clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S 88 a Siemens HKW-600 - handsfree bluetooth
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S 88 a Siemens HKW-600 - handsfree bluetooth

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukaspekny
kolemjdoucí

Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2006 11:55 am    Předmět: S 88 a Siemens HKW-600 - handsfree bluetooth Odpovědět s citátem

Dobry den chtel jsem se zeptat proc mi S 88 nekomunikuje s Siemens HKW-600 - handsfree bluetooth! Vubec to bluetooht nenalezne ale u handsfree je 100% bluetooth funkcni a u mobilniho telefonu take! nevite cim to muze byt? dekuji za odpoved!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2006 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na handsfree musíš postupovat podle návodu. Nejdřív po zapnutí držet levé tlačítko v horní poloze, dokud se neobjeví "0000". Teprve teď je to ve vyhledávacím modu. Necháš telefon, aby ho našel a pak zadáš v mobilu jako heslo pro spárování ty nuly, co máš na displeji HF
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lukaspekny
kolemjdoucí

Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2006 1:17 pm    Předmět: re: Odpovědět s citátem

Ok, dik moc jde to dokazu se pripojit ale kdyz se pripojim tak handsfree napise nazev telefonu, problikne a hned se tam objevim SIEMENS HKW600 a na mobilu se objevi pripojeno k HKW 600 a za par sekund hned odpojeno od HKW 600! jako kdyby to nedokazalo precit seznam v telefonu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2006 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No u sxg to nečte diakritiku, ale to se projevuje tak, že tě to vyhodí ze seznamu Think Zkus možná zkontrolovat, jestli máš v nastavení BT zaplou viditelnost pro ostatní. Taky se musíš nejdřív spárovat, což znamená zadat ten kód z HF. Možná by pomohlo udělat to znovu od začátku. Nejdřív si smaž z televonu ze známých zařízení HKW600, pak to nech znovu najít a spárovat. Musí to jít. Radím možná trochu chaoticky , tak postupně vyzkoušej... V nejhorším jsem na icq
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom Kk
kolemjdoucí

Založen: 19. 07. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2006 6:32 pm    Předmět: S 88 a Siemens HKW-600 - handsfree bluetooth Odpovědět s citátem

Dobrý den.Mám Úplně stejný problém.Zakoupil jsem handsfree HKW- 600 a hloupě myslel že to bude fungovat. Prodejci udávají že S88 podporuje HKW-600. Ale bohužel to asi pravda není.Nainstaloval jsem sadu,spároval s telefonem.Poté se začala sada restartovat,telefon se stále připojoval a odpojoval.Dokonce občas vyhledával síť.Po delším zkoušení jsem kontaktoval technickou podporu Benqsimens.Popsal jsem problém a dostal odpověď:Pozadal jste nas o informaci tykajici se zavady mobilniho telefonu Benq-Siemens S88.
Dovolte, abychom se k teto zprave vyjadrili.

Mobilni telefon Benq-Siemens S88 nema moznost zadne autosady. Vas mobilni telefon ma jako autoprislusenstvi moznost pouze drzaku mobilniho telefonu(Mobile
Holder HMH-100) a autonabijecky(Car Charger CSG-101). Ani na strance spolecnosti Benq-Siemens neni uvedena zadna autosada pod kompaktibilnim prislusenstvim pro
Vas mobilni telefon.

Verime, ze jsme Vam poskytli uplnou odpoved na Vas dotaz a dekujeme za duveru v znacku BenQ. To mě VELICE POTĚŠILO.Po této odpovědi jsem ještě zkusil S88 spojit z Handsfree Nokia Ck-7W a jde to.Tak nevím co si mám myslet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukaspekny
kolemjdoucí

Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 2:56 pm    Předmět: Re: S 88 a Siemens HKW-600 - handsfree bluetooth Odpovědět s citátem

Tak ze asi neni zadna moznost sparovat tyto dva produkty!?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group