clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - SiemensMania - otevřená zpověď
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

SiemensMania - otevřená zpověď
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vážení přátelé,
velmi mě mrzí že se diskuze o článku který se zabývá historií stočil pouze k jeho části a evokuje ve mně velmi nepřijemné pocity.
Já též nesouhlasím s některými formulacemi které Radim použil ve svém článku, ale je to věc osobního názoru a vlastního stylu.
Rád bych pouze uvedl na pravou míru věc okolo společného prohlášení, které bylo oběmi stranami odsouhlaseno apřipraveno k podpisu. Hektika léta a dovolených termín stále odsouvala až jsme společně obě strany usodili, že situace se natolik uklidnila, že podpis tohoto dokumentu je již zbytečný.

Co mi opravdu ale vadí na této diskuzi je reakce Bořka.
Jsem z celého týmu nejstarší, jak jsem se i v jiné diskuzi otevřeně přiznal, proto tyto útoky beru velmi osobně a varuju před pokračováním před formulacemi tohoto typu, ne jako člen jakéhokoli týmu ale já jako osoba.

Jiří Balcar - Krokodýl, 37 let, kliďas /ale urážet se nenechám/, veškerá spojení uvedena níže, nemám proč se skrývat, že?

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bo
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, proč mě spojujete s týmem BI. Jsem jen jeho velký fanda a pokud se někomu nelíbí můj názor, tak se tedy omlouvám. Obdivuji jejich mladost a vytrvalost. Ačkoliv je mi něco kolem třiceti,nikoho se nebojím a řeknu mu naplno svoje názory.

Jen mě prosím s nimi už nespojujte. Fakt jsem jen fanda.

Domluvil jsem.
Návrat nahoru
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bořek Ovčín napsal:
Nevím, proč mě spojujete s týmem BI. Jsem jen jeho velký fanda a pokud se někomu nelíbí můj názor, tak se tedy omlouvám. Obdivuji jejich mladost a vytrvalost. Ačkoliv je mi něco kolem třiceti,nikoho se nebojím a řeknu mu naplno svoje názory.
Jen mě prosím s nimi už nespojujte. Fakt jsem jen fanda.
Domluvil jsem.

Taky obdivuji mladost a vytrvalost členů týmu BeInspired a do jisté míry jim dokonce i přeji ať se jim daří.
Je mi ale třicet (ne okolo) a takhle neomaleně bych ve svým věku nikoho nebránil a to ani v hospodě, natož veřejně.
Myslím si, že ani Loco by takovému fandovi moc nepoděkoval.
A taky jsem domluvil.

PS: proč mám pocit, že tenhle poslední příspěvek napsal někdo jiný, než ten do knihy návštěv a na začátek této diskuse?


Naposledy upravil romulus dne po říjen 18, 2004 1:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pňaky
kolemjdoucí

Založen: 17. 10. 2004
Příspěvky: 5
Bydliště: Teplice - Jablonec n/N - Brno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NO koukám, že se to pěkně rozjelo... JSem u BI hodně dlouho, takže bztahy mezi vaším a naším týmem znám... Snad od doby vzniku obou vebů mazi námi panuje rivalita... Ale nevěřím tomu, že se tento problém utiší... Budou se objevovat stále nová a nová podezření ke kopírování obsahů a tak ale to k tomu patří...

2Pjootr: No zamysli se nad tím, nejde dělat něco s někým, koho nemůžeš vystát na foru, natož s ním být v jednom týmu a pracovat na stejné věci...

2Hanni: Mrzí mě, že se k tomu nevyjadřuješ... Jsi celkem kapacita ale tohle mi přijde jako takový úhybný manévr... Neboj se a otevři se lidem...

2weitless: Je mi jendo, že píšeš o vašem webu ale nevím proč se nás sanžíš potpit tím, že tvrdíš, cituji "Nepříjemnosti ze stránkami Beinspired jsou všeobecně známy a kdybych právě o tomto nepsal, vyznělo by to jako zamlčování a neúplná pravda. Patří to k historii našeho webu a proto tam tato část je. Totéž jako se nemusí MobilManii líbit, že otevřeně hovořím o našem rozchodu, totéž se BI nemusí líbit psaná fakta.

To, že zde strana BI začne vytahovat nějaké "okopírované" rozhovory a nápady je věcí druhou a já nikde v článku o tomto problému nepsal. Pouze tedy jen ukazují na to, co asi mají stále v podvědomí - nechat se inspirovat. Jsme rádi, že to můžeme být my - ti inspirativní.". To si myslím, že je pod tvojí úroveň... Zkus se nad tím zamyslet...

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grafic napsal:
Ne, Hanni, klidne se vyjadri. Ja bych to nejradeji vyresil, sice resit to takhle na foru je takovy divny, ale co...
Kdyz jde treba o to prohlaseni, nevim, kdo ho "porusil" driv, jestli Borek Ovcin nebo vy, kdyz ve clanku napisete, ze svymi pociny poskozujeme dobre jmeno siemenese...To je na me trochu moc.
2Romulus: Vim, ze o me tahle diskuze neni, taky proc by mela byt, ze jo? Smile Nic, se mym odchodem nestalo to je fakt, ale ze jsem si prestal psat s lidma, s kteryma jsem si mohl psat o vsem okolo siemensu a nekdy i neco navic, a ted uz si nepiseme...To je jedina zmena. Ohledne toho warezu, uz jsem si to taky uvedomil a zadny dalsi akce kolem javy nedelam. Nechci mit zadny problemy, to je jasny.

Hele, fakt nema cenu, se tady napadat, kdo jakej rozhovor mel driv. Treba nasi "blbou" strategii, kdyz jsme chteli vydavat 1 rozhovor/tyden, tak rozhovor s AvKievem byl uz pripravenej tak 14 dni, ale na na webu nebyl. Njn, nase chyba...


Co Ti mam k tomu napisat...dohodli sme sa s tymom,ze uz do toho sporu nebudeme rypat a dal som slovo,ze nebudem.
Si v tyme BI velmi kratko a mas slabe info nato,aby si vedel toto cele spravne posudit. Nemusis pisat,ze urcita osoba zostala prekvapena,ze si zrazu v tyme BI a ze Ti pisala,ze uz spolupraca s Tebou nebude taka,ako predtym.Ta osoba som bol ja a nemam to preco skryvat.Trochu ma to prekvapilo,lebo som si vzdy myslel,ze viac inklinujes k SM a si clenom Zelesoftu.Ale to ako si sa rozhodol,je Tvoja vec a mas nato plne pravo.Si urcite prinosom pre tym BI a drzim Ti palec.Mozno ze sa Ta to,co som Ti vtedy napisal dotklo a nevedel si mozno pochopit,preco je to tak.Teraz uz mozno tusis.
Mozno nevies,ale este velmi dlho,ako som bol v tyme SM som proti BI nic nemal,normalne som sa bavil s Locom,Pnakym a inymi...dokonca som aj casto pisal na forum BI,az dovtedy,kym som to casovo stihal.Ale potom sa stalo nieco,co sa dotklo mna,aj celeho tymu...a stalo sa toho dost,vela veci,ktore Ti Tvoj admin urcite nespomenul.Nenecham sa od nikoho urazat,ani zastrasovat.To urcite nie.A preto som sa utvrdil v tom,co mi uz Weitless davno predtym pisal a po konverzacii s niektorymi clenmi tymu BI som ukoncil vsetku komunikaciu a spolupracu.
A debata o tom,ze kto priniesol skor aky rozhovor,je smiesna..tie rozhovory su iba okorenenim stranky.Podstatne su ine clanky...a to,kto ich prinasa lepsie a kvalitnejsie,nech rozhodne citatel.Uz nemam viac,co by som dodal. Arrow

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pňaky napsal:
2Hanni: Mrzí mě, že se k tomu nevyjadřuješ... Jsi celkem kapacita ale tohle mi přijde jako takový úhybný manévr... Neboj se a otevři se lidem...


Nemozem sa prilis otvarat,potom to vacsinou zle dopadne
Co som chcel,napisal som Graficovi.

Myslim si,ze keby si kazdy hladel svojho,tak by taketo diskusie boli zbytocne...ale co uz.Kazdy si nastavme zrkadlo a podivajme sa na seba...mozno niektorych to,co uvidia aj prekvapi. wink

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pňaky
kolemjdoucí

Založen: 17. 10. 2004
Příspěvky: 5
Bydliště: Teplice - Jablonec n/N - Brno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Hanni: Applause Applause Applause JSem opravdu rád, že jsi se vyjádřil... 8) Neber to osobně... Já jsem rád, že jsem tě poznal ale překvapil mě jednou fakt, že jsi se přeorientoval na SM... Proti gustu žádný dišputát nebo jak to vlastně je... Very Happy

2romulus: Abych po pravdě řekl, taky nejsem moc nadšen z Bořkovo příspěvků ale zase na druhou stranu si říkám, že se jen tak nestává aby se za tebe pral i řadový čtenář... To si myslím, že si zaslouží potlesk... Díky Bořku Applause ... Je jedno jaký názor na to bude mít náš tým ale mé srdce si získal...

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pňaky napsal:
2Hanni: Applause Applause Applause JSem opravdu rád, že jsi se vyjádřil... 8) Neber to osobně... Já jsem rád, že jsem tě poznal ale překvapil mě jednou fakt, že jsi se přeorientoval na SM... Proti gustu žádný dišputát nebo jak to vlastně je... Very Happy


No na SM som sa preorientoval,na S-M zatial nie...ani sa nechystam som skor vyznavac jemnejsich veci wink

No a ak si Ta prispevok toho,co si hovori Borek ziskal...hmmm,no co uz,radsej som ticho Silenced

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pňaky
kolemjdoucí

Založen: 17. 10. 2004
Příspěvky: 5
Bydliště: Teplice - Jablonec n/N - Brno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Hanni: No vidíš... Shocked S-M mě ani nenapadlo... Applause To by byl fakt úlet... Angel

No a tím Bořkem... JE vidět, že to stále někdo nechápe... Brick wall Chtěl jsem podotknout, že děkuji každému našemu řtenářovi, kteří se o svůj web dokážou prát... Takhle jsem to myslel... No s těma rozhovorama se mi to taky nelíbí ale což... Já mu rozkazovat nemůžu... Confused

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

He he...ze ulet

wink Angel

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Grafic
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 04. 2004
Příspěvky: 1157
Bydliště: Usti nad Labem

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ohledne rozhovoru...Tech lidi co si ho zaslouzi je malo, otazek na ne taky neni moc. Takze je jasne, ze se to musi opakovat. A fakt nema cenu dohadovat se kdo s tim zacal driv. Rozhovory jsou na strance fakt mene podstatne. Dulezitejsi jsou urcite navody a tak, me se treba hodne libi, co pise posledni dobou krokodyl...Neni to nic, co by nekde jenom nekde nasel, a fakt to vymysli. Klobouk dolu.
Borka bych pozadal, aby do teto diskuze uz radci nepsal. Vsichni se tady snazi psat kultivovane a neco vyresit, tvoje prispevky akorat zhustuji atmosferu a na klidu nepridaji...Me srdce sis teda neziskal...
Hanni, dik za vyjadreni. Kdyz jsem o tom tak premyslel, tak je vlastne nemozne, aby jsme si psali o novinkach, protoze by to pak bylo vice mene kradeni napadu...Vlastne vzdy kdyz napisu nekomu, tak v pohode odpovi a pokecame, horsi je to s tim, ze spolecne tema siemens se znacne zuzilo....
Siemensu se venuji celkem dlouho. Ale nikdy jsem nesledoval jednotlive spory mezi SM a BI, az do ted. Nektera slova co tu padla jsou ale prilis silna, at z nasi ci vasi strany.

_________________
SXG75 FW22 + 1GB KingMax + DCA 540

M35i FW18 --> MT50 FW18 --> M55 FW10,11,91 --> M65 FW4,16,25,41,25,43,50,58,50 --> SXG75 FW22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ghost_z_kca
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 20. 05. 2004
Příspěvky: 444
Bydliště: kremnica

2065.50 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim ze nieje problem v tom, kto mal skor rozhovor alebo nejaky navod. nikto nema na prebrate info monopol, zalezi kto urobi skor navod. urcite nieje problem ak niekto pride s napadom a iny ho upravi, vylepsi, prip. to rozpracuje lepsie. ked aj, tak prebere- s tym sa stretavame vsade. pokial viem, preto sa hovori ze konkurencia nespi. ak sa nechcem vystavit moznosti, ze mi niekto nieco prebere tak si ho necham pre seba, nikomu to nepoviem a urcite nikde nenapisem...
slovo preberem nie je od slova plagiatorstvo, to aby kazdy rozumel.
keby sme sa bavili vecne, urcite by vsetci suhlasili. ale kedze je to velmi emocne tak sa tu navzajom obvinujeme. takato debata by potom trvala donekonecna. a to je podla mna skoda casu, nervov atd.
uz sa tu nadavalo na dedkov. uz cakam ze si zacneme nadavat do cernochov, belochov ale to je, podla mojho skromneho nazoru, pod uroven kazdeho.
ja osobne sa casto cudujem, kolko coho mladi uzivatelia vedia a kolko maju elanu. myslim ze aj od nich sa mam co ucit v niektorych veciach, ale hrubo urazat starsich??? ako keby uz vedeli vsetko, preto nikoho nepotrebuju. je sice pravda, ze ked som mal ja 16, tiez jedna moja cast verila, ze mi patri svet....
bavit sa kto ma kolko casu je tiez nezmysel. kazdy to robi vo volnom case a preto ze chce. kolko toho casu venuje webu je jeho vec. ale priklanam sa k romanovi, ze za studentskych cias bolo toho casu viac. iba sa viac minul na hluposti, preto sa moze zdat, ze ho je malo. bolo vela roznych zaujmov Very Happy myslim ze starsi uz su trochu profilovany a vedia comu sa chcu venovat....
neviem preco vas tak ten clanok napalil, podla mna to je osobny pohlad autora. takyto pohlad sa nemusi kazdemu zdat pravdivy a objektivny, ale objektivna pravda neexistuje. vzdy tu bude iba moja pravda alebo tvoja pravda. nevnimam tento clanok ako utok na BI, myslim ze vzajomna nevrazivost nikoho nezaujima. myslim konkretne citatelov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grafic
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 04. 2004
Příspěvky: 1157
Bydliště: Usti nad Labem

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ty urazky do dedku nekdo prehnal. Ja osobne odsuzuju kdyz pise nekdo, nevi o tom nic (ja sice taky ne:) ), ale jeste to napise takovouhle formou.
Asi to nemel byt utok na BI, ale kdyz nektere tyhle vety publikujete, tak je jasny, ze se nam to nebude libit.
Ja osobne proti SM nic nemam, a ocenuju, ze jste se dostali na vysluni...I kdyz k jednomu cily vede vice cest...

_________________
SXG75 FW22 + 1GB KingMax + DCA 540

M35i FW18 --> MT50 FW18 --> M55 FW10,11,91 --> M65 FW4,16,25,41,25,43,50,58,50 --> SXG75 FW22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

porpavdě, jsem na SM docela nově, takže do těchto vztahů nejsem tak zasvěcen. Jsem tady ale dost dlouho abych poznal že na SM jsou slušný lidi a pochybuju,že by od kohokoli kopírovali. Jsou dost inteligentní aby si vymysleli vlastní článek. Shame on you
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Seten
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 594
Bydliště: Brno

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tej stranke nefunguje skoro ziadny odkaz pre stahovanie.
Vacsinou to chce stahovat z http://www.weitless.pc.cz .

_________________
SX1 , SL45i, SL45i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group