clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Návod ako rozbehať natvrdo zamrznutý SX1
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Návod ako rozbehať natvrdo zamrznutý SX1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tsunamisro
začátečník
začátečník

Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 71
Telefon: SX1Kangaroo
97.54 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsechno jsem prohledal ale nenasel pomoc.Zacal jsem Sx nabijet pri zaplem telefonu - po 5 min se telefon zasekl a nereagoval.Vyndal jsem baterku (jako obcas pri zaseknuti) ale telefon se ani nezapne ani nepipne ani se nenabiji,Nevim cim to je a jestli to mam odnest do servisu (je daleko) protoze telefon je z D a nema zaruku - jestli se nevyplati neco z bazaru?

Omlouvám se jestli to tu nekde je

_________________
Siemens SX1 Kangaroo Leather - work Fine.
Siemens SX1 White - work Fine.
Siemens SX1 Black - Dead :-(
Siemens Sx1 Ice Blue - Klasika :-) - work.
Benq-Siemens E71 with 2GB MicroSD (SD)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
quicksharetm
kolemjdoucí

Založen: 28. 03. 2006
Příspěvky: 11

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 10:28 am    Předmět: Sx1 Odpovědět s citátem

Co mam delat, prohlizel jsem si jizdni rady autobusu v PDF a telefon se me kousl tak dokonale ze jsem musel vyndat baterku. po zandani uz nenamabehl. Obcas se stane ze nabehne do sx1 update, pri zapnuti podrzet jostick. Kdyz ho pripojim k pocitaci tak ho nenajde, druhy v tom samem modu ano. Kdyz chci prehrat firmware pres * + # tak bila obrazovka a to vypada take mrtve, co mam delat ? Je uplne dead nebo si mam pripravit tak 2000 na servis. Dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwin
čestný člen
čestný člen

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 3485

0.84 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 2:26 pm    Předmět: Re: Sx1 Odpovědět s citátem

quicksharetm napsal:
Co mam delat, prohlizel jsem si jizdni rady autobusu v PDF a telefon se me kousl tak dokonale ze jsem musel vyndat baterku. po zandani uz nenamabehl. Obcas se stane ze nabehne do sx1 update, pri zapnuti podrzet jostick. Kdyz ho pripojim k pocitaci tak ho nenajde, druhy v tom samem modu ano. Kdyz chci prehrat firmware pres * + # tak bila obrazovka a to vypada take mrtve, co mam delat ? Je uplne dead nebo si mam pripravit tak 2000 na servis. Dekuji
Úplně mrtvý není, možná bude stačit přehrát FW.
_________________
Alcatel 301 => Alcatel 301 => Nokia 3210 => Nokia 3310 => Nokia 3410 => Siemens SX1 => Nokia E51-1 => HTC TyTN II => Samsung GT-I8190 Wink

SX1: FW15 Cz modded (75 patchů), 1GB MMC Transcend, Krussell obal

1x usmrcen, 1x výměna displeje, 2x výměna MMI desky, 1x výměna headsetu HHS-500 za headset HHS-700

SX1 momentálně (a definitivně) nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ja.jansuchy
kolemjdoucí

Založen: 15. 09. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dwwwayne napsal:
Diiik moc, mel jsem ten samy problem pred dvema mesici, dal jsem to do opravy a vymenili mi celou zakladni desku. Vcera se mi to stalo zas, jenze uz nemam zaruku a nevedel jsem co delat. Fakt mi to moc pomohlo!


Hele na kolik to tak přibližně víjde pěnízek?? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robert69
kolemjdoucí

Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2006 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to bezva finta Telefon se mi začal sekat a po trojhmatu nebo jak to nazýváte šlape zase perfektně akorát ted mi nejdou posílat SMS asi je špatne nastaveno číslo střediska správ ale za boha nemožu přijít na to jak ho nastavit.Přijímat SMS jde koupil jsem telefon asi před měsícem ještě je skoro rok v záruce .Dal jsem za nej 2000kč myslíte že je to moc?Předtím jsem měl nokii 7650 byla dobrá ale měla strašně malou pamět. Z SX-1 jsem nadšený dal sem tam 1GB kartu a je to bomba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlplus
začátečník
začátečník

Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 35

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám taky něco podobnýho nejde zapnot jediný co jde je SWUp ale pri tom se mi telefon nehlásí ve widlích prostě není nic připojeno. nevíte někdo co tím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maikl963
začátečník
začátečník

Založen: 08. 08. 2006
Příspěvky: 79

78.40 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dlplus napsal:
mám taky něco podobnýho nejde zapnot jediný co jde je SWUp ale pri tom se mi telefon nehlásí ve widlích prostě není nic připojeno. nevíte někdo co tím?
Skus to podle tohohle návodu od Mia je úplně dole http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=6626 ,myslím že se ti poškodila MMI desa,měl jsem stejný problém,možná by pomohlo profoukat MMI desku horkovzdušnu pistolí,ale tu asi nemáš Think

EDIT:Ne horkovsdušnou pistolí!!!!!ale horkovzdušnou pájkou,i mistr tesař se někdy utne

_________________
SX1 silver Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, MIO Patch ,150Mhz, 1GB MMC PQR - dead Crying or Very sad

Nokia n73 ME + 2GB FW.4.0750.31.2.1 + Hack - PsP Slim White FW 5.00 m33-6 + 8G


Naposledy upravil Maikl963 dne čt únor 08, 2007 10:54 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xXxTRA^^
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 13. 07. 2006
Příspěvky: 871
Bydliště: Ostrava

5896.92 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maikl963 napsal:
dlplus napsal:
mám taky něco podobnýho nejde zapnot jediný co jde je SWUp ale pri tom se mi telefon nehlásí ve widlích prostě není nic připojeno. nevíte někdo co tím?
Skus to podle tohohle návodu od Mia je úplně dole http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=6626 ,myslím že se ti poškodila MMI desa,měl jsem stejný problém,možná by pomohlo profoukat MMI desku horkovzdušnu pistolí,ale tu asi nemáš Think


pistoli urvite ne!! horkovzdusnou pajkou ano

_________________

IMG Hosting | iProtebe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maikl963
začátečník
začátečník

Založen: 08. 08. 2006
Příspěvky: 79

78.40 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xXxTRA^^ napsal:
pistoli urvite ne!! horkovzdusnou pajkou ano

Jj,omlouvám se Embarassed ,dobře že sis toho všiml,dík.Nevim proč,ale pořád tomu říkam horkovsdušná pistol,už se to musím odvyknout

_________________
SX1 silver Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, MIO Patch ,150Mhz, 1GB MMC PQR - dead Crying or Very sad

Nokia n73 ME + 2GB FW.4.0750.31.2.1 + Hack - PsP Slim White FW 5.00 m33-6 + 8G
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
František Provazník
kolemjdoucí

Založen: 14. 05. 2007
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar lidi mam problém asi před týdnem se mi vypnul telefon a když jsem ho znova yapnul tak se tam objevila hláška SX1 Software Update Connect USB cable and start update software on Pc. skoušel jsem nahrát nový soft , ale našel jsem jen starší verzi než mam v sx1 takže se soft nenainstaluje Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juřa86
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 906
Bydliště: Kroměříž

3949.22 SMM
PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

František Provazník napsal:
Nazdar lidi mam problém asi před týdnem se mi vypnul telefon a když jsem ho znova yapnul tak se tam objevila hláška SX1 Software Update Connect USB cable and start update software on Pc. skoušel jsem nahrát nový soft , ale našel jsem jen starší verzi než mam v sx1 takže se soft nenainstaluje Rolling Eyes

znami problem staci telefon rozebrat a vycistit hlavne u joysticku zadnej software nenahravej wink

_________________
A55->CF62->CX70->SX1->A55(C55)+Playstation portable(PSP)+C72 Vista tuning->S75 FW47->SX1 02 Music edition+1GB karta+joy z no*ie 6600+Mio Multipatch
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
japex
začátečník
začátečník

Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Svidnik

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

František Provazník napsal:
Nazdar lidi mam problém asi před týdnem se mi vypnul telefon a když jsem ho znova yapnul tak se tam objevila hláška SX1 Software Update Connect USB cable and start update software on Pc. skoušel jsem nahrát nový soft , ale našel jsem jen starší verzi než mam v sx1 takže se soft nenainstaluje :roll:

Mne sa to tiez stalo ked som polial telefon vodou. Potom som vybral baterku nechal cez noc vyschnut rano som ho normalne zapol.

_________________
3310->c60->s65->sx1-12 patch's 128 sandisk - 3310 --: N80
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
František Provazník
kolemjdoucí

Založen: 14. 05. 2007
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za tip rozebral jsem ho a komplet celý vyčistil , ale nic se nezměnilo ta hláška tam pořád zůstala Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yaqwsx
táta fóra
táta fóra

Založen: 12. 12. 2005
Příspěvky: 1027
Bydliště: Takové městečko nedaleko Kroměříže

209083.66 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

František Provazník napsal:
Dík za tip rozebral jsem ho a komplet celý vyčistil , ale nic se nezměnilo ta hláška tam pořád zůstala Crying or Very sad

hM,tak to bude nutna si vymena joye

_________________
Děda vševěda, bůh(neplést s Bůh) == Google......
JFGI - Just Fuckin' Google It
http://www.fuckinggoogleit.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Juřa86
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 906
Bydliště: Kroměříž

3949.22 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevzdavej to poradne prohybat joy skus a nevim co jeste.....
_________________
A55->CF62->CX70->SX1->A55(C55)+Playstation portable(PSP)+C72 Vista tuning->S75 FW47->SX1 02 Music edition+1GB karta+joy z no*ie 6600+Mio Multipatch
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group