clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - NV Items - editace a úpravy
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

NV Items - editace a úpravy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jkonny
badatel
badatel

Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Kopřivnice

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 19, 2006 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
Bylo by především potřeba sehnat někde aktuální QXDM anebo jiný podobný program pro správu NV Items pro verzi Brewu v SXG75.

Mám jen dotaz, kterou verzi QXDM používáš a jsou verze jen pro určité typy mobilů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: út září 19, 2006 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mého verze QXDM by měla nějak odpovídat i verzi BREWu v telefonu (QXDM máme 3.09.10, BREW v SXG 3.1.3.17 Think ) Novější QXDM budou podporovat starší telefony, ale naopak asi ne. Možná, že existuje i nějaký speciál program od BQS na diagnostiku a hlavně na NV Items na této bázi přesně pro jejich úpravy a nadstavby BREWu. O tom jsem naprosto přesvědčen, protože přestože jsem se už poněkolikáté rozkrájel na vlasové nudličky a zpět poskládal, tak pořád nejsem schopen s touto verzí programu objevit kód přístroje Brick wall Brick wall a ten tam určitě je. Možná že existuje i něco takového jako "skryté bloky EEPROM" anebo je to pouze a právě starší verzí programu (všechny ostatní kódy tam jsou - ESN....).


Edit: "lehce" promazáno, některé příspěvky sloučeny...

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Red Karkul
začátečník
začátečník

Založen: 23. 02. 2006
Příspěvky: 54

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2006 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zaktivoval jsem si orange listu, po restartu vlezu do nastaveni a koukam ze mam moznost si vybrat mezi orange a orange business, mam tedy dve volby orange, to se zobrazi kazdemu??? A jaky je mezi nima rozdil??? Ja zadny nepozoroval, vse bylo uplne stejne.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2006 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je tam rozdíl mezi internetovými odkazy(alespoň si to myslím). Ty bohužel zatím nevím kde editovat.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2006 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tak. Rozdíl je v prvním odkazu. Jedna verze má orange business a druhá orange world. Skutečně propastný rozdíl, takže verze musí být 2...
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martinw
začátečník
začátečník

Založen: 28. 04. 2005
Příspěvky: 48

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mam takhle po ranu spatnou zpravu. Nelze zmenit kapacitu na sms. Nastavil sem si hodnotu 9999 sms, ale po obdrzeni 500 do telefonu a 10 na sim si SXG postezoval, ze ma plnou pamet a konec Crying or Very sad Jeste zkusim "jen" 999, pro pripad, ze by hodnota poctu sms mela byt jen trimistna.

Bylo by dobry, kdyby to zkusil jeste nekdo jiny - jestli neni chyba(?) jen na mym SXG.

update : tak ani hodnota 999 nicemu nepmaha.

_________________
C35 -> M35 -> SL45 -> SXG75 (baterka 2000 mAh home-made)


Naposledy upravil martinw dne st říjen 04, 2006 1:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nenarazil jste někdo na to automatické zapnutí? Já večer vypnu telefon a ráno je zaplý. Navíc se zapíná v různou dobu d'oh! Už jsem zpětně nepřišel na to, čím jsem to aktivoval. Pokud to teda vůbec je díky editaci NVI Think
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Red Karkul
začátečník
začátečník

Založen: 23. 02. 2006
Příspěvky: 54

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 6:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Odskousel nekdo zapnout 3290?? Znamena to, ze by si GPS brala signal z externi anteny telefonu??

Naposledy upravil Red Karkul dne st říjen 04, 2006 9:55 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alpha2
pisatel
pisatel

Založen: 24. 11. 2005
Příspěvky: 220
Bydliště: Olomouc

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 7:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

FOXXX napsal:
Nenarazil jste někdo na to automatické zapnutí? Já večer vypnu telefon a ráno je zaplý. Navíc se zapíná v různou dobu d'oh! Už jsem zpětně nepřišel na to, čím jsem to aktivoval. Pokud to teda vůbec je díky editaci NVI Think


NARAZIL Exclamation
Před týdnem ve čtyři ráno jsem se zbudil světlem, protože se mi SXG samo zaplo. d'oh!
Editoval jsem také NV Items. Pouze ale Orange lištu a zrušení kontroly při zapnutí.
Stalo se mi to jednou, ale dávám to do nějaké záhadné souvislosti spíše s budíkem, ten byl nastavený na ráno na 7 hod předešlý den..., ale
od doby, co jsem budík vypl, tak se mobil samovolně nezapl.
V kalendáři nemám nic.
Máš zaplý budík?

_________________
C25, S35, ME45, SXG75 FW22, HTC Diamond, HTC HD2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

budík má nastaven na jeden den a to na 15:30 a mobil se zapíná každý den někdy před půl sedmou - to už jsem většinou vzhůru a mobil je zaplý. Zkusím ještě ten budík vypnout úplně a zítra napíšu, jak to dopadlo
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

FOXXX napsal:
Nenarazil jste někdo na to automatické zapnutí? Já večer vypnu telefon a ráno je zaplý. Navíc se zapíná v různou dobu d'oh! Už jsem zpětně nepřišel na to, čím jsem to aktivoval. Pokud to teda vůbec je díky editaci NVI Think
Jo dneska ráno přesně v 5.10-5.13 Evil or Very Mad (prisla mi SMS). Včera jsem se zase v NV Items hrabal. Můj tajný favorit na to co tohle způsobuje je položka 3323 - PU Force ON. Buzení mám nastavené na 6.00 každý všední den. A zatím se mi to nestalo až do dneška.
Jinak zapnutí telefonu přesně ve stanovený čas není problém již dnes. Stačí si nastavit budíka na čas kdy chci telefon zapnout, vyndat pin, dát pryč aerocheck a jako zvuk budíku si zvolit nějaké ticho a je to wink .
Co mě mrzí více je automatické vypnutí v určitý čas (položka tam sice je, neaktivní a nic nedělá - teda zatím jsem nepřišel na to jak u ní nastavit čas).

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PUforceOn mi zní nějak povědomě. Klidně jsem jí změnit mohl Think Ale tahle moje úvaha má nulovou informační hodnotu, protože to může být i kterákoliv podobná Razz
No s tím automatickým vypínáním a vlastně i zapínáním je to v tomhle směru podobné. Rozhodně tam není kde zadat čas v klasickém formátu 06:30 např. Bude se to, pokud to tam je, editovat asi jedním z editorů. O to těžší je to hledat Brick wall

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Red Karkul
začátečník
začátečník

Založen: 23. 02. 2006
Příspěvky: 54

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Videl jsem novy QXDM Profesional 2006, ktery by toho asi umel vic nez soucasny, nema nekdo poneti kde by se dal stahnout??? Na strankach vyrobce rozhodne ne......... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm... že by se blýskalo na časy? Taky ale ta verze "Pro" může být ještě starší než ta, co máme (3-09-10). Neutral

Tak či tak by někdo, kdo má AOL Instant Messenger (wtf? že já jsem to už slyšel v souvislosti se SXG... ), nebo VoIP soft jako OpenWengo, a oplývá lepší angličtinou a smyslem pro vyjednávání, by měl kontaktovat autora téhle stránky.

Když k "čemusi", co se zove "QXDM Pro" udělal splashscreen, je namístě předpokládat, že toto "cosi" také vlastní na svém HDD. Exclamation

Já bohužel nemám mikrofon a IM instalovat nemíním.

Doufám ale, že tahle výzva nezapadne jako tenhle topic (a že těch odkazů v mém příspěvku tu na vás nebylo moc ) a hned se najde někdo, kdo splňuje předpoklady popsané výše a vykoumá, jak se to s tím QXDM Pro má.


2 adfree: Hi, if you are just reading this. Very Happy We´re chatting here about the possibility of getting SOME newer version of QXDM by contacting one strange guy. The "QXDM Pro" can also be only a hoax (and we´re reckoning with this).

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OT: (zvědavost byla silnější; AIM mám nainstalováno)
AIM funguje přesně jak jsem předpokládal. Instalace trvá perverzně dlouho, no a po kliknutí na (A)IMovskej odkaz ve FF se spustí AIM, a neprodleně vyhodí hlášku "you have clicked on an aim hyperlink that your client does not support".
Takže nula bodů. Ale co, já se kvůli pár MB warezu (QXDMp) nepřetrhnu.

ps: nikde na p2p (míním Shareazu) jsem novější QXDM nenašel.

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 2 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group