clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - MT50 a vypnutí, když přijde neplatná zpráva
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

MT50 a vypnutí, když přijde neplatná zpráva

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x50
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OS
kolemjdoucí

Založen: 11. 07. 2006
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 1:43 pm    Předmět: MT50 a vypnutí, když přijde neplatná zpráva Odpovědět s citátem

Čau.
Mám MT50 a nejnovější flashe a když mi přijde neplatná zpráva, nevím taky proč, chodí i na A50 a tam se normálně přijme a smaže. Tak se telefon vypne, ještě při tom zamručí. Když je vyplej a zapínám ho a ta zpráva má přijít, tak se zapne na chvilku a hned vypne. Mám O2. Bude problém v té neplatné zprávě, nevím, co to znamená.
Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sutrus
VIP
VIP

Založen: 13. 12. 2005
Příspěvky: 299
Bydliště: Jihlava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim te co je to neplatna zprava. To opravdu neznam. Think
No podle chovani si stim telefon neporadi a zhavaruje FW.

_________________
sutrus

S10, C25, S35, S45, SL45, S55, SL65, SX1, SXG75, SL91, HTC Kaiser
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
OS
kolemjdoucí

Založen: 11. 07. 2006
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ti nepovím, co je to neplatná zpráva, prostě přijde SMS, dám otevřít, napíše to neplatná zpráva, smazat nebo odejít......to je celý. Na A50 to dělá taky, tam se dá ale smazat a v pohodě, ale tu MT50 to shodí. Doručenky mám vypnutý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sutrus
VIP
VIP

Založen: 13. 12. 2005
Příspěvky: 299
Bydliště: Jihlava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja bych nainstaloval SiMoCo nebo podobny soft a testnul nacist SMS v PC.
Neotvirej ji v telefonu. Dej vedet co ukaze PC.

_________________
sutrus

S10, C25, S35, S45, SL45, S55, SL65, SX1, SXG75, SL91, HTC Kaiser
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
OS
kolemjdoucí

Založen: 11. 07. 2006
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm...zkusím, ale musím počkat až se to ukáže znova, teď jsem to ale vrátil na původní firmware, tak uvidím, já potřebuju telefon používat, když mi udělá tohle, tak mi je k ničemu. Je to vcelku dobrej telefon, stačí, takže bych byl rád, kdyby fachal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
MikeMaster
všeználek
všeználek

Založen: 02. 05. 2006
Příspěvky: 794
Bydliště: Plzeň Telefon:M65 Caged Plasma TnG + CX65 + S65 (zkompletoval jsem řadu x65)

4379.18 SMM
PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tohle mi dělalo taky... ale to už je hodně dávno... !!! Není to chyba telefou ani jeho fw, ale chyba SIM karty... Mám taky O2 (Eurotel) a měl jsem stejný problém... Několikrát jsem volal na infolinku, proč to dělá a tak... Dostal jsem odpověď, že poslední dobou se to stává hodně uživatelům a že je problém ve starých SIM kartách od Eurotelu... ANo a v Eurotelu mi SIMku zadarmo vyměnili... Tehdy jsem to vyřešil takhle...
_________________
Siemens M65 (motherboard from CX65)+patches+elfs+Caged Plasma TnG
Mp3, MiniGPS, Xtask, TalkPhone, TalkKbd, MenuPusk
Nintendo/GameBoy(Color)/Sega Games
Accesories: Bike-o-Meter, Siemens Mp3 Player USB (MMC-256MB), USB cable DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
OS
kolemjdoucí

Založen: 11. 07. 2006
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele to je dost možný, že je to kvůli SIM kartě, dík, já pořád hledal chybu u sebe a tak, potom jsem se zeptal tady. No je dost možný, že kdybych volal na infolinku, tak mi řeknou, že je chyba u mě a mám smůlu. No počkám, jestli to udělá a zavolám na infolinku.
Dík.

Jo a ještě tady mám aplikaci, co na nejnovějším firmawaru jela, ale se starým hlásí Out of heap memory, vím, že asi není nějaká paměť, ale s nejnovějším to jelo. Teď mám 17 a na 19? to jelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x50 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group