clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - E71-koupeno-zkušenosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

E71-koupeno-zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 50, 51, 52  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
František Svoboda
badatel
badatel

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 127
Bydliště: Plzeň

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2006 10:03 am    Předmět: Re: Kryt a zvuk Odpovědět s citátem

Kaminar napsal:
Franto, mohl bys, prosím tě, napsat, jak je to s kvalitou krytu? Nevrže, drží pevně? A jaká je kvalita reproduktorů?


Obojí tu už je zodpovězeno. (Dobře/výborná)

_________________
...tak pravím já.”

A1018s > C55 > ST60 > CF62 > MPx200 > CX65 > My-X2-2 > E71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
František Svoboda
badatel
badatel

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 127
Bydliště: Plzeň

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2006 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám pro vás několik perliček s E71:

Fotogalerie E71



============

Přehrávání MP3 v E71 (WAV, 620 KiB)

============

Přehrávání videa v E71 (WMV, 5,8 MiB)

[/img]

_________________
...tak pravím já.”

A1018s > C55 > ST60 > CF62 > MPx200 > CX65 > My-X2-2 > E71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Šroubek
kolemjdoucí

Založen: 06. 10. 2006
Příspěvky: 26
Bydliště: Jižní Morava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2006 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda,to video je perfektní.Chtěl jsem se tě akorát zeptat jak je to u toho mobilu s psaním SMS se slovníkem T9.Jsem na to docela zvyklý.Má dostatečnej slovník?Aby to nebylo třeba jak u Nokie 6230i Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
František Svoboda
badatel
badatel

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 127
Bydliště: Plzeň

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2006 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Šroubek napsal:
Paráda,to video je perfektní.Chtěl jsem se tě akorát zeptat jak je to u toho mobilu s psaním SMS se slovníkem T9.Jsem na to docela zvyklý.Má dostatečnej slovník?Aby to nebylo třeba jak u Nokie 6230i :(


Slovník, to sem zapomněl dodat, nevim jesi je to i u ELka, ale na jedný z fotek je vyfoceno, jak si do slovníku (kterej je jinak podle mě pořád stejnej, naposled sem měl CX65) můžete dodat (importovat) svoje vlastní slova - soubor si otevřu v počítači (pozor, je v UTF-8) a dopíšu si svá oblíbená slova!

Voilà! Vlastní slovník se slovy jako "rumplcimprcampr" je na světě!

_________________
...tak pravím já.”

A1018s > C55 > ST60 > CF62 > MPx200 > CX65 > My-X2-2 > E71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaruna007
začátečník
začátečník

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 54
Bydliště: Třinecko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2006 7:07 pm    Předmět: Re: Kryt a zvuk Odpovědět s citátem

Kaminar napsal:
Franto, mohl bys, prosím tě, napsat, jak je to s kvalitou krytu? Nevrže, drží pevně? A jaká je kvalita reproduktorů?


Uz to tu bylo zmineno. Zkus si to projit kosek dozadu nez se zeptas.

_________________
S25>S35>S55>SX1 fw15cz>E71 fw37 + 512Mb Kingson :>)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2006 7:14 pm    Předmět: Re: Kryt a zvuk Odpovědět s citátem

Jaruna007 napsal:
... Uz to tu bylo zmineno. Zkus si to projit kosek dozadu nez se zeptas.

Exclamation mnohí by asi aj čítali, neviem čo sa stalo na SM, ale už sa nedá čítať všetko, musí sa odsúhlasovať strana, a to je nepohodlné, ak je strán veľa Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
František Svoboda
badatel
badatel

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 127
Bydliště: Plzeň

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2006 7:15 pm    Předmět: Re: Kryt a zvuk Odpovědět s citátem

Jaruna007 napsal:
Kaminar napsal:
Franto, mohl bys, prosím tě, napsat, jak je to s kvalitou krytu? Nevrže, drží pevně? A jaká je kvalita reproduktorů?


Uz to tu bylo zmineno. Zkus si to projit kosek dozadu nez se zeptas.


Taky jsem mu to už napsal Applause (Zloděj křičí chyťte...) Angel

_________________
...tak pravím já.”

A1018s > C55 > ST60 > CF62 > MPx200 > CX65 > My-X2-2 > E71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Kaminar
badatel
badatel

Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 140

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2006 10:44 am    Předmět: Re: Kryt a zvuk Odpovědět s citátem

Jaruna007 napsal:
Uz to tu bylo zmineno. Zkus si to projit kosek dozadu nez se zeptas.


Tak takovýhle chytráky mám nejradši. Smile Možná kdyby sis to kousek dozadu prošla ty, tak bys věděla, že už mi na to Franta odpověděl. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaminar
badatel
badatel

Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 140

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2006 10:56 am    Předmět: Ikony v menu Odpovědět s citátem

Ty ikony v menu u E71 se mi vůbec nelíbí. S ikonama EL71 se to nedá vůbec srovnávat. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
František Svoboda
badatel
badatel

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 127
Bydliště: Plzeň

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2006 11:21 am    Předmět: Re: Ikony v menu Odpovědět s citátem

Kaminar napsal:
Ty ikony v menu u E71 se mi vůbec nelíbí. S ikonama EL71 se to nedá vůbec srovnávat. Evil or Very Mad


Možná jen neladí uplně s tim mím témátkem. Jsou ale luxusně animovaný. Takový jako dyš plácneš do vody... Možná to navazuje na celkový design telefonu - tekutý kov nebo tak nějak to bylo v tiskovce... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sramo
začátečník
začátečník

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 84
Bydliště: Havířov (teďka ale Praha)

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2006 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra, uz ho mam z Cybexu objednany od stredy a prijde az v pondeli Brick wall uz jsem si s nim chtel pres vikend hrat a nic d'oh! Franto, ty mas tu cernou verzi? Podle fotek to tak vypada, ale na cybexu maji jen stribnou.
_________________
Jeden za všechny, všichni za Siemens!

Alcate OT Easy -> Ericsson R320 -> Siemens A50 -> Siemens CX65 -> Siemens SX1 -> Nokia 6230i -> Samsung X200 -> Motorola MPx220 -> SIEMENS E71 Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2006 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Panejo, tenhle telefon mi nasadil obrovského brouka do hlavy...

Za 4,5 tisíc QVGA displej, BT, MP3, slot na karty a plno jiných věcí je fakt mazec. Už jsem si myslel, že jsem definitivně rozhodnutý pro S68, protože foťák a MP3 by mi ani nechyběly, ale zas jenom za tisíc navíc získat tohle všechno navíc a ještě k tomu ten displej. 8) Applause Fakt super, asi nakonec půjdu do něj a koupím 256 MB kartu (na MP3 mám 1 GB iRiver T10 s Kossama KSC75, na nějaké ty videjka, fotky a pár písniček bude stačit..). Jenom škoda, že není z hliníku jako S68.

Mám pár dotazů:
a) Jde přetáčet video a hudba? Jak velké je pak video v té kvalitě použitě u LP + Jay-Z?
b) Jaká je klávesnice v porovnání s CX65?
c) Jak fotí? Ne, že bych si mobil vybíral podle foťáku, ale zas na občasné momentky může přijít vhod, a tak by mě snímky minimálně zajímaly.
d) Jak funguje opakování v kalendáři? Je jako u CX65, tj. při opakování co týden jdou nastavit i přímo dny v týdnu?
e) Jak je to s nahráváním her z PC do telefonu? Do EF81 jdou prý jen přes WAP, ale jestli je E71 na platformě S75 (resp. EL71), snad to půjde.
f) Při prohlížení obrázků jde skočit přímo z jednoho na druhý? Máím takový pocit, že při čtení jedné recenze na SXG75 jsem narazil na pasáž, kde jsem četl, že se musí vrátit do seznamu obrázků a až z něj přejít na další.

Díky za odpovědi.. Myslím, že připlatit si ten tisíc se nakonec fakt vyplatí, minimálně už kvůli tomu displeji. Think Angel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2006 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se za trochu OT...
když se ptáš na porovnání některých věcí s brew telefony, tak musím uvést několik detailů. Co se týče javy u EF81 (a ostatních brew) tak kromě downloadu si ji nahraješ doma přes kabel. Buď aplikací k tomu přímo vydanou výrobcem (java midlet installer) a nebo ji vložíš do příslušné složky. V obou případech se telefon musí restartovat a javu si "nainstaluje". U E71 to bude jako u běžných siemensů.
A co se týče těch obrázků, tak ty jso taky, jak bývá u siemensu zvykem. Problém který popisuješ mají opět brew telefony, ale není až tak tragický. V otevřených obrázcích listovat můžeš, jen ne ve fullscreen. SXg navíc chybí u seznamu souborů náhledy. (u EF to bylo doděláno v novějších WF)

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
František Svoboda
badatel
badatel

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 127
Bydliště: Plzeň

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2006 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam opravdu tu stříbrnou verzi. Ale ona je taky tmavá, že - Dark silver - ale černý to neni. Já bych si jí teda objednal i kdyby ta černá byla.

S68 má pohodlnější klávesnici, ale na mě zase až moc velkou. A centrální klávesy sou stejně velký. Vzhledem k výbavě bych neváhal, ale je fakt, že jesi to nepotřebuješ, tak S68 žádná ostuda neni. Prostě telefon s kalendářem jak má bejt.

a/ Video i MP3 se dají přetáčet pohodlně (i ve fullscreenu)
b/ Klávesnice je hlavně jiná - ale řekněme trochu lepší (má oddělená tlačítka)
c/ Fotí jako CX65 ale větší - čili nic extra, za světla pěkné, šero nic moc, tma = samej šum - link na fotky bez úprav
d/

e/ Nahrál jsem si vše předem v čtečce na kartu a aplikace jdou z ní pak instalovat do telefonu. No problem Dancing
f/ Jde přecházet mezi obrázky (i ve fullscreenu)

---
BTW, E71 docela mizí, alespoň ze cybexu tak 4 denně... Anxious

_________________
...tak pravím já.”

A1018s > C55 > ST60 > CF62 > MPx200 > CX65 > My-X2-2 > E71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2006 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak díky Franto a Foxíku. Smile

Ještě teda by mě zajímalo, jestli lze nastavit, do které složky ukládat defaultně fotky a jaký jim dává název. Kdesi jsem četl, že to je jako u starších SE (tedy nějaký název a pořadové číslo), více mi však vyhovuje systém jako u CX65 - tedy datum_čas. Pak jak plynule jedou hry? Třeba takoví Playmani, jestli jsi zkoušel. A kde sis sehnal to hezké ying-yang témátko? Angel

A trochu osobní otázka - proč používáš angličtinu? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 50, 51, 52  Další
Strana 12 z 52

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group