clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Firmware 14 pro řadu x65 - UPDATE
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Firmware 14 pro řadu x65 - UPDATE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 24, 2004 12:54 pm    Předmět: mazani seznamu zmeskanych hovoru Odpovědět s citátem

Dnes jsem si vsiml, ze nastaveni mazani seznamu zmeskanych hovoru, alarmu a prijatych zprav nefunguje. Mel jsem to nastaveno, aby se mi ten seznam kazdy den v noci smaznul a po upgradu na FW 14 to nefunguje. Think
Návrat nahoru
sramo
začátečník
začátečník

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 84
Bydliště: Havířov (teďka ale Praha)

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 26, 2004 10:23 am    Předmět: verze??? Odpovědět s citátem

Lidi, muzete mi prosim pomoct... Mam cx65, fw09, variant A408 -tak jakou verzi fw14 si mam teda stahnout??? Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2004 3:30 pm    Předmět: VARIANT u FW x65 Odpovědět s citátem

Čau lidi,dneska sem se dopídil po tom jak je to s těma variant. =P~ Takže,konkrétně pro Siemens S65.Variant pro českou verzi musí začínat 4xx.Ty zbylý dvě čísla rozhodujou o tom pro jakýho operátoraje to určeno.
Takže já mam třeba fw12 variant A412.To je podle vyjádření servisu Siemens universální firmware bez určení operátora.Klidně se muže ale do telefonu nahrát třeba variant B400( muže se zaměnit třeba za A412,fw12) kde je fw verze 14.Nemělo by to vůbec mít vliv na funkčnost.Jediný co by se mohlo stát, že se objeví grafický prostředí pro určitého operátora(eurotel,oskar,t-mobil d'oh! ) a nebo taky ne.Takhle mi to bylo dnes ve 14:30 sděleno po telefonu přímo v servisní centrále Siemens v Praze. Dancing
Takže by bylo dobrý kdyby ste se vyjádřili kdo má jakej Variant ale hlavně u koho ste telefon koupili,jestli je bloklej atd. Question
Podle toho by se asi dalo odvodit proč maj určitý variant potíže a jiný ne.
Je to ale jen muj názor a nemusíte s tim souhlasit.
Teď stahuju varian B400,až ho nahraju tak napíšu jak to běhá.
Pro ty kdo chtěj mít telefon 100% v poho doporučuju nahrát Variant A412.
Vše funguje super a bez potíží!!
a nekecám!!!!teď ho tam mam a šlape jak "švýcary".
jamaica S65 fw12 Variant A412
jo a u ostatních,M65 a CX65 to bude asi stejný Think

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2004 5:42 pm    Předmět: [color=red]Opravdu existuje rozdíl u variant??[/color] Odpovědět s citátem

Koukal ste někdo na české stránky Siemens.Tam se nabízí ke stažení jen jedna verze firmware pro S65 a všechny varian bez rozlišení!Je to firmware 120400,takže verze 12 a v češtině s českou t9(pozná se to podle té400).
A teď ať mi někdo řekne jak to s těma variant teda je.Já si myslim že na tom nezáleží,hlavní je aby to bylo česky s českou t9.
Stahnul a nahral sem si dnes variant B400.
Mam teď verzi fw 14 ale variant pořád A412. d'oh!

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2004 6:52 pm    Předmět: Šlape pořád dobře. Odpovědět s citátem

Na Slovensku už se prodává S65 s fw16 ve slovenčině i se slovenskou t9 od Orange.Že by u nás Siemens zaspal?Na download strankach Siemens je pořád maximálně verze fw14 v češtině z českou t9. Question Shame on you
jamaica S65fw14 Variant A412/B400
Návrat nahoru
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2004 7:07 pm    Předmět: S65 a fw 16? Odpovědět s citátem

Na jejich oficiálním webu je jen odkaz na "com" a tam je to stejný jako u nás! Rolling Eyes
jamaica S65 fw14 Variant A412/B400

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
intommy
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 07. 10. 2004
Příspěvky: 183

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2004 7:29 pm    Předmět: A 412 variant a B*** firmware 14 Odpovědět s citátem

Co se mi dnes stalo... hral jsem si s telefonem v pocitaci pres BT s tim ze vymazu par veci (stylem 5-leteho kluka pod vanocnim stromeckem Very Happy tohle nepotrebuju tohle taky ne). a jak to dopadlo?
Pri vstupu do menu a potvrzeni SMS jen cerna obrazovka (telefon mam od ctvrtku 7.10.2004). Tak jsem zkusil prehrat FW 12 original - nic...
Co ted?
Tak jsem vlezl na web siemensu ze tam nahraju tedy vyssi verzi FW.... tak jsem proklikaval mezi temi verzemi az jsem narazil na na FW14 B*** uz nevim. Pustil jsem to a samozrejme jsem tedy prisel o ceskou T9 Very Happy
Nicmene menu v SMS porad tma - nejhorsi bylo i to ze kdyz jsem do toho menu vlezl tak se telefon hlasil jako nedostupny ...
Jinak firmware se mi sice hlasi jako 14m ale variant telefonu je porad A412 a navic mi to nepomohlo a original patche na 12A400 to uz nejde zpet Smile menu je samozrejme ceske, opravdu chybi zatim jen ceska T9.
Takze jsem byl dost nakrknuty, protoze problem se neodstranil.... Rikam sakra s timhle FW me asi v servise vyhodi Smile tak jsem hledal co ted a
nakonec sem nekde vystrachal tohle:
FFSInit_S65_2_ru-RussianRetail_12_0239.EXE
Tim jsem to prehral (samozrejme jsem predtim zalohoval kontakty)
A jak to dopadlo?
Uspesne. Menu SMS uz mam.
Zatim jsem novy FW 14 nejak extra nezkoumal. Jen u videa se mi zda ze zvuk je nejaky jiny (myslim kvalitu zaznamu z kamery) no uvidim casem...
Kdyz uz jsem v tech experimentech tak jsem dnes upravil DC-500 kabel na servisni pomoci stare nabijecky z S45 a zrovna tady trapim starou S55-tku na patch s 1,7MB pameti. Takze kabel funguje jako servisni (puvodne original datovy). Dokonce SWUP nasel i S65 ale hlasil neco o napeti ze prej 3.665V je malo ale nevim zda myslel stav baterky (hodil jsem mezitim na nabijecku) nebo napeti co dava nabijecka.

Zpet k S65 a FW 14.... zatim to prochazim, zda se mi ze je ta rychlost vseho (prochazeni menu a pod) o neco vyssi ale mozna to je jen pocit.

No uvidime.... (az totiz ten mobil sundam z nabijecky tak zkusim FW 16 Smile (aby toho dnes nebylo malo)

_________________
N1610->N5110->N7110->S25->M35->ME45->S45i->S55->S65 FW16->FW25->FW41->FW16->FW41 Sad

intommy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2004 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tomu říkám krásný příklad samouka a koumala. Nechci to nazvat, že za blbost se platí, ale alespoň tě to přivedlo k vlastnímu bádání i formou pokusů omylů. To se mi líbí wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
intommy
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 07. 10. 2004
Příspěvky: 183

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2004 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

weitless napsal:
Tak tomu říkám krásný příklad samouka a koumala. Nechci to nazvat, že za blbost se platí, ale alespoň tě to přivedlo k vlastnímu bádání i formou pokusů omylů. To se mi líbí wink


No jsem rad ze jsem to hlavne rozchodil.... Zbyva vyresit T9 Smile

_________________
N1610->N5110->N7110->S25->M35->ME45->S45i->S55->S65 FW16->FW25->FW41->FW16->FW41 Sad

intommy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2004 9:28 am    Předmět: Re: [color=red]Opravdu existuje rozdíl u variant??[/color] Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
Koukal ste někdo na české stránky Siemens.Tam se nabízí ke stažení jen jedna verze firmware pro S65 a všechny varian bez rozlišení!Je to firmware 120400,takže verze 12 a v češtině s českou t9(pozná se to podle té400).
A teď ať mi někdo řekne jak to s těma variant teda je.Já si myslim že na tom nezáleží,hlavní je aby to bylo česky s českou t9.
Stahnul a nahral sem si dnes variant B400.
Mam teď verzi fw 14 ale variant pořád A412. d'oh!


Trochu oprav, číslo variant už jsem probírali cca před 14 dny, takže Variant se skládá z čísla XYY kde
X - / pro střední a jižní evropu 4/ je jazyková mutace která obsahuje angličtinu, němčinu, maďarštinu, češtinu, slovenštinu, chorvatštinu, holandštinu, polštinu, srbštinu a slovinčinu.
YY - je možná číslo původního firmware, ale potom to tedy u mě nesedělo, neboť v novém telefonu jsem měl B406 ale firmware v telefonu 12. Po update /oficiálním Siemens/ se druhé dvoučíslí též nezměnilo.

Chci ale upozornit na hrubou chybu, T9 v řeadě x65 není součástí firmware aale jsou tosamostatné soubory, které jsou uloženy v adresáři DATA/SYSTEM/T9, takže pokud si T9 nějakým omylem smažete, či děláte obnovu disku je třeba je dohrát. Pro každý jazyk je to samostatný soubor s koncovkou LDB.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mišák
kolemjdoucí

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2004 7:32 pm    Předmět: T9 Odpovědět s citátem

A daji se ty soubory s T9 nejak editovat ?
Nektery vyrazy mi tam totiz prijdou naprosto zbytecny a nesmyslny a navic trva dlouho, nez se prez ne "doklikam" k tomu co potrebuju. Pridavat slova samozrejme jde primo v telefonu, ale ja bych potreboval naopak nektery smazat Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2004 7:25 am    Předmět: Re: T9 Odpovědět s citátem

Mišák napsal:
A daji se ty soubory s T9 nejak editovat ?
Nektery vyrazy mi tam totiz prijdou naprosto zbytecny a nesmyslny a navic trva dlouho, nez se prez ne "doklikam" k tomu co potrebuju. Pridavat slova samozrejme jde primo v telefonu, ale ja bych potreboval naopak nektery smazat Think


Základní soubro s T9 editovat nejde. Je to jedno z nejlépe chráněných tajemství mobilního software. Sad
Přidávaná slova se nezapisují do souboru T9, ale do samostatného bloku EEPROM. Takže pokud si nahraješ zálohu čisté EEPROM nebo bloku 5079 /platí pro všechnyfirmware x55 a x65/ budeš mít uživatelský slovník prázdný.
Nebo naopak když si nahraješ z provozní zálohy tento blok do čisté EEPROM, získáš svoje definice zpět.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stefi
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 16. 09. 2004
Příspěvky: 468
Bydliště: Slavičín (prdel cca 35km od Zlina)

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2004 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem asi Pi**, ale strasne mi vadi, kdyz mi to pise jinou variantu nez mam a hlavne za mam U*** :o . Jen tak pro dobry pocit, jde to nejak "editovat". Dik s(tale otravny Stefi Embarassed )
_________________
Zadny uceny z nebe nespadl



N5110=>N3310=>N3310blue light => Bosch GSM-COM607=>N3210=>CX65-Fw12=>Fw16=>Fw12=>Fw16=>FW25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2004 3:13 pm    Předmět: Opět Varian. Odpovědět s citátem

Další drobné,zatím neoficiální zprávy od Siemense ohledně variant.
Písmena před variant označují region.Písmeno A je universální pro všechny kontinenty a podle toho jsou tam jazykové verze.Ostatní budou značit regiony jako západní,střední evropu,asii atd.Až budu mít přesný seznam tak ho sem dám.

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2004 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam s65 sw12 variant A106. Da se prehrat pres to fw s cestinou (A4xx) bez problemu?
BTW: kde se daji najit t9 cesky?

diky
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group