clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - SXG - Problémy při nahrávání fw 22
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

SXG - Problémy při nahrávání fw 22
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 20, 2006 4:58 pm    Předmět: SXG - Problémy při nahrávání fw 22 Odpovědět s citátem

Pokud vám během instalace vznikne nějaký problém nebi si nejste nějakým postupem zcela jisti,tak se ptejte...
_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 20, 2006 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jkonny napsal:
Tak to nepomohlo. Ze servisního módu (u mě jen svítící bílá plocha s nápisem SIEMENS) jsem odešel vytažením baterky. Pak se mi zas podařilo připojit na COM1 stejně jako před tím a to zatržením Emergency download a dokonce zafungoval i Change port, kde jsem zas zvolil 8-mičku a on ji poprvé vzal. Ale u položky Model stále není nic napsané. A když nemusím používat tlač. Download, tak jak se to spustí? Automaticky? Nechybí tu spoštěcí tlačítko? U mě se nic neděje. Asi to bude tím, že nenadetekoval ten model mého telefonu, tak jak to vidím na obrázcích v 3GSwupFU-Manual.pdf manuálu.
Odtrhnu-li Emergency download, zase se odpojí a snaží se bezúspěšně znovu připojit.
Nainstalovalo ti to nové drivery? Podle mého ne. Celé to odinstaluj, spusť znovu instalaci a nabídne ti to po nainstalování programu ještě nainstalování nových driverů (- musíš zaškrtnout obě položky - remove i install - vše toto se dělá bez připojeného telefonu) ono ti to nainstaluje nové verze všech tři driverů. Pak restart kompu, restart telefonu. Připojení telefonu - znovu nalezení nového HW - všech tří portů no a potom po spuštění programu by ti to mělo detekovat telefon již samo správně.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jkonny
badatel
badatel

Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Kopřivnice

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 20, 2006 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
jkonny napsal:
Tak to nepomohlo. Ze servisního módu (u mě jen svítící bílá plocha s nápisem SIEMENS) jsem odešel vytažením baterky. Pak se mi zas podařilo připojit na COM1 stejně jako před tím a to zatržením Emergency download a dokonce zafungoval i Change port, kde jsem zas zvolil 8-mičku a on ji poprvé vzal. Ale u položky Model stále není nic napsané. A když nemusím používat tlač. Download, tak jak se to spustí? Automaticky? Nechybí tu spoštěcí tlačítko? U mě se nic neděje. Asi to bude tím, že nenadetekoval ten model mého telefonu, tak jak to vidím na obrázcích v 3GSwupFU-Manual.pdf manuálu.
Odtrhnu-li Emergency download, zase se odpojí a snaží se bezúspěšně znovu připojit.
Nainstalovalo ti to nové drivery? Podle mého ne. Celé to odinstaluj, spusť znovu instalaci a nabídne ti to po nainstalování programu ještě nainstalování nových driverů (- musíš zaškrtnout obě položky - remove i install - vše toto se dělá bez připojeného telefonu) ono ti to nainstaluje nové verze všech tři driverů. Pak restart kompu, restart telefonu. Připojení telefonu - znovu nalezení nového HW - všech tří portů no a potom po spuštění programu by ti to mělo detekovat telefon již samo správně.

Tak jsem všechno dodržel a nic. Vše při starém. Zde jsou verze ovladačů jenž mám.

Ovladače ze Správce zařízení
Siemens Mobile Phone - 2.0.2.7X
Siemenst Diagnostic Inteface (COM8) - 2.0.2.7X
Siemens NMEA Device (COM9) - 2.0.2.7X

Instalované soubory z C:\WINDOWS\inf\
oem40.inf - 05/25/2004,2.0.1.3
smdm.inf - 05/25/2004,2.0.1.3
oem39.inf - 03/25/2004,1.0.1.0
sser.inf - 03/25/2004,1.0.1.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 20, 2006 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jkonny napsal:
jirkab napsal:
jkonny napsal:
Tak to nepomohlo. Ze servisního módu (u mě jen svítící bílá plocha s nápisem SIEMENS) jsem odešel vytažením baterky. Pak se mi zas podařilo připojit na COM1 stejně jako před tím a to zatržením Emergency download a dokonce zafungoval i Change port, kde jsem zas zvolil 8-mičku a on ji poprvé vzal. Ale u položky Model stále není nic napsané. A když nemusím používat tlač. Download, tak jak se to spustí? Automaticky? Nechybí tu spoštěcí tlačítko? U mě se nic neděje. Asi to bude tím, že nenadetekoval ten model mého telefonu, tak jak to vidím na obrázcích v 3GSwupFU-Manual.pdf manuálu.
Odtrhnu-li Emergency download, zase se odpojí a snaží se bezúspěšně znovu připojit.
Nainstalovalo ti to nové drivery? Podle mého ne. Celé to odinstaluj, spusť znovu instalaci a nabídne ti to po nainstalování programu ještě nainstalování nových driverů (- musíš zaškrtnout obě položky - remove i install - vše toto se dělá bez připojeného telefonu) ono ti to nainstaluje nové verze všech tři driverů. Pak restart kompu, restart telefonu. Připojení telefonu - znovu nalezení nového HW - všech tří portů no a potom po spuštění programu by ti to mělo detekovat telefon již samo správně.

Tak jsem všechno dodržel a nic. Vše při starém. Zde jsou verze ovladačů jenž mám.

Ovladače ze Správce zařízení
Siemens Mobile Phone - 2.0.2.7X
Siemenst Diagnostic Inteface (COM8) - 2.0.2.7X
Siemens NMEA Device (COM9) - 2.0.2.7X

Instalované soubory z C:\WINDOWS\inf\
oem40.inf - 05/25/2004,2.0.1.3
smdm.inf - 05/25/2004,2.0.1.3
oem39.inf - 03/25/2004,1.0.1.0
sser.inf - 03/25/2004,1.0.1.0


Tak ovladače sou správné..ještě bych zkusil ručne přehodit zařízení na jiný COM..třeba COM4

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
jkonny
badatel
badatel

Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Kopřivnice

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 20, 2006 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže nepomohly ani porty COM 3, 4, 6, 9 a předchozí 8.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Misisa
badatel
badatel

Založen: 05. 02. 2005
Příspěvky: 169
Bydliště: Pardubice

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 20, 2006 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak telefon se nechce pripojit,nevim co s tim.
_________________
Motorola d460,C25,C35,S35,S45i,S55,M65,SX1,M75,SXG75, >>> E71 fw.45+512 kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Misisa
badatel
badatel

Založen: 05. 02. 2005
Příspěvky: 169
Bydliště: Pardubice

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 20, 2006 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vse jsem znovu nainstaloval a kdyz pripojim phon,tak se nic nedeje,stale blika connecting a nic a nakonec se to 3gswup sekne a pise ze program neodpovida. Think ,Vubec to nenajde phon,a kdyz chci rucne zmenit port,tak mam jen na vyber com9.
_________________
Motorola d460,C25,C35,S35,S45i,S55,M65,SX1,M75,SXG75, >>> E71 fw.45+512 kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 20, 2006 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ještě mě napadlo co máš za OS v PC. Mají psané požadavek Win 2000 anebo XP.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sutrus
VIP
VIP

Založen: 13. 12. 2005
Příspěvky: 299
Bydliště: Jihlava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 20, 2006 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
Jo ještě mě napadlo co máš za OS v PC. Mají psané požadavek Win 2000 anebo XP.

Stim OS to muze souviset. Navic mam odskouseno nekorektni chovani USB 2.0 na nekolika PC. U WinXP vse resi SP2 a aktualizace.(USB se chova normalne, ale MPM straci spojeni nebo nedetekuje telefon). Pokud nemas posledni verzi OS skus konektor s USB 1.0 nebo doinstalovat vse potrebne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Misisa
badatel
badatel

Založen: 05. 02. 2005
Příspěvky: 169
Bydliště: Pardubice

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2006 5:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam xp+sp2 a MPM detekuje sxg ihned,ale jak spustim 3gswup,tak je to v prd...
_________________
Motorola d460,C25,C35,S35,S45i,S55,M65,SX1,M75,SXG75, >>> E71 fw.45+512 kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Misisa
badatel
badatel

Založen: 05. 02. 2005
Příspěvky: 169
Bydliště: Pardubice

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2006 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dneska jsem zkousel znovu nahrani fw,ale bez uspechu.Kdyz si jen tak spustim 3Gswup,tak problikava conectig,ale kdyz potom pripojim sxg a spustim 3Gswup,tak chvilku neproblikava a po cca 30sec-1min zacne problikavat a sxg nenajde.Potom kdyz to chci ukoncit,tak napise program neodpovida.Nevite co s tim???
Jinak vcera vecer jsem mel vse odinstalovane a dnes jsem vse nainstaloval znovu.A zase nic.Nemuze to delat kabel?Ale veskere pripojeni na MPM atd bezi OK.Nebo nabijeni pres usb ma byt zapnute nebo vypnute???

_________________
Motorola d460,C25,C35,S35,S45i,S55,M65,SX1,M75,SXG75, >>> E71 fw.45+512 kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 22, 2006 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Misisa napsal:
Tak dneska jsem zkousel znovu nahrani fw,ale bez uspechu.Kdyz si jen tak spustim 3Gswup,tak problikava conectig,ale kdyz potom pripojim sxg a spustim 3Gswup,tak chvilku neproblikava a po cca 30sec-1min zacne problikavat a sxg nenajde.Potom kdyz to chci ukoncit,tak napise program neodpovida.Nevite co s tim???
Jinak vcera vecer jsem mel vse odinstalovane a dnes jsem vse nainstaloval znovu.A zase nic.Nemuze to delat kabel?Ale veskere pripojeni na MPM atd bezi OK.Nebo nabijeni pres usb ma byt zapnute nebo vypnute???
Kvůli tobě jsem to vyzkoušel Rolling Eyes Zapnul jsem PC, Připnul zapnutý telefon(USB nabíjení zapnuté), Spustil program a hned se začaly dít věci - telefon se vypnul a už to jelo...... tak jsem to radši rychle ukončil. No, ale nešel zapnout Evil or Very Mad už jsem se viděl jak ho nesu do servisu Brick wall . Stačilo ale vyndat a zandat baterku a vše zase jede jak má... Takže problém bude u tebe v PC, ale kde to je otázka. Nemohlo by to být nějakým firewallem. Zkusil bych to odpojit od netu a všechny tyhle ochrany odblokovat (včetně antiviru), zkusit a pak znovu rychle všechno pozapínat Think . Question
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 22, 2006 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JirkaB: Už jsi dlouho nebyl bez mobilu, co? Smile Ukončovat update FW bůh ví v jaké fázi, to chce kus odvahy. Specielně u SXG
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 22, 2006 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pro "FOXXX": samozřejmě máš ve všem pravdu ( už jsem se viděl jak ho tam nesu ).
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Misisa
badatel
badatel

Založen: 05. 02. 2005
Příspěvky: 169
Bydliště: Pardubice

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 22, 2006 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
Misisa napsal:
Tak dneska jsem zkousel znovu nahrani fw,ale bez uspechu.Kdyz si jen tak spustim 3Gswup,tak problikava conectig,ale kdyz potom pripojim sxg a spustim 3Gswup,tak chvilku neproblikava a po cca 30sec-1min zacne problikavat a sxg nenajde.Potom kdyz to chci ukoncit,tak napise program neodpovida.Nevite co s tim???
Jinak vcera vecer jsem mel vse odinstalovane a dnes jsem vse nainstaloval znovu.A zase nic.Nemuze to delat kabel?Ale veskere pripojeni na MPM atd bezi OK.Nebo nabijeni pres usb ma byt zapnute nebo vypnute???
Kvůli tobě jsem to vyzkoušel Rolling Eyes Zapnul jsem PC, Připnul zapnutý telefon(USB nabíjení zapnuté), Spustil program a hned se začaly dít věci - telefon se vypnul a už to jelo...... tak jsem to radši rychle ukončil. No, ale nešel zapnout Evil or Very Mad už jsem se viděl jak ho nesu do servisu Brick wall . Stačilo ale vyndat a zandat baterku a vše zase jede jak má... Takže problém bude u tebe v PC, ale kde to je otázka. Nemohlo by to být nějakým firewallem. Zkusil bych to odpojit od netu a všechny tyhle ochrany odblokovat (včetně antiviru), zkusit a pak znovu rychle všechno pozapínat Think . Question


No jeste ze vse dopadlo a sxg ti bezi dal.

Ja vyzkousel snad vsechno,odinstaloval jsem hromadu veci,ktere uz asi nepotrebuji,zakazal jsem firewall,vypnul avast,adwatch,vypojil z pc ruzne ctecky,adaptery atd.Znovu odinstaloval a zpet nainstaloval vse potrebne pro 3G swup a opet nic.Kdyz spustim soft bez pripojeneho sxg,tak problikava conecting,ale kdyz spustim soft s pripojenym sxg tak nic neproblikava ,ale az po cca30 sec na chvilku zacne problikavat a takhle dokola,kdyz kliknu na comport tak tam vidim ze je pripojen na com9,coz je v poradku.No a kdyz chci soft vypnout,tak to napise ze program neopdpovida.Tak ja uz nevim. Think

_________________
Motorola d460,C25,C35,S35,S45i,S55,M65,SX1,M75,SXG75, >>> E71 fw.45+512 kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 1 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group