clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Končíme s downloady?!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Končíme s downloady?!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když klikneš na to tlačítko "Profil" u svýho příspěvku, tak se pak podívej do adresy a je to to číslo na konci (za u=..) wink
_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
renoar
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 02. 02. 2004
Příspěvky: 296
Bydliště: ----------------> Brno-Lesná (týden) ----> Sv.Štěpán (víkend) ---->

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 2:34 pm    Předmět: Re: Pokus Odpovědět s citátem

o.l napsal:
Chci prispet, tak jen zkousim jak najit to cisilko. Ackoli tu nikde moc neprispivam, tak sem nekdy zajdu kouknout. Takze Vam rad pridam. Jen se chci pripojit aby to moje cislo bylo vic viditelne. Nejlepe vytvorit clanek s printscreenama, aby to nasla i nejvetsi lama :-) Mejte se.

Taky jsem tam žádný čísílko nenašel, asi tam ještě není, rád přispěju, ale at je to aspon vidět, aby pak někdo neřekl..... známe to. Počkám, uvidím

_________________
S40,SL10,S25,M35,S35,ST55,SL45,ME45,MT50,C55,C62,S55,M65,SX1,CX75,S68 (N73)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
o.l
kolemjdoucí

Založen: 04. 10. 2004
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jenda.69 napsal:
Když klikneš na to tlačítko "Profil" u svýho příspěvku, tak se pak podívej do adresy a je to to číslo na konci (za u=..) wink

Prave ze jsem nemel kde kliknout a hledat nekde jeden ze svych nemnoha prispeveku se mi nechtelo. Predpokladam je moje cislo je 4711, ne? Kazdopadne do prikazu jsem vas ucet jsem pastnul, tak by mel byt OK. A pokud jsou blbe 4 cifry z variabilniho symbolu snad nebude takovej prusvih. Nicmene by me potesilo, kdybych se mohl nejak casem dozvedet, ze ty penize mate.


Naposledy upravil o.l dne čt září 14, 2006 2:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
renoar
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 02. 02. 2004
Příspěvky: 296
Bydliště: ----------------> Brno-Lesná (týden) ----> Sv.Štěpán (víkend) ---->

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo, link, to mě fakt netrklo a to je to tam napsaný. Brick wall Brick wall
_________________
S40,SL10,S25,M35,S35,ST55,SL45,ME45,MT50,C55,C62,S55,M65,SX1,CX75,S68 (N73)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mrfazole
kolemjdoucí

Založen: 03. 11. 2004
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wink Tak takhle bych to určitě neřešil.Co takhle ze siemensmanie udělat napůl placenou službu např.u softu staršího jednoho roku, za poplatek třeba 15 Kč což je asi jedna sms za 30 Kč a cca přistup do download na 0,5-1hod.A na novinky bych nasadil 70 Kč za sms což po zdanění bude kolem 40 Kč a stím by se už dalo operovat.
Shame on you Prosím berte s rezervou odhady zisku z SMS-ky.,Nemíním se stím počítat.

Dancing A co Vy na to,ostatní registrovaní a navštěvníci. Já bych stím souhlasil,než se po stránkách ploužit a čekat na stažení, malého souboru.Pořád lepší než posílat SMS-ky do různých pochybných soutěží,s kterých máme my dárci kuloví...........Čus mrfazole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johny007
všeználek
všeználek

Založen: 27. 07. 2004
Příspěvky: 642
Bydliště: Olomouc

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemam cas procitat celou 14ti str diskuzi. Ale - FW bych rozhodne resil distribuci pres bittorent.. Aneb uzivatele sobe.. Snad to jeste nikdo nerekl..
_________________
M55 Iridium - TestPoint , FW11 + mojepatche.txt HP iPAQ 514 WM6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pres torenty to je warez a to je nelegalni
_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale prd. d'oh! Rolling Eyes I SUSE Linux se dá stáhnout přes torrent a warez to určitě neni. wink Smile
Podle mě to neni špatnej nápad, jenže zase je strašně moc lidí, kteří neumí torrent používat a třeba Operu 9 (kde je to se stahováním z torrentu hodně zjednodušený) taky nemaj všichni

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prave, kdyz ma hodne lidi problem vubec zjist,jaky maji svuj "variabilni symbol" tak nejaky torrenty asi nejsou na pořadu dne wink To je myslim i dostatecna odpoved na navrhy typu paypal.sk...
_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
novice
začátečník
začátečník

Založen: 17. 08. 2005
Příspěvky: 93

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 8:06 pm    Předmět: Re: Končíme s downloady?! Odpovědět s citátem

Tom_bo napsal:
Resite tu na 13 strankach jak to udelat "aby slo stahovat" ...... ale podle me je treba hledat pricinu celeho problemu - jde o to ze siemensmania.cz za posledni rok ..... ztratila uroven ...

... muj nazor: Premistil bych web na levnejsi hosting, smazal nepotrebne soubory, ktere se daji bez problemu stahnout jinde a ozivil temata clanku. Nabidnete ctenarum zabavu - ziskate si je a radi vam treba i prispeji na provoz. Razz (Darcovska SMS je nejjednodussi = nejlepsi - taky nepujdu do banky jen abych mohl prispet 15 Kc)


Absolútne súhlasím s týmto človekom. Úroveň Siemensmánie sa asi pred rokom začala totálne prepadať. Na ilustráciu. "úrovne" . Mám v pamäti diskusiu kde pár ľudí snívalo o portovaní Linux do S65 , asi chlapci s nulovými vedomosťami o hardware, kominikáciach. Proste fakt na zasmiatie .. . Čakal som že to po 2-3 dňoch admin stopne. Ale div sa svete. Bola to žhavá téma snáď vyše mesiaca. Alebo som nepochopil a to mala byť zábava.. he ?

A dnes .... ako nahrať patche... ako nahrať ikony.... ako zrušiť kód prístroja...


Downloady tam problém nevidím. V 80% je obsah stiahnuteľný z iných serverov. Utilíty a oficiálne verzie firmware, stačia linky. Swup werzie, patche a témy by som ponechal. Zarazil ma jeden ktorý tu písal že má u seba v PC celý obsah sekcie downloadov. Preboha načo mu to je ? Chronických sťahovačov z duše nenávidím, poserú všetko dobré čo sa na sieti objaví. Viem je to ťažký problém. No aspoň nastaviť obmedzenie rýchlosti pre usera po stiahnutí denného limitu.
Tu sa otvára aj priestor pre získanie nejakých finančných prostriedkov. Distribuovať poštou obsah sekcie aj s návodmi na nosiči CD alebo DVD v oboch jazykovo blízkych republikách, v ČR a Slovensku. Milióny to nebudú no pre prevádzku by to hádam pomohlo.


Naposledy upravil novice dne čt září 14, 2006 8:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherokee007
redaktor
redaktor

Založen: 03. 03. 2006
Příspěvky: 1713
Bydliště: Plzeň (Hadačka)
Telefon: SXG75
39.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak to mylsíte s tou reklamou mam znamýho kterej má firmu to by pomohlo ??
_________________
Philips Xenium X830

SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Náhradní díly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
lepidlor
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 20. 11. 2004
Příspěvky: 816

13860.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

už sem nějak nechodím, ale hned dnes večer pošlu malou částku na účet, protože mi siemensmania nejednou pomohla a i já jsem kdysi stahoval... jen by mě zajímalo - proč nebyly takové problémy jindy?

EDIT// ještě by mě zajímalo jak je to s tím NNNNN - někteří mají číslo 6-ti místné Smile já teda 4, je mi jedno jestli budu na nějákém seznamu dárců, ale co ti s 6 čísly? wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Doxxik
všeználek
všeználek

Založen: 15. 04. 2006
Příspěvky: 748

4285.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co takhle udělat CD/DVD siemensmanie?? na každým CD by bylo všechno k mobilu, kterej by kdo chtěl

třebaCD pro mobil C65:
-všechny FW
-všechny Patche pro všechny FW
- návody pro daný telefon + třeba pro řadu do které spadá (v tomto případě x65)
-FF pro daný mobil (nejlépa více druhů FW
-ikonky menu
-základní programy
-grafická témata
-manuál telefonu
-něco jako FAQ

a to by se prodávalo (posílalo by se to na dobírku...)

=>

peníze na chod stránek(než by si to koupily všichni) + co by bylo na CD/DVD nemuselo by bít na Stránkách=> zmenšení...

_________________
Doxxik
http://www.youtube.com/watch?v=ZapMq2cDyZM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslis ze by se to na CD veslo? Think nevim nevim s tema FW a stejne by si to nikdo nekoupil protoze 3/4 z toho se da sehnat i jinde nez jenom tady na SM staci pouzit google
_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Doxxik
všeználek
všeználek

Založen: 15. 04. 2006
Příspěvky: 748

4285.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak třeba DVD - obyčejný DVD máš za 10 Kč ...kdyby se to prodávalo za 50/100Kč, tak by si to leckdo koupil..
_________________
Doxxik
http://www.youtube.com/watch?v=ZapMq2cDyZM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  Další
Strana 14 z 24

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group