clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - BenQ Mobile na kolenách?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

BenQ Mobile na kolenách?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Yurii
všeználek
všeználek

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 679
Bydliště: Praha (CZ)

3360.44 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt září 28, 2006 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli je ten článek pravda to si netroufám hádat, ale z pohledu "neSiemensmaniaka" bych se zdaleka nedivil kdyby šel celý BQS respektive jejich Siemensová část po kytišky... Shame on you protože musíme si přiznat že Siemens od řady x45 možná i x55 neudělal žádnej bezproblémovej telefon a lidi všeobecně si pamatujou Siemensy z poslední doby jako "ŠMEJDY" a podle slov mýho šéfa "Větší sr**ky svět neviděl".
Bohužel si musíme přiznat že to je pravda, měl jsem osobně sice jenom dva telefony a to CT65 a S75 a s oběma byly problémy se kterýma by normální člověk chodil na reklamaci X. krát za rok, zejména s S75...(v práci nám přišlo na reklamaci přes 50% siemensů které jsme prodali!!!!) na druhou stranu mám tyhle telefony moc rád díky jejich skrytým možnostem.

Pokud by mi někdo chtěl vysvětlit že to tak není ať to zkusí, ale já vím svoje a myslím si že to je objektivní názor, člověku kterýho mam rád bych jednoduše Siemense už nekoupil.

Na druhou stranu svojí S75 mijuju a pral bych se za ní kdyby se mi někdo smál že mám "blbýho Zímense" Exclamation Exclamation

_________________
C10--CT65->C(SL)65--S75--S75--S75(fialová)
Teď už jen nokie E-series E50--E51--E52

MAOrh:"co jde zku*vit taky musi jit i napravit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
wir2k
začátečník
začátečník

Založen: 08. 01. 2006
Příspěvky: 75
Bydliště: Hradec Králové

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 28, 2006 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslím že tady je odpověď na tenhle článek a různé spekulace okolo http://www.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=113619
_________________
C35i > M55 > M75 + Fujitsu SIEMENS LOOX n520
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 28, 2006 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takže ted bude BenQMobajl vlastně jen korejská firma.. no to je ale totální konec..
Jinak jsem vytvořil novou diskuzi a dal odkaz na index..

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: čt září 28, 2006 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darth PZ napsal:
takže ted bude BenQMobajl vlastně jen korejská firma.. no to je ale totální konec..
Jinak jsem vytvořil novou diskuzi a dal odkaz na index..

Práve som to dočítal, a dáva sa mi mozaika dohromady. Shocked
Aziati budú vyrábať telefóny tam, kde je najlacnejšia pracovná sila, ale je možné, že nebudú po chuti európskym občanom.
To, čo robia dodnes od fúzie, mi napovedá, že Benq to kúpil zo špekulatívnych dôvodov a tie mobily iste pustí inde, nakoniec tá globalizácia je krutá a je možné, že o pár rokov bude len Nokia, SE, Samsung a možno LG. Think a američania si udržia Motorolu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
budik01
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 29, 2006 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Yurii napsal:


Pokud by mi někdo chtěl vysvětlit že to tak není ať to zkusí, ale já vím svoje a myslím si že to je objektivní názor, člověku kterýho mam rád bych jednoduše Siemense už nekoupil.

Na druhou stranu svojí S75 mijuju a pral bych se za ní kdyby se mi někdo smál že mám "blbýho Zímense" Exclamation Exclamation


s timhle se neda nez souhlasit..tady vsichni spilaji na taiwance ale diky rade x65 a nasledne x75 ktere jsou az na vyjimky ciste z vyvoje a tovaren siemense se dostal siemens tam kde je. Kdyby to pred rokem BenQ nekoupil tak uz se ty tovarny zavrely loni a cela znacka vcetne technogii a pod skoncila.

_________________
...........Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group