clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - MobilMania radí uživatelům Siemensů. Radí dobře?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

MobilMania radí uživatelům Siemensů. Radí dobře?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
milan_ruzicka
všeználek
všeználek

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 734
Bydliště: Překrásné Brno

4261.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 marek.lutonsky:
Já myslím, ať už jste něco zkopčili nebo ne, že tady jde spíš o to, že jste se pustili do něčeho na co opravdu nestačíte Shame on you Shame on you Jsem zvědavej, co se od Vás dozví čtenář, který si díky vašim "radám"(???) umrtvil telefon...

_________________
Chybama se člověk učí, škoda, že Siemens není člověk...škoda, že Siemens už není mezi námi...



CX65v50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan_ruzicka
všeználek
všeználek

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 734
Bydliště: Překrásné Brno

4261.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem se namátkou podíval na tu poradnu a musel jsem se docela pousmát:
"Dotaz: Potřeboval bych poradit s koupí telefonu. Potřebuji mobil, který je odolný proti prachu, nárazu, má vyměnitelné kryty kvůli poškrábanemu displeji, odolná tlačítka a samozřejmě foťák, kameru , irda a tak dále."

"Mezi špičku odolných telefonů dnes patří Siemens M65, resp. jeho nástupce M75, a Nokia 5140(i)."

by mě zajímalo, co má N5140 společného se špičkou

Doplněno:
Na MM vynalezli nový hudební formát, který podporuje CX75 - ACC
http://poradna.mobilmania.cz/index.php?sid=45116&lang=cs&action=artikel&cat=7&id=380&artlang=cs

_________________
Chybama se člověk učí, škoda, že Siemens není člověk...škoda, že Siemens už není mezi námi...



CX65v50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Abych to nějak uzavřel, než se pustíme do vzájemného napadání, což asi nikdo nechceme a nepotřebujeme.
S Markem Lutonským jsme si to vysvětlili a on se k tomu vyjádřil a omluvil - dokonce hned 3x a to si myslím stačí k tomu, aby z naší strany ustaly výtky na adresu MM.
Rozumím bojovné náladě čtenářů SM, ale také chápu omluvu Marka Lutonského a tímto bych celou událost uzavřel. Pokusíme se s MM dohodnout na nějakém smířlivějším kroku ohledně spolupráce (navrhoval bych na konkrétní dotaz využít několik vět z našeho článku či návodu k příslušné problematice a odkaz na SiemensManii, kde ze čtenář dotazovatel dozví kompletní vyřešní problému). Pokud k tomuto nedojde, pojede vše dál a nic se neděje.
Jak říká M. Lutonský, jsou velký server a mají velkou návštěvnost, nicméně myslím si, že SiemensMania má již také své dobré jméno určitě je mnoho lidí, kteří o nás ví. Stoupající návštěvnost je toho důkazem a hodláme tento trend i nadále udržet.
Děkuji našim čtenářům za podporu při bojové akci, ale složme zbraně wink . Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

milan_ruzicka napsal:


Doplněno:
Na MM vynalezli nový hudební formát, který podporuje CX75 - ACC
http://poradna.mobilmania.cz/index.php?sid=45116&lang=cs&action=artikel&cat=7&id=380&artlang=cs


"Citace z MobilManie: Siemens CX75: jaké hudební formáty umí přehrát?
Siemens CX75 umí přehrát tyto hudební formáty: MP3, ACC, MID, WAV a AMR"


Tohle vážně nešlo neokomentovat - ACC znám - to je přípravek v šumivých tabletách na léčení dýchacích cest. Možná se z té muziky posluchač natolik rozkašle, že si musí strčit Siemens do krku

A už vážně končím - fakt


Naposledy upravil weitless dne ne leden 29, 2006 11:37 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerad se dívám, kterým směrem se začala ubírat tato diskuse. Článkem jsme jen chtěli upozornit, že se redaktoři MobilManie pouští do něčeho, o čem nemají dostatečné povědomí a na vysledku se to bohužel podepisuje.
Panu Lutonskému se omlouvám, pokud můj noční příspěvek pochopil jako obvinění z kopírování. Tak jsem to opravdu nemyslel. Jen si stojím za tím, že články na MobilManii píší lidé, kteří si tématiku přečetli na SiemensManii a napsali o ní článek. Nevadí mi to, že to udělali, ale to, že to udělali špatně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gorgeous007
všeználek
všeználek

Založen: 17. 10. 2005
Příspěvky: 776
Bydliště: Stará Čína Telefón: CX75 (fw25)

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tie rady su fakt super. wink Bol som tam raz v nejakom inom fore a boli tam popisane uplne sprostosti, ci uz o Simensoch alebo inych znackach. Maju tam akurat prehladny zoznam mobilov - aj to s kopu nedostatkami a nepresnostami. A okopirovany z http://mobilmania.cz
_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MCB
všeználek
všeználek

Založen: 10. 10. 2005
Příspěvky: 632
Bydliště: PHA/PLZ

4298.08 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
Nerad se dívám, kterým směrem se začala ubírat...

Párkrát jsem nahlédnul na MM do diskuzí k mobilním telefonům, a když jsem tam viděl jak tam v jednom kuse nějací inteligenti neustále říkali o Siemensech "jaký sou to sr*či" a že "nejlepší sou Nokie" apod (aniž kdy měli Siemens v rukou, protože bylo evidentní že neví o čem mluví), přestal jsem ona zákoutí internetu navštěvovat... Ale je mi jasné, že tvůrci MM nemohou za to co jim tak kdo píše do diskuzí, stejně jako moderátoři SM nemohou za občasné infantilní poznámky "svých" diskuzníků... To ale pan Lutonský jistě ví a bude sledovat hlavně oficiální vyjádření (resp. vyjádření oficiálních zástupců SM) a nikoliv veřejnou diskuzi...

_________________
Motorka StarTAC-> Legenda C35i-> M65 -> M75 -> S75 + Nokia 2630 -> SE XPERIA MINI ST15i (+Nokia 2630)

[size=8][color=red]"NOTHING IS FORGOTTEN, NOTHING WILL BE FORGOTTEN"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Místo ponaučení se pan Lutonský urazil Brick wall A to sem si myslel že je soudnější a nabídne SM nějakou spolupráci,když na to jeho "koně" evidentně nestačí Whistle
_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MCB napsal:

Párkrát jsem nahlédnul na MM do diskuzí k mobilním telefonům, a když jsem tam viděl jak tam v jednom kuse nějací inteligenti neustále říkali o Siemensech "jaký sou to sr*či" a že "nejlepší sou Nokie" apod (aniž kdy měli Siemens v rukou, protože bylo evidentní že neví o čem mluví), přestal jsem ona zákoutí internetu navštěvovat...

Při čtení téhle diskue mám místy přesně opačný pocit, kdy nějací inteligenti říkají o jiných značkách "jaký sou to sr*či" a že "nejlepsi sou Siemensy" apod (aniž kdy měli jiné značky v rukou, protože bylo evidentní že neví o čem mluví). wink
např:
...by mě zajímalo, co má N5140 společného se špičkou...
...MobilM*nia nechť si užívá bl*kiích a ostatních s*áčů,ale jen jedna super stránka o siemensech zůstane=a to je SiemensMania...

Teda pochopitelne asi i jine značky měli, ale taky neuznávají fakt, že někomu prostě Siemensy nevyhovují...

To že na MM je v poradně plno nepřesností je IMHO tím, že kdo se nezajímá jenom o Siemensy, tak prostě nemůže vědět úplně všechno a tak do hloubky. Navíc ještě možnosti uprav Siemensu jsou v porovnání s ostatníma značkama daleko větší, tekže sledaovat aktuální dění je hodně složité. Kdyby si odborník na Nokie přečetl poradnu pro Nokie, taky by tam našel určitě plno nesrovnalostí...

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2marek.lutonsky: tohle je tvrzení proti tvrzení a ten kdo "utře" ten to zapře. když to vezmu z pohledu čtenáře, diskuzníka atd tak se musím pozastavit nad oněmi nesrovnalostmi v radách, které spějí do mobilního hrobu. když už je MM tak velký navštěvovaný server, který "ví o mobilech vše" měl by si prvně ověřit informace, které někdo nacpe do "poradny" která vlastně poradnou není. je jasné, že váš server se snaží spolknout větší sousto, ale psát takové hovadiny Not talking Navrhuji abyste se domluvili s adminy SM o přesměrování z poradny pro Siemensy na SM. i 12 letí ví víc než ti vaši "odborníci".

Tímto se také omlouvám adminům SM za "rejpání" do pana Lutonského, ale když už se to zveřejní... a taky dosud vládne demokracie, svoboda slova atd...

Angel Angel Angel Jsem 15 letý fakan Angel Angel Angel

_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obávám se, že ke spolupráci MM a SM asi těžko ještě někdy dojde. Jednou tomu bránily naše spory s Be Inspired, RedBossem, Siemensem či brněnskou Agorou, které jsme podle mého názoru ale nevyvolali, jindy to nebylo zrovna aktuální a nyní po našem článku by to zase "nebylo vhodné".

Moje myšlenka, že by všeobecná MobilMania spolupracovala se specializovanými a do hloubky jdoucími servery tak těžko někdy bude plně realizovatelná. MobilMania s dalšími servery spolupracuje, ale o Siemensech mezi nimi není. Ale co, stejně Siemensy končí, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan_ruzicka
všeználek
všeználek

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 734
Bydliště: Překrásné Brno

4261.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

busch: To s tou Nokií 5140 je moje tvrzení a dle mého názoru je to pravda, v tom, co jsem psal jsem narážel spíš na to, že akorát vyjmenovali všechny odolnější mobily za posledních x let. Mimoto aspoň mohli oddělat ty závorky 5140(i), kdyby tam bylo 5140i neříkal bych nic, beru, že co je víc než průměr je v našich poměrech špička v dané kategorii...Podle mě se 5140 (ani 5140i) moc s M75 měřit nemůže...
_________________
Chybama se člověk učí, škoda, že Siemens není člověk...škoda, že Siemens už není mezi námi...



CX65v50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pan Lutonsky,ja neviem,s cim sa na Vas obratil Radim,nebol som o tom informovany,ale som informovany o skutocnosti,ze bol Vasou poradnou a sposobom jej prevedenia rovnako pobureny,ako ja.
Ano ocenujeme,ze na nas odkaze ina stranka,napr. aj Mobilmania.Vasa navstevnost je 2-nasobna,ako nasa,co je samozrejme tym,ze ste informacny server o mobilnych telefonoch a technologiach a nie uzko zamerana odborna stranka,ako sme my.
Tu ale ide o princip.Vy ste zo Siemensmanie urobili sklad FW,programov a odbornych clankov,vo vasej poradni,ktora bola navyse plna chyb a nezmyslov. Proste ste si urobili na Vasej stranke sekciu,ktoru ste zalozili na odbornosti Siemensmanie,cim ste vlastne Siemensmaniu vyuzili vo svoj prospech. Citatelia,ktori vlastna Siemens si k nam cestu najdu...aj Ti,ktori si ju nenasli,casom si ju najdu. A vo vsetkej ucte k Vam a Vasej stranke,odkazy z Vasej poradne nas naozaj z biedy nevytrhnu.
Pochopte, ze my sa nebranime sa linkovaniu na Siemensmaniu,ale urcite nie v takej suvislosti,ako ste to urobili Vy.

Kazdopadne dakujem a vazim si toho,ze ste zareagovali pohotovo a odstranili z Vasej poradne odkazy na Siemensmaniu.Este raz dakujem.

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
whitewash
táta fóra
táta fóra

Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 1469
Bydliště: Bratislava Telefón: HTC Wizard

0.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Takže kolegové se raději odkazovali na SiemensManii než oficiální stránky Siemensu, kde třeba byly stejné programy.
Mam pocit, ze by v tomto pripade bolo lepsie sa odkazovat na oficialne stranky co sa tyka downloadov a programov, vzhladom na iste problemy s trafficom, ktore SM v poslednom case, bohuzial, ma. Urcite by to vyznamne pomohlo odlahcit vytazenost serverov.
_________________
Siemens CX75 -> QTek 9100 (T-Mobile MDA Vario)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2006 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

whitewash napsal:
citace:
Takže kolegové se raději odkazovali na SiemensManii než oficiální stránky Siemensu, kde třeba byly stejné programy.
Mam pocit, ze by v tomto pripade bolo lepsie sa odkazovat na oficialne stranky co sa tyka downloadov a programov, vzhladom na iste problemy s trafficom, ktore SM v poslednom case, bohuzial, ma. Urcite by to vyznamne pomohlo odlahcit vytazenost serverov.


Jediný program, kterej se dá na Semensu najít je MPM, takco zas že "tam jsou třeba stejné programy"... vlastně tam maj ještě javu na témata

_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group