clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - vestavěný email. klient, mailman a ostatní emailoví klienti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

vestavěný email. klient, mailman a ostatní emailoví klienti
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x65, x70
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MOFO
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 25. 07. 2004
Příspěvky: 327
Bydliště: jižní Morava

1393.84 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 22, 2006 3:26 pm    Předmět: vestavěný email. klient, mailman a ostatní emailoví klienti Odpovědět s citátem

Zdravím, mám jeden dotaz, je pravda, že podobné téma už se několikrát řešilo, sám jsem několikrát do této diskuze přispíval, bohužel mám jeden problém s emailovými klienty, se kterým se nehodlám smířit...
Je to chaotické stahování příchozích emailů, kvůli této skutečnosti jsem byl donucen hledat nějakou alternativu k vestavěnému emailovému klientu, byl mi doporučen MAILMAN (bezesporu vynikající, propracovaná aplikace, ve spojení s aplikací Microreader teměř dokonalá), bohužel ani tato aplikace problém se stahováním emailů nevyřešila.
Můj dotaz tedy zní: Probíhá na vašem telefonu stahování emailů pomocí vestavěného klienta či aplikace Mailman chronologicky, tedy od nejnovější zprávy k nejstarší?

Díky za Vaše odpovědi.

_________________
MT50->S45->S45i->S65 fw50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wir2k
začátečník
začátečník

Založen: 08. 01. 2006
Příspěvky: 75
Bydliště: Hradec Králové

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 22, 2006 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já mám M75 což je asi stejný jako x65 a maily stahuju pomocí vestavěného klienta a většinou se mi stáhnou podle času a data doručení, ale je pravda že asi třikrát nebo čtyřikrát jsem si všiml že byl nějaký ten mail zařazen jinak než by měl ale nic co by mě vytáčelo. Jinak mám nastevený jen stahování hlaviček a až potom si dotáhnu co chci.
_________________
C35i > M55 > M75 + Fujitsu SIEMENS LOOX n520
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MOFO
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 25. 07. 2004
Příspěvky: 327
Bydliště: jižní Morava

1393.84 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ještě jednou, napište mi prosím Vaše zkušenosti se stahováním mailů, fakt by mně to hodně pomohlo, potřebuju zjistit, kde je chyba, a toto by mohl být první krok...

Díky za info

To děláte schválně nebo co??? :-) Tento thread si už prohlédlo cca 120 lidí a nikdo není schopný napsat, jestli mu telefon stahuje maily v pořádku nebo to dělá podobnou neplechu jako mně...
To nikdo nepoužíváte na telefonu emailového klienta nebo máte jenom kopr mně odepsat???

// Spojeny 2 příspěvky, nespamuj; jenda.69

_________________
MT50->S45->S45i->S65 fw50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kodein
pisatel
pisatel

Založen: 04. 10. 2005
Příspěvky: 209

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2006 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Použival jsem vestavěneho email klienta na m65, maily mi to stahovalo postupne jak mi dosly..... Ted ho moc casto nepouzivam... Zkousel jsem taky mailmana, super aplikace, ale jak rikas ty stahuje to !hodne chaoticky.... Jedina aplikace ktera byla jednoducha a maily stahovala taky postupne byla: seznam blue mail...
Ovsem hodne blbe se v ni psaly a posilaly maily...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MikeMaster
všeználek
všeználek

Založen: 02. 05. 2006
Příspěvky: 794
Bydliště: Plzeň Telefon:M65 Caged Plasma TnG + CX65 + S65 (zkompletoval jsem řadu x65)

4379.18 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2006 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám M65 a používám vestavěného E-mailové klienta... Jsem s ním spokojený. Když si potřebuju napsat E-mailík, tak si ho napíšu, když potřebuju nějaký stáhnout, tak ho stáhnu... Stahuje mi to pouze E-maily, které jsem si přes mobil ještě nestáhl, tzn. že se mi stáhnou i ty, které jsem si přes PC přečtl, ale přes mobil ještě nestáhl a samozřejmě to stahuje i nové E-maily. A také používám možnost sathování pouze hlaviček a po té se podle velikosti E-mailu rozhodnu, zda-li E-mail stáhnu do mobilu či ne. 8)
_________________
Siemens M65 (motherboard from CX65)+patches+elfs+Caged Plasma TnG
Mp3, MiniGPS, Xtask, TalkPhone, TalkKbd, MenuPusk
Nintendo/GameBoy(Color)/Sega Games
Accesories: Bike-o-Meter, Siemens Mp3 Player USB (MMC-256MB), USB cable DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
serzino
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 26. 07. 2004
Příspěvky: 385
Bydliště: Bratislava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2006 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pouzival som na s65 mailoveho klienta takmer stale a fungoval spravne.Len velmi malo sa stalo aby maily som stiahol v inom poradi ,ako prisli.Na s75 tiez pouzivam mailoveho klienta,ale stahujem hlavicky a potom si stiahnem iba mail ktory chcem. Smile
_________________
E628 ,N1611,E688 ,N5110,N3210 ,N3310 ,N6210 ,Mot V66i ,C35 ,S35 ,S45 ,S55 ,6230,K700 ,S65 fw43,fw50,fw58,S75fw47,K610i, N70,E50,M65,S75,N6120c
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tyristor_
badatel
badatel

Založen: 06. 10. 2005
Příspěvky: 158
Bydliště: Praha-Ruzyně

315.18 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2006 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

C65: V Mailmanu se mi maily taky občas stahujou chaoticky. Ale Simple mail mi je zatím vždycky stáhl a řadil podle data, ale je pravda, že jsem to zkoušel nejvíce s 15 maily.
_________________
C65->voda->ME45->C65->-25°C->C10->servis->C10,C65,CX75,SK65:-D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
MOFO
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 25. 07. 2004
Příspěvky: 327
Bydliště: jižní Morava

1393.84 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A vestavěný fungoval jak?

Může mít špatné fungování emailových klientů na mém telefonu na svědomí skutečnost, že je to tzv. "šedivka"?

// Necituj příspěvky nad svým. Spojeny 2 příspěvky, nespamuj; jenda.69

_________________
MT50->S45->S45i->S65 fw50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MOFO napsal:
Může mít špatné fungování emailových klientů na mém telefonu na svědomí skutečnost, že je to tzv. "šedivka"?
To rozhodně Ne - na S65 to spíše bude mít na svědomí použitý emailový server - nenapsal jsi, kde mail máš, anebo špatně nastavené možnosti v menu zpráv anebo v datovém profilu Think (Zkoušel jsem používat i různé java aplikace na maily na S65 a nakonec jsem skončil u vestavěného klienta - bylo to rychlé, přehledné a spolehlivé). Jako alternativu pro naprosto bezproblémové prohlížení i poměrně rozsáhlých mailů jsem občas používal Operu mini (vadilo mi omezení velikosti stahovaných mailů - teď už si přesně nepamatuji jestli to bylo 99 anebo 199KB). Email mám na volným.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
quab
kolemjdoucí

Založen: 06. 12. 2004
Příspěvky: 22

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám cx65 mailový klient funguje naprosto bez problémů.

-OT-
Není nad to si uprostřed šumavskýho hvozdu sednout na pařez a poslat kamarádce do Německa mail s fotografií hřiba kterého jsem zrovna našel.
Pánové, uvědomujete si v jak úžasné době to žijeme?
-OT-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MOFO
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 25. 07. 2004
Příspěvky: 327
Bydliště: jižní Morava

1393.84 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
MOFO napsal:
Může mít špatné fungování emailových klientů na mém telefonu na svědomí skutečnost, že je to tzv. "šedivka"?
To rozhodně Ne - na S65 to spíše bude mít na svědomí použitý emailový server - nenapsal jsi, kde mail máš, anebo špatně nastavené možnosti v menu zpráv anebo v datovém profilu Think (Zkoušel jsem používat i různé java aplikace na maily na S65 a nakonec jsem skončil u vestavěného klienta - bylo to rychlé, přehledné a spolehlivé). Jako alternativu pro naprosto bezproblémové prohlížení i poměrně rozsáhlých mailů jsem občas používal Operu mini (vadilo mi omezení velikosti stahovaných mailů - teď už si přesně nepamatuji jestli to bylo 99 anebo 199KB). Email mám na volným.


Tak buď budu úplné pako nebo mám opravdu zázračný telefon... Sad
Zkoušel jsem už kdeco a pořád se stejným výsledkem, jinak schránku mám na Seznamu, zkoušel jsem i tuto možnost, odepsali mně však, že schránka pracuje naprosto bez problémů.

_________________
MT50->S45->S45i->S65 fw50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si pro zkoušku udělej jeden mail někde jinde třeba na volným a zkoušej.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
MOFO
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 25. 07. 2004
Příspěvky: 327
Bydliště: jižní Morava

1393.84 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, to bych mohl, jenomže na druhou stranu na Seznamu má email nejvíc lidí a pochybuju, že by měl Seznam něco se schránkou...
_________________
MT50->S45->S45i->S65 fw50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
-==[Hitman]==-
badatel
badatel

Založen: 21. 06. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Slovakia

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aj mne robi problemi www.inmail.sk malo by to tam fungovat? Uz som sa pytal, ale nic take mi neporadili, jedine to, ze ked je tam POP3, ta ze to musi ist Confused ?
_________________
][=][ ][ "][" ][\/][ /=\ ][\][

Sony Ericsson W810i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Miroslav Chodovský
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 26. 10. 2004
Příspěvky: 217

695.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 10:26 pm    Předmět: Stahování mailů dle data Odpovědět s citátem

Ahojte.Já tedy nepochopím co tady řešíte.Když stáhnu vestavěným všechny maily a nejsou náhodou podle data tak si kliknu na MOŽNOSTI-TŘíDIT PODLE DATA mám to tam jak z partesu.Ale tobě šlo asi o to když by se ti všechny nestáhly,abys tam měl jen ty nejnovější že?
_________________
CF 75 FW 22+patches,CX 75 FW 25 EP 2.3+MP14+ elves+patches,S75 FW 47 EP 2.3+MP14+elves +patches
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x65, x70 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group