clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - SiemensMania - otevřená zpověď
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

SiemensMania - otevřená zpověď
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2004 8:32 pm    Předmět: SiemensMania - otevřená zpověď Odpovědět s citátem

Dnes jsem se v našem diskusním fóru dostal k dotazu, jak vlastně vznikla SiemensMania a jak to celé funguje. V následujícím článku zcela otevřeně popíšu celou situaci od úplného začátku až kam bude sahat moje paměť.

http://www.siemensmania.cz/content.php?id=231
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Grafic
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 04. 2004
Příspěvky: 1157
Bydliště: Usti nad Labem

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2004 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

.....Tím, jak se začaly stránky rozrůstat a fórum se začalo zaplňovat, dostává se nám hodně kvalitních lidí, mezi něž patří Little_S, ghost_z_kca nebo Pluto - naši vývojáři, kteří dobře rozumí problematice Siemensů. Tím je kompletní celý náš tým, který tvoří veškeré články, návody, techniku, design a rady na SiemensManii. Některé slabší pokusné členy nám odloudila konkurence, ale každý se sám strůjcem svého štěstí ;o) Mimochodem - snad každý z redaktorů SiemensManie dostal nabídku stát se redaktorem webu Beinspired. Takové praktiky jsou zcela běžné a většinou zůstávají nevyslyšeny...

LOL, hele, radci se o nas nezminuj...Kdybys psal aspon pravdu. Nebylo to nahodou trochu naopak, ze treba Krokodyl nebo Hanni zacinali na BI, minimalne tam byli na foru, hmm? Krokodyl tam psal i clanky a jak jste se spojili s MM, tak presel sem...Nabidky, kdo je dostal? Mozna v nejakym pokecu na icq se nekdo o necem zminil....Ale kdyz to vezmu za sebe, tak kdyz jsem kyvl (asi po 2 mesicich) na nabidku od Loca, tak dalsi den mi bylo receno, ze jsem vsechny prekvapil a nejvic jednoho nejmenovaneho cloveka (kteryho si mimochodem vazim, stejne jako nejakych dalsich), ze jsem mel byt moderatorem fora tady na SM a ze moje dalsi spoluprace s SM uz nebude mozna....No, nic...nechci to resit...Nebo se taky zminuj o dalsich vecech - smazani naseho FTP, povidani ruznych veci o ruznejch lidi vsude po republice. Treba proc do kazdyho rozhovoru cpete, ze cesky weby mezi sebou nespolupracujou, pritom mate svoji akci kamarad SM...takze by vlastne spolupracovat meli...Takze si vlastne protirecite...No, nech bejt...
Tot moje postrehy...Pro priste, se radci o BI nezminuj...My o Vas taky nikde nic nepiseme...Asi je to tak lepsi. Me se nikdy nelibilo to, ze je tady ta nespoluprace, rivalitu chapu, ale proc proboha delat takovyhle sceny...A napsat takovouhle blbost, to je taky odvaha:
Více se nemá cenu jakkoliv vyjadřovat k webu a práci Beinspired, který dle našeho názoru svými počiny spíše poškozuje dobré jméno Siemens.

Taky dobry, rekni mi jedinej pripad co jsme udelali proti siemensu...

no, nezastupuju BI...vsechno to jsou moje nazory a je vcelku mozny, ze s tim Loco nebude souhlasit...

_________________
SXG75 FW22 + 1GB KingMax + DCA 540

M35i FW18 --> MT50 FW18 --> M55 FW10,11,91 --> M65 FW4,16,25,41,25,43,50,58,50 --> SXG75 FW22


Naposledy upravil Grafic dne ne říjen 17, 2004 9:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bo
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2004 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem psal jednou do guestbooku a tam jste mě vykázali pryč.

Tohle už je ale opravdu vrchol!!! Jak je vidět, nic vám není svaté a místo aby jste byli rád, že fungujete, snažíte se potopit ostatní a mnohem kvalitnější weby než jste vy. Připadáte mi jako hyeny které krouží kolem své kořisti. Nic takového nebude.

Tým BeInspired.cz je mnohem mladší a kvalitněji obsazený, tudíž má větší ambice. Dotáhne to mnohem dál než vy!!! Jste přezrálý staříci. Pomalu si domlouvejte místa v domově důchodců. Vaše éra pomalu končí!!!

A proto pro všechny návštěvníky sm.cz přidávám:

www.beinspired.cz rullezzz
www.siemensmania.cz sucksss

Je čas udělat lidem pápá weitlessi...

weitless: a tady je to, na co narážím. Jsem rád, že se zde prezentuje vaše silná a mladá skupinka (doposud sledující Teletubies). Snad si rozumný návštěvník udělá vlastní názor.
Návrat nahoru
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2004 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám takový pocit, že o Tobě se nikde v článku nezmiňuji, tak prosím nevztahuje věc na sebe. Hanniho jsem oslovil na zcela jiném fóru, které mimochodem nemělo nic společného s webem BI. Bylo to na webu kabelmanie, která stejně brzo forum ukončila. Od Krokodýla jsem nečetl nic do doby, než přešel k nám. Sám jsem Tě zařadil mezí naše čestné členy, protože dle mého názoru hodně lidem pomáháš. Je mi jedno jestli jsi na BI, na ministerstvu financí nebo kdekoliv jinde. U nás mají otevřené dveře všichni. Z pár nepravdivých a zkreslených informací, které si dostal od Tvého šéfa na Invexu je jasně vidět, že je to stále dokola a pořád to samé.
Smazání vašeho FTP? Kdy už se konečně dozvíme pravdu o tom Vašem "opravdovém" smazání FTP? Zatím se za celé 4 měsíce nikdo z BI neodvážil odkrýt jejich tajné informace o údajném napadení serveru?
Nespolupráce mezi stránkami? Ano...proto se to snažíme zlomit a díky projektu Kamarád Siemensmanie stránky sjednotit a upozornit na ně. Stále je to ale teprve v začátcích a proto píšeme v rozhovorech to, co tam čteš. A je to tak schválně. Čím více na to budemem upozorňovat, tim více to čtenáře bude zajímat a prolomí to onu neochotu spolupracovat mezi sebou. Každému ten záměr ale nedojde a potom se ozývá.
Kolikrát se už stalo, že BI stáhlo některý z návodů? Četl sis někdy recenze na stránkách BI? To je ostuda sama o sobě. To je vysvětlení k našemu názoru, který jsem napsal a který mi nemůžeš zakazovat.
Btw: klidně o našich stránkách pište. Třeba vás zařadíme do projektu Kamarád Siemensmanie. wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Grafic
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 04. 2004
Příspěvky: 1157
Bydliště: Usti nad Labem

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2004 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

weitless napsal:
Mám takový pocit, že o Tobě se nikde v článku nezmiňuji, tak prosím nevztahuje věc na sebe. Hanniho jsem oslovil na zcela jiném fóru, které mimochodem nemělo nic společného s webem BI. Bylo to na webu kabelmanie, která stejně brzo forum ukončila. Od Krokodýla jsem nečetl nic do doby, než přešel k nám. Sám jsem Tě zařadil mezí naše čestné členy, protože dle mého názoru hodně lidem pomáháš. Je mi jedno jestli jsi na BI, na ministerstvu financí nebo kdekoliv jinde. U nás mají otevřené dveře všichni. Z pár nepravdivých a zkreslených informací, které si dostal od Tvého šéfa na Invexu je jasně vidět, že je to stále dokola a pořád to samé.
Smazání vašeho FTP? Kdy už se konečně dozvíme pravdu o tom Vašěem "opravdovém" smazání FTP? Zatím se za celé 4 měsíce nikdo z BI neodvážil odkrýt jejich tajné informace o údajném napadení serveru?
Nespolupráce mezi stránkami? Ano...proto se to snažíme zlomit a díky projektu Kamarád Siemensmanie stránky sjednotit a upozornit na ně. Stále je to ale teprve v začátcích a proto píšeme v rozhovorech to, co tam čteš. A je to tak schválně. Čím více na to budemem upozorňovat, tim více to čtenáře bude zajímat a prolomí to onu neochotu spolupracovat mezi sebou. Každému ten táměr ale nedojde a potom se ozývá.
Kolikrát se už stalo, že BI stáhlo některý z návodů? Četl sis někdy recenze na stránkách BI? To je vysvětlení k našemu názoru, který jsem napsal a který mi nemůžeš zakazovat.
Btw: klidně o našich stránkách pište. Třeba vás zařadíme do projektu Kamarád Siemensmanie. wink


OMG, o me si nepsal, to je pravda. To byl priklad. Ze jsem cestnej clen...no, hezky. Tak mam misto ctverecku hvezdicky:)
No, hele, Loca jsem osobne poznal fakt az na Invexu., tebe neznam vubec, o Invexu jsme se o tobe nebavili. Meli jsme dulezitejsi veci na praci. Ja osobne se chci soustredit na svoji praci, ne koukat po ostatnich webech a urcite se nechci opicit...Ale nektery napady jsou proste podobny. At ohledne clanku nebo nejakych vecech na webu. Nekdy nas to treba napadne i driv, ale bohuzel nemame programatory se spoustou casu jako jste vy dva, ty a Romulus. Proste jak je znamo, vsem nam je daleko mene let, musime chodit do skoly a mame dalsich hafo zajmu. Nekdo pracuje atd....Ty sice delas muziku, me osobne se libi, a mozna se tim da i uzivit. Nevim, proste podle toho co vim, je, ze mate na SM spoustu casu...Ale dam treba priklad rozhovor s ValeraVim...jak muzete napsat, ze jste ho meli driv jak my, kdyz me jasne ValeraVi rekl, ze jsme prvni komu dava rozhovor a pak nas jeste pozadal, aby jsme zkoukli jeho slova, co vysli na SM. Ale byly stejna:)) Sem si taky rikal, proc byste psali neco jinyho, ze?
Docela by me zajimalo, jaky clanky BI okopirovalo? Jak znam Loca, tak ten by k tomu souhlas nedal, pac sam nepovoluje, aby na nasem wbu byli clanky, ktery psali treba nasi redaktori pro jiny weby...
Je fakt, ze BI ma velky ambice, a tyhle "aferky" jim urcite nepomahaji...
Taky jsem chtel prolomit tuhle barieru mezi SM a BI...Ale postupem casu jsem pochopil, ze to asi nejde, a to rozhodne nejsem ovlivnenej Lukasem. Ale treba fakt me zklamala hlaska, ze moje spoluprace s SM nebude moc pokracovat asi den potom co jsem sel k BI. Fakt jsem to nechapal, proc, kdyz jsem furt campoval na vasem foru, psal si s hannim, krokodylem nebo romulusem...Nedochazelo mi to, ale ted uz to vim. A je mi to lito.

_________________
SXG75 FW22 + 1GB KingMax + DCA 540

M35i FW18 --> MT50 FW18 --> M55 FW10,11,91 --> M65 FW4,16,25,41,25,43,50,58,50 --> SXG75 FW22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pňaky
kolemjdoucí

Založen: 17. 10. 2004
Příspěvky: 5
Bydliště: Teplice - Jablonec n/N - Brno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2004 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to je celkem šok, číst taková slova... Nebudu řešit, co je na tom článku pravdy ale taky by mě zajímalo, co jsme od vás okopírovali... NA BI vychází o hafo víc článků než u vás takže aby jsme něco lupli to nehrozí... Vaše rozhovory jsou trochu pochybné, pokud vyjdou pár dní po našich ale budiž... MOžná náhoda to je... Alespoň já ze své strany se snažím psát články a recenze zcela jedinečné, aby potom nemohl někdo (třeba vy) přijít a prudit, že jsem obšleh jeho nápad a článek...

Dále s v článku oháníš tím, že jste spolupracovali s MM.cz... Co je na tom??? Svazli jste se akorát na vlně již zavadeného webu, který vás vytáhl nahoru... Se pak nedivím,že sem přijde tolik lidí...

Spolupráce mezi námi??? Ta nikdy nebude, už vůbec ne po tomhle článku... Opravdu jak psal Bořek (nevím kdo to je ale já s ním souhlasím), snažíte se potopit konkurenci... Myslíš, že ti to vyjde??? Co si od toho slibuješ??? Neboj se toho a vyslov pravdu!!! Bez cenzury a okecávání!!! Řekni lidem naplno co si myslíš o BI a my uděláme to samé o SM... Myslím, že je to bude zajímat...

2Bořek: NEvím opravdu kdo jsi ale ozvi se mi... Chci se tě na pár věcí zeptat...

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 12:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem opravdu rád, že se tu k tomuto článku začaly objevovat různé názory. Doufám jen, že to nepovede k dalšímu, ještě většímu rozhádání týmů stránek, ale ke konečnému vysvětlení a uklidnění situace. Pravdu vidí každý jinde a v článku byla ta naše.
Zkusím taky popořadě reagovat...

2 Grafik: o Tobě celá tato diskuse není. Siemensy Tě evidentně velice zajímají a snažíš se pomáhat ostatním a zřejmě Tě tyhle rozpory vůbec nebaví. Můj osobní názor je, že se Tvým odchodem do týmu beinspired nic zavrženíhodného nestalo. Kdo se chce věnovat svému koníčku, popovídat si o něm s ostatními své místo si najde a nikdo mu to nemůže vyčítat. Mně jsi zatím zklamal jen svým někdejším nápadem na warezové stránky. Pokud jde o tu spolupráci, jen nechceme, aby někdo kdo se prohlašuje za člena konkurenčního týmu (ano konkurenčního – vzájemné vystupování Beinspired a Siemensmanie má z obou stran prvky konkurenčního boje, bohužel), měl na Siemensmanii práva administrace, to opravdu nejde.

2 Bořek Ovčín: nevykázali jsme Tě pryč, jen jsme odmítli Tvůj názor. Taky nevím co jsi zač, ale znovu jsi tu otevřel vzájemné napadání z kradení nápadů. V dohodě, jejíž podepsání jsme měli ze strany beinspired slíbené, bylo uvedeno, že k tomuto nebude docházet. Buď jsi někdo z týmu beinpired (osobně si to myslím) a nepodepsanou dohodu jsi porušil, nebo nejsi a pak se do toho nemáš plést. Je naprosto běžné, že weby se vzájemně inspirují (jsou inspirovány) nebo prostě přijdou na stejný nápad, ale později. Je to ve světě médií naprosto normální jev. Tvůj příklad z rozhovorem byl zrovna naprosto ubohý. SiemensMania rozhovory dělá delší dobu. Nyní s rozhovorem přišlo beinspired a naopak zklamalo nás, že rozhovor který sliboval Valerij našemu redaktorovi Lukašiskovi poskytl dříve beinspired. Ale takový je život. Nebylo proč se o tom hádat. A myslím si, že čas udělat lidem pápá nemá momentálně ani SiemensMania, ani Beinspired. Obě mají slušnou čtenost a dlouho mít budou.

2 Grafik podruhé: Pokud jde o čas, když jsem chodil do školy, měl jsem ho mnohem víc než teď. Programovat SiemensManii se mi daří jen díky tomu, že chodím spát nad ránem (viz. čas tohoto příspěvku). Přes den se sice na SM taky dostanu, ale vždy jen na chviličku a zase se musím věnovat své firmě. Podobně jsme na tom všichni. Radim se neživí muzikou, ale je zaměstnaný u pražské obchodní firmy. Nikdo nenapsal, že rozhovor s Valerijem jsme měli dřív – s tím jste byli rychlejší. My jsme s Valerijem jen delší dobu spolupracovali (čeština do v_Klaye) a už na jaře ho žádali o rozhovor, který nám tehdy slíbil. To je všechno. Pokud jde o kopírování článků, tak k tomu se vyjadřovat nemohu. Mně osobně nic neukradli, takže bych musel dát na to, co řekl někdo jiný. A to bych nechtěl.

2 Pňaky: Na BI nevychází o hafo víc článků než u nás přepočítej si to... O Siemensech je jich dokonce víc u nás. Vy máte navíc články o operátorech a recenze her. Rozhovor u nás vyšel pár dní po Vás jen jeden. U Vás zase vyšel později rozhovor s Avkievem. Je smutné, že se tady pohádáme kvůli rozhovorům, které stejně mají (alespoň u nás) oproti článkům o telefonech malou čtenost. Ano Mobilmania nás vytáhla nahoru, ale už s ní od května nespolupracujeme a nijak to nepozorujeme. Naopak, nebýt Mobilmanie mohli jsme mít dřív PHP, které nám teď velmi pomáhá v naší práci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 6:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach jooo...vidim,ze sa tu do toho obul zase tym BI...ja sa radsej k tomuto vobec nebudem vyjadrovat,lebo keby som sa vyjadril,asi by to moc dobre neskoncilo Twisted Evil
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Grafic
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 04. 2004
Příspěvky: 1157
Bydliště: Usti nad Labem

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, Hanni, klidne se vyjadri. Ja bych to nejradeji vyresil, sice resit to takhle na foru je takovy divny, ale co...
Kdyz jde treba o to prohlaseni, nevim, kdo ho "porusil" driv, jestli Borek Ovcin nebo vy, kdyz ve clanku napisete, ze svymi pociny poskozujeme dobre jmeno siemenese...To je na me trochu moc.
2Romulus: Vim, ze o me tahle diskuze neni, taky proc by mela byt, ze jo? Smile Nic, se mym odchodem nestalo to je fakt, ale ze jsem si prestal psat s lidma, s kteryma jsem si mohl psat o vsem okolo siemensu a nekdy i neco navic, a ted uz si nepiseme...To je jedina zmena. Ohledne toho warezu, uz jsem si to taky uvedomil a zadny dalsi akce kolem javy nedelam. Nechci mit zadny problemy, to je jasny.

Hele, fakt nema cenu, se tady napadat, kdo jakej rozhovor mel driv. Treba nasi "blbou" strategii, kdyz jsme chteli vydavat 1 rozhovor/tyden, tak rozhovor s AvKievem byl uz pripravenej tak 14 dni, ale na na webu nebyl. Njn, nase chyba...

_________________
SXG75 FW22 + 1GB KingMax + DCA 540

M35i FW18 --> MT50 FW18 --> M55 FW10,11,91 --> M65 FW4,16,25,41,25,43,50,58,50 --> SXG75 FW22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen se vrátím a pokusím se vysvětlit, proč tento článek vůbec vzniknul. Není to proto, že chceme vytahovat některé staré a nepříjemné věci. Sami čtenáři v diskusním fóru nadnesli dotaz, jaká je vlastně historie a jak vlastně fungovala a funguje celá SiemensMania.
Pokud tedy mám psát o historii tohoto webu, který opravdu prošel mnoha úskalími a obdobími, musím popsat kompletní historii včetně těch věcí, které neměl možnost čtenář posoudit. Nepříjemnosti ze stránkami Beinspired jsou všeobecně známy a kdybych právě o tomto nepsal, vyznělo by to jako zamlčování a neúplná pravda. Patří to k historii našeho webu a proto tam tato část je. Totéž jako se nemusí MobilManii líbit, že otevřeně hovořím o našem rozchodu, totéž se BI nemusí líbit psaná fakta.

To, že zde strana BI začne vytahovat nějaké "okopírované" rozhovory a nápady je věcí druhou a já nikde v článku o tomto problému nepsal. Pouze tedy jen ukazují na to, co asi mají stále v podvědomí - nechat se inspirovat. Jsme rádi, že to můžeme být my - ti inspirativní.

Navíc bych se nerad motal kolem BI. V článku je většina informací o SiemensManii a to je hlavní námět článku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Grafik: Bořek Ovčín, to začal už v naší knize návštěv a dost nás naštval. Kdyby se v tom nerejpal, nemusela být blbá Vaše strategie vydávat každý týden jeden rozhovor, protože by se nikdo nerejpal v tom, kdo měl který dřív.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pjootr
všeználek
všeználek

Založen: 05. 08. 2004
Příspěvky: 656

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teda o té válce (něco s tím FTP) SM a BI jsem dodnes nevěděl Shocked . Velice zajímavé ... jen co je pravda. Já osobně pendluji mezi oběma servery asi tak 50 na 50 (mám tak možnost získat více informací a od toho tu jste nebo ne Question ) No a je opravdu znát že BI tvoří opravdu mladí kluci, ale jejich fórum je poslední dobou "mrtvé". Jo kdyby jste to dali dohromady, tak si myslím že by to byl "absolut WEB" o SIEMENS-ech.

No ale lidská blbost je věčná takže ... www.siemens-inspired.cz nebo něčeho podobného se nikdy nedočkáme. d'oh!

BI - Best Informace
SM - Super Mazec

_________________
Nepřejte si znát můj inteligentní kvo kvo kvo kvo kvocient ...
Zímenz eM55 fw.9i 3712kB T9Cz - lost
Zímenz eM65 Reskjů+TestPojnt @ CéIks70 fw.5o+12,71MB+napáčováno.
Zímenz eSiksX1 fw.I5 512MB <III> MOD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, mrzí mně, že se zde z celého článku pořád rozebírá jen situace s BeInspired. Nebylo to hlavní téma článku.
Spolupráce BI a SM asi opravdu nebude, ale na druhou stranu, vzájemné soupeření žene obě stránky kupředu, což také není pro čtenáře k zahození. Navíc má čtenář k dispozici dva pravidelně aktualizované zdroje informací. Myslíte si, že nějaký monopol by věci prospěl? Já myslím, že monopolů už bylo až, až...
Pokud jde o fórum na BeInspired, zdá se mi jen trošku míň přehledné než původní fórum postavené na zavedeném phpBB, což mu asi škodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Grafic
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 04. 2004
Příspěvky: 1157
Bydliště: Usti nad Labem

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, web BI je cely jeste ve vyvoji. Spousta toho neni hotoveho. Ale pracujeme na tom. PHPbb je sice mozna prehlednejsi, ale maji ho vsude. Proste furt je vsude vice mene stejny. Snazime se udelat vlastni. Jde to. Az to bude vsechno hotovy dle nasich predstav, tak to bude lepsi jak PHPbb.
Spoluprace sice asi nikdy nebude. Ale muze tu byt neco jako respekt, ucta atd k tomu druhemu webu. A ne se furt z neceho obvinovat...

_________________
SXG75 FW22 + 1GB KingMax + DCA 540

M35i FW18 --> MT50 FW18 --> M55 FW10,11,91 --> M65 FW4,16,25,41,25,43,50,58,50 --> SXG75 FW22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Grafic: Souhlas...
Také nejsme s phpBB spokojeni a chystáme se udělat poměrně velké změny, ale základ by měl zůstat totožný. Kdo zná phpBB nebo vBulettin, tak se u nás na fóru i po změnách okamžitě zorientuje.
A k tomu respektu se snad dopracujeme. Tomu věřím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group