clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Java Midlet Installer pro SXG75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Java Midlet Installer pro SXG75
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nigol
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 01. 03. 2004
Příspěvky: 438

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 08, 2006 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

svatapohlidal napsal:
to by me taky zajimalo proc tohle pises...zkus nam to objasnit. diky


Ja jsem si vzdycky u Siemensu vazil toho, ze dodrzovali standardy. Takze jsem mohl s telefonem pracovat i v jinych systemech, nez Windows. Ale timhle se to meni. Na co mi je, ze je k dispozici nejakej program pro Windows, kdyz Windows nepouzivam? Navic se takhle neda jednoduse udelat nejake automatizovane posilani midletu do telefonu. Kdyz treba delam program, muzu si udelat to, ze po vytvoreni JAR souboru se mi automaticky odesle do telefonu a hned ho muzu odzkouset. Tady to asi nepujde...
Tim padem SXG75 pro mne vypadava ze hry. Skoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 08, 2006 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nigol napsal:
svatapohlidal napsal:
to by me taky zajimalo proc tohle pises...zkus nam to objasnit. diky


Ja jsem si vzdycky u Siemensu vazil toho, ze dodrzovali standardy. Takze jsem mohl s telefonem pracovat i v jinych systemech, nez Windows. Ale timhle se to meni. Na co mi je, ze je k dispozici nejakej program pro Windows, kdyz Windows nepouzivam? Navic se takhle neda jednoduse udelat nejake automatizovane posilani midletu do telefonu. Kdyz treba delam program, muzu si udelat to, ze po vytvoreni JAR souboru se mi automaticky odesle do telefonu a hned ho muzu odzkouset. Tady to asi nepujde...
Tim padem SXG75 pro mne vypadava ze hry. Skoda.

Pokud používáš linux, tak na stránkách Siemense je tuším MPM pro linux a je klidně možné, že v linuxu půjde java do mobilu ládovat přímo( v mobilu je vlastně taky linux křížený s javou). Jinak si nodokážu představit, že by udělali java midlet instaler pouze pro windows a pro linux ne - jinak linux neznám, nepoužívám takže nemůžu otestovat a ověřit.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
nigol
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 01. 03. 2004
Příspěvky: 438

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 08, 2006 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:

Pokud používáš linux, tak na stránkách Siemense je tuším MPM pro linux a je klidně možné, že v linuxu půjde java do mobilu ládovat přímo( v mobilu je vlastně taky linux křížený s javou). Jinak si nodokážu představit, že by udělali java midlet instaler pouze pro windows a pro linux ne - jinak linux neznám, nepoužívám takže nemůžu otestovat a ověřit.


Je sice chvalihodne, ze Siemens dela software i pro Linux a vazim si toho, ovsem jestli to chapu dobre, MPM mi nepomuze. Navic to neresi druhou cast problemu a to automatizovany prenos midletu treba z nejakeho skriptu. Me by proste stacilo, aby se dal poslat do mobilu primo JAR (pres BT) a ten se dal spustit. Tak to funguje napriklad u S55 a dokonce treba i u Nokie 3650 nebo SE T610, ktere mam k dispozici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
wanga
kolemjdoucí

Založen: 23. 09. 2004
Příspěvky: 14

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2006 10:49 am    Předmět: sxg75 Odpovědět s citátem

Ja bych ho taky nechtel. Nema operak jak sx1.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spike
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 524
Bydliště: Kocourkov v Jižních Čechách
Telefon: HTC Artemis
2081.72 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2006 11:02 am    Předmět: Re: sxg75 Odpovědět s citátem

wanga napsal:
Ja bych ho taky nechtel. Nema operak jak sx1.


Tak sem nepiš

_________________
-> Jdoucí na smrt tě zdraví <-

Kariéra: C10->Azalis238->M35->M35->M65(fw.50)+lampička->SXG75+RSMMC-512MB+RSMMC-1024MB-> HTC Artemis_wm6+2GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CML
kolemjdoucí

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 12

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 11, 2006 11:00 am    Předmět: Otevrenost Odpovědět s citátem

Taksem si dneska koupil SXG75 a sem docela sklamany.... kde je otevrenost siemensu? Moznost pres IRDA nebo BT posilt cokoliv? Vcetne her a aplikaci? U meho stareho S55 to slo vsechno bez problemu. Mohl sem poslat klidne i systemove soubory,.... proc to nejde tady?? Da se to nejak zaridit?
Dekuju za odpoved.

_________________
C35i=>MT50=>ALCATEL 301(asi tyden)=> S55 => buh dal a mam SXG75/FW12 (snad k tomu nekdy udelaj poradnej FW a pokud to pujde tak pathe Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 11, 2006 11:50 am    Předmět: Re: Otevrenost Odpovědět s citátem

CML napsal:
Taksem si dneska koupil SXG75 a sem docela sklamany.... kde je otevrenost siemensu? Moznost pres IRDA nebo BT posilt cokoliv? Vcetne her a aplikaci? U meho stareho S55 to slo vsechno bez problemu. Mohl sem poslat klidne i systemove soubory,.... proc to nejde tady?? Da se to nejak zaridit?
Dekuju za odpoved.


Odpověděl jsem ti ve vedlejším topicu.
Jinak kdyby sis přečetl recenzi tak by tě ten telefon nemohl sklamat,protože by si věděl co od něj čekat Brick wall

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
david.sedivy
(člen klubu SM)
věrný diskusník
(člen klubu SM)<br>věrný diskusník

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 460
Bydliště: Praha 3 - Žižkov Telefon: HTC P3300

78319.68 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2006 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OK tak teď už umím dostat hry a aplikace do founu, ale jak je dostat z něho do PC. Díky za rady.

Šeďa

_________________
Alkatel Sad (ani nevím jakej)-->Siemens C35i-->Siemens S45(i)-->Sony Ericsson T68i Sad
-->Siemens CX65-->Siemens SXG75
-->HTC P3300 Artemis

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2006 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

david.sedivy napsal:
OK tak teď už umím dostat hry a aplikace do founu, ale jak je dostat z něho do PC. Díky za rady.

Šeďa

To bohužel nejde. Podle mě neni instalace nic jinýho, než nahrání hry do nějaký složky, kterou MPM nevidí...

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 01, 2006 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavý je, že když do telefonu nahraju nějakou java hru nebo aplikaci, tak se mi v telefonu někdy vůbec nezobrazí. Jak která. Třeba přesně tohle se mi stalo u Micro Readru, nebo Siemens 3D rally. Nepomohlo ani vygenerování nových JAD souborů.
_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2006 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bohužel, to je zatim nevysvětlitelná záhada. Ovšem na straně telefonu, nikoliv JMI.
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2006 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mě také občas když si nechám udělat .jad jadgenem se také java aplikace nezobrazí po nainstalování v telefonu. Nejlépe je však si nahrát .jar (tím pádem není potřeba mít .jad) někam na internet. Odtamtud to pomocí interního wap prohlížeče pak do telefonu nainstaluju vždy. Tedy vždy když java aplikace anebo hra jde alespoň spustit třeba ve špatném rozlišení. Pokud se ani z internetu java nenainstaluje mám jistotu, že bez přeprogramování by stejně nešla rozběhnout.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2006 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
No mě také občas když si nechám udělat .jad jadgenem se také java aplikace nezobrazí po nainstalování v telefonu. Nejlépe je však si nahrát .jar (tím pádem není potřeba mít .jad) někam na internet. Odtamtud to pomocí interního wap prohlížeče pak do telefonu nainstaluju vždy. Tedy vždy když java aplikace anebo hra jde alespoň spustit třeba ve špatném rozlišení. Pokud se ani z internetu java nenainstaluje mám jistotu, že bez přeprogramování by stejně nešla rozběhnout.

Hmm, tak to vypadá, že Micro reader budu muset stáhnout, protože o ten mi zrovna celkem jde...

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2006 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím nejsem si jistý, ale mám takový dojem, že zrovna microreader je ten typ aplikace, kterou jsem vůbec nerozchodil. Jediné co ti můžu poradit je stáhnout si z wapu BQS z německé sekce z oddělení sxg75 aplikaci pro EF81: Mobipocket Reader. Ale nezkoušel jsem to jaké formáty podporuje atd...Pokud mi pošleš ukázku nějakého textu vyzkouším a dám ti vědět.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2006 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, zrovna jsem stáhl MicroReadra a napsalo se: Aplikaci nelze nainstalovat, neplatný řetězec.
Mě jde hlavně o to, aby to umělo udělat záložku a zobrazit dlouhý text v jednom souboru. Začal jsem totiž číst jednu dlouhou knihu ještě na M65 v Micro Readru a mám jí pořád rozečtenou. Byl to klasickej TXT soubor v ZIP archivu.
Teď mě napadlo, že bych si to mohl dát do HTML a otevřít to v prohlížeči v mobilu, ale mám takový pocit, že to musí mít omezenou velikost...

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group