M35>ME45>M65fw50, Skin:Win_XP, Icons:12 Win_XP>HTC S710 Vox



My life is one big dream

I'm lost in what it means

Don't wake me up cuz its almost over
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fousac
kolemjdoucí

Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 18, 2006 12:01 pm    Předmět: fesak... Odpovědět s citátem

hmmm... EF81 je fakt fesak.... budu muset sledovat 8)

jestli to opravdu je postaveny na zakladu SXG75 a kolegove z RU se tomu mrknou na vroubek, davam mu velike nadeje..

ze by po dobe zase z5 k "siemensu" ???

jen aby to nebyl FW polotovar jako S75.. kdyz vidim wosuka, jak se nad tim vzteka.. Sad skoda toho...

kazdopadne uvidime v lete.. Twisted Evil

_________________
Alcatel OT Club Easy -> Alcatel OT 511 -> Siemens MT50 -> Siemens M55 -> Siemens M65 -> N6630+1GB MMC Kingston -> Nokia N93 + 1GB Kingston -> ???



P.S. Marin Mount Vision 2001 custom tuned
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
JirkaKrejčí
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 18, 2006 5:40 pm    Předmět: zlepšení Odpovědět s citátem

Konečně se telefony B+S začali funkčně přibližovat konkurenci. Design je katastrofální. Takovým placatým obdélníkem bych se nikde nechlubil a ani bych na to nemohl být hrdý. Je to škoda ale revoluce v designu jako je CX65 se nekoná. A kvůli více barvám a foťáku bych si ho nekoupil to radši šilhám po PDA.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

10894.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 18, 2006 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsou to krásný nový siemensy 8)
_________________
Onecarovo Portfolio & Blog

Mizím jinam, ale SM zůstanu věrný -> Motorola MPx220 @ 240 MHz @ WM2003SE - Kingstone 512MB miniSD Card
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
diablo
táta fóra
táta fóra

Založen: 29. 11. 2004
Příspěvky: 1442
Bydliště: Tonbridge (GB)

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja teda neviem, ale ako tak na to pozeram tak to ide dole vodou. Jamaica nieje pesimista ale realista. Jedine v co sa da teraz dufat su rusi. Ak to nevyriesia ty tak asi s SX1 dozijem.
_________________
M35 upravena -> MT50 tuned-> MC60 -> M55 fw10 ->fw11 ->fw91 (+patche) ->dead -> SX1 fw13 ->fw15 uk-de-ru ->fw15 uk-cz-sk + themes +1GB Pretec

For Blood is Life...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BenQ-Siemens -> Články Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group