clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - FREEHOSTINGY - Nekonečné téma; spolehlivost, nové linky...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

FREEHOSTINGY - Nekonečné téma; spolehlivost, nové linky...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste zaujatí vůči freehostingům?
Ano, co je zadarmo nemůže být dokonalé..
38%
 38%  [ 10 ]
Ne, freehosting je mnohdy lepší jak placený.
61%
 61%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
Gwin
čestný člen
čestný člen

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 3485

SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Onecar napsal:
http://www.own.cz/ 200MB, to samé co ic.cz jen zatím neokoukané... reklama se dá obejít stejně jko u wz.cz . Proč tedy na wz když tady máte 4x více místa?
Applause vyzkouším
_________________
Alcatel 301 => Alcatel 301 => Nokia 3210 => Nokia 3310 => Nokia 3410 => Siemens SX1 => Nokia E51-1 => HTC TyTN II => Samsung GT-I8190 Wink

SX1: FW15 Cz modded (75 patchů), 1GB MMC Transcend, Krussell obal

1x usmrcen, 1x výměna displeje, 2x výměna MMI desky, 1x výměna headsetu HHS-500 za headset HHS-700

SX1 momentálně (a definitivně) nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ericos
začátečník
začátečník

Založen: 27. 11. 2005
Příspěvky: 75

SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam http://angelinajolie.xhosting.cz/ a http://ericos.xhosting.cz/ na xhosting.cz a som s nimi velmi spokojny. ziadna reklama a 100mb. plateny hosting zatial nepotrebujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

SMM
PříspěvekZaslal: út leden 17, 2006 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm... a nevite o nejakem Freehostingu, ktery by nabizel vice nez 1 mySQL databazi ? (konkretne 3)
_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

SMM
PříspěvekZaslal: út leden 17, 2006 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.byethost.com/

Vem si program MySQL PRO... dostaneš 10 MySQL wink btw až to někdo ten own.cz testne, tak dejte vědět jak jste spokojeni... já jedu zásadně na xhostingu, protože jsou bez reklam, 100MB je pro mně víc než dost a jsou to skvělí lidi se kterejma se dá domluvit (měl jsem tam před půl rokem hosting, smazali mi ho za warez, teď jsem jim písnul jestli by tu doménu nemohli odblokovat a oni to udělali. Jsou to fakt dobří borci a u mně mají velký r35p3ct)

have fun

_________________
Onecarovo Portfolio & Blog

Mizím jinam, ale SM zůstanu věrný -> Motorola MPx220 @ 240 MHz @ WM2003SE - Kingstone 512MB miniSD Card
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

SMM
PříspěvekZaslal: út leden 24, 2006 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:

quote="ZeeRaX"quote="P.aja."jednoznacne www.profitux.cz/quote jn, az na to ze musis mit obstojnou ukazku sve tvorby Wink/quote
Nemusíš.Já tam mam stránky a nemusíš.Mam placenej hosting a nic sem ukazovat nemusel.Podivej na [code www.jptuning.net/code] jedu na profituxu Wink

Mno, abych se aspon trosku vratil k puvodnimu tematu, Jamajko to jim nevadi, ze pouzivas nuke ? Chtel bych tam totiz umistit neco obdobneho Neutral

Viz. Seznam podmínek napsal napsal:


Uživatel freehostingové varianty musí udržovat web, pokud možno, co nejvíce validní a musí používat pouze vlastní kód. Vysloveně je zakázáno používaní již hotových "megalomanských" řešení pro web. Např. phpBB, phpNUKE, MAMBO a jiné. Toto se nevztahuje na různé ankety, knihy hostů a podobné drobné aplikace.


Jo a THX Bezy - ono nekteri moderatori by jsi meli uvedomit, ze krome tlacitka "lock", existuje i "delete thread" wink

_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2006 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Víte, co je zajimavy... Jako nejlepsi hosting - co se tyce korektniho nastaveni , mi nakonec vysel profitux. Bohuzel, nelibi se jim nevlastni tvorba - phpbb, nuke, mambo etc.
Proto jsem u nich jen stranky otestoval - jako zatim jedinny hosting, fungovaly hned NAPOPRVE A TO BEZ ZADNYCH PROBLEMU.
Ale kvuli tomu jejich zakazu, jsem ho bohuzel nemohl pouzivat. A nyni stranky jsou tam mesic a porad bezi Shocked Asi na to celkem kaslou ze ? Nebo se pletu ? Protoze tak dobry freehosting.. a ja ho nemohu pouzit Rolling Eyes , protoze se bojim, ze by mi to smazli.. a jak vidno, zatim nic Neutral

_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2006 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ZeeRaX napsal:
Víte, co je zajimavy... Jako nejlepsi hosting - co se tyce korektniho nastaveni , mi nakonec vysel profitux. Bohuzel, nelibi se jim nevlastni tvorba - phpbb, nuke, mambo etc.
Proto jsem u nich jen stranky otestoval - jako zatim jedinny hosting, fungovaly hned NAPOPRVE A TO BEZ ZADNYCH PROBLEMU.
Ale kvuli tomu jejich zakazu, jsem ho bohuzel nemohl pouzivat. A nyni stranky jsou tam mesic a porad bezi Shocked Asi na to celkem kaslou ze ? Nebo se pletu ? Protoze tak dobry freehosting.. a ja ho nemohu pouzit Rolling Eyes , protoze se bojim, ze by mi to smazli.. a jak vidno, zatim nic Neutral


Napiš na podporu a domluv se s nima,třeba ti to povolej. wink Za to nic nedáš.

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gorgeous007
všeználek
všeználek

Založen: 17. 10. 2005
Příspěvky: 776
Bydliště: Stará Čína Telefón: CX75 (fw25)

SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2006 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ked som hladal nejake dobre freehostingy, tak som natrafil na same ceske. A kedze som slovak hladal som slovenske a nasiel som:
Arrow http://www.wz.sk/ - registrovat sa tam dalo iba cez mail a teraz je uz "docasne" (pol roka) zastavena, ale inak celkom dobry freehosting, nechcu mat na tvojich strankach ziadnu reklamu ani odkaz, podporuje FTP, PHP a MySQL
Arrow http://www.host.sk/ - registrujes sa cez vyplnenie formulara, nevyzaduju od teba reklamu na tvojich strankach, podporuje FTP, PHP a MySQL

Takze na HOST.SK som zaregistrovany, ale stranky este len robim a na WZ.SK som zaregistrovany, mam tam nahodene stranky a uz rok idu v pohode ziaden problem wink

_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

SMM
PříspěvekZaslal: po únor 27, 2006 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
Napiš na podporu a domluv se s nima,třeba ti to povolej. wink Za to nic nedáš.

JO to jsem zkousel, napsal jsem jim cca 6 radku, asi jsem to ale spatne formuloval nebo co Smile
A odpoved. Ne, bohuzel Nelze. + podpis nekoho z tech. podpory.

Mno, hlavne ze ty stranky jsou tam uz mesic a nikdo to nezrusil. Ono ten system u nas neni moc rozsireny, takze to treba na prvni pohled nepoznaji. Ale nevim, jestli mi to za to riziko stoji. Asi ne Neutral Ale je to fakt skoda Sad

_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group