clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - V Brně již nemáme autorizovaný servis telefonů B-S
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

V Brně již nemáme autorizovaný servis telefonů B-S
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LOCHi
začátečník
začátečník

Založen: 09. 09. 2004
Příspěvky: 65
Bydliště: Přerov - nejradsi bych z tohoto mesta vypad

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2006 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mio napsal:
Rikam to nerad a stydim se za to, ale proc se sakra radeji nespojily s No*ii, autorizovanej servis v kazdym meste, Symbian v telefonech Siemens, kvalitnejsi vyroba v Evrope, ....., sakra stejne ted spolili divize servisnich technologii pro mobilni telefony, mohli to sfouknout v jednom.
Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall


To je zajimave. I kdyz ma M55 byla vyrobena v Nemecku, pochybuju ze rada x65 se tam jeste vyrabela. Kdyz jsem mel moznost mluvit s okolim co ve siemensu pracuje, mozna byste se obcas divili. No ted jsem si koupil tu slavnou nokii a taky prekvapeni - made in germany! a to nokia. Jsem rad ze aspon tak, i kdyz po zkusenostech vim, ze z nemecka bude jen par dilu .)

_________________
clovek zije proto aby umrel... tak si to uzijme! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
PatoPD
badatel
badatel

Založen: 25. 04. 2005
Příspěvky: 194

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2006 9:00 pm    Předmět: Re: uz nebudu mobil Odpovědět s citátem

LOCHi napsal:

Priteli, je to pravda. slusny MP3 prehravac je porad problem. Vetsina programu je pak placenych, a to za nehorazne ceny. Pritom nejsou ani tak kvalitni. Vim o cem mluvim , napr. avast pro PPC je fakt zajimavy (heh). Hry jsou strasne pomalu portovany na WM05, coz je taky spatny a je to skoda, protoze PDA zaostava za mobily v oblastni her, i kdyz je na to lepe vybaveno. Nerikam ze by to nebylo na urovni PSP ale za svych 5 let pouzivani PDA uz vim, kde to ma slabiny a bohuzel jsou to porad aplikace, nejvice hry. Crying or Very sad

Hmm, stačí trochu hladať a hneď máme 2 veľmi kvalitné prehrávače na PPC - http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=498
http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=84
Na čo ti je Avast keď na PPC žiaden vírus nie je ? Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall
POrtovanie hier na WM5 - ak myslíš z PC tak dobre (z PC sú zatial iba Quake 1,2,3, THPS2, Call of Duty 2 (v príprave), AOE1 - 2 v príprave a pod...), z WM 2003 je 90% plne funkčných aj na WM5
Pda zaostáva za mobily v oblasti hier - väčšiu blblosť som nepočul, nájdi mi nejakú hru ktorá nemá v PDA omnoho lepšiu náhradu?
Brick wall Brick wall Whistle Whistle


Naposledy upravil PatoPD dne po srpen 14, 2006 3:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
drutek
kolemjdoucí

Založen: 04. 08. 2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Český Těšín

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vážené dámy a pánové. Asi jste již zapoměli, že Siemens před několika lety koupila kompletní vývojové centrum mobilů od firmy Bosch. Podle data vašich přihlášení na Si-ma jste v té době patrně o telefonech Siemens ani neuvažovali. Já sám jsem Bosche měl (608 a 909). A mohu říct, že když jsem porovnal tehdy novinku C35 s 608ičkou, tak mi Si připadal jako Š120 v F1.
Já nevím čemu se divíte. Jestliže se ruší značka Siemens a bude jen Benq, tak ať se nový majitel stará. Proč bych zdarma někomu dělal reklamu. Počítejte s tím, že do roka už bude Si jen velmi příjemná vzpomínka. Applause
Bude záležet jen na nás spotřebitelích jestli bude Benq solidní nástupce nebo upadne v zapomění jako Philips či Panasonic.
Tím vším chci říct jestliže se zruší servis Siemens, tak je třeba začít hledat servis Benq.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CrazyPeople
kolemjdoucí

Založen: 28. 01. 2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Karlovy Vary

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RDT napsal:
No a to jste neviděli autorizovaný servis v Praze (Evropská 33a). Schválně jsem si teď vytáhl Potvrzení o převzetí přístroje do (a z) opravy z 25.11.2005:
V hlavičce je velké logo SIEMENS, pod tím Siemens Phone Services s.r.o

Dál jsem vyhrabal ten samý papír, ale z 15.5.2006 a:
V hlavičce je velké logo MPS, pod tím Mobile Phone Service s.r.o

Nemám slov... A to jste to neviděli ve vnitř. Z velkého 3D loga Siemens Mobile na zdi, byl odtržen nápis Siemens, takže je tam pár hmoždinek a pod tím "mobile". A to nemluvím o tom, že se tam prodávají také SonyEriscony Evil or Very Mad Rolling Eyes

BenQ-Siemens uzavrel zhruba pred tremi mesici sva zastoupeni pro CR ABSOLUTNE. Pobocka na Radlické patří dnes uplne jine spolecnosti (bohuzel si nepamatuji nazev). Jedine co ze Siemensu zbylo, je jedna prepazka kde vam vezmou Gold Class kartu. Zasrany BenQ

_________________
Alcatel 301 -> N3330 -> Alcatel 715 -> Siemens C65 -> Siemens S65 -> N6230i-> Siemens M65 -> Siemens SX1



SX1: Vodafone CZ Fw15CZ, 31 patchů, 11Mb C:, 128Mb, 256Mb, 1Gb MMC. 15-8-2006 koupen po kradezi jiny SX1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
momom
kolemjdoucí

Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 6:28 pm    Předmět: Bezdrátový telefon Odpovědět s citátem

Jsem docela rád, že tato "firma" zmizela. Asi před dvěma lety jsem tam dal do opravy zánovní bezdrátový telefon. Problém byl v tzv. základně (to jsem měl zjištěno). Po určité době jsem dostal mail, že telefon je neopravitelný a měl jsem dvě možnosti. Nechat si ho neopravený poslat zpět, ovšem za docela slušnou finanční částku nebo přistoupit na tzv. ekologickou likvidaci Very Happy Zato mi poslali dlouhý seznam repasovaných přístrojů za nehorázné ceny. V té době se dal koupit v prodejně Telecomu o dvě řady lepší model za stejnou cenu a nový. Takhle si nepředstavuji autorizovaný servis Siemens, ale ten asi za nic nemohl. To tato podvodnická firma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njuska
badatel
badatel

Založen: 30. 01. 2004
Příspěvky: 171
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 10:30 pm    Předmět: Re: Bezdrátový telefon Odpovědět s citátem

momom napsal:
Jsem docela rád, že tato "firma" zmizela. Asi před dvěma lety jsem tam dal do opravy zánovní bezdrátový telefon. Problém byl v tzv. základně (to jsem měl zjištěno). Po určité době jsem dostal mail, že telefon je neopravitelný a měl jsem dvě možnosti. Nechat si ho neopravený poslat zpět, ovšem za docela slušnou finanční částku nebo přistoupit na tzv. ekologickou likvidaci Very Happy Zato mi poslali dlouhý seznam repasovaných přístrojů za nehorázné ceny. V té době se dal koupit v prodejně Telecomu o dvě řady lepší model za stejnou cenu a nový. Takhle si nepředstavuji autorizovaný servis Siemens, ale ten asi za nic nemohl. To tato podvodnická firma.


Nejsi krapet retardovanej?
Navic bezdratove telefony vubec nepatri do divize mobilnich telefonu, ktera byla prodana Vietnamcum do Asie!

_________________
Siemens S4, Siemens S10active, Siemens S25, Siemens S55 - (before). Siemens SX1 (FW15cz)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njuska
badatel
badatel

Založen: 30. 01. 2004
Příspěvky: 171
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

drutek napsal:
Vážené dámy a pánové. Asi jste již zapoměli, že Siemens před několika lety koupila kompletní vývojové centrum mobilů od firmy Bosch. Podle data vašich přihlášení na Si-ma jste v té době patrně o telefonech Siemens ani neuvažovali. Já sám jsem Bosche měl (608 a 909). A mohu říct, že když jsem porovnal tehdy novinku C35 s 608ičkou, tak mi Si připadal jako Š120 v F1.
Já nevím čemu se divíte. Jestliže se ruší značka Siemens a bude jen Benq, tak ať se nový majitel stará. Proč bych zdarma někomu dělal reklamu. Počítejte s tím, že do roka už bude Si jen velmi příjemná vzpomínka. Applause
Bude záležet jen na nás spotřebitelích jestli bude Benq solidní nástupce nebo upadne v zapomění jako Philips či Panasonic.
Tím vším chci říct jestliže se zruší servis Siemens, tak je třeba začít hledat servis Benq.


Mily pane, podivate-li se na seznam mych pristroju, zjistite, ze jsem vlastnil pristroje jako Siemens S4 nebo S10, ktere sveho casu patrily mezi nejlepsi mobily sveta (neprehanim-je to dolozitelne)... a to v dobe, kdy se ubohy BOSCH potacel mezi nechutnymi klony zastaralych Motorol (M COM) a chabymi pokusy o proniknuti mezi svetovou spicku (napr. 909 dual S). Srovnavat tehdy technologicky zaostaly, neprodavany a extremne poruchovy BOSCH se Siemensem - v te dobe technologickym leaderem (notabene ve spojeni prikladu Š120 a F1) je nesmyslne! Vazte slova a vice premyslejte, prosim!
V jednom s vami ale souhlasim. Smlouva mezi zadluzenym BOSCHem a tehdy prosperujicim Siemensem nebyla dobra. Siemens pomerne vyrazne stahla o financni prosperitu a za velmi kratkou dobu byl Siemens nucen vyrobu na linkach "BOSCH" stejne naprosto zrusit! Technologicky se ze zastaraleho BOSCHe (mobilnni divize) nedalo nic pouzit (nevlastnil temer zadne patenty ani know-how). Cele to byl pouze marketingovy tah, kdy se Siemens pokusil vytlacit "levnosmejdy" krachujici divize BOSCHe a nahradit je svou novou lowendovou "ceckovou" radou. Tah to dobry evidentne nebyl!

P.S: Verte mi, ze vim, o cem pisu!

_________________
Siemens S4, Siemens S10active, Siemens S25, Siemens S55 - (before). Siemens SX1 (FW15cz)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group