clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - C81F a problém pri prenose dát cez BT
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

C81F a problém pri prenose dát cez BT

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
selchet
kolemjdoucí

Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 18, 2006 1:23 pm    Předmět: C81F a problém pri prenose dát cez BT Odpovědět s citátem

Vážené virtuálne publikum, poprosil by som o radu alebo aspoň navedenie v súvislosti s mojim (ale asi nielen mojim... Think ) problémom. Mám BT USB kľúč Epox BT DG06+ pripojený na notebook, Benq-Siemens C81F (z akcie Orangeu) a problém pri prenose dát. Je úplne jedno, či použijem Mobile phone manager alebo Mobiledit, spojenie mi niekedy v pohode drží a niekedy neskutočne padá a už ma to neskutočne Embarassed keď mi to začne blbnúť. A navyše nejako totálne divne, pretože to spadne, zase sa to na chvíľu pripojí, zase spadne atď. a takto nič neprenesiem...
Tak by som bol rád, keby ste prispeli nejakou radou ak sa dá. Vopred srdečná vďaka

//hanni: nabuduce napis vystizny predmet,upravil som Ti ho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: pá srpen 18, 2006 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na inej téme si iný sťažuje, že na C81 padá modem pri BT Shocked a vraj často Brick wall
Ktovie, či niektoré série mobilov C81 nefungujú spoľahlivo Shame on you
Doporčujem ešte odskúšať prenos súborov priamo cez BT Obex File Transfer - je to aj najrýchlejšie. Hand
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
silvo košík
kolemjdoucí

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: žilina-Strečno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2006 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mne sa to chova cez MPM a SIMOCO podobne,hlavne ak sa jedna o vačšie subory,ale cez program BLUESOLEIL ktory bol dodany priamo s usb BT ADPTEROM nemam problem. skus pouzit soft ktory bol dodany
k tvojmu BTadpteru-mozno to pomoze
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
selchet
kolemjdoucí

Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2006 7:19 am    Předmět: ;-))) Odpovědět s citátem

Páni, srdečná vďaka za pomoc a rady - hneď to idem vyskúšať Pray a potom poreferujem o výsledku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
selchet
kolemjdoucí

Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2006 10:24 am    Předmět: :-((( Odpovědět s citátem

No, tak som vyskúšal program dodávaný k BT adaptéru - dal som vyhľadať zariadenia a nič nenašlo... Shocked A teraz mi pre istotu už ani MPM nerozpozná pripojený mobil - v BT okienku je všetko v poriadku ale ten nasprostastý softvér MPM mi v kuse pindá že telefón nie je pripojený k počítaču Embarassed . Ale možno keď ani v BT okienku nič nenašiel... Shocked ...???
P.S. Keď som to mal pripojené k desktopu (ale teraz ho nemám k dispozicii), podobné kraviny som nezaregistroval (teda aspoň zatiaľ nie) - čím to môže byť...??? Žeby sa medzitým pokazil firmware v telefóne...??? Ďakujem vopred, ak bude niekto ochotný poradiť...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dakto
kolemjdoucí

Založen: 15. 04. 2005
Příspěvky: 21

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2006 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam C81F (orange) FW39, a BT adapter MSI, program k tomu BluSoleil. BT mi funguje, ci je to program MPM, Simico, TC plugin VSOFS. Vyskytuje sa obcasna chyba kvoli tomu, ze VSOFS pri zatvoreni portu, dako zblbne,vyhlasi chybu potom uz len pomoze restart,uvidim ci sa to stane aj pri novej verzii, ale stavalo sa to obcas takze sa nestazujem, spokojnost. Laughing
Ked som pouzival BT na sluzob. notebooku s internym BT (nb HP...) MPM mi nedokazal netiahnut zoznam adries, ostatok fungoval.

_________________
A55-CX65-C81f-C81


Naposledy upravil dakto dne po srpen 21, 2006 10:41 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2006 10:40 am    Předmět: Re: :-((( Odpovědět s citátem

selchet napsal:
No, tak som vyskúšal program dodávaný k BT adaptéru - dal som vyhľadať zariadenia a nič nenašlo... Shocked ...

BT zariadenie je dosť citlivá záležitosť, pokiaľ sa na všetko príde Shame on you
Doporučujem nanovo spárovať mobil s PC, ale pozor, aby mobil bol vyhľadateľný...
Ja s obľubou v poslednom čase využívam Obex Transfer Files, je to jednak najrýchlejšie a je to súčasť BT softu a nepotrebujem k tomu žiaden iný soft, samozrejme na bežné veci najviac používam Simoco s BT Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dakto
kolemjdoucí

Založen: 15. 04. 2005
Příspěvky: 21

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2006 10:44 am    Předmět: Re: :-((( Odpovědět s citátem

selchet napsal:
No, tak som vyskúšal program dodávaný k BT adaptéru - dal som vyhľadať zariadenia a nič nenašlo... ...


Ani mne ten program k BT adapteru telefon nenasiel a preto som to robil opacne dal vyhladavat v telefone, nasiel, dal som doveru, poslal kod a chodi to. Dancing

_________________
A55-CX65-C81f-C81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
selchet
kolemjdoucí

Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2006 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Páni, vďaka za odpovede, ako - tak som to rozchodil, len dokedy... Confused . Len mi nie je jasné, prečo ak BT spojenie funguje v pohode (ikonka pripojenia je aktívna, telefón a notebook spárované, pripojené a dôvera), tak sa mi zo softvéru pribaleného ku adaptéru BT nedá telefón nájsť a teda ani nič preniesť (ale skúsim ešte softík citovaný Stanom pohľadať na nete - vďaka za tip ) a po spustení MPM mi SmartSync stále (teda sem-tam nie ako aj teraz )vypisuje že mám skontrolovať pripojenie mobilu... Shocked . A pritom mobil nabetón pripojený je... A tiež je zvláštne že ak už sa spojenie podarí a prenášam niečo, môže toho byť aj 30 a viac mega a v pohode drží... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peterbee
kolemjdoucí

Založen: 19. 01. 2005
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam podobny problem, Mam ten telefon asi 3 tyzdne, prvy tyzden mi to fachalo aj na desktope aj na NB bez problemov. No od isteho casu sa mi to tiez pripaja a odpaja hore dole, a tym padom tam nedokazem nic nasypat. Som v koncoch, uz ho nedokazem dat do toho stavu ako to bolo 1. tyzden :-( Cim uz len toto moze byt ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lexicek
začátečník
začátečník

Založen: 08. 09. 2006
Příspěvky: 40

94.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2006 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem na tom stejne ale zatim nikdo neporadil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group