clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - EF81-koupeno-zkušenosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

EF81-koupeno-zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Telefony na platformě BREW
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
prihlas
začátečník
začátečník

Založen: 09. 11. 2005
Příspěvky: 93

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No zalohovanie je otrava vsade, ale zacne sa to robit az vtedy, ked sa nieco strati Dancing ... naposledy kolega napriklad stratil kompet hardisk no a co ho napadlo ako prve? Ako z neho vytiahnut data...Tak som mu pripomenul ze existuje nieco take ako, je zalohovanie...(skodoradost som sa snazil potlacit) Silenced
_________________
N 6230i>CX70>EF81 svn 48sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drugstore
kolemjdoucí

Založen: 18. 07. 2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Opava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 6:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zálohování je důležité... hehe, to už mi přijde jako taková ta zásadní pravda jako že: drogy jsou špatné nebo jako nikdy nečůrej proti větru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prihlas
začátečník
začátečník

Založen: 09. 11. 2005
Příspěvky: 93

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No len tak zo srandy, predstav si, ze prave v tejto chvili Ti prdne HDD. Bude Ti to jedno, lebo tam nemas dolezite data. Alebo sa Ti oddychne, lebo vsetko dolezite co tam mas je zalohovane a co nie nejako domakas. Alebo si hodis maslu, lebo tam mas vsetko potrebne na com zavisi chod pracoviska a je to nenavratne v prdeli... Ale uz sme niekde v off topicc
_________________
N 6230i>CX70>EF81 svn 48sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kavicky
začátečník
začátečník

Založen: 23. 05. 2006
Příspěvky: 60
Bydliště: Petržalka

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drugstore napsal:
Zálohování je důležité... hehe, to už mi přijde jako taková ta zásadní pravda jako že: drogy jsou špatné nebo jako nikdy nečůrej proti větru

Teba by nenas****, keby ti vymazali aplikácie a hry, za ktoré (no dobre, nie za všetky Smile )
si vyvalil pomerne dosť peňazí? Alebo keď ti vymažú kontakty,
a ty musíš prepisovať všetky adresy, dátumy nar., čísla, maily...
Ver mi, že ak by sa ti to stalo, zálohoval by si a táto "zásadní pravda" by sa ti nezdala až tak komická.
A ešte jedna zásadná pravda na záver: Človek sa najlepšie učí na vlastných chybách. (aj toto mám overené)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Drugstore
kolemjdoucí

Založen: 18. 07. 2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Opava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 06, 2006 5:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jasně, chlapci máte pravdu, oba;-) samozřejmě, že by mě to nasralo;-) může se to tu vůbec psát:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
richk
kolemjdoucí

Založen: 27. 05. 2006
Příspěvky: 14

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prihlas napsal:
Ze si lama neverim a ICQ tam mam vyssie tak sa ozvi ak treba... Ale staci ked si urobis zalohu mobilu v MPM, nainstalujes update, restartnes pc, skontrolujes opoznanie portov - priamo v tom programe Ti vypise na akom si COMe s EF a spustis, nehybes, ked to skonci, da Ti vediet... vsjo... Caff


Zdravim,
ale muj MPM mi nenabizi moznost zalohy mobilu pro EF81 . Tak jak na to ?

_________________
S55 a momentalne mam nove EF81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musíš si stáhnout nejnovější verzi. Na stránkách BQS je tuším u telefonu M81
je to verze 4.20.631.41.0

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
prihlas
začátečník
začátečník

Založen: 09. 11. 2005
Příspěvky: 93

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 10, 2006 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj chlapi, prepacte, uz som to psychicky nevydrzal a vzdal som vojnu s EF81. Myslel som to dobre, aj som sa snazil, ucil sa, cital tu veci, skusal kadeco, ale moje naroky ten telefon EF asi nikdy nesplni. Bud ho predam, alebo darujem dcere.. Budem sledovat ako sa dari pri vyvoji nadejnemu controlleru a komunikatoru SXG a urcite tu juknem obcas bo je tu dobra parta.. Benq sa snad trosku nad sebou zamysli a ja zavtedy budem pouzivat N73 na ktoru som presiel.. Nerad to hovorim, lebo neda sa porovnat neporovnatelne. Ale Symbian v komb. s technologiou a moznostami tohto mobilu je to co mi vyhovuje, aj ked u N73 som nasiel musky (ale len take tie vinne:).. Caffko a diky za pomoc
_________________
N 6230i>CX70>EF81 svn 48sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamondking
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 319
Bydliště: Karviná

1262.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 10, 2006 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ajaj, Prihlasku-kdo nám bude dodávat nové FW. Díky tobě mám fw 48 a jsem celkem spokojený. Tak ať se ti s N73 daří a občas koukni co nového Smile Ahojky:-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drugstore
kolemjdoucí

Založen: 18. 07. 2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Opava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 6:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prihlas: posílám ti pistoli s jednou kulkou, jako pravý muž a šlechtic víš co máš dělat. Zdradil jsi nás a to se neodpouští
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alternativ
začátečník
začátečník

Založen: 29. 06. 2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Zlín

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 9:39 pm    Předmět: EF81-kontakty Odpovědět s citátem

Zdravim pratele. Opet jsem se vratil k Siemensu a navic k BenQSiemensu Very Happy Tedka si druhy den otukavam EF81, ale rad bych se Vas, zkusenych harcovniku zeptal, jak nejlepe presypat kontakty z pameti telefonu SE P910i do EF81. MobilEdit ani Mobical EF-ko nepodporuji. Synchro s Outlookem zavrhuju, protoze u kazdeho kontaktu prenese max jedno telefonni cislo, coz je zle. Za pripadne odpovedi dekuji! Pray
_________________
C25->ALC 302->ALC 535->SX1+1GB Kingstone (fw 15cz+7xpatch+OC174MHz)->SE P910i->EF81+1GB SunDisk (fw 48cz) -> Qtek 8310 -> MDA Vario (2x) -> HTC TyTN -> SE P1i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Diamondking
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 319
Bydliště: Karviná

1262.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus to poslat bluetooth-já to tak udělal z S65 a v pohodě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: so září 16, 2006 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, já to tak udělal z SX1 a u všech kontaktů se mi posunuly narozeniny o den dopředu a veškeré info o adrese, emailu atd. se mi hodilo do Pracovní záložky, ikdyž to bylo soukromý... Brick wall
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
alternativ
začátečník
začátečník

Založen: 29. 06. 2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Zlín

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 16, 2006 8:22 am    Předmět: EF81-kontakty Odpovědět s citátem

Diamondking napsal:
Zkus to poslat bluetooth-já to tak udělal z S65 a v pohodě


Ja to tak taky delal, kdyz jsem sel z SX1 na P910i. Ale mam pocit, ze z Pecka jdou posilat kontakty pres BT pouze po jednom. A pri poctu pres 200 kontaktu to je docela na dlouho. Uvazoval jsem o MobilEditu,ale ten nepodporuje EF81, Mobical tez ne.

Nevite, jestli existuje Agora contact manager i v Jave, abych ho rozjel v EFku?

_________________
C25->ALC 302->ALC 535->SX1+1GB Kingstone (fw 15cz+7xpatch+OC174MHz)->SE P910i->EF81+1GB SunDisk (fw 48cz) -> Qtek 8310 -> MDA Vario (2x) -> HTC TyTN -> SE P1i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
alternativ
začátečník
začátečník

Založen: 29. 06. 2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Zlín

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 19, 2006 11:46 am    Předmět: Omezeni sluzby Odpovědět s citátem

Nevite nekdo co to znamena, kdyz mi na displeji misto jmena operatora sviti omezeni sluzby? Ze by mi operator nejak bloknul SIM? Nemuzu nikde volat Crying or Very sad

Edit: Sakra, stacilo vyndat a dat zpatky SIMku a uz to bezi....spatny kontakt Brick wall

_________________
C25->ALC 302->ALC 535->SX1+1GB Kingstone (fw 15cz+7xpatch+OC174MHz)->SE P910i->EF81+1GB SunDisk (fw 48cz) -> Qtek 8310 -> MDA Vario (2x) -> HTC TyTN -> SE P1i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Telefony na platformě BREW Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
Strana 19 z 21

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group