clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - el71 videa
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

el71 videa
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
siemensM55
postrach fóra
postrach fóra

Založen: 22. 11. 2005
Příspěvky: 612
Bydliště: TITANIC

15.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aku ma velkost film prevedeny do formatu ktory prehrava el71?

napr. nejaky film z CD co ma 650MB

_________________
M55 vymeneny za S55

CX70---(FW54)---DCA510--- + PATCHE

new-FW56 - pokazil som ho

BenQ Siemens EL71 fw45- waaaaw Smile + microSD kingston 1GB + DCA-140 a DCA110
www.cool-mobil.wgz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
-AcHeRoN-
kolemjdoucí

Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sweet napsal:
a telefon mas s akym firmwareom?od t-mobile alebo orange?


T-mobile. Mam ho od pondelka - hovorili ze im cerstvo prislo 10 kusov z blavy.
Veriza softveru: 31
(toto neviem co je- Verzia FW: patch 27 / audio 2)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
-AcHeRoN-
kolemjdoucí

Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

siemensM55 napsal:
aku ma velkost film prevedeny do formatu ktory prehrava el71?

napr. nejaky film z CD co ma 650MB


rozlisenie 320x240, bitrate 256, framerate 15 maju okolo 200mb. (tieto filmy su velmi pekne, ale 90% z nich mi skor ci neskor len tak vypne mobil pocas pozerania), dufam ze vyrobcovia tu "chybu" coskoro odhalia a opravia, resp. daju novy firmware.

znizovanim bitratu je cim menej filmov pri ktorom mi vypne mobil, zastal som na 160, pri tom mi zatial ani jeden film nepadol. Tieto filmy maju od 120 do 150mb.

bitrate ti vlastne - laicky povedane - urcuje kvalitu filmu. Na 128 uz je tych kociek (sposobenych obrazovou kompresiou) dost. Ale filmy su naozaj velmi pekne, ved je to rozlisenie 320x240 a treba zobrat v uhavu ze raster vobec nevidiet koli malym rozmerom displeja - ten je naozaj kvalitny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vbvbvb
táta fóra
táta fóra

Založen: 04. 12. 2004
Příspěvky: 1199

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a prehra ti aj mp4 v rozliseni 240x320????
_________________
Nokia 6610i => Siemens CX65- EL71 od orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
-AcHeRoN-
kolemjdoucí

Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 12:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vbvbvb napsal:
a prehra ti aj mp4 v rozliseni 240x320????


nie uz som skusal Smile prehava iba v 176x144 vo vacsom 352x288 to uz neslo, siel iba zvuk...

skusal som aj 3gp s h263 kodekom ale tam sa ide tiez iba toto "asymetricke" rozlisenie - 176x144, zvuk ide sice lepsie a presnejsie s obrazom ale toto rozlisenie telefon nezahladzuje takze je ovela viac kockate...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snaker1
kolemjdoucí

Založen: 21. 08. 2006
Příspěvky: 1
Bydliště: BA

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 11:27 am    Předmět: pomoc Odpovědět s citátem

Uz sa na tu stranku (http://www.erightsoft.net/Superdc.html#Avis) divam 5min, ale nejak neviem kde to tam mam sitahnut... pls poradte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ZonixX
kolemjdoucí

Založen: 19. 08. 2006
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 6:33 pm    Předmět: Re: pomoc Odpovědět s citátem

je to tu - uplne dole:

http://www.erightsoft.net/S5E01.html

_________________
EL 71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEPHi
kolemjdoucí

Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Jihlava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoumal jsem proč se mi telefon vypíná, když přehrávám nějaký to video (3GP 240x320) a napadlo mě, že podobně se chovaj i počítače a to ze dvou důvodů.

1) Přehřívá se procesor - EL71 určitě taky nějakej má a přehrávání videa neni jen tak a chlazení tenhle mobil nemá žádný a taky jsem si všim, že když se mi vypne, tak už docela hřeje (a to ho nedržím v ruce). Ještě se mi nikdy nestalo, aby se vypl hned jak něco pustim (vždy tak po 10 minutách)

2) Procesor a celkově celej mobil si při větší zátěži bere víc proudu, než je mu baterka schopná dodat a napájecí obvody neudrží stabilní napětí a mobil se vypne. Něco jako když je baterka vybitá.

3) Špatnej firmware

Jsou to jen moje dohady a nejsou nějak podložený, ale časem určitě zkusim kolik proudu z baterky teče a jak je stabilní. Možná je to naprostej nesmysl, ale něčim to bejt musí. Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
-AcHeRoN-
kolemjdoucí

Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 31, 2006 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DEPHi napsal:
Zkoumal jsem proč se mi telefon vypíná, když přehrávám nějaký to video (3GP 240x320) ...


nieco na tom bude, presne nad tym som aj ja rozmyslal. Lebo mam doma este aj N 6280 a jemu tie videa idu pekne.

zistil som ze najmenej poruchovy format (tym myslim ze pri videu dlhom 3 min a viac sa mi sam nevypne mobil) pri co najlepsej kvalite, je codec mpeg4, bitrate 160 a rozlis.320x240.

Pouzivam imtoo 3gp video coverter. Xilisoft 3gp video coverter je to iste iba to ma iny skin.

video codec: mpeg4 (pri tomto formate pri niekt. hud.klipoch ide trocha pozadu obraz, da sa to vyriesit codecom h263, ale tam ide najvacsie rozlisenie 176x144 a da sa zvysit bitrate na 256, cize obraz je pekny a zvuk ide presne, ale je to vyhodne iba ked velmi meska obraz, predsa len obraz 320x240 je krajsi a relativne to zahladzuje na rozdiel od rozlisenia 176x144. PS: uz sa mi raz stalo, ze aj pri h263, 176x144, bitrate 256 sa mi vyp. mob. pri dlhsom videu)
rozlis: 320x240
bit rate: 160 (toto je najdolezitejsie, lebo pri vyssom mi to zvykne vypnut, ale zalezi to od filmu, este som neprisiel na to co presne to sposobuje lebo je to nelogicke, pri niekt. to nerobi)
frame rate: 15
bit tolerance: 60

audio codec: mpeg4 aac (toto je tiez dolezite lebo pri amr_nb codecu film potrhava)
bit rate: 128
sample rate: 22 khz (niekedy sa da dat aj 44 khz ale tam je castejsie ze zvuk trocha predbieha)
channels: mono

tieto klipy su uplne plynule a nepadaju. keby ti nahodou vyplo mobil pri nejakom tak zniz video bit rate na 120.

PS: zistil som ze pri h263 vid.codecu ma zvuk o nieco nizsiu kvalitu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group